تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل در خاموش شدن لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

13 مشکل در خاموش شدن لپ تاپ

با سلام...
    وقتی با لپ تاپ مدت طولانی یا کارهای سنگین انجام میدم موقع خاموش کردن لپ تاپ صفحه نمایش بعد از صفحه Shutdown خاموش میشه ولی لپ تاپ خاموش نمیشه و فن لپ تاپ شروع میکنه به کار کردن..آخرش مجبور میشم دکمه پاور رو چند ثانیه نگه دارم تا لپ تاپ کامل خاموش بشه...
    ۲سال پیش هم این مشکل رو داشتم بردم نمایندگی با گارانتی گفتن که رم لپ تاپ مشکل داره و عوض کردن گویا...از اون موقع هم کم و بیش این مشکل رو داشتم..الان بیشتر شده...مشکل از کجا میتونه باشه ؟ از رم میتونه باشه ؟
    مدل لپ تاپ MSI GE۶۰ ۲PC

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

چندین ویندوز (7 یا 10) تست کردم...همه درایور هارو از سایت MSI هم نصب کردم همشونو هم اپدیت کردم...از لحاظ درایور فکر نکنم مشکلی باشه چون حساسم تند به تند چک میکنم هم آپدیت ویندوز10 رو هم درایور هارو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

سلام
    بنظر من بده بیرون درستش کنن تا یکی از اجزاش نسوخته و مجبور بشی 3 برابر پول بدی درستش کنی
    برا منم همین مشکل بود نرفتم درستش کنم اخرش چیپ لپ تاپ سوخت و عوضش کرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

مشکل اینجاست که همیشه اینجوری نمیشه...بردمش بیرون ساعت ها خاموش روشن کرد لپ تاپ عین بچه عادم خیلی قشنگ خاموش شد...بهم گفت اقا این هیچیش نیست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

با سلام...
    وقتی با لپ تاپ مدت طولانی یا کارهای سنگین انجام میدم موقع خاموش کردن لپ تاپ صفحه نمایش بعد از صفحه Shutdown خاموش میشه ولی لپ تاپ خاموش نمیشه و فن لپ تاپ شروع میکنه به کار کردن..آخرش مجبور میشم دکمه پاور رو چند ثانیه نگه دارم تا لپ تاپ کامل خاموش بشه...
    ۲سال پیش هم این مشکل رو داشتم بردم نمایندگی با گارانتی گفتن که رم لپ تاپ مشکل داره و عوض کردن گویا...از اون موقع هم کم و بیش این مشکل رو داشتم..الان بیشتر شده...مشکل از کجا میتونه باشه ؟ از رم میتونه باشه ؟
    مدل لپ تاپ MSI GE۶۰ ۲PC

سلام
    لپ‌تاپ منم گاهی این مشکل براش ایجاد میشه
    اولا با اجرا کردن CMD در حالت Administrator و تایپ دستور powercfg -h off فست استارتاپ (Fast Startup) رو خاموش کنین
    دوما موقعی که این مشکل ایجاد میشه معمولا به درایور یکی از قطعات مربوط میشه
    لپ‌تاپ من موقعی که درایور کارت وایرلس مشکل پیدا میکنه پروسه System درصد بیشتری از CPU رو بخودش اختصاص میده و دمای لپ‌تاپم بیشتر میشه
    اگر شما هم چنین مشکلی داشته باشین احتمالا باید وضعیت مشابهی رو تجربه کنین
    واسه اطمینان از اینکه دقیقا چه اتفاقی میفته میتونین با تایپ event viewer در بخش استارت منو و در زیرشاخه windows log و بخش System جزییات ارور مربوط به این اتفاق رو ببینید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •