تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 83

نام تاپيک: تصادف خیلی شدید – تقاضای راهنمایی برای خسارات و دیه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

الان دادسرا هستم.

موقع ورود باید گوشی رو تحویل بدم. فعلا گفتن که باید ماشین رو حتما تحویل بگیرید و گرنه قاضی پرونده رو می بنده و دوباره باید مراحل طی بشه !!!!!

البته توضیح دادیم که ماشین داغون شده و امکان خروجش فقط با جرثقیل هست. ولی گفتن که این جزو مرحله ای از کار هست. در ضمن من پرسیدم که اگر ماشین رو خارج کنیم به منزله رضایت هست؟ گفتن که نه اینطور نیست. و تازه مامور بیمه میاد که ببینه !!!

مردک حمال (مقصر) رو بالاخره دیدیم. از این نفهم های حیوان که در جامعه مون زیاد هستن.

الان گفتن باید بریم دفتر خدمات قضایی.

می رم داخل چون باید ظاهرا چند کار دیگه انجام بدیم.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

الان دادسرا هستم.

موقع ورود باید گوشی رو تحویل بدم. فعلا گفتن که باید ماشین رو حتما تحویل بگیرید و گرنه قاضی پرونده رو می بنده و دوباره باید مراحل طی بشه !!!!!

البته توضیح دادیم که ماشین داغون شده و امکان خروجش فقط با جرثقیل هست. ولی گفتن که این جزو مرحله ای از کار هست. در ضمن من پرسیدم که اگر ماشین رو خارج کنیم به منزله رضایت هست؟ گفتن که نه اینطور نیست. و تازه مامور بیمه میاد که ببینه !!!

مردک حمال (مقصر) رو بالاخره دیدیم. از این نفهم های حیوان که در جامعه مون زیاد هستن.

الان گفتن باید بریم دفتر خدمات قضایی.

می رم داخل چون باید ظاهرا چند کار دیگه انجام بدیم.
    مگر راهنمایی رانندگی مقصر حادثه رو اعلام نکرده؟! اگر مقصر رو تشخیص داده دیگه نگرانی برای تغییر مقصر وحود نداره.

به حرفای اینو اون توی کلانتری و این جور جاها گوش ندید. شما هم کارهاتو از کلانتری کمتر کن. همه چیز رو از دادسرا دنبال کن. کلانتری خر کدوم خیارزاره که بخواد پرونده ببنده. بزار هرچی دلش مخواد بگه. شما کاری به حرفاش نداشته باش.
    منشی دادسرا خیلی بدرد بخوره اگه بتونی باهش رفیق بشی. همه کارهاتو میتونی از منشی بگیری و هیچ نیازی به کلانتری پیدا نمیکنی. البته مزاحمترین آدمها همین منشی ها هستن. دیدم که میگم.

اگه بتونی وکیل داشته باشی که خیلی به نفعته و چون این پرونده کار عملیاتی زیاد داره وکیل یکمی دردسر هم داره. چون وکیل که نمیاد اینور اونور بره برات. و پولی که میگیره همشو دادگاه نمیده. چونکه خارج از حق الزحمه قانونی قرارداد میکنه.

مملکت در آستانه سقوطه و چطور انتظار داری نظمی در کلانتری ها حاکم باشه...!!

3. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

الان دادسرا گفته که برید درخواست تامین دلیل بدید. (اصلا نمی دونم چی هست؟)

فعلا در صف طولانی دفتر خدمات قضایی منتظر توبت هستیم.

مقصر حادثه الان گفته که خودم جرثقیل می گیرم و ماشین رو به تعمیرگاه خودم می برم و تعمیر می کنم. ما فعلا جوابی ندادیم تا با شما دوستانم مشورت کنم. که آیا درست هست یا نه؟
    البته عقل بهم میگه نه چون ماشین منفجر شده هست. عکس های ماشین رو می ذارم تا ببینید. و از طرف دیگه می ترسم قبول چنین چیزی به معنای رضایت باشه. در ضمن علاوه بر خسارت وارده که باید تعمیر بشه بالاخره ماشین تصادفی افت قیمت هم داره اینطوری از اون افت قیمت فرار خواهد کرد.

بعد اینجا چند نفر بهمون گفتن که بذارید دادگاه تشکیل بشه و بعد تامین دلیل بدید چون الان خیلی زوده.

الان برسم خونه اولین کارم پیدا کردن یک وکیل هست تا اون موقع

نظر شما چیه؟
    الان تامین دلیل بدیم باید ماشین رو از پارکینگ در بیاریم حدود 500 تومن بدیم جرثقیل بیاره در پارکینگ خودمون.

راه درست چیه که ضرر نکنیم و آسیب نبینیم؟

ممنون بچه ها که کمک می کنید و این قدر وقت می ذارید.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

مگر راهنمایی رانندگی مقصر حادثه رو اعلام نکرده؟! اگر مقصر رو تشخیص داده دیگه نگرانی برای تغییر مقصر وحود نداره.

به حرفای اینو اون توی کلانتری و این جور جاها گوش ندید. شما هم کارهاتو از کلانتری کمتر کن. همه چیز رو از دادسرا دنبال کن. کلانتری خر کدوم خیارزاره که بخواد پرونده ببنده. بزار هرچی دلش مخواد بگه. شما کاری به حرفاش نداشته باش.
    منشی دادسرا خیلی بدرد بخوره اگه بتونی باهش رفیق بشی. همه کارهاتو میتونی از منشی بگیری و هیچ نیازی به کلانتری پیدا نمیکنی. البته مزاحمترین آدمها همین منشی ها هستن. دیدم که میگم.

اگه بتونی وکیل داشته باشی که خیلی به نفعته و چون این پرونده کار عملیاتی زیاد داره وکیل یکمی دردسر هم داره. چون وکیل که نمیاد اینور اونور بره برات. و پولی که میگیره همشو دادگاه نمیده. چونکه خارج از حق الزحمه قانونی قرارداد میکنه.

مملکت در آستانه سقوطه و چطور انتظار داری نظمی در کلانتری ها حاکم باشه...!!
    خیلی خیلی ممنون که راهنمایی کردید و جواب دادید. حتما به توصیه تون عمل می کنم.
    متشکرم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

الان دادسرا گفته که برید درخواست تامین دلیل بدید. (اصلا نمی دونم چی هست؟)

فعلا در صف طولانی دفتر خدمات قضایی منتظر توبت هستیم.

مقصر حادثه الان گفته که خودم جرثقیل می گیرم و ماشین رو به تعمیرگاه خودم می برم و تعمیر می کنم. ما فعلا جوابی ندادیم تا با شما دوستانم مشورت کنم. که آیا درست هست یا نه؟
    البته عقل بهم میگه نه چون ماشین منفجر شده هست. عکس های ماشین رو می ذارم تا ببینید. و از طرف دیگه می ترسم قبول چنین چیزی به معنای رضایت باشه. در ضمن علاوه بر خسارت وارده که باید تعمیر بشه بالاخره ماشین تصادفی افت قیمت هم داره اینطوری از اون افت قیمت فرار خواهد کرد.

بعد اینجا چند نفر بهمون گفتن که بذارید دادگاه تشکیل بشه و بعد تامین دلیل بدید چون الان خیلی زوده.

الان برسم خونه اولین کارم پیدا کردن یک وکیل هست تا اون موقع

نظر شما چیه؟
    الان تامین دلیل بدیم باید ماشین رو از پارکینگ در بیاریم حدود 500 تومن بدیم جرثقیل بیاره در پارکینگ خودمون.

راه درست چیه که ضرر نکنیم و آسیب نبینیم؟

ممنون بچه ها که کمک می کنید و این قدر وقت می ذارید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گفته که تامین دلیل اینطوره که یک کارشناس از طرف دادگستری میاد و خسارت رو برآورد میکنه و البته پول میگره. بعد از این، برآورده خسارتش میشه همه چیز شما و شما حتی میتونی ماشینتم بفروشی بره. و فکر میکنم دیگه نگرانی از بابت اینکه ماشینتو درست کنی و یا کاری کنی پیدا نمیکنی. و فکر میکنم اون کارشناسه در مورد افت قیمت هم تصمصم گیری میکنه.
    با این شخصیتها عیاق بشید. هم راهنمایی های خوبی میکنن و هم دست بالا میگیرن.

فقط یه نکته داره اینه که میگه اگر طرف مقصر حاضر به پرداخت خسارت نیست این شکایت مطرح میشه. ظاهرا طرف شما میگه که حاضره خسارت رو متحمل بشه. خوب اینطور اگه باشه تامین دلیل کردن برای شما هزینه اضافی خواهد بود. شاید این هزینه خیلی زیاد نباشه و ارزش داشته باشه که شما این هزینه رو متحمل بشید.

7. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    گفته که تامین دلیل اینطوره که یک کارشناس از طرف دادگستری میاد و خسارت رو برآورد میکنه و البته پول میگره. بعد از این، برآورده خسارتش میشه همه چیز شما و شما حتی میتونی ماشینتم بفروشی بره. و فکر میکنم دیگه نگرانی از بابت اینکه ماشینتو درست کنی و یا کاری کنی پیدا نمیکنی. و فکر میکنم اون کارشناسه در مورد افت قیمت هم تصمصم گیری میکنه.
    با این شخصیتها عیاق بشید. هم راهنمایی های خوبی میکنن و هم دست بالا میگیرن.

فقط یه نکته داره اینه که میگه اگر طرف مقصر حاضر به پرداخت خسارت نیست این شکایت مطرح میشه. ظاهرا طرف شما میگه که حاضره خسارت رو متحمل بشه. خوب اینطور اگه باشه تامین دلیل کردن برای شما هزینه اضافی خواهد بود. شاید این هزینه خیلی زیاد نباشه و ارزش داشته باشه که شما این هزینه رو متحمل بشید.
    با نشکر از حمایت ها و راهنمایی های بسیار عالی شما دوست عزیزم.

الان نوبت مون شد ولی من دیدم در مراجعه قبلی فرم درخواست تامین دلیل رو برامون نوشتن و 140 تومن هم بابت ش دریافت شده. البته کارشناس اونجا به پدرم گفت اگر یه دونه جدید بنویسند روش می نویسند فوری !!! من پیشنهاد دادم که نیازی نیست چون 1 بار نوشته شده و الان دیگه مسخره هست که دوباره 140 تومن بدیم و یکی دیگه بنویسن. در نهایت در اون دادخواست تامین دلیل ارجاع داده شدیم به شورای حل اختلاف. الانم 25 تومن دیگه جهت شادی روح امواتش از ما گرفت.

راستی یادم رفت بگم. مقصر خسارات رو در صورتی قبول کرده که خودش در تعمیرگاهی که دوست داره انجام بده. در غیر اینصورت نه.
    Last edited by mohsenP3000; 01-09-2018 at 13:03.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

دوستان به خیلی از وکیل ها زنگ زدم. اولا که همه شون وقت می دن که مثلا هفته آینده ببنی شون و بعضی ها هم مثل پزشک ها تا آخر آبان وقتشون پر هست.
    دوما عده اندکی که جواب می دن و می تونی باهاشون صحبت کنی پول زیادی برای شروع کار درخواست می کنند.

این هست که با اینکه واقعا به کمک یک وکیل نیاز دارم مجبورم که بهش فکر نکنم و فقط از عقل خودم کمک بگیرم و کمک شما.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

با نشکر از حمایت ها و راهنمایی های بسیار عالی شما دوست عزیزم.

الان نوبت مون شد ولی من دیدم در مراجعه قبلی فرم درخواست تامین دلیل رو برامون نوشتن و 140 تومن هم بابت ش دریافت شده. البته کارشناس اونجا به پدرم گفت اگر یه دونه جدید بنویسند روش می نویسند فوری !!! من پیشنهاد دادم که نیازی نیست چون 1 بار نوشته شده و الان دیگه مسخره هست که دوباره 140 تومن بدیم و یکی دیگه بنویسن. در نهایت در اون دادخواست تامین دلیل ارجاع داده شدیم به شورای حل اختلاف. الانم 25 تومن دیگه جهت شادی روح امواتش از ما گرفت.

راستی یادم رفت بگم. مقصر خسارات رو در صورتی قبول کرده که خودش در تعمیرگاهی که دوست داره انجام بده. در غیر اینصورت نه.
    فکر کنم بتونه اینکار رو بکنه که به تعمیرگاه خودش ببره. فرض مثال بر این بزاریم که که طرف صافکار باشه. مجازه که اینکار رو کنه.
    مگه طرف نمیخواد از بیمش استفاده کنه؟! پس دیگه تعمیرگاه بردن مفهومی نداره.!
    بازم مطمئن نیستم از این قضیه.

پافشاری شما میتونه تاثیر گذر باشه. که فرضا بگی من نمیخوام گلگیر یا در رو صاف کنم. میخوام تعویض کنم. صندوق یا کاپوت رو میخوام تعویض کنم. این بایستی یا نو بخره بهت بده یا پولشو.

دادگاه هم کارش پول گرفتنه. دادرسی همش کشکه...!

متاسفانه علت اینکه ملت وکیل نمیگیرن همین چیزی هست که شما میگی و شهری که کلانتر نداشته باشه قورباقه هم هفت تیر کش میشه.
    دیگه اینا رو نمیشه کاریش کرد. ایرانه دیگه!

11. این کاربر از siava5h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

فکر کنم بتونه اینکار رو بکنه که به تعمیرگاه خودش ببره. فرض مثال بر این بزاریم که که طرف صافکار باشه. مجازه که اینکار رو کنه.
    مگه طرف نمیخواد از بیمش استفاده کنه؟! پس دیگه تعمیرگاه بردن مفهومی نداره.!
    بازم مطمئن نیستم از این قضیه.

پافشاری شما میتونه تاثیر گذر باشه. که فرضا بگی من نمیخوام گلگیر یا در رو صاف کنم. میخوام تعویض کنم. صندوق یا کاپوت رو میخوام تعویض کنم. این بایستی یا نو بخره بهت بده یا پولشو.

دادگاه هم کارش پول گرفتنه. دادرسی همش کشکه...!

متاسفانه علت اینکه ملت وکیل نمیگیرن همین چیزی هست که شما میگی و شهری که کلانتر نداشته باشه قورباقه هم هفت تیر کش میشه.
    دیگه اینا رو نمیشه کاریش کرد. ایرانه دیگه!
    سلام

بله حق با شماست. البته اینی که می فرمایید مثلا من به طرف بگم در رو عوض کن به جای صاف کاری حرف درستی هست. منتها این طرف مقصر اصلا یه آدم احمقی هست که حماقتش حدی نداره. جز اعصاب خوردی چیزی برامون نداره. از طرفی ماشین مچاله شده هست. متاسفانه فرصت ندارم عکس ها رو آپلود کنم که ببینید.

الان در اداره بیمه ایران هستیم. آخه دیشب اس ام اس اومد که 15 روز وقت دارید به بیمه مراجعه کنید. بسیار بسیار شلوغه. تا اینجا به ما گفتن که ماشین رو تحویل می گیرید و با جرثقیل به تعمیرگاهی که خودتون می خواهید می برید و سپس مامور ما به اون تعمیرگاه میره و نظر خودشو اعلام می کنه.

الان بعد اینکه اینجا تشکیل پرونده دادیم می ریم کلانتری که ماشین رو ترخیص کنیم و بعد هم می ریم پارکینگ که تحویل بگیریم و ببریم تعمیرگاه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2018

پيش فرض

مرسی که انقدر همراه هستید و کمک می کنید.

خیلی خیلی ارزشمنده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •