تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 39 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 382

نام تاپيک: جدیدترین فریمور برای مودم آنلاک TF-i60 یا همان HUAWEI B612s-25d نسخه 196

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

یه سوالی داشتم ، من مودمم رو دادم بیرون انلاک کردند ، طرف گفت ورزن 195 رو دستگاهت نگرفت ورژن 192 ریخته ، الان هم انلاکه و کار میکنه ، این ورژن جهانی رو که گفتید میتونم با لوکال اپدیت بریزم رو دستگاه ؟ و فایلش رو از کجا بگیرم؟ عملکرد دستگاه بهتر میشه عایا ؟
    اگر مودم ایرانسل هست بله میشه به صورت گفته شده اپدیتش کرداما اگرمبین باشه .خیر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

اگر مودم ایرانسل هست بله میشه به صورت گفته شده اپدیتش کرداما اگرمبین باشه .خیر
    ایرانسل هست ، میشه بفرمایید فرمورجهانی رو از کجا بگیرم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام خدمت دوستان ظاهرا فریمور ورژن 197 هم اومده
    دوستان کسی نمی تونه اون رو دانبود کنه ؟؟
    توی لینک دانلود زیر هست فقط کاربر های ویژه می تونن دانلودش کنن
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و راهی هنوز کسی پیدا نکرده برای درست کردن فریمور 196 مبین نت ؟؟؟؟ من قبلا آنلاک بود و توی این فریمور هم آنلاک می موند و جواب میداد
    من شرکت نبودم یکی از همکاران لطف کرده و فریم 196 مبین نت رو زده روش و لاک شده ( حالا مودم اصلا ایرانسل بوده و سیم کارت مبین نت ندارم و دیگه اینترنت نداریم) الان usbsafe رو که می زنم روش توی دانلودینگ مود نمیره
    دوستان اگه راه حلی هست لطفا راهنمایی کنید ( حتی برای پوراگرام کردن ic هم مشکل ندارم فقط توضیح بدید چجوری هست چون دسترسی به دستگاهش دارم و بگید کدوم ic روی برد میشه)

4. این کاربر از cocoadownload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان ظاهرا فریمور ورژن 197 هم اومده
    دوستان کسی نمی تونه اون رو دانبود کنه ؟؟
    توی لینک دانلود زیر هست فقط کاربر های ویژه می تونن دانلودش کنن

و راهی هنوز کسی پیدا نکرده برای درست کردن فریمور 196 مبین نت ؟؟؟؟ من قبلا آنلاک بود و توی این فریمور هم آنلاک می موند و جواب میداد
    من شرکت نبودم یکی از همکاران لطف کرده و فریم 196 مبین نت رو زده روش و لاک شده ( حالا مودم اصلا ایرانسل بوده و سیم کارت مبین نت ندارم و دیگه اینترنت نداریم) الان usbsafe رو که می زنم روش توی دانلودینگ مود نمیره
    دوستان اگه راه حلی هست لطفا راهنمایی کنید ( حتی برای پوراگرام کردن ic هم مشکل ندارم فقط توضیح بدید چجوری هست چون دسترسی به دستگاهش دارم و بگید کدوم ic روی برد میشه)
    شما اگه تعمیرکار موبایل آشنا داری و ایشون باکس sigma (فول اکتیو) دارن یه امتحانی برا انلاک کردن بکنید ببنید جواب میده یا نه . با این باکس فلش هم میشه کرد .

6. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

نسخه 197
    uupload.ir/view/py4z_b612_update_11.197.01.00.751.bin
    آیا راه حلی برای آپلودش برای b612s-25d مبین لاک شده 196 هست؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2005

پيش فرض

شما حتما اشتباه میکنید.
    پیشنهاد میکنم که app اندرویدی هواوی رو نصب کنید. درحالیکه در یک شبکه وای-فای مشترک هستید app را اجرا کنید و رمز مودم را بزنید سپس وارد میشید. امکانات فراوان و کاریردی در اختیارتون میزاره، به بخش تنطیمات مودم که برید وضعیت آنرا نوشته unlocked مطمئن باشید فریمور جدید 196 که ریختید هزگر مودم را lock نمیکنه.

لینک دانلود برای اندروید:

لینک برای آیفون هم توی آیتونز هست.

کامیاب باشید.
    من این نرم افزار رو نصب کردم میخواد که مودم رو اپدیت کنه ، مودمم انلاک هست و ورژن 192 هست ، اپدیت کنم یا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

خیر اپدیت نکنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام
    کسی آخرین آپدیت مودم مبینت رو دراه من نیاز بهش دارم ورژن 196

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

و یه مشکل دیگه دارم دوستان عزیز هر کس میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم من یکی از دوستانم مودم ایرانسل TF-I60 رو داشت که خیلی سرعتش بالا بود و عالی بود تو SPEED TEST سرعت دانلود تا 80 Mbps رسید و عالی بود و این یکی از دلایلی بود که من ترغیب به خرید این مودم شدم و این مودم رو با بسته 30 گیگابایتی 6 ماهه خریداری نمودم و اینکه اون سرعتی که در مودم دوستم بود رو در بهترین شرایط نمیتونستم بگیرم و بهترین سرعتی که تونستم با مودمم بگیرم 8 Mbps بود و هست و بیشتر از این نمیشد اول فکر کردم که مشکل از مودم هست و خرابه ولی وقتی سیم کارت ها رو عوض کردم فهمیدم که این سیم کارتی که من دارم سرعتش از این بیشتر نمیره و تو مودم دوستم هم همینطوریه و اون سیم کارت دیگه هم تو مودم من سرعتش عالیه و فهمیدم که ایراد از مودم نیست از سیم کارت هست با شماره 707 پشتیبانی مودم های TD-LTE ایرانسل تماس گرفتم مشکلم رو مطرح کردم گفتن که نمیتونه ایراد از سیم کارت باشه و اینکه گفتم سرعتش 8 Mbps هست و در مودم دیگه ای که مثله مودمه خودمه 80 Mbps هست گفتن مودم شما هیچ مشکلی نداره و نمیتونیم براتون درخواست خرابی ثبت کنیم اگه سرعتتون از 1 تا 80 باشه درسته و اگر زیر 1 باشه میتونیم پیگیری کنیم حالا شما میتونید ببرید نمایندگی اونجا حضورا مشکلتون رو حل کنن.

می خواستم بدونم نظر شما دوستان در مورد این مشکل من چی هست و چه کار باید بکنم تا مشکله سرعتم حل بشه ؟؟؟؟ با تشکر
    سلام
    دوست گرامی مودم شما قابلیت اتصال آنتن خارجی داره
    دو عدد آنتن با سوکت SMA
    ممکنه منطقه شما پوشش TD-LTE مثل دوستتون قوی نباشه
    اما با آنتن خارجی میتونید گیرندگی دستگاه رو بهتر کنید و SINR رو بالا ببرید که نتیجه سرعت بهتر هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام
    مودم را به چه صورت آپگرید کردید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •