تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 76

نام تاپيک: Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض Manchester United FC | شیاطین سرخ | فصل 2018-2019

برایتون 3-2 یونایتد؛ آغاز سندروم فصل سوم مورینیو!

برایتون موفق شد با ارائه یک نمایش فوق العاده خصوصا در نیمه اول با نتیجه 2-3 یونایتد را مغلوب کند.

منچستر یونایتد همانند فصل قبل در خانه برایتون مغلوب شد و در دیداری که کریس هیتن ترجیح داد از علیرضا جهانیخش استفاده نکند، تیمش با ارائه یک بازی حساب شده 2-3 شیاطین سرخ را مغلوب کرد. تیم های مورینیو معمولا در فصل سوم حضور او نتایج خوبی نمی گیرند و حالا به نظر این روند کلید خورده است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با در نظر گرفتن اینکه هواداران یونایتد در انجمن دو ماهه فعالیتی ندارن تاپیک رو زدم. هر کدوم از دوستان پست درخور فصل جدید باشگاه آماده کردن مدیران به ابتدای تاپیک منتقل میکنن.

تاپیک فصل قبل: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: نمی‌خواهم در مورد عملکرد شخصی بازیکنان صحبت کنم؛ در برابر برایتون تاوان اشتباهات خودمان را دادیم

منچستر یونایتد با یک نمایش ضعیف، در دومین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر، شکست خورد. به گزارش بی‌بی‌سی، مورینیو پس از پایان بازی، گفت:

ما امروز به خاطر اشتباهاتی که داشتیم، تنبیه شدیم. برای من، این داستان بازی است. ما اشتباهات عجیب و غریبی داشتیم که برخی از آن‌ها در لحظات حیاتی رخ دادند. اشتباه کردیم و کشته شدیم. مخصوصاً روی گل سوم، ما انتظار داشتیم که با نتیجه 2-1 به رختکن بیایم و سپس گل سوم تمام اهداف ما را برای نیمه دوم کشت. گل دومی هم که به ثمر رساندیم، بسیار دیر بود. هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم خوب بود و من انتظار داشتم تیم عملکرد بهتری داشته باشد. اما اشتباهات مبتدیانه‌ای باعث شد که ماموریت پیروزی در این بازی، غیر ممکن شود.

عدم مشکل در پاس دادن؟ من نمی‌خواهم مستقیم به چیزی اشاره کنم. من از حقایق درس گرفته‌ام. فصل گذشته زمانی که من از تیمم انتقاد می‌کردم و از عملکرد بازیکنان به صورت مستقیم می‌گفتم، به خاطر این‌که در مورد بازیکنانم صحبت کرده‌ام، مورد انتقاد قرار می‌گرفتم. بنابراین زمانی که آن‌ها خوب باشند در موردشان صحبت می‌کنم. درحال حاضر نمی‌توانم در مورد عملکرد شخصی بازیکنان صحبت کنم. زمانی که ما گل اول را به ثمر رساندیم، فکر کردم که می‌توانیم این بازی را ببریم و زمانی که گل سوم را دریافت کردیم، وضعیت به شکل عجیبی تغییر کرد. در نیمه دوم هم فکر می‌کردم گل دوم می‌تواند مسیر بازی را تغییر دهد. اما این گل خیلی دیر به ثمر رسید.

منچستر یونایتد دوشنبه آینده در سومین بازی خود در لیگ برتر به مصاف تاتنهام خواهد رفت.

4. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یه دوستی نشسته چندتا مقاله آخر صدر که تو سایت ورزش۳ آپلود شده رو بررسی کرده و کلی ایراد پیدا کرده که واقعا بعضی‌هاشون خیلی خنده‌دار و مبتدیانه هستند.

دو نمونه:

6. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو: در غیاب منِ مربی، اتحادی در کار نخواهد بود؛ تعداد قهرمانی 19 مربی دیگر در لیگ برتر به من نمی رسد

پس از شکست تأمل برانگیز 3-0 منچستر یونایتد مقابل تاتنهام، ژوزه مورینیو در نشست خبری خود حاضر شد. مورینیو در ابتدا در نگاهی کلی به بازی گفت:

در طول هفته خیلی خوب کار کردیم. به خوبی آماده این بازی شدیم و در تمرینات خیلی خوب بازی کردیم. بازیکنان نگرش فوق العاده ای داشتند. در پایان نیمه اول نتیجه بازی باید 2-0، 2-1 یا 3-0 می شد و سپس یک چیزی بازی را کمی تغییر داد و دیدیم که تاتنهام 2-0 جلو افتاد. همه می توانند حس کنند که یک گل می توانست مسیر بازی را عوض کند. اما گل سوم بازی را کُشت. تیم ما در تلاش بود تا نتیجه بازی را تغییر دهد. نمی گویم اگر بعد از دو گل عقب افتادن، یک گل می توانست ما را به پیروزی برساند اما حضور محسوسی در بازی داشتیم تا این که گل سوم ذهنیت تیم را خراب کرد. حتی دیدم لوک شاو بعد دریافت گل سوم با وجود مشکلی که داشت، تا آخرین ثانیه در زمین ماند.

او که در پایان بازی حدود دو دقیقه تماشاگران تیمش را تشویق کرد، در خصوص آن ها نیز گفت:

در تمام طول هفته تلاش کردیم و از جنبه تاکتیکی نباختیم اما بازنده این مسابقه شدیم. اما همه طرفداران مان روزنامه نمی خوانند، همه آن ها تلویزیون نمی بینند. تمامی طرفداران ما باهوش تر از این حرف ها هستند. آن ها به طرز کاملا شگفت انگیزی پاسخ دادند. فکر نمی کنم باختن در خانه و ارائه چنین واکنشی از تماشاگران عادی باشد. از رفتار طرفداران در قبال بچه ها رضایت دارم.

مورینیو می گوید که اتحاد بازیکنان یونایتد به حضور او در اولدترافورد بستگی دارد.

استحکام بین بازیکنان مشخص بود. تیم متحد است. بدون مربی، اتحادی در کار نیست.

مورینیو با دفاع از خود، نشست خبری را به پایان رساند. او مدام می گفت: «احترام، احترام، احترام».

سه هیچ؟ سه هیچ می تواند به معنی سه قهرمانی در لیگ برتر باشد. من سه بار قهرمان لیگ برتر شده شده ام؛ بیش از مجموع قهرمانی 19 مربی دیگر در رقابت های لیگ برتر.

مصاحبه کامل

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

The Special Loser

الان سوال اینه که به نیم‌فصل میرسه یا خیر.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دله علی میدونست

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اوضاع داغان تر از این حرفاست که فقط تغییر سرمربی باعث بهبود شرایط تیم باشه

سال قبل فقط فرم خوب سیتی باعث شد لیگ نبریم امسال میتونستن با جذب مهره های مد نظر خوزه تیم برا قهرمانی ببندیم

همون کاری که لیورپول به بهترین نحو انجام داد و بازار درو کرد

مورینیو رو هم زیاد مقصر نمیدونم - شش فصل از زمان رفتن فرگوسن گذشته هنوز نتونستیم از شر اسمالینگ و جونز که به درد لای جرز دیوار هم نیمخورن خلاص بشیم

باشگاهی که خیر سرش ثروتمندترین باشگاه دنیا باشه بعد یک مدیر احمقی مثل وودوارد نتونه از تیم میانه جدولی لستر مدافعش بخره یا الدرویلد از تاتنهام بگیره حرف از جام براش زدن توهمی بیش نیست
    اولین کسی که باید بار و بندیلش ببنده بره همین وودوارد نخالست - زیدان هم بیاد با این برشی که وودوارد در خرید داره باز همین دور باطل طی میشه
    Last edited by clau; 28-08-2018 at 22:23.

12. 2 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Romelu Lukaku

Snatch 2000

14. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر یونایتد 1-1 وولوهمپتون

فرگوسن بعد 5 ماه به اولدترافورد اومده بود

16. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ژوزه مورینیو: حالا دلایل کافی برای انتقاد از من دارید

پس از تساوی بدون گل منچستر یونایتد برابر والنسیا، ژوزه مورینیو با تشریح شرایط تیم، از وضعیت بد منچستر یونایتد گفت.

به گزارش بی‌بی‌سی اسپرت، ژوزه مورینیو در ابتدای صحبت‌های خود، گفت:

فکر می‌کنم چیزهایی وجود دارد که گفتنش برای من سخت است. حالا شما دلایل کافی برای انتقاد کردن از من را دارید.

سرمربی پرتغالی، در ادامه در مورد بازی و شرایط منچستر یونایتد، افزود:

ما تقریباً چند فرصت خوب برای بردن بازی داشتیم، اما باید قبول کنیم که نتیجه عادلانه بود. من در پیش‌فصل گفتم که دوم شدن در فصل گذشته فوق‌العاده بود و دیگر نمی‌خواهم این موضوع را تکرار کنم. بازیکنان خسته‌اند. آن‌ها میزان تلاش خود را افزایش دادند. با شدت بیش‌تری بازی کردند اما کافی نبود. ما به اندازه کافی از عقب زمین بازی‌سازی تکنیکی خوبی نداریم. تلاش کردیم کارهایی انجام دهیم و در برخی از آن‌ها موفق بودیم، مثلاً متوقف کردن تیمی که در ضد حملات بسیار سریع است. می‌دانم که نمی‌توانیم 20 موقعیت بسازیم. درحال حاضر بازیکنان هجومی ما در بهترین شرایط خود نیستند، در غیر این‌صورت با چهار یا پنج فرصت گل‌زنی، می‌توانستیم برنده بازی باشیم. نتیجه بدی نگرفتیم. نتیجه خوبی هم نگرفتیم، اما بد نبود. ما دو بازی برابر یوونتوس داریم که بسیار تعیین‌کننده است. بله، این گروه بسیار سخت است. قبل از آن بازی‌ها اما نیوکاسل و چلسی را در پیش داریم و برای تیم بسیار مهم است که بتوانیم نیوکاسل را شکست دهیم.

18. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 8 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •