تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 76

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسکولز: موضوعی که درباره مورینیو دوست ندارم، ناله کردن هایش درباره چیزهایی که به دست نیاورده است

ژوزه مورینیو به دلیل پیروز نشدن در چهار مسابقه اخیر، به شدت مورد فشار و انتقادات رسانه ها قرار گرفته است. صحبت ها درباره آینده او پس از تساوی بدون گل مقابل والنسیا شدت بیش تری نیز گرفت.

به گزارش دیلی میل، اخیرا رایان گیگز صحبت هایی درباره حمایت از مورینیو بیان کرده بود. هنگامی که از اسکولز سوال شد که آیا با حرف های گیگز موافق هستید؟ او پاسخ داد:

بله موافقم. تنها چیزی که درباره او دوست ندارم، ناله کردن هایش درباره چیزهایی است که به دست نیاورده است.در حالی که او باید بر روی آن ها متمرکز باشد. فکر می کنم او کیفیت خوبی در ترکیبی که از کمبود اعتماد به نفس رنج می بردند، ایجاد کرده است. ژوزه در سال های گذشته یکی از بهترین سرمربی های جهان بوده است. رکورد های او این موضوع را می گویند. حالا دوست دارم که در تیم بماند. احتمالا با بزرگ ترین چالش دوران سرمربیگری اش روبرو شده است و باید نشان دهد که چه سرمربی خوبی است.

پل اسکولز پس از بازی با وست هم گفته بود:

من اینجا نشسته ام و از این که پس از باخت مقابل وست هم، هنوز هم سرمربی منچستر یونایتد است، شگفت زده ام. عملکرد تیم بد بود. دهان او از کنترل خارج شده است و این مایه خجالت باشگاه هست.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

WorkHard / P!ayHard pcforlife's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    S t r e t f o r d   E n d

پيش فرض

خیلی وقت بود نبودم و فصل جدید در بی سر و صدایی پی سی شروع شده و ادامه داره...
    .
    نظرم درباره بازی اخیر که البته متاثر از اتفاقات پیش فصل و فصل جاریه:
    منم از دیدم بردن نیوکاسل در خونه در ثانیه های پایانی خوشحالم... ولی این برد این حقیقت رو پنهان نمیکنه که ما از تیم ته جدولی ای که تو هفت بازی قبل ما کلا 4 گل زده بود، 2 گل در 10 دقیقه اول بازی خوردیم و اگه یکی دو سیو خفن دخه آ نبود، بیشتر از 2 گل خورده بودیم.
    بردن بازی های که ما باید از قبل برنده باشیم، باید یه کار روتین باشه نه اینکه برد دقیقه نودی این دست بازی ها ما رو ذوق مرگ کنه.
    .
    خوزه خاطرات خوبی رو برامون به جا گذاشته. اما واقعیت اینه اواخر فصل پیش وقت مناسبی برای کنار گذاشتنش و تغییر مربی بود و البته به نظر من ریسک تغییر مربی در زمان حاضر هم مطلوب تر از ریسک باقی موندن مورینیو هست و واقعا الان هم هنوز دیر نیست و اگر مدیران باشگاه بفهمن، لیگ و رقابتهای اروپایی رو فدای مورینیو نمیکنند. کما اینکه جام اتحادیه هم که قربانی شد.
    .
    .
    امسال با وضعیت جاری قطعا بین 4 تیم بالا که چه عرض کنم، شاید 6 تیم بالا هم نباشیم. واقعا فصل سخت و سنگینیه. با وضعیت خرید پیش فصل (نمیخریدم هم تفاوتی با الان نداشت [فرد؟! دالوت؟ گرانت!!!]) و تاکتیک های بی اثر خوزه و اصرارش به این تاکتیک ها و یونایتدی که اخبار پیرامونش دیگه شده کنفرانس های مطبوعاتی خوزه و صحبت های پوگبا و یه اوسکلی مثل وودوارد، اینا من و مشخصا یونایتدی ها رو بی انگیزه تر از همیشه کرده.
    البته من به آینده امید دارم. امیدوارم تیم واقعا بتونه به خودش بیاد و تو این دو هفته ای خودشو جمع جور کنه و نتیجه گرفتن رو از بازی با چلسی شروع کنه.
    GGMU
    .

4. این کاربر از pcforlife بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسکولز: حتی مسی هم در این یونایتد دچار مشکل می‌شود

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد معتقد است که حتی لیونل مسی هم در یونایتد فعلی دچار مشکل می‌شود.

به نظرم می‌رسد که هر کسی به این تیم بیاید دچار مشکل شود. حتی اگر می‎توانستیم لیونل مسی را برای این تیم بخریم، او هم دچار مشکل می‌شود.

بهترین کیست؟ مسی. ولی رونالدو هم معرکه است.

رونالدو در کاری که می‌کند، استثنایی است. با سرعت و قدرت. او گل می‌زند، کاشته می‌زند. ولی به عنوان یک فوتبالیست همه کاره، مسی. واو. پاس‌های او. مسی مطلقا همه چیز تمام است.

Even Messi would struggle at this team! - Scholes

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جنجال باورنکردنی مورینیو در استمفورد بریج

ژوزه مورینیو در لحظات پایانی دیدار برابر چلسی از کوره در رفت و با نیمکت حریف درگیر شد.

سرمربی پرتغالی و سابق چلسی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با این تیم قول داده بود خودش را در استمفوردبریج کنترل کند و این اتفاق تا دقیقه 96 هم رخ داد. واکنش های مورینیو روی هر 2 گل مارسیال بسیار آرام بود و او شادی خاصی برابر هواداران چلسی نشان نداد تا نشان دهد علاقه ای به شکرآب شدن رابطه خوبش با آنها ندارد اما در دقیقه 96 همه چیز بهم ریخت.

در پایان بازی و در مسیر رختکن، برخی هواداران چلسی مورینیو را هو کردند و او همانند 2 فصل قبل عدد 3 را به آنها نشان داد تا به هواداران چلسی یادآوری کند بیشترین افتخارات آنها در لیگ برتر توسط مورینیو برای آنها به ارمغان آورده شده است.

ادامه

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: 3 گانه اینتر سخت ترین لحظه یوونتوس بود!

یونایتد امشب در خانه خود اگرچه در 30 دقیقه پایانی نمایش خوبی ارائه داد اما در نهایت با یک گل مغلوب یوونتوس شد و مورینیو حریف را مدعی فتح اروپا می داند. مورینیو گفت:

بعد از تساوی برابر والنسیا می دانستیم که باید با این تیم برای رتبه دوم مبارزه کنیم. یوونتوس 7 سال متوالی است که قهرمان سری آ شده و طی چند سال اخیر 2 بار به فینال لیگ قهرمانان نیز رسیده است اما آنها همچنان ناراضی بوده و به دنبال دستاوردهای بیشتری هستند.

یوونتوس مهاجمانی مانند مانژوکیچ، ایگواین و دیبالا را در اختیار داشت و باز هم خواهان بازیکنان بزرگ تری بود پس رونالدو را جذب کرد. آنها در خط دفاعی کیه لینی و بارزالی را در ترکیب داشتند و به دنبال خرید بونوچی رفتند. یوونتوس باشگاه بزرگی است که بهترین بازیکنان دنیا را می خواهد و آنها به دنبال آینده ای بزرگ هستند. یوونتوس می خواهد فاتح 3 گانه شود زیرا در ایتالیا که همیشه قهرمان است.

اما تا امروز ما در اینتر در سال 2010 سه گانه را کسب کردیم و یوونتوس موفق به انجام این کار نشده اما فکر می کنم امسال آنها نزدیک به کسب 3 گانه هستند. هواداران یوونتوس به خاطر آن 3 گانه با اینتر علاقه ای به من ندارند زیرا این اتفاق سخت ترین لحظه ممکن برای آنها بوده اما من برای ارکان باشگاه یوونتوس احترام زیادی قائلم.

کیه لینی و بونوچی مدافعانی بزرگ هستند اما تکرار می کنم که از عملکرد تیم رضایت دارم، اما این 2 مدافع می توانند برای تدریس دفاع کردن به مدافعان ما به دانشگاه هاروارد بروند.

10. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام منچستر یونایتد تولد ادوین فن در سار را تبریک گفت.

12. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اریک کانتونا: دیدن بازی های منچستر یونایتد عذاب آور است

اریک کانتونا، اسطوره شیاطین سرخ، از نحوه بازی کردن منچستر یونایتد تحت هدایت ژوزه مورینیو ناراضی است.

اریک کانتونا 52 ساله که با 5 فصل حضور خود در تیم منچستر یونایتد موفق به فتح 4 عنوان لیگ برتر جزیره و 2 عنوان اف ای کاپ شده است، از سبک دفاعی تیم ژوزه مورینیو ناراضی است و به انتقاد از این مربی پرتغالی پرداخته است.

رابطه ژوزه مورینیو و منچستر یونایتد مثل زندگی مشترک یک زن و مرد است که برای یکدیگر مناسب نیستند. مشکل من با سبک بازی کردن تیم است. شما می توانید در یک بازی بازنده باشید ولی باید شجاعانه بازی کنید و ریسک پذیر باشید. در بازی مقابل یوونتوس ما بازی را باختیم و یوونتوس 70 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشت. فکر می کنید امکان رخ دادن این اتفاق در زمان سر الکس وجود داشت؟ هرگز. من از بازی کردن منچستر یونایتد با این روش عذاب میکشم.

علاوه بر این، وقتی نحوه بازی کردن منچستر سیتی را میبینم، ناراحتیم دو برابر می شود. اعتقادم این است که نسل جوان نیاز به بازیکنان بزرگ به عنوان الگو دارند که زیبا فوتبال بازی می کنند و فوتبال خلاقانه ای ارائه می دهند. شما این سبک از بازی کردن را در تیم منچستر سیتی مشاهده می کنید و این اصلا برای منچستر یونایتد قابل قبول نیست زیرا آنها در حال از دست دادن علاقه نسل جوان به تیم خود هستند.

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم‌افزار Mohammad King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Markazi-Arak

پيش فرض

یعنی واقعا دیدن بازی های منچستر عذاب آوره

آخه مورینیو احمق بی شعور یکم بازی سازی تو زمین از بازیکنا بخوا تمرین کن نه فقط پاس های بلند و سانتر های به درد نخور از گوشه ها ..

آخه کدوم احمقی سانچزو میکشه بیرون به فلینی درخت که اصلا پستش فوروارد نیست بازی میده فلینی که حکم درخت داره تو زمین هنوز باز درخت خاصیت داره این احمق خاصیت نداره که هیچ ضرر هم داره ...

من تو بازی های منچستر هیچ تاکتیک خاصی نمیبینم و فقط عذاب میکشم نگاه میکنم ...

خدای هرچی زودتر شر مورینیو رو کم کن ...

16. این کاربر از Mohammad King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

یعنی واقعا دیدن بازی های منچستر عذاب آوره

آخه مورینیو احمق بی شعور یکم بازی سازی تو زمین از بازیکنا بخوا تمرین کن نه فقط پاس های بلند و سانتر های به درد نخور از گوشه ها ..

آخه کدوم احمقی سانچزو میکشه بیرون به فلینی درخت که اصلا پستش فوروارد نیست بازی میده فلینی که حکم درخت داره تو زمین هنوز باز درخت خاصیت داره این احمق خاصیت نداره که هیچ ضرر هم داره ...

من تو بازی های منچستر هیچ تاکتیک خاصی نمیبینم و فقط عذاب میکشم نگاه میکنم ...

خدای هرچی زودتر شر مورینیو رو کم کن ...
    حالا حالا باید عذاب بکشین خدایش چ وضعشه پیش بینم خراب شد رفت سر این مورینیو
    رو لیگ جزیره هرچی میبیستم میباختیم اصلا بازی نمی کرد منچستر امشب خدایش خراب کرد حال یه ملتو بخدا
    طرفدار یووه ام شخصا ولی خدایش اصلا حال نکردم با صحنه اخره مورینیو

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دلیل عصبانیت مورینیو از هواداران یووه چه بود؟

ژوزه مورینیو در پایان دیدار برابر یوونتوس عکس العمل تندی به هواداران این تیم نشان داد.

منچستر یونایتد دیشب با 2 گل دقایق پایانی خود موفق شد شکست برابر یوونتوس را به پیروزی تبدیل کند و ژوزه مورینیو در پایان بازی خوشحالی تحریک کننده ای در میانه میدان انجام داده و موجبات خشم هواداران یوونتوس را فراهم کرد.

ژوزه مورینیو در پایان بازی و در کنفرانس مطبوعاتی مدعی شد هواداران یوونتوس به او، خانواده اش و همچنین اینتر که باشگاه سابق او محسوب می شود در سراسر بازی توهین کردند.

طبق ادعای کالچو مرکاتو در جریان بازی، هواداران یوونتوس یکصدا ژوزه مورینیو را "حرام زاده" خوانده و به خانواده وی نیز شدیدا توهین می کردند. همچنین آنها شعارهایی توهین آمیز در مورد کسب 3 گانه روی نیمکت اینتر توسط ژوزه مورینیو سر داده و به همین دلیل موجبات عصبانیت وی را فراهم کردند و در پایان بازی نیز با چنین عکس العملی از سوی سرمربی پرتغالی یونایتد مواجه شدند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •