تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 93

نام تاپيک: از بین این ۳ تا دختر کدومش رو برای ازدواج انتخاب میکنین؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

خب معلومه شماره 2 ! این چه سوالیه؟ کدوم احمقی میاد با دختری ازدواج کنه که معلوم نیست قبلا زیر چند نفر بوده؟

ما هرکاری کنیم و هر چقدر هم بعضی هامون بی غیرت باشن باز هم مرد هستیم و غیرت داریم. اگه دقت کنید حتی اون هایی که دم از روشنفکری و روابط آزاد جنسی میکنن خودشون هرگز ازدواج نمیکنن! یعنی فقط واسه منافع خودشون روشنفکر میشن وگرنه بعید میدونم کسی با دختری ازدواج کنه که حتی 1% شک داشته باشه بهش. (مگر اینکه بسیار زیبا باشه که بعیده تو ایران همچین موردی گیر بیاد )

2. 4 کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

الانم داداش سال 70 یا 80 نیست داداش 97 هم داره تموم میشه داریم میرم تو 400
    فکر کنم سال 1400 اگه شما رو در حال بریدن سر همسایتون مشاهده کنن و بگن داری چیکار میکنی؟ بگی داداش سال 1400 ها! مگه قرار داد بستیم هرچی سال جلوتر میشه ما بدتر و فاسدتر بشیم؟ اتفاقا زشتی موضوع به همینه که ما به جای اینکه بگیم سال 97 هست باید پاک تر و سالم تر و پیشرفته تر شده باشیم همه پلیدی ها رو می ندازیم گردن زمان و پیشرفت.

4. این کاربر از ژیان بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

فکر کنم سال 1400 اگه شما رو در حال بریدن سر همسایتون مشاهده کنن و بگن داری چیکار میکنی؟ بگی داداش سال 1400 ها! مگه قرار داد بستیم هرچی سال جلوتر میشه ما بدتر و فاسدتر بشیم؟ اتفاقا زشتی موضوع به همینه که ما به جای اینکه بگیم سال 97 هست باید پاک تر و سالم تر و پیشرفته تر شده باشیم همه پلیدی ها رو می ندازیم گردن زمان و پیشرفت.
    اخه مملکت ما اون دوره قدیم قران با سوت خوندن دیگه نیست انقلاب های دیگه ای تو راه ان
    اینام هیچکدومشون اصلا میگی تو اینده جایی ندارن
    بشین و تماشا کن
    طرف با مشروب خوردن و ازاد گستن مگه باید اسمش در بیاد خراب؟؟

Sent from my iPhone X using Tapatalk

6. 3 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اولن داداش تو از کجا میدونی شهر باهاشون خاطره دارن ؟ چون با کلی ادم میگرده باید بگیم ج ده اس؟

0
    خاطره صرفا بد بودن طرف نیست بقول شاعر کافه های شهر هر کدوم یه خاطرس.
    تعجب میکنم چطور آدمی رو که مشکلی نداره بهش فکر نمیکنی و میری روی موردی که فقط فکر میکنی مغزش بازه!
    یعنی عقل سالم میگه ریسک کمتر = خطر کمتر!!!
    قدیمم کسی تصمیم نمیگرفت فرقش با الان اینه یه مدت دو نفر با همن بعد یه رابطه مزخرف طولانی و ضرر زیاد تازه یکی یادش میافته بدرد اونیکی نمیخوره.
    خودت حجتو تموم کردی گفتی یکی شبیه خودت و خودت شیطنتایی داشتی. این قصش دیگه جداس.
    زندگی حال و هول و بچه بازی نیست وگرنه این جامعه دور از جون شبیه توالت عمومی نمیشد هر دقیقه خیانت و طلاق.
    شما اگه یه آدم بی حاشیه و ساده رو بخوای با چهار تا جفنگ برابری بدی در واقع بخودت اول توهین کردی . بالاخره والدین ما یه پا قدیمی تر بودن و حاشیه آدمای امروزی رو نداشتن. این بساطا هم نبوده و اینه زندگیا وای بحال کسی که سر و گوشش بجنبه!

8. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

ببین از این 3مورد کلا دوری کن چرا؟
    اولی غیرقابل کنترل هست چون با مردها زیاد درارتباط هست ادمیزاد غیرقابل پیش بینیه!
    دومی فقط بدرد بچه داری میخوره نه زندگی چون این جور زن ها ماندنی نیستن وزیاد سر مسائل زندگی حساس چیغ وفریاد میزنن ...
    سومی بد نیست ولی فاجعس .چون مسافرت های مجردی و رفت وامدها وبدتر پخش عکس های خصوصی افراد زیادی رو جمع میکنه کلا شر هست ایجاهم که ایرانه
    .........
    امکان نداره یک فرد زیبا باشه هم شعور وفهم و هنرمند هم باشه پیکاسو هم شعور وفهم نداشت ولی هنرمند بزرگی بود
    اونی که تو میگی نیست سفارش بده از خارج واست بفرستن. دختری که این خصوصیاتو داشته باشه زن مردای معمولی نمیشه عزیز من

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

خب معلومه شماره 2 ! این چه سوالیه؟ کدوم احمقی میاد با دختری ازدواج کنه که معلوم نیست قبلا زیر چند نفر بوده؟

ما هرکاری کنیم و هر چقدر هم بعضی هامون بی غیرت باشن باز هم مرد هستیم و غیرت داریم. اگه دقت کنید حتی اون هایی که دم از روشنفکری و روابط آزاد جنسی میکنن خودشون هرگز ازدواج نمیکنن! یعنی فقط واسه منافع خودشون روشنفکر میشن وگرنه بعید میدونم کسی با دختری ازدواج کنه که حتی 1% شک داشته باشه بهش. (مگر اینکه بسیار زیبا باشه که بعیده تو ایران همچین موردی گیر بیاد )
    بقول استادمون میگفت روشنفکری مال خونه همسایس
    Last edited by jilwww; 21-08-2018 at 21:37.

11. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

اما در کل ادمی که افتاب مهتاب ندیده باشه آفته زندگیه ، هرچی تجربه بالاتر از نظر من بهتر
    ر

یک آدم آفتاب مهتاب ندیده صرفا یه آدم غیر اجتماعی نیست ولی حدو مرزی تو زندگی داره.
    منظورت از تجربه ی بالاتر رو اینجوری برداشت میکنم ؛

حالا اگر این آدم بخواد تجربش بالابره یعنی شهر رو آباد کنه و اینطوری تجربش بالا بره! خب میخوام صد سال نره.
    هر چیزی رو نباید تجربه کرد. یه چیزایی رو باید از مردم ببینی اونا به حد کافی درس عبرتن

13. این کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

خیانت معنی که میتونه داشته باشه در زمانی هست که دو نفر باهم دیگه هستن .
    اگه طرف دوم در تعهدات و وظایف اصلی که داره کوتاهی نکرده باشه و طرف اول روی تعهداتش پا بگذاره و بره با شخص دیگه ای ، اونوقت میشه خیانت که نگرانی شماست
    اما در همه موارد غیر این که بحث شد مثل گذشته افراد ، چیزی به اسم خیانت وجود نداره .
    شاید یه روزی بیاد که همه بتونیم کنار همدیگه خوشبخت زندگی کنیم ، اما اون روز قطعا روزی خواهد بود که زن در جامعه آزاد شده باشه
    ما قبل از هرچیزی باید یادبگریم که زن یک کالا یا یک جنس مصرفی نیست و جوری باهاش رفتار کنیم که آکبند بمونه ! و اسم ناموس روش بگذاریم !
    اونم انسان هست ، مثل همون اکثریت مردهایی که گذشته ای داشته اند ، گذشته داره و حق زندگی و نفس کشیدن داره .

خود شما ی متعصب به گذشته خودت نگاه کن ، شاید روزی بوده که تصور میکردی همسرت رو پیدا کردی ... در اوج احساس و عواطفت رابطه برقرار کردی
    و یا حتی از روی هوا و هوس با فردی رابطه جنسی برقرار کردی
    اگه شما به عنوان انسان به خودت حق داشتن چنین گذشته ای رو می دی ، هر جوری هم که با عقل و منطق بخوای به موضوع نگاه کنی ، اگر زن رو به عنوان یک انسان همینطور که خودت رو انسان میدونی ، انسان بدونی باید این حق رو برای اون هم قائل باشی .

استاد شما در مورد روشنفکری خیلی بیجا کرده ، این نهایت شعور و فهمش رو میرسونه ...
    اکثر شما ها هیچ وقت در زندگی شانس هم صحبتی با یک روشنفکر رو هم پیدا نکردید ، تنها چیزی که به اسم روشنفکر میشناسید ، افراد منفعت طلبی هستند که در زمان نفع شخصی خودشون تنها و تنها ادای روشنفکران رو در میارن .
    روشنفکری مال خونه همسایه نیست عزیزانم ، شاید من ازدواج نکرده باشم که اونم دلایل خودشو داره و آینده هنوز نیومده
    اما در خونه ما مادرم همیشه آزاد و آزاده بوده ، خواهر کوچکم نیز تا زمانی که ازدواج نکرده بود در خونه من به معنی واقعی آزاد بود ، روزی که مادر سخت گیری کرد ، من به عنوان برادر حمایتش کردم و نگذاشتم آزادیش ذره ای خدشه دار بشه

غیرت اون چیزی نیست که از کودکی برای شما معنی کردن ، یک بار هم که شده به معنی دیگه ای در مورد غیرت فکر کنید .
    یک انسان با قلبی بزرگ میتونه وقتی خودش رو غیرتمند بدونه که بتونه کمک کنه همه اطرافیانش به معنای واقعی شاد ، خوشبخت و آزاد باشن و براشون خوشبختی بخره .
    این کاریست که تو زندگی بسیار سخته ، اگه نه زن رو جنس دوم دونستن ، تحقیر کردن ، ناموس خوندن و زندانی کردن و زور گفتن کار ساده ای است و به این کارها غیرت نمیگن ، شاید بعضی ها بگن بیشعوری ، بهش فکر کن دوست خوبم .

واقعا نمیدونم در مورد موضوع اینچنینی که دائم و هر روزه بین ما مردها پیش میاد چی بگم ،
    فقط میتونم مثل همیشه برای دیگر همجناسنم نقل قولی از یک مرد روشنفکر بیارم

فاحشه کسی هست که در زندگی اش از همخوابی با بزغاله نگذشته است، اما قصد دارد با دختر باکره ازدواج کند
    Last edited by shaahani; 22-08-2018 at 10:43.

15. 4 کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

واقعا نمیدونم در مورد موضوع اینچنینی که دائم و هر روزه بین ما مردها پیش میاد چی بگم ،
    فقط میتونم مثل همیشه برای دیگر همجناسنم نقل قولی از یک مرد روشنفکر بیارم
    بدبختی ایرانی ها از زمانی شروع شد که از روشنفکری کلمه ی آزادی رو استخراج کردن!
    آیا ما در بقیه زندگی هم روشنفکر هستیم؟ در علم ، امکانات، فناوری ها، سطح رفاه و ...
    روشنفکر معنیش اون چیزی نیست که در ذهن شماست بلکه معنیش بلوغ یک انسان از هر نظری هست که اکثر روانشناسان تاییدش میکنن.
    من زن بسته و ناراحتی رو در اجتماع نمیبینم ، الان همه آزاد و سر حالن . بهترین رنگ ها ، مدها ، آرایش، تحصیلات ، شغل، ورزش، هنر و ...
    این معنی آزادی که بیا برو رها باش فقط دو حالت داره. مرد و زنم نداره؛

۱. من خودم اهلشم و برام فرقی نمیکنه طرف مقابلم چی باشه.
    ۲. نوع فکر و اصول تربیتی والدینم و محیط هایی که در اون رشد کردم و خیلی چیزها رو آنقدر دیدم که باور کردم همه ی جامعه این رو میخوان و ازش مجسمه ی آزادی ساختم.

معنی حد و مرز شاید تعریفی در ذهن شما نداشته باشه اما برای خیلی ها حتی اروپاییها تعریف شدس. یعنی هر کسی یک حریم خصوصی داره و یکسری افکار رو به جلو . این به معنی دست و پا بسته بودن نیست.
    ما ایرانی ها افراط میکنیم یا آزادی رو در ولنگاری جنسی میدونیم یا خوبی رو در بسته بودن صدرصد.
    ما حد تعادل نداریم و اینو باید بپذیریم
    فاحشه فاحشه هست چه با دو نفر چه با صد نفر . مگر اصولی داشته باشه و بخواد ازدواج کنه. مثل اینکه به زمانی میگفتن تروریست خوب، تروریست بد !!! تروریست خودش واژه ی خطرناکی بود.
    دختر باکره و مردی که اصول رو رعایت کرده آدمای مشابهین و میتونن خوشبخت باشن اما بحث این نیست. بحث ما اینه کسانی که در معرض آسیبن میشه ازشون دوری کرد.
    دختری که آزاده بعد از ازدواج قطعا در حصار همسر داری قرار میگیره هر چقدر شوهرش روشنفکر باشه باز هم دست و پاش بدلیل عرف اجتماع یا فرهنگ حاکم و سند ازدواج بستس. مثل یه اسب وحشی که بخوای رامش کنی و اگر نخوای اون به کارش ادامه میده و زمانی که بهتر از تو سر مسیر زندگیش قرار بگیره اصولی رو نداشته که بخواد بهش متعهد باشه و تو مهره ی سوخته ای.
    Last edited by jilwww; 22-08-2018 at 11:20.

17. 2 کاربر از jilwww بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دیگه بستگی به فرهنگ وتربیت هر کسی داره انتخاب . کسی که عرق خوره دختر عرق خورم میتونه انتخاب کنه . کسی که روابط ازاد داره با دختر ---- هم مشکلی نداره . بستگی به خودت داره که هدفت زندگیه بلند مدته یا چند ماهه .

19. 2 کاربر از kenzu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •