تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 22 از 39 اولاول ... 1218192021222324252632 ... آخرآخر
نمايش نتايج 211 به 220 از 382

نام تاپيک: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

عزیز به نظر شما تو مودمهایی که تو بازار ایران هست کدوم یکی کیفیت و سرعت بهتری میده چون تقریبا همگی یه قیمتن با یه اختلاف جزئی یه زمانی از e518622 میگفتن یه زمانی b525 میگفتن که تجمیع دارن ولی این مودم انتن دهی عجیبی داره تو اطاق من به دلایلی ایرانسل با مشخصات فوق العاده بد چه با گوشی چه با تعدادی مودمای مختلف امتحان کردم ولی این مودم حالا کاری به لول اونتنش ندارم که کامل پره (که شما هم گفتی خیلی دقیق نیستن) ولی زیر 30 35 مگ نمیده اون هم با snrمنفی و rsrqحدود 10
    حالا به نظر شما آیا b525 هم این انتن دهی رو داره؟ میخوام یه بار هزینه کنم تا یه چن سالی ازش استفاده کنم الان همین e3372که دارم از اون اوایلی که ایرانسل اورده بود و 250 میداد هنوز دارمش خدایییش هم مودم خوبیه البته کادر آنتن خودش رو برداشتم جاش یه انتن blazingرو پشت بام به صورت outdoorنصب کردم با حدود 12 متر سیم و با یه روتر dlink514 با وایفا رو باند 3 تا 40 تا هم بهم میده ولی روتره دیگه داره اذیت میکنه میخوام تبدیل به احسن کنم tfi60 یکی از دوستان رو یه مدتی امانی گرفتم اوردم که دیدم انتن دهیش واقعا معرکه است
    واسه همین موندم چی بگیرم اصلا هم اهل tdنیستم چون دانلود انچنانی ندارم همین بسته های ساعتی شبانه ایرانسل کارم رو راه میندازه به نظر شما جی بگیرم؟
    در ضمن این انتن رو به tfi60که وصل کردم اصلا کوچکترین افزایشی نداشت ولی رو 3372تاثیر بسیار زیادی میذاره
    در مورد آنتن شما و افزایش نیافتن سیگنال در مودم b612 وارد این لینک بشید و اولین نظر رو در مورد این انتن مطالعه کنید شاید مشکل حل شد

جای خالی در لینک سانسور شده است و میشود : d .i .g .i .k .a .l .a.com

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد مودم ها تا کنون انتن دهی و برد وای فای مودم b612 از همه مودم ها بهتر و دقیقتر هست خودم تست زدم . ولی حالا که شما نیازی به tdd نداری و اگه در منطقه شما هر سه اپراتور یا هر دو اپراتور مطرح کشور دو باند 3 و 7 رو فعال کردن و فول دریافت میشن و از نظر تجمیع هم فعال هستن و با گوشی های cat6 تست کرده باشید و افزایش سرعت و ظاهر شدن علامت + هم مشهود بوده میتوانید در درجه اول b525 و در درجه دوم مودم e5186-22a را تهیه بفرمایید . البته این مورد رو در نظر بگیرید این مودم ها در حالت تک باند و زمانی که خبری از تجمیع یا باند دومی در کار نباشد به هیچ عنوان عملکرد خوبی در سرعت ندارن و مانند یک مودم cat4 عمل میکنند . من برای شما که انتن دهی خوبی در منزل ندارید و 100 درصد هم با این وضع انتن دهی تجمیع هم در منزل شما با مشکل روبه رو خواهد شد مودم b612 را فقط توصیه میکنم و بس .

2. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

ممنونم از راهنماییت بزرگوار

4. 2 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

در مورد آنتن شما و افزایش نیافتن سیگنال در مودم b612 وارد این لینک بشید و اولین نظر رو در مورد این انتن مطالعه کنید شاید مشکل حل شد

جای خالی در لینک سانسور شده است و میشود : d .i .g .i .k .a .l .a.com

در مورد مودم ها تا کنون انتن دهی و برد وای فای مودم b612 از همه مودم ها بهتر و دقیقتر هست خودم تست زدم . ولی حالا که شما نیازی به tdd نداری و اگه در منطقه شما هر سه اپراتور یا هر دو اپراتور مطرح کشور دو باند 3 و 7 رو فعال کردن و فول دریافت میشن و از نظر تجمیع هم فعال هستن و با گوشی های cat6 تست کرده باشید و افزایش سرعت و ظاهر شدن علامت + هم مشهود بوده میتوانید در درجه اول b525 و در درجه دوم مودم e5186-22a را تهیه بفرمایید . البته این مورد رو در نظر بگیرید این مودم ها در حالت تک باند و زمانی که خبری از تجمیع یا باند دومی در کار نباشد به هیچ عنوان عملکرد خوبی در سرعت ندارن و مانند یک مودم cat4 عمل میکنند . من برای شما که انتن دهی خوبی در منزل ندارید و 100 درصد هم با این وضع انتن دهی تجمیع هم در منزل شما با مشکل روبه رو خواهد شد مودم b612 را فقط توصیه میکنم و بس .
    دوست عزیز پس اگه برات ممکنه راهنماییم کن فایلا رو از کجا تهیه کنم وبهترین فریموری که فرمودی کدومه؟
    دم شما گرم خیلی ممنون که پاسخ میدی

6. 2 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز پس اگه برات ممکنه راهنماییم کن فایلا رو از کجا تهیه کنم وبهترین فریموری که فرمودی کدومه؟
    دم شما گرم خیلی ممنون که پاسخ میدی
    با این روش آنلاک کن اگر مودم انلاک نیست کلا اینو دانلود کنی و آموزش رو ببینی خالی از لطف نیست و در بحث فریمور زدن روی این مودم و باز کردن پشت مودم هم استاد میشی :

اینم لینک جدیدترین فریمور بعد انلاک میتونی استفاده کنی یا میتونی به جای استفاده از فریمور معرفی شده برای انلاک از ابتدا همینو بزنی رو مودم و با همین مودم رو انلاک کنی :

8. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

با این روش آنلاک کن اگر مودم انلاک نیست کلا اینو دانلود کنی و آموزش رو ببینی خالی از لطف نیست و در بحث فریمور زدن روی این مودم و باز کردن پشت مودم هم استاد میشی :

اینم لینک جدیدترین فریمور بعد انلاک میتونی استفاده کنی یا میتونی به جای استفاده از فریمور معرفی شده برای انلاک از ابتدا همینو بزنی رو مودم و با همین مودم رو انلاک کنی :

دوست عزیز اگه نخوام فعلا انلاک کنم فقط بتونم از این وب یو ای استفاده کنم ایا راهی هست؟ چون الان مودم رو گرفتم تا باز وقت خالی داشته باشم شاید یه چن روزی زمان ببره یکم هم موارد رو مطالعه کنم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

10. 2 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز اگه نخوام فعلا انلاک کنم فقط بتونم از این وب یو ای استفاده کنم ایا راهی هست؟ چون الان مودم رو گرفتم تا باز وقت خالی داشته باشم شاید یه چن روزی زمان ببره یکم هم موارد رو مطالعه کنم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    فریمورهای ویرایش شده و یا وب یو ای های ویرایش شده فقط از طریق لودر و باز کردن پشت مودم قابلیت انتقال رو دارن . الان مودم رو چه ورژنی هست ؟ اپراتوری یا جهانی ؟

12. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

فریمورهای ویرایش شده و یا وب یو ای های ویرایش شده فقط از طریق لودر و باز کردن پشت مودم قابلیت انتقال رو دارن . الان مودم رو چه ورژنی هست ؟ اپراتوری یا جهانی ؟
    196 ایرانسله فقط تو قسمت مدل نوشته b612m01 ایا فرق داره باb612 _25d

14. 2 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

196 ایرانسله فقط تو قسمت مدل نوشته b612m01 ایا فرق داره باb612 _25d
    فکر نکنم اینو نوشته باشه مینویسه : tf-i60

16. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

عزیز الان تو نرم افزار hilinkکه وصل کردم تو گوشی مشخصات نوشنه b612_25dولی تو کنسول خود مودم m01نوشته
    Last edited by Soheil20120; 21-09-2019 at 10:18.

18. 2 کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

20. این کاربر از Soheil20120 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •