تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 10 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

اونی که تو میگی نیست سفارش بده از خارج واست بفرستن. دختری که این خصوصیاتو داشته باشه زن مردای معمولی نمیشه عزیز من
    استعداد مخ زنی نداری پس
    زن کلا خر بشه شده رفته

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام لطفا آقایان جواب بدن.

فرض میکنیم شرایط ازدواج رو دارین و ۳ گزینه برای انتخاب. کدومش رو ترجیح میدین
    ؛ ( فقط این ۳ انتخابو دارین)

۱. دختری که لیسانس داره و مدل هست، بواسطه مدل بودن عکس و فیلم های زیادی از ایشون روی شبکه های اجتماعی هست . هم خودش میگذاره و هم آتلیه ها و آرایشگاهها و مزون ها ... اکثر روزهای ماه در آرایشگاه یا مزون ها هست. قیافشم خوبه. از این راه درآمد داره. بواسطه فعالیش با جماعت مرد معاشرت بیشتری داره.
    ۲. دختری دیپلم داره ، دربارش تحقیق کردین و دستتون اومده آدم پاک و از خانواده قابل قبولیه، زیباست و با فهم و شعور، اهل مطالعه و البته امروزیه. هنرمنده اما فعلا کار نمیکنه .
    ۳. دختری که اهل تفریح و گشت و گذاره، روابطش با دیگران آزاده، مسافرتای مجردی میره ... مشروب و فلان . کافه رو ...تحصیلکردس و قیافشم بد نیست. سرکار موقت میره. عکسای شخصیش رو بدون خصوصی کردن اکانت توی شبکه های اجتماعی میذاره.
    با سلام
    نظر سنجی شما مثل نظر سنجی دوستان صدا و سیما می مونه . از این مطلب که بگذریم

شما خودت و شخصیت و خانواده و کار و اخلاق و ... رو اول توضیح بده تا بهت بگم گزینه مناسب چیه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

استعداد مخ زنی نداری پس
    زن کلا خر بشه شده رفته
    با مخ زنی نمیشه یکیو زیاد نگه داشت. میگن مرد موفق کسیه که تمرکزش رو روی یه زن بذاره و خیال راحت به شغل و حرفش و بقیه زندگیش بپردازه

4. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

با سلام
    نظر سنجی شما مثل نظر سنجی دوستان صدا و سیما می مونه . از این مطلب که بگذریم

شما خودت و شخصیت و خانواده و کار و اخلاق و ... رو اول توضیح بده تا بهت بگم گزینه مناسب چیه.
    این یه سواله که ببینم طرز تفکر بقیه چیه. واسم مهم بود

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

با مخ زنی نمیشه یکیو زیاد نگه داشت. میگن مرد موفق کسیه که تمرکزش رو روی یه زن بذاره و خیال راحت به شغل و حرفش و بقیه زندگیش بپردازه
    بحث سر این بود که گفتی
    زن مردای معمولی نمیشه عزیز من
    ولی میشه داداش
    من میکنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

اما در خونه ما مادرم همیشه آزاد و آزاده بوده ، خواهر کوچکم نیز تا زمانی که ازدواج نکرده بود در خونه من به معنی واقعی آزاد بود ، روزی که مادر سخت گیری کرد ، من به عنوان برادر حمایتش کردم و نگذاشتم آزادیش ذره ای خدشه دار بشه
    ما یک همسایه داشتیم که دختر این خانواده کمی ناهنجار بود یعنی ساعت 1 شب میومد خونشون و همیشه صدای دعوا هم می یومد. کلا دختر بی بند و باری بود و برادری بزرگ تر از خودش هم داشت که توی محل خار و خفیف شده بود از دست این خواهرش. حالا سوال که اینجا پیش میاد شما دوست داری هر شب خواهرت رو یکی ببره و آخر شب بیارش در خونه و صرفا به خاطر این جمله آزادی تو حق رو به خواهرت میدی که تا این حد فاسد باشه؟

آزادی درکل چیز خوبیه اما اگه استفاده بد ازش بشه تبدیل به فاجعه میشه. ما حتی آزادی این رو داریم که شخصی دیگه رو از زندگی کردن محروم کنیم. پس آزادی زیادی هم خوب نیست چون فساد آوره.

حالا داری میگی من مشکلی ندارم خواهر مادرم برن رابطه جنسی نامشروع برقرار کنن که من قطعا میتونم قسم بخورم در این صورت شما از نظر روحی روانی در شرایط وحشتناکی به سر میبری.

8. 2 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

ما یک همسایه داشتیم که دختر این خانواده کمی ناهنجار بود یعنی ساعت 1 شب میومد خونشون و همیشه صدای دعوا هم می یومد. کلا دختر بی بند و باری بود و برادری بزرگ تر از خودش هم داشت که توی محل خار و خفیف شده بود از دست این خواهرش. حالا سوال که اینجا پیش میاد شما دوست داری هر شب خواهرت رو یکی ببره و آخر شب بیارش در خونه و صرفا به خاطر این جمله آزادی تو حق رو به خواهرت میدی که تا این حد فاسد باشه؟

آزادی درکل چیز خوبیه اما اگه استفاده بد ازش بشه تبدیل به فاجعه میشه. ما حتی آزادی این رو داریم که شخصی دیگه رو از زندگی کردن محروم کنیم. پس آزادی زیادی هم خوب نیست چون فساد آوره.

حالا داری میگی من مشکلی ندارم خواهر مادرم برن رابطه جنسی نامشروع برقرار کنن که من قطعا میتونم قسم بخورم در این صورت شما از نظر روحی روانی در شرایط وحشتناکی به سر میبری.
    این آزادی بی چون و چرا رمیگرده به عصر روشنگری و تفکراتی که از رنسانس در اروپا شکل گرفت
    دکارت گفت : من هستم پس می اندیشم . همین یک جمله تمام گفتمان تمدن سازی غرب رو شکل داد . با این یک جمله انسان اصل شد و فردگرایی ارزش . با این جمله غرب به این نتیجه رسید که هر فرد که ما اندیشد پس میتواند بهترین مسیر را نتخاب کند و درست و غلط را خود به تنهایی تشخیص دهد و با این استدلال آزادی بی قید و بند به فرد عطا شد

10. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن عکاسی sara_program's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام. این تایپیک خیلی جالب انگیز بود!! من با دقت تمام مطالب رو خوندم. نظر آقایون درباره خانم ها خیلی جالب بود برام.
    زیاد در بحث علما دخالت نمی کنم فقط اینو بگم که ازدواج صحیح، یک تعهد دو طرفه است. اینطوری نیست که یکی از طرفین خر بشه یا اینکه اگر دختری اهل مشروبه یعنی دختر خرابیه و یا اینکه اگه دختری مومنه یعنی بدرد بچه داری می خوره!!
    التماس تفکر...

12. 3 کاربر از sara_program بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

سلام. این تایپیک خیلی جالب انگیز بود!! من با دقت تمام مطالب رو خوندم. نظر آقایون درباره خانم ها خیلی جالب بود برام.
    زیاد در بحث علما دخالت نمی کنم فقط اینو بگم که ازدواج صحیح، یک تعهد دو طرفه است. اینطوری نیست که یکی از طرفین خر بشه یا اینکه اگر دختری اهل مشروبه یعنی دختر خرابیه و یا اینکه اگه دختری مومنه یعنی بدرد بچه داری می خوره!!
    التماس تفکر...
    من تهمت نزدم و نگفتم کسی مشروب میخوره آدم بدیه میگم ریسک ازدواج باهاش بنظرم بالاس البته باضافه یکسری موردای دیگش.
    لطفا بد برداشت نشه قصد تهمت نیست

14. 3 کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام لطفا آقایان جواب بدن.

فرض میکنیم شرایط ازدواج رو دارین و ۳ گزینه برای انتخاب. کدومش رو ترجیح میدین
    ؛ ( فقط این ۳ انتخابو دارین)

۱. دختری که لیسانس داره و مدل هست، بواسطه مدل بودن عکس و فیلم های زیادی از ایشون روی شبکه های اجتماعی هست . هم خودش میگذاره و هم آتلیه ها و آرایشگاهها و مزون ها ... اکثر روزهای ماه در آرایشگاه یا مزون ها هست. قیافشم خوبه. از این راه درآمد داره. بواسطه فعالیش با جماعت مرد معاشرت بیشتری داره.
    ۲. دختری دیپلم داره ، دربارش تحقیق کردین و دستتون اومده آدم پاک و از خانواده قابل قبولیه، زیباست و با فهم و شعور، اهل مطالعه و البته امروزیه. هنرمنده اما فعلا کار نمیکنه .
    ۳. دختری که اهل تفریح و گشت و گذاره، روابطش با دیگران آزاده، مسافرتای مجردی میره ... مشروب و فلان . کافه رو ...تحصیلکردس و قیافشم بد نیست. سرکار موقت میره. عکسای شخصیش رو بدون خصوصی کردن اکانت توی شبکه های اجتماعی میذاره.
    به جز مورد دو که کاملا مشکوک هست موارد 1 و 3 مورد مشکل داری ندارن. مشخص هست چطور زندگی می کنند و کسی که اون هم با چنین زندگی ای منطبق هست طبیعتا براش مورد مناسبی خواهند بود.

خاطره صرفا بد بودن طرف نیست بقول شاعر کافه های شهر هر کدوم یه خاطرس.
    تعجب میکنم چطور آدمی رو که مشکلی نداره بهش فکر نمیکنی و میری روی موردی که فقط فکر میکنی مغزش بازه!
    یعنی عقل سالم میگه ریسک کمتر = خطر کمتر!!!
    قدیمم کسی تصمیم نمیگرفت فرقش با الان اینه یه مدت دو نفر با همن بعد یه رابطه مزخرف طولانی و ضرر زیاد تازه یکی یادش میافته بدرد اونیکی نمیخوره.
    خودت حجتو تموم کردی گفتی یکی شبیه خودت و خودت شیطنتایی داشتی. این قصش دیگه جداس.
    زندگی حال و هول و بچه بازی نیست وگرنه این جامعه دور از جون شبیه توالت عمومی نمیشد هر دقیقه خیانت و طلاق.
    شما اگه یه آدم بی حاشیه و ساده رو بخوای با چهار تا جفنگ برابری بدی در واقع بخودت اول توهین کردی . بالاخره والدین ما یه پا قدیمی تر بودن و حاشیه آدمای امروزی رو نداشتن. این بساطا هم نبوده و اینه زندگیا وای بحال کسی که سر و گوشش بجنبه!
    عقل سالم میگه دانش بیشتر، ریسک کمتر.

تنها موردی که این وسط اصلا چیزی دربارش مشخص نیست همون مورد 2 هست که نه معلوم هست روزشو چطور می گذرونه و نه اصلا مشخصه چجور آدمیه و تمام اطلاعات از طریق تحقیق (یعنی نظر بقیه) و شناخت خانواده (نه شناخت خود شخص) بدست اومده. در بهترین حالت این شخص هیچ کاری نمی کنه و صبح تا شب رو می گذرونه به امید اینکه شوهر پیدا کنه، در بدترین حالت ایشون یه زندگی و شخصیت کاملا متفاوتی داره که اون اطرافیانی که ازشون تحقیق صورت گرفته کاملا ازش بی اطلاع هستند و خانواده ای داره که فکر می کنند این دختر رو دارند کنترل می کنند در حالی که در دنیای امروزی این چیزها بیشتر قصه برای کودکان است.

وضعیت روانی وحشناک رو اون پسری داره که فکر می کنه چون خودش و یه دختر هر دو از درون یک واژن بیرون اومدن پس حق کنترل اون دختر و تصمیم گرفتن براش رو داره. طبیعتا فردی که اونقدر نگران قضاوت محل درباره خودش هست و در اوج خودخواهی به سر می بره اصلا متوجه نیست که اون دختر خودش یک انسانه و حق داره برای زندگی خودش تصمیم بگیره.

16. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •