تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

به جز مورد دو که کاملا مشکوک هست موارد 1 و 3 مورد مشکل داری ندارن. مشخص هست چطور زندگی می کنند و کسی که اون هم با چنین زندگی ای منطبق هست طبیعتا براش مورد مناسبی خواهند بود.

عقل سالم میگه دانش بیشتر، ریسک کمتر.

تنها موردی که این وسط اصلا چیزی دربارش مشخص نیست همون مورد 2 هست که نه معلوم هست روزشو چطور می گذرونه و نه اصلا مشخصه چجور آدمیه و تمام اطلاعات از طریق تحقیق (یعنی نظر بقیه) و شناخت خانواده (نه شناخت خود شخص) بدست اومده. در بهترین حالت این شخص هیچ کاری نمی کنه و صبح تا شب رو می گذرونه به امید اینکه شوهر پیدا کنه، در بدترین حالت ایشون یه زندگی و شخصیت کاملا متفاوتی داره که اون اطرافیانی که ازشون تحقیق صورت گرفته کاملا ازش بی اطلاع هستند و خانواده ای داره که فکر می کنند این دختر رو دارند کنترل می کنند در حالی که در دنیای امروزی این چیزها بیشتر قصه برای کودکان است.

وضعیت روانی وحشناک رو اون پسری داره که فکر می کنه چون خودش و یه دختر هر دو از درون یک واژن بیرون اومدن پس حق کنترل اون دختر و تصمیم گرفتن براش رو داره. طبیعتا فردی که اونقدر نگران قضاوت محل درباره خودش هست و در اوج خودخواهی به سر می بره اصلا متوجه نیست که اون دختر خودش یک انسانه و حق داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره.

از نظر شما مورد دوم مشکوکه!
    چطور به این نتیجه سطحی رسیدی علاوه بر مشکوک بودن یه موجود منزویه که هیچکاری نمیکنه و منتظره یا اینکه تحت کنترل شدیده ؟ با استفاده از منابع اینترنتی لنگ در هوا و یا یکسری افراد معلوالحال بیرونی ؟
    خیلی مسخرس پروفسور ناراحت نشی ولی اصلا تحلیل خوبی نیست. من خودم با وجود اینکه سر بعضی مسایل تاکید میکنم ولی یه دختر رو تو جامعه ی امروز انقدر ضعیف و تحقیر شده نمیبینم! نگاهت از بالا به پایینه.
    من اگر قرار باشه رو این سه مورد فکر کنم قطعا با هر سه یه زمان آشنایی ازدواج خواهم داشت و به گفته شنیده ها بسنده نمیکنم . شما چطور فکر کردی مردم وقتی درباره ی یک شخص نظر مثبتی دارن اون فرد مشکوکه اما یه آدم دوهزاری که صبح و شبش رو معلوم نیست با کی تو کدوم سفره خونه و خیابون و کوه و جنگل میگذرونه کاملا قابل اعتماده؟! و حتی مشکلی نداره!
    به وضعیت روانی اشاره کردی ، بنظرت وضعیت روانی وحشتناک اون وضعیتی نیست که یه مشت لا ابالی بی شرم کنار همدیگه یه باتلاق به اسم خانواده تشکیل بدن ؟ که اسم خواهر کوچیکه تو مردم جن..ه و اسم برادر بزرگه جاک.. باشه؟
    خانواده فقط بمعنی دور همی نیست و کسی هم برای دیگری تصمیم نمیگیره اما چهار چوبی داره وگرنه فرقی با کف خیابون نداره.

2. 3 کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

من تهمت نزدم و نگفتم کسی مشروب میخوره آدم بدیه میگم ریسک ازدواج باهاش بنظرم بالاس البته باضافه یکسری موردای دیگش.
    لطفا بد برداشت نشه قصد تهمت نیست
    دقیقا.
    اگه سر صبح دیدی یکی نقاب زده با اسلحه داره میره تو بانک معنیش این نیست که میخواد سرقت مسلحانه کنه. یا اگه پیرمردی بازنشسته رفت تو بانک دلیل نمیشه که نمیخواد سرقت مسلحانه کنه!
    التماس تفکر.

این موضوع مشروب خوردن حتی بین پسرها هم تابو هستش یعنی ما تو جمع پسرانه هم اونهایی که مشروب خور هستن از نظر پسرهای با شخصیت هم انسان های حقیری هستن وای به حال اینکه دختر مشروب خور باشه. کلا افرادی که اهل مواد و مشروب و اینها هستن به طرز بسیار فاحشی بی فرهنگ تر و بی شخصیت تر از انسان هایی هستن که این کارها رو انجام نمیدن.

من تا حالا کسی از دوستانم نبوده که اهل مشروب و دختربازی و ... باشه اما انسان با شخصیت و قابل اعتمادی باشه. مهم ترین مشخصه این افراد هم غیر قابل اعتماد بودنشون هست. یعنی آدم به گرگ بیابون راحت تر میتونه اعتماد کنه تا این افرادی که عشق لاتی و مشروب خوری و ... دارن.
    Last edited by ژیان; 23-08-2018 at 01:50.

4. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

از نظر شما مورد دوم مشکوکه!
    چطور به این نتیجه سطحی رسیدی علاوه بر مشکوک بودن یه موجود منزویه که هیچکاری نمیکنه و منتظره یا اینکه تحت کنترل شدیده ؟ با استفاده از منابع اینترنتی لنگ در هوا و یا یکسری افراد معلوالحال بیرونی ؟
    خیلی مسخرس پروفسور ناراحت نشی ولی اصلا تحلیل خوبی نیست. من خودم با وجود اینکه سر بعضی مسایل تاکید میکنم ولی یه دختر رو تو جامعه ی امروز انقدر ضعیف و تحقیر شده نمیبینم! نگاهت از بالا به پایینه.
    شما دقت نکردید دوست گرامی.

من نگفتم منزوی است، گفتم چیزی دربارش مشخص نیست. توصیفی که شما کردید اینه که شخص کار نمی کنه، تحصیل نکرده، اطرافیان میگن دختر خوبیه و خانواده خوبی داره. عملا هیچ اطلاعاتی درباره شخص بدست نمیاد از این توصیف ها. در یک اکستریم شخص منزوی خانه نشین است و منتظر شوهر، یا در نقطه مقابل شخصی است که اصلا اطرافیانش واقعا شناختی روش ندارند، یا هر چیزی بین این دو حالت. دو مورد دیگه اینطور نبودند و مشخص بود روزشون چطور می گذره و چکار می کنند و یک فرد میتونه آگاهانه تصمیم بگیره دربارشون. درباره مورد دوم اصلا نمیشه آگاهانه تصمیمی گرفت.

من اگر قرار باشه رو این سه مورد فکر کنم قطعا با هر سه یه زمان آشنایی ازدواج خواهم داشت و به گفته شنیده ها بسنده نمیکنم .
    بسیار خوب برای شما.

هر وقت تحقیق کردید و اطلاعات بیشتر در اختیار ما گذاشتید بیاید و بگید تا ما نظرمون رو تکمیل و تصحیح کنیم. نظراتی که ارائه میشه بر اساس اطلاعاتی است که شما در پست اول قرار دادید نه چیزهایی که شما قراره در آینده ازشون مطلع بشید!

شما چطور فکر کردی مردم وقتی درباره ی یک شخص نظر مثبتی دارن اون فرد مشکوکه اما یه آدم دوهزاری که صبح و شبش رو معلوم نیست با کی تو کدوم سفره خونه و خیابون و کوه و جنگل میگذرونه کاملا قابل اعتماده؟! و حتی مشکلی نداره!
    من نگفتم موارد 1 و 3 قابل اعتماد هستند. توصیفی که از این افراد شد اطلاعات بیشتری درباره شخص به ما میده و برای همین بیشتر مشخص هست شخص چکاره است و چه می کنه.

به وضعیت روانی اشاره کردی ، بنظرت وضعیت روانی وحشتناک اون وضعیتی نیست که یه مشت لا ابالی بی شرم کنار همدیگه یه باتلاق به اسم خانواده تشکیل بدن ؟ که اسم خواهر کوچیکه تو مردم جن..ه و اسم برادر بزرگه جاک.. باشه؟
    خانواده فقط بمعنی دور همی نیست و کسی هم برای دیگری تصمیم نمیگیره اما چهار چوبی داره وگرنه فرقی با کف خیابون نداره.
    اون خانواده ای که توش یکی (که معمولا مرد هست) برای شخص دیگه (که معمولا زن هست) چارچوب مشخص می کنه باتلاق واقعی است، نه خانواده ای که نگاهشون به این نیست که نظر مردم چیه و براشون بیشتر مهمه که خود افراد خانواده چه چیزی می خوان و دوست دارن چطور زندگی کنن و به همدیگه اونقدر احترام می گذارند که به جای همدیگه فکر نکنند.

اگه نقطه قضاوت نظر مردم هست شما ببینید در جامعه چه چیزی رو خوششون میاد. اکثریت مردم در جامعه زن ستیزی مثل ایران آفتاب مهتاب ندیده بودن دختر رو نکته مثبت می دونند، پس شما با همون ازدواج کنید اگه ملاکتون نظر مردم هست در اصل زندگی بر اساس نظر مردم هست که خانواده رو تبدیل به کف خیابون می کنه چون افراد دارن نظر کف خیابون رو به خواهر و دخترشون دیکته می کنند که مبادا کف خیابون یه وقت از این افراد ناراضی نباشه.

6. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

وضعیت روانی وحشناک رو اون پسری داره که فکر می کنه چون خودش و یه دختر هر دو از درون یک واژن بیرون اومدن پس حق کنترل اون دختر و تصمیم گرفتن براش رو داره. طبیعتا فردی که اونقدر نگران قضاوت محل درباره خودش هست و در اوج خودخواهی به سر می بره اصلا متوجه نیست که اون دختر خودش یک انسانه و حق داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره.
    همه حق دارن برای زندگی خودشون تصمیم بگیرن ما هم حق داریم از چیزهایی که بهمون آسیب میزنه جلوگیری کنیم. اگر خواهری انقدر پست فطرت و کثیف شده که غیرت و آبروی خانواده اش رو نادیده بگیره و عذابشون بده دیگه اینجا آزادی معنی نداره.

ما همه آزادیم هرکاری خواستیم می کنیم و ای کاش اینطوری نبود. مثال میزنم که من این آزادی رو دارم بیام شما رو بکشم! خب صرفا چون حق آزادی دارم باید این عمل زشت رو انجام بدم؟ هر گونه مخالفتی باهاش میشه سلب آزادی من؟ اگر در آینده همسرت بی توجه به غیرت و آبروی تو با نزدیک ترین دوستانت رابطه برقرار کنه صرفا به خاطر سلب نشدن آزادیش شما حق هیچ عکس العملی رو نداری؟

منطق بعضی از آدم ها واقعا من رو دیوانه میکنه. وحشتناکه. به صورت باور نکردنی سطحی و ترسناکه.

8. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اصلا متوجه نیست که اون دختر خودش یک انسانه و حق داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره.
    من نمیدونم شما که تا این حد به حق انتخاب احترام میذارید چرا صبح تا شب از در و دیوار می نالید؟ چرا فلانی اینکارو میکنه چرا اون یکی اختلاس میکنه چرا اون یکی عقیده اش اینه چرا اون بالایی فلان کرد و غیره. خب اگه حق انتخاب موجود شری مثل انسان تا این حد برات ارزش داره پس دیگه در برابر نظرات مخالفت جبهه نگیر. اگر همسر/خواهر/مادر شما حق داره به خاطر آزادیش با غیرت و آبروی شما بازی کنه پس اون اختلاسگر هم حق داره به خاطر آزادیش با جیب شما بازی کنه. معادله ساده ای هستش درکش انقدر سخت نیست ما همه در برابر دیگران مسئول هستیم و نه آزادی نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه این معادله رو از بین ببره.

10. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

همه حق دارن برای زندگی خودشون تصمیم بگیرن ما هم حق داریم از چیزهایی که بهمون آسیب میزنه جلوگیری کنیم. اگر خواهری انقدر پست فطرت و کثیف شده که غیرت و آبروی خانواده اش رو نادیده بگیره و عذابشون بده دیگه اینجا آزادی معنی نداره.
    چه جالب، پس در دنیای شما آبروی مرد مهمتر از آزادی زن بر بدن و زندگی خودش هست

در مثالی که شما زدید آبرو یعنی اینکه برای اینکه یه عده مردم فضول و بی شعور رو راضی نگه داریم، یک برادر باید آزادی خواهرش رو ازش بگیره. و یک خواهر هم باید اولویت زندگیش نظر افراد بی شعور و فضول درباره برادرش باشه نه اینکه چه کاری باعث میشه خودش در زندگی راضی باشه.

آبرو یکی از بیخودترین و کثیف ترین لغت هایی است که در تاریخ بشریت وارد دایره لغات انسان ها شده (که کاربرد عمده اش هم در همین فرهنگ های عقب افتاده مثل فرهنگ ماست) و فقط و فقط به معنی راضی نگه داشتن افراد فضول هست که در چیزی که اصلا بهشون ربط نداره دخالت می کنند. در مثال هایی هم که شما زدید از آبرو در همه حالت ها بدون استثنا همه در چیزهایی که بهشون هیچ ربطی نداره دخالت می کنند.

ما همه آزادیم هرکاری خواستیم می کنیم و ای کاش اینطوری نبود. مثال میزنم که من این آزادی رو دارم بیام شما رو بکشم! خب صرفا چون حق آزادی دارم باید این عمل زشت رو انجام بدم؟ هر گونه مخالفتی باهاش میشه سلب آزادی من؟
    عزیز جان شما اگه متوجه نیستی اینکه یه دختر چه وقت بیاد خونه و چه وقت بره و با چه افرادی بگرده به خودش مربوطه نه به برادرش و تشبیه این قضیه با آدم کشی کاملا مع الفارق است من واقعا توان توضیح دادنش رو به شما ندارم چون بدون تعارف، آب از سر شما گذشته و من فقط امیدوارم افرادی که این مطلب شما رو می خونند متوجه باشند قانون Poe در اینترنت همیشه صحیح است.

اگر در آینده همسرت بی توجه به غیرت و آبروی تو با نزدیک ترین دوستانت رابطه برقرار کنه صرفا به خاطر سلب نشدن آزادیش شما حق هیچ عکس العملی رو نداری؟
    تنها عکس العملی که از من بر میاد اینه که برم و درخواست طلاق بدم.

شاید برای شما باور نکردنی باشه ولی بله، در اون شرایط من نه حق تنبیه همسرم رو دارم، نه حق کشتن همسرم رو، نه حق کشتن اون شخصی که همسرم باهاش رابطه برقرار کرده رو، نه حق زندانی کردن همسر، نه حق دیکته کردن نظر من به همسرم رو. اینکه همسر من یه کاغذ رو امضا کرده معنیش این نیست که من مالک جان و بدن اون هستم. من فقط میتونم بگم من دیگه این رابطه رو ادامه نخواهم داد.

منطق بعضی از آدم ها واقعا من رو دیوانه میکنه. وحشتناکه. به صورت باور نکردنی سطحی و ترسناکه.
    دیدگاه سطحی اون دیدگاهی است که همه چیز رو از منظر نظر و قضاوت دیگران و‌ آبروی خود شخص می بینه که اوج خودخواهی است. منطق دیوانه نکننده شما رو هم در تشبیه آزادی یک زن در روابطش با آزادی در آدم کشی دیدیم. اگر این منطق قراره دیوانه نکننده باشه، بگذارید ما دیوانه باشیم.

+

من نمیدونم شما که تا این حد به حق انتخاب احترام میذارید چرا صبح تا شب از در و دیوار می نالید؟ چرا فلانی اینکارو میکنه چرا اون یکی اختلاس میکنه چرا اون یکی عقیده اش اینه چرا اون بالایی فلان کرد و غیره. خب اگه حق انتخاب موجود شری مثل انسان تا این حد برات ارزش داره پس دیگه در برابر نظرات مخالفت جبهه نگیر. اگر همسر/خواهر/مادر شما حق داره به خاطر آزادیش با غیرت و آبروی شما بازی کنه پس اون اختلاسگر هم حق داره به خاطر آزادیش با جیب شما بازی کنه. معادله ساده ای هستش درکش انقدر سخت نیست ما همه در برابر دیگران مسئول هستیم و نه آزادی نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه این معادله رو از بین ببره.
    برای اینکه انتخاب فقط وقتی معنی داره که شخص زندگی خودش رو می کنه (مثل یک دختر که تصمیم می گیره چه بپوشه یا نپوشه، چکار کنه یا نکنه). قضیه ربطی به پدر و برادرش نداره. اونها خوششون نمیاد میتونن اطلاعیه بدن که خوشمون نمیاد. کسی که اختلاس می کنه داره مال سایرین رو می خوره. بر عکس شما من پدر و برادر رو مالک دختر نمی دونم که فکر کنم زندگی دختر ملک پدر و برادرش هست و تصمیم گیری یک دختر بر بدن و زندگی خودش یعنی تجاوز به حقوق سایرین!‌

12. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

تنها عکس العملی که از من بر میاد اینه که برم و درخواست طلاق بدم.

شاید برای شما باور نکردنی باشه ولی بله، در اون شرایط من نه حق تنبیه همسرم رو دارم، نه حق کشتن همسرم رو، نه حق کشتن اون شخصی که همسرم باهاش رابطه برقرار کرده رو، نه حق زندانی کردن همسر، نه حق دیکته کردن نظر من به همسرم رو. اینکه همسر من یه کاغذ رو امضا کرده معنیش این نیست که من مالک جان و بدن اون هستم. من فقط میتونم بگم من دیگه این رابطه رو ادامه نخواهم داد.
    خب پس خدا رو شکر حداقل به طلاق فکر میکنی. کسی هم از کشتن و زندانی کردن حرفی نزد ...
    با این حساب پس تو از همسرت متنفر میشی که راضی به طلاق میشی خب بحث ما هم همین بود. پس شما هم جا به جاش غیرتی میشی اما ظاهرا چون خواهری نداری اون مورد بالا شامل حال شما نمیشده واسه همین خیلی روشنفکرانه!!! باهاش برخورد کردی اما به همسر که میرسه طلاق! کاملا مشخصه که خواهر نداری اما این رو بدون که غیرت مرد روی هم خون های خودش مثل خواهرش بیشتر از یه فرد غریبه به اسم همسره.

تقریبا اکثرا هم خون های خودشون مثل برادر و خواهر هر چقدر هم که اذیتشون کنن بازم دوست ندارن که بدبخت بشن اما کافیه یه کینه کوچیک با همسرشون پیدا کنن دوست دارن طرف بدبخت ترین فرد دنیا بشه.

برای اینکه انتخاب فقط وقتی معنی داره که شخص زندگی خودش رو می کنه (مثل یک دختر که تصمیم می گیره چه بپوشه یا نپوشه، چکار کنه یا نکنه). قضیه ربطی به پدر و برادرش نداره.
    از نظر شما ربطی به پدر و برادرش نداره چون شاید شما آدم بدون غیرتی باشی پس این منطقی که داری فقط واسه خودت کاربرد داره. (گرچه باید دید وقتی دختردار شدی میتونی با این قضیه کنار بیایی و هی به خودت بگی به من ربطی نداره دخترم الان ساعت 2 شب کجاست و چه بلایی دارن سرش میارن یا نه)

چطور به پدر ربطی نداره اگه اون پدر آبروش براش مهمه؟ اون اختلاسگر مالش رو میبره و اون دختر هم بخواد آبروش رو ببره چه فرقی میکنه؟ شاید اون پدر حتی آبروش مهم تر از مالش باشه.
    پس می بینی که اعمال ما روی بقیه هم تاثیر مستقیم داره و کسی حق نداره بگه زندگی دختر به پدر و برادرش ربطی نداره. چون اونها هستن که باید تصمیم بگیرن سیب زمینی باشن یا نه.
    Last edited by ژیان; 23-08-2018 at 01:55.

14. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

خب پس خدا رو شکر حداقل به طلاق فکر میکنی. کسی هم از کشتن و زندانی کردن حرفی نزد ...
    با این حساب پس تو از همسرت متنفر میشی که راضی به طلاق میشی خب بحث ما هم همین بود. پس شما هم جا به جاش غیرتی میشی اما ظاهرا چون خواهری نداری اون مورد بالا شامل حال شما نمیشده واسه همین خیلی روشنفکرانه!!! باهاش برخورد کردی اما به همسر که میرسه طلاق! کاملا مشخصه که خواهر نداری اما این رو بدون که غیرت مرد روی هم خون های خودش مثل خواهرش بیشتر از یه فرد غریبه به اسم همسره.

تقریبا اکثرا هم خون های خودشون مثل برادر و خواهر هر چقدر هم که اذیتشون کنن بازم دوست ندارن که بدبخت بشن اما کافیه یه کینه کوچیک با همسرشون پیدا کنن دوست دارن طرف بدبخت ترین فرد دنیا بشه.
    اولا اینکه من خواهر دارم یا خیر نه به شما ربطی داره و نه به بحث تاپیک. اینکه شما هم خواهر دارید یا خیر همینطور. کسی در انجمن بحث شخصی نمی کنه.

ثانیا برای خواهر هم صحبت من دقیقا یکسان خواهد بود، برادری که از کارهایی که خواهرش می کنه خوشش نمیاد آزاد هست با خواهرش ارتباطی نداشته باشه ولی آزاد نیست خواهرش رو مجبور کنه طوری رفتار کنه که بقیه مردم فضول نسبت به این مرد حس خوبی داشته باشند! شما از هر کسی که از رفتارش خوشتون نمیاد میتونید دوری کنید.

و در نهایت هم اسم غیرت رو آوردید که عملا حس مالکیت نسبت به زندگی فرد دیگه است چه همسر چه خواهر و به این ذهنیت برمیگرده که من (مرد) عقلم بیشتر میرسه که خواهرم چطور باید زندگی کنه و این حق رو دارم تمایلات خودم رو بهش دیکته کنم و اون هم باید به حرف من گوش بده چون این آبروی من هست که مهمه! اون که خودش حقی نداره و اصلا وجودش در دنیا برای اینه که قدرت کنترل من روی ناموس و خون خودم به سایرین مشخص بشه! هر چیزی غیر از این هم باتلاق و کف خیابون است

از زندگیتون در سال 500 میلادی لذت ببرید ولی دنیا از این مرحله عبور کرده حتی اگه برای شما خوش آیند نباشه.

از نظر شما ربطی به پدر و برادرش نداره چون شاید شما آدم بدون غیرتی باشی پس این منطقی که داری فقط واسه خودت کاربرد داره. (گرچه باید دید وقتی دختردار شدی میتونی با این قضیه کنار بیایی و هی به خودت بگی به من ربطی نداره دخترم الان ساعت 2 شب کجاست و چه بلایی دارن سرش میارن یا نه)

چطور به پدر ربطی نداره اگه اون پدر آبروش براش مهمه؟ اون اختلاسگر مالش رو میبره و اون دختر هم بخواد آبروش رو ببره چه فرقی میکنه؟ شاید اون پدر حتی آبروش مهم تر از مالش باشه.
    این حرف ها طنز هستند دوست عزیز.

اگه اون پدر براش راضی نگه داشتن سایرین (آبرو) مهمتر از زندگی و خوشحالی دخترش هست خب ایشون هست که متجاوز به حقوق دخترش هست، نه اینکه اون دختر متجاوز به حقوق پدر است چون طوری زندگی نمی کنه که پدرش راضی باشه (که رضایت پدر خودش وابسته به رضایت سایر افراد فضول است).

من و شما حقی از زندگی سایرین نداریم که اگه طوری زندگی کردن که ما خوشمون نیومد، خودمون رو مال باخته بدونیم و خودمون رو تشبیه کنیم به کسی که مالش رو در یک اختلاس باخته. یک خواهر به برادرش چیزی بدهکار نیست.

پس می بینی که اعمال ما روی بقیه هم تاثیر مستقیم داره و کسی حق نداره بگه زندگی دختر به پدر و برادرش ربطی نداره. چون اونها هستن که باید تصمیم بگیرن سیب زمینی باشن یا نه.
    بله قطعا اعمال یه دختر روی قضاوت یه عده انسان فضول و بیکار تاثیر می گذاره و بر این اساس پدر و برادری حرف اون افراد فضول بیکار براشون مهم نیست میشن سیب زمینی!

همونطور که گفتم وقتی در ذهن شما زن موجودی است که وجود داره تا یک پدر یا برادر به بقیه دنیا بفهمونه ایشون چقدر در کنترل املاکش هست مشخصه من و شما به جایی نخواهیم رسید. شما زن رو موجودی می دونید که وجود داره برای اینکه مرد های اطرافش با کنترل کردنش غیرت و آبروی خودشون رو به بقیه نشون بدن. من زن رو موجودی می دونم که وجود داره تا هر طور که دوست داره زندگی کنه و چیزی به پدر یا برادرش بدهکار نیست.

16. این کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

میگه طرف مشروب میخوره روابط ازاد هم داره . بعد میگی چون اطلاعات بیشتری بهمون میده کیس مناسبیه باهاش ازدواج کن . دومیه که اصلا بو میده چون مذهبیه . دیپلمم که داره پس امله منتظره شوهره فقط . داداش ریدی با این طرز فکرت . زیادی اپن مایندی از اون ور بوم افتادی .
    جواب منطقی این بود که حداقل بگی درباره هر 3 مورد بیشتر تحقیق کن .

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اولا اینکه من خواهر دارم یا خیر نه به شما ربطی داره و نه به بحث تاپیک. اینکه شما هم خواهر دارید یا خیر همینطور. کسی در انجمن بحث شخصی نمی کنه.

ثانیا برای خواهر هم صحبت من دقیقا یکسان خواهد بود، برادری که از کارهایی که خواهرش می کنه خوشش نمیاد آزاد هست با خواهرش ارتباطی نداشته باشه ولی آزاد نیست خواهرش رو مجبور کنه طوری رفتار کنه که بقیه مردم فضول نسبت به این مرد حس خوبی داشته باشند! شما از هر کسی که از رفتارش خوشتون نمیاد میتونید دوری کنید.

و در نهایت هم اسم غیرت رو آوردید که عملا حس مالکیت نسبت به زندگی فرد دیگه است چه همسر چه خواهر و به این ذهنیت برمیگرده که من (مرد) عقلم بیشتر میرسه که خواهرم چطور باید زندگی کنه و این حق رو دارم تمایلات خودم رو بهش دیکته کنم و اون هم باید به حرف من گوش بده چون این آبروی من هست که مهمه! اون که خودش حقی نداره و اصلا وجودش در دنیا برای اینه که قدرت کنترل من روی ناموس و خون خودم به سایرین مشخص بشه! هر چیزی غیر از این هم باتلاق و کف خیابون است
    من از فکر کردن بهش هم میترسم خدایی نکرده روزی خواهر،دختر،همسری این چنین داشته باشم پس اگه روزی کسی چنین کاری با من بکنه یعنی من رو مجبور به بی غیرتی زجر آوری کرده که حتی از فکر کردن بهش هم ترس دارم. اگه کسی من رو مجبور به چنین شرایطی بکنه منم هم تا حد توان میتونم اجبار رو به کار بگیرم.

از زندگیتون در سال 500 میلادی لذت ببرید ولی دنیا از این مرحله عبور کرده حد اگه برای شما خوش آیند نباشه.
    خدا رو شکر انقدر ثبات شخصیتی داریم که اگه تو دره گرگ ها یا عرش فرشته ها هم زندگی کنیم همینی باشیم که هستیم. زمان نمیتونه آدم های با ثبات رو تغییر بده این ویژگی تغییر توسط زمان و فرهنگ مال کسایی هستش که شخصیت ثابتی از خودشون ندارن.

نکته جالب اینجاست که تو همون آمریکا علم و پیشرفت رو کسایی به وجود آوردن که همه انسان های با اخلاق و با شرف و از خود گذشته ای بودن اما فاحشه ها و مغز گندیده ها پزش رو میدن. همچین از پیشرفت علم و تمدن صحبت میکنن انگار وجود با ارزش و مفیدشون باعث و بانی این پیشرفت بوده.

شما زن رو موجودی می دونید که وجود داره برای اینکه مرد های اطرافش با کنترل کردنش غیرت و آبروی خودشون رو به بقیه نشون بدن.
    نه من زن رو موجودی می دونم که باید حداقل های اخلاقی رو رعایت کنه وگرنه اَن هم نمیشه بهش گفت چه برسه زن... زن باید زیباتر و پاک تر از مرد باشه تا قوانین دنیا رعایت شده باشه وگرنه دیگه نمیشه بهش گفت زن و تبدیل میشه به یه پدیده زشت و ناهنجار. هرکسی هم که با این افکار بخواد به گسترش این زشتی و ناهنجاری توی دنیا دامن بزنه به نظر من باید مجازات هم بشه.

دنیا دیگه توان زشت تر از این شدن رو نداره روی افکار مخربتون بیشتر فکر کنید و اولویت هر چیزی رو به پاک بودن بدید نه آزادی بی حد و مرز هر موجود مخرب و ظالمی.
    Last edited by ژیان; 23-08-2018 at 02:44.

19. 3 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •