تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 143

نام تاپيک: روش ویرایش فریمور مودم ها (Tools, Tips & Tutorials)

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

b612 مبین اگرباشه بعیدنیست ممنوعیتی برای اپدیت توسط شرکت گذاشته باشن (توسط iem)
    فرمورازسایتهای معتبر تهیه کنید .اگرفرموررسمی باشه نباید مشکل ورودداشته باشید

2. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

b612 مبین اگرباشه بعیدنیست ممنوعیتی برای اپدیت توسط شرکت گذاشته باشن (توسط iem)
    فرمورازسایتهای معتبر تهیه کنید .اگرفرموررسمی باشه نباید مشکل ورودداشته باشید
    حبیب جان فریمور رسمی و معتبر و دارای قفل دیجیتال ساین هواوی هستش و فعلا تنها با همین فریمور بر روی مودم این با این مشکل برخوردم. قبلانا چند سال پیش یه مودم E5172 داشتم که تو تغییر فریمورهاش دقیقا با همچین مشکلی مواجه می شدم و تا حال نفهمیدم چرا چنین مشکلی پیش میاد. البته یه بار تو یه سایت خارجی خوندم که می گفتند از طریق SSH میشه یوزر پسورد جدید براش تعریف کرد.
    Last edited by balouchi; 17-10-2018 at 19:03.

4. این کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

دوستان من مودم b612 رو با فریمور جدید اپراتوری هواوی( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) فلش زدم تا ببینم چیزی جدیدی برای این مودم آورده یا نه. اما با این فریمور نمی تونم وارد کنسول مودم بشم. یعنی نه یوزر پسوردهای قبلیم رو قبول می کنه و نه یوزر پسوردهای پیشفرضی مانند admin-admin و user-user. ریست کردن مودم به تنظیمات کارخانه هم مشکل رو حل نکرد. میخواستم بدونم یوزر پسورد کنسول تو چیپ مودم تعریف شده است یا مربوط میشه به فریمورها؟ اگه تو فریمور هستش تو کدوم فایل یا مسیر باید دنبال یوزر پسورد پیشفرضش بگردم؟
    این فریمور مبین نت نیست؟ وایرلسش روشن باشه از ssid مشخص میشه در ضمن این فریمور اونطور که دیدم پسورد ادمین با پسورد وایرلس یکیه
    Last edited by xshya; 19-10-2018 at 00:37.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

چند پست قبلی در مورد پردازنده های HISilicon شرکت هواوی که سورسشون از پردازن ده های ARM Cortex هست قصد بدگویی نداشتم بلاخره وقتی در محصولی استفاده میشن قیمتشون هم نسبت به بقیه هم رده ها با پردازنده های باکیفیت خیلی پایینتره وگرنه همین شرکت در بعضی موبایلها و مودمهای ساخت خودشون هم از پردازنده های کوالکام هم استفاده میکنن که این محصولاتش نسبتا قیمت بالاتری هم دارند
    خب شرکت سامسونگ هم همینکارو میکنه دیگه وقتی میبینید در یکسری از گوشیهای موبایل از پردازنده exynos استفاده میکنه باید بدونید سورس همین پردازنده شرکت سامسونگ هم از ARM Cortex است و معماری ساخت مقداری تغئیر داده شده همین وبنظرم بخاطر همین قیمت این مدلهای تولید شده خیلی کمتر است وبازار خودشون رو دارد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

ولی در کل تا اینجای کار مودم B612 تا زمانی که MIMO4*4 در ایران راه اندازی نشه فکر نکنم از +4G بتونه پشتیبانی کنه.
    عرض سلام و احترام
    اول از همه از بابت راهنمودها و مطالبتون كمال تشكر و قدرداني رو دارم و به شخصه استفاده بردم.
    در مورد مودم B612 كه در چند جا مشاهده كردم كه اشاره شده حالت +4G نداره، در حالي كه بنده با سيم همراه اول و با فريم ور اصلاحي داراي گزينه TR069 (كه توسط جنابعالي اصلاح شده) ميتونم از اين حالت استفاده كنم.
    با تشكر

8. این کاربر از htagi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

عرض سلام و احترام
    اول از همه از بابت راهنمودها و مطالبتون كمال تشكر و قدرداني رو دارم و به شخصه استفاده بردم.
    در مورد مودم B612 كه در چند جا مشاهده كردم كه اشاره شده حالت +4G نداره، در حالي كه بنده با سيم همراه اول و با فريم ور اصلاحي داراي گزينه TR069 ميتونم از اين حالت استفاده كنم.
    با تشكر
    سلام و تشکر. این فریمور که تو سایت لینکش رو برای دوستان گذاشتم، فریمور اصل و بودن دستکاری هستش. من فاصله ام با دکل های 4G یه کم زیاده و از نزدیک دکلها که راحتتر به تمامی فرکانس ها دسترسی داشته باشم، مودم رو با این فریمور تست نکرده ام. حرف شما رو از آوردن آرم +4G با این فریمور کاملا تأیید می کنم و از همان روزی که این فریمور رو نصب کردم، این آرم رو دیدم. اما به این خاطر هیچوقت تو انجمن آوردن آرم رو مطرح نکردم چون خودم شک داشتم که آیا این واقعا +4G هستش یا یه اشتباه محاسباتی در فریمور و یا نویزی هستش که مودم رو به اشتباه میندازه.
    چون من وقتی آرم +4G رو روی مودمم دریافت می کنم که آنتن دهی مودمم روی یک آنتن هستش(البته این مسئله هم وجود داره که در تجمیع معمولا ممکنه آنتن دهیمون ضعیفتر دیده بشه). وقتی چند متر آن طرفتر که آنتن مودم 3 خط میشه هر کاری می کنم +4G رو نمیاره. در جایی که آرم +4G دارم حتی وقتی مودم روی تک باند قفل باشه باز هم آرم دیده میشه. یعنی وقتی مودم رو فقط روی باند 1800 قفل می کنم، آرم ناپدید میشه. وقتی روی فقط باند 2600 قفل می کنم آرم +4G رو میاره که قاعدتاً روی تک باند نباید بیاره.
    دوستان دیگه هم با اون فریمور تست بزنند و نظرات و حالت هایی که +4G رو برایشون میاره تو تاپیک بررسی مودم TF-i60 ایرانسل مطرح کنند.
    Last edited by balouchi; 05-11-2018 at 13:18.

10. 2 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

11

طبق تحقیقات و تست های انجام شده خودم
    مودم B612-d25 از باندهای LTE B1/B3/B7/B8/B20/B38/B40/B41/B42/B43 پشتیبانی میکند
    و باندهایی که توسط اپراتورهای موبایل در ایران بکار گرفته میشوند(در LTE) به شرح زیر هستند (درج شده بر اساس اعلام سایت frequencycheck)
    RighTel
    B3 (1800 +) LTE
    MTN Irancell
    B3 (1800 +) LTE
    B40 (TD 2300) LTE
    Hamrahe Aval (MCI)
    B7 (2600) LTE
    بنابراین تمامی باندهای لازم در ایران توسط این مدم پشتیبانی میشوند.
    تست هایی که برای دریافت حالت 4G+ انجام گرفته
    قبل از هر چیز توسط مودم های مختلف و گوشی دارای حالت Cat6 از تحت پوشش بودن 4G+ در منطقه اطمینان حاصل نمودم هم در مورد ايرانسل و هم در مورد همراه اول. در منطقه مورد تست خدمات 4G رايتل تحت پوشش نيست بنابراين اين تست فقط در مورد ايرانسل و همراه اول ميباشد.
    نتیجه تست:
    مودم تنها با سیم کارت همراه اول و با کیفیت عالی قادر به دریافت 4G+ می باشد.
    در نتيجه:
    1- اینکه مودم Cat6 میباشد هیچ شکی در آن نیست (تست سیم کارت همراه اول موید این حرف میباشد)
    2- زمانی که حالت 4G+ نشان داده ميشود سرعت مودم گویای واقعی بودن آن است.

احتمالات:
    مودم تنها در حالت MIMO4 ميتواند عمل تجميع را انجام دهد و چون ايرانسل فعلا از MIMO4 پشتيباني نميكند امكان اتصال به 4G+ ايرانسل توسط اين مودم منتفي است.
    بنده به هیچ عنوان در اين مودم با سيم کارت ایرانسل حالت تجمیع نداشتم!!جالب اينجا كه اين مودم پيشنهاد ايرانسل هم هست؟؟؟
    Last edited by htagi; 06-11-2018 at 08:50.

12. 3 کاربر از htagi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

طبق تحقیقات و تست های انجام شده خودم

2- زمانی که حالت 4G+ نشان داده ميشود سرعت مودم گویای واقعی بودن آن است.
    سلام تست سرعتی که در حالت 4G plus گرفتی بیزحمت اپلود کنید....

فریمور مبین نت و های وب مشخصه سیگنال آنتن قلابیه و البته اکثر این فریمورها را بدون ویرایش هم تست کردم ( سرعت و انتن دهی کم میشود و در ظاهر مودم شما پنج خط انتن دارد) یکی از تستهایی که داشتم روی فریمور های وب بود که بعد از ویرایش دوباره سرعت و انتن دهی بهتر شده بود ( نمیخام بگم این افت سرعت و انتن دهی عمدیه فقط تست زیاد انجام میدم خواستم یکی از این تستهارو اطلاع رسانی کنم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

البته الان کمی سرعت پایینه
    Last edited by htagi; 08-11-2018 at 11:59.

15. این کاربر از htagi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان، اگه کسی روش اضافه کردن adb و Telnet رو به فایل سیستم B612 و pack کردن مجددش رو میدونه، آموزشش رو برای دوستان به اشتراک بذاره.
    Last edited by balouchi; 13-11-2018 at 14:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •