تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 13 اولاول ... 34567891011 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 124

نام تاپيک: روش آپگرید یا دانگرید کردن مودم B612(TF-i60) با استفاده از نرم افزار BootRomDownloadTool

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

از همه دوستان متشكرم اميدوارم هرچه زوتر يك راهي پيدا كنن

2. این کاربر از mahdi3800 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

این کار رو مبین نت با این ورژن 196 انجام داده ؟ این الان سوخته فردا چطور احیا میشه ؟ یا اصلا نمیشه ؟ مگر چیپ سی پی یو قابل سوختن و دستکاری هست ؟
    چیزی نسوخته efuse ها برای تغییر تو چیپ استفاده میشن که با سوختنشون میتونن عملکرد چیپ رو تغییر بدن معمولا هم احیا نمیشن این دیگه بستگی به طراحی هواوی داره که بشه احیا کرد یا نه ولی بعید میدونم بشه البته اگر اطلاعات کامل تر بخواید حمید اطلاعات بیشتری داره ازون بپرسید

4. 3 کاربر از MH.Mousavi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

درود دوستان
    من tf-i60 ایرانسل دارم با فریمور 11.196.01.01.234 چطور برام امکان پذیر میشه که انلاک کنم
    اساتید گرامی لطف کنید و پاسخ بدید

6. 2 کاربر از hosseinahmadi404 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود دوستان
    من tf-i60 ایرانسل دارم با فریمور 11.196.01.01.234 چطور برام امکان پذیر میشه که انلاک کنم
    اساتید گرامی لطف کنید و پاسخ بدید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام
    راهی برای آنلاک مودم b612s-25 مبین نت با فرمویر 11.196.01.02.1472 هستش ؟
    ممنون میشم اکه راهنماییم کنین

10. این کاربر از pejman2222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام
    راهی برای آنلاک مودم b612s-25 مبین نت با فرمویر 11.196.01.02.1472 هستش ؟
    ممنون میشم اکه راهنماییم کنین
    نه فعلاً از دوستان کسی موفق نشده این فریمور رو دانگرید کنه.

12. 4 کاربر از balouchi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

نه فعلاً از دوستان کسی موفق نشده این فریمور رو دانگرید کنه.
    سلام داداش من از موبیننت مودم هواوی b612s-25d رو گرفتم با ورژن 11.196.01.02.1472 بنظرتون بهتر نیست از تنظیمات سه عدد تیک اپدیت فریمور مودم رو بردارم تا به ورژن های جدید اپدیت نشه و بتونم انلاک کنم ؟

14. 2 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام داداش من از موبیننت مودم هواوی b612s-25d رو گرفتم با ورژن 11.196.01.02.1472 بنظرتون بهتر نیست از تنظیمات سه عدد تیک اپدیت فریمور مودم رو بردارم تا به ورژن های جدید اپدیت نشه و بتونم انلاک کنم ؟
    مودم شما همینجوری با 196 فعلی غیر قابل انلاکه دلیلی نداره بردارید یانه
    اشتباه کردید خریدید

16. 3 کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sajjads24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    شوشتر

پيش فرض

مودم شما همینجوری با 196 فعلی غیر قابل انلاکه دلیلی نداره بردارید یانه
    اشتباه کردید خریدید
    داداش اشتباه شاید باشه ولی هر شرکتی توی ایران سعی میکنه کلاه بزاره روی مردم مثلا همین همراه اول حرومزاده من یادمه قیمت هر سیمکارت رو 1 میلیون تومان و گاهی بیشتر به مردم قالب کرد که در همان زمان در ترکیه و امارات سیمکارت رو رایگان به مردم میدادن ...!
    مشکل ما اینه که در ایران هستیم و هر شرکتی به نحوی میخواد از مردم کلاه برداری کنه حالا شما فکر میکنید مردم امکان اینو دارن که همه ی شرکت ها رو بررسی کنن ؟
    اگه اینطور باشه مردم باید بشینن سایپا و ایران خودرو رو هم کلاه برداریهاشون رو بررسی کنن و یا بانک ها رو بشینن بررسی کنن و یا شرکت های دارو سازی و ... اصلا امکان پذیر نیست و وقت و تخصصش رو هم همه مردم ندارند !
    حالا همراه اول و ایرانسل و موبین نت یکی از 1000 شرکتی هستن که سر مردم کلاه میزارن ...اینجاست که خود مردم باید به فکر خودشون باشن و هر کس در حد توان و تخصص خودش به مردم کمک کنه ...
    مردم ایران تنهاتر از تنها هستن امیوارم به فکر هم باشیم.

18. 4 کاربر از sajjads24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

داداش اشتباه شاید باشه ولی هر شرکتی توی ایران سعی میکنه کلاه بزاره روی مردم مثلا همین همراه اول حرومزاده من یادمه قیمت هر سیمکارت رو 1 میلیون تومان و گاهی بیشتر به مردم قالب کرد که در همان زمان در ترکیه و امارات سیمکارت رو رایگان به مردم میدادن ...!
    مشکل ما اینه که در ایران هستیم و هر شرکتی به نحوی میخواد از مردم کلاه برداری کنه حالا شما فکر میکنید مردم امکان اینو دارن که همه ی شرکت ها رو بررسی کنن ؟
    اگه اینطور باشه مردم باید بشینن سایپا و ایران خودرو رو هم کلاه برداریهاشون رو بررسی کنن و یا بانک ها رو بشینن بررسی کنن و یا شرکت های دارو سازی و ... اصلا امکان پذیر نیست و وقت و تخصصش رو هم همه مردم ندارند !
    حالا همراه اول و ایرانسل و موبین نت یکی از 1000 شرکتی هستن که سر مردم کلاه میزارن ...اینجاست که خود مردم باید به فکر خودشون باشن و هر کس در حد توان و تخصص خودش به مردم کمک کنه ...
    مردم ایران تنهاتر از تنها هستن امیوارم به فکر هم باشیم.
    تمامی حرفهای شما صحیح و قابل احترام هست ولی در مورد مودم و لاک بودن اون یا لاک شدن اون این کاری هست که کل دنیا و بهترین اپراتورهای دنیا هم انجام دادن و میدن . هر مودمی برا یک شرکت و فقط با سیم کارت خودش کار میکنه و برا همین ارزانتر از نسخه جهانی این مودم تو بازار فروخته میشه . حالا ماله مبین نت هم انلاک میشد ولی با تغییر فریمور و اپدیت مودم های خودش باعث شد دیگه انلاک نشن . همین مودم های اپراتورهای عراقی که تو بازار ایران هست هم همین مشکل رو تعدادی از اپراتورها داشتن و با اپدیت مودم دوباره قفل میشد و دیگه تو ایران قابل استفاده نبود . موفق باشید

20. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •