تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 11

نام تاپيک: خرید کارت گرافیک gtx760 یا gtx 1050؟

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض خرید کارت گرافیک gtx760 یا gtx 1050؟

سلام
    من کارد کنونی gtx460 هستش

مادربودم GA-P55A-UD3 هستش
    cpu corei7 860
    8gig ram
    power 530

اولا که کدوم یک از این دو کارت گرافیک ارزش خرید بالاتری داره؟
    دوم اینکه اصلا آیا رو مادربورد GA-P55A-UD3 نصب میشن یا نه؟

ممنون

پروفشنال silvermanhhh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام

cpu corei7 860
    8gig ram
    power 530

ممنون
    سلام هر دو نصب میشن ،در حال حاضر بازار اونقد داغونه که نمیشه گفت ارزش کدوم بیشتره،اما اگه من باشم 760 میخرم ،در نظر داشته باشید که این کارت دست دو گارانتی نداره و قدیمی هم هست

3. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام هر دو نصب میشن ،در حال حاضر بازار اونقد داغونه که نمیشه گفت ارزش کدوم بیشتره،اما اگه من باشم 760 میخرم ،در نظر داشته باشید که این کارت دست دو گارانتی نداره و قدیمی هم هست
    ممنون
    یکی از رفقا میخواد بفروشه خواستم ازش بخرم . البته قیمت نداده . با این وضع داغون به نظرتون چند می ارزه؟ (760gtx)
    همچنین دلیل پرسیدن اینکه آیا نصب میشه یانه این بود که این مادر بورد اسلاتش pci e 2 هست در حالی که این کارت گرافیک ها هر دوتاشون 3 هستن

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام

cpu corei7 860
    8gig ram
    power 530

ممنون
    gtx760 256 bit خیلی قویتره.اما سعی کنید کارت کمتراز4 گیگ نخرید چون بازیها جدید هرروز نیازبه رم بیشتری پیدامیکنن
    بله میخوره.نیازی نیست درگاه مادربردم مثل گرافیک pci 3
    باشه .البته مشخص که سرعت 3 pciاز2 pci بیشتر اماباتوجه به اینکه شما مین pci2 داریدمشکلی نیست

6. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

gtx760 256 bit خیلی قویتره.اما سعی کنید کارت کمتراز4 گیگ نخرید چون بازیها جدید هرروز نیازبه رم بیشتری پیدامیکنن
    بله میخوره.نیازی نیست درگاه مادربردم مثل گرافیک pci 3
    باشه .البته مشخص که سرعت 3 pciاز2 pci بیشتر اماباتوجه به اینکه شما مین pci2 داریدمشکلی نیست
    سلام از لحاظر قدرت خالص بله قویتره اما انویدیا که نمیذاره اینطور بشه!هر کارت جدید که میده بیرون با چند تا اپدیت درایور قویترشون میکنه راحت،یا شایدم کارتای قدیمیو ضعیف میکنه!،الان من 960 دو گیگ دارم،یادمه اون زمانی که خریدمش دست دو ۱۰۵۰ti هم همین قیمت بود اما چون اونموقه 960قویتر بود اونو خریدم،الان پشیمونم،اون دو گیگ اضافه که هیچ،با چندتا اپدیت درایور الان ۱۰۵۰هم جلو 960 زده

8. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

ممنون
    یکی از رفقا میخواد بفروشه خواستم ازش بخرم . البته قیمت نداده . با این وضع داغون به نظرتون چند می ارزه؟ (760gtx)
    همچنین دلیل پرسیدن اینکه آیا نصب میشه یانه این بود که این مادر بورد اسلاتش pci e 2 هست در حالی که این کارت گرافیک ها هر دوتاشون 3 هستن
    سلام نصب میشه،الان ۱۰۵۰تا حد کمی از ۷۶۰قویتره بر اساس این ویدیو میگم البته:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    در مورد قیمت هم باید بطور قابل توجهی از ۱۰۵۰دست دو کمتر باشه چون کارت قدیمیه،زیاد کار کرده،و ضعیفتر هم هست
    البته در نظر داشته باشین که ۷۶۰ چیزی حدود ۲.۵ برابر ۱۰۵۰برق میخاد،قبل اون مدل پاور و مقدار امپرش روی ریل ۱۲ولت که روی پاور نوشته رو بگین،یا خودتون برید توی این سایت مشخصات سیستم رو بزنید تا یدفه خرید اشتباهی نداشته باشین و سیستمو به کل داغون کنه

10. این کاربر از silvermanhhh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سلام از لحاظر قدرت خالص بله قویتره اما انویدیا که نمیذاره اینطور بشه!هر کارت جدید که میده بیرون با چند تا اپدیت درایور قویترشون میکنه راحت،یا شایدم کارتای قدیمیو ضعیف میکنه!،الان من 960 دو گیگ دارم،یادمه اون زمانی که خریدمش دست دو ۱۰۵۰ti هم همین قیمت بود اما چون اونموقه 960قویتر بود اونو خریدم،الان پشیمونم،اون دو گیگ اضافه که هیچ،با چندتا اپدیت درایور الان ۱۰۵۰هم جلو 960 زده

اتفاقا برای من برعکس جواب داده . زمانی بود که far cry4 رو با کارت gtx460 به زحمت در حالت مدیوم میتونستم بازی کنم اما یه مدت بعد نسبتا طولانی البته ، با نصب آپدیت جدید الان فارکرای 4 رو خیلی روان تر و در حد مثلا 60 درصد بهتر اجرا میکنه . ضعیفتر که نشده بلکه قویتر شده نمیدونم چه قضیه ایه

سلام نصب میشه،الان ۱۰۵۰تا حد کمی از ۷۶۰قویتره بر اساس این ویدیو میگم البته:
    در مورد قیمت هم باید بطور قابل توجهی از ۱۰۵۰دست دو کمتر باشه چون کارت قدیمیه،زیاد کار کرده،و ضعیفتر هم هست
    البته در نظر داشته باشین که ۷۶۰ چیزی حدود ۲.۵ برابر ۱۰۵۰برق میخاد،قبل اون مدل پاور و مقدار امپرش روی ریل ۱۲ولت که روی پاور نوشته رو بگین،یا خودتون برید توی این سایت مشخصات سیستم رو بزنید تا یدفه خرید اشتباهی نداشته باشین و سیستمو به کل داغون کنه

ممنون بلخره من این gtx760 رو 1200 خریدم ازش خیلی کم کارکرد بود از وضع ظاهریش کاملا میشه فهمید .
    با بقیه ی پولشم دوتا 8 گیگ رم خریدم سرجمع شد 20 گیگ رم

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اتفاقا برای من برعکس جواب داده . زمانی بود که far cry4 رو با کارت gtx460 به زحمت در حالت مدیوم میتونستم بازی کنم اما یه مدت بعد نسبتا طولانی البته ، با نصب آپدیت جدید الان فارکرای 4 رو خیلی روان تر و در حد مثلا 60 درصد بهتر اجرا میکنه . ضعیفتر که نشده بلکه قویتر شده نمیدونم چه قضیه ایه

ممنون بلخره من این gtx760 رو 1200 خریدم ازش خیلی کم کارکرد بود از وضع ظاهریش کاملا میشه فهمید .
    با بقیه ی پولشم دوتا 8 گیگ رم خریدم سرجمع شد 20 گیگ رم
    بازی های نسل جدید معمولا در زمان عرضه نه باسه سخت افزار به اندازه کافی بهینه سازی میشن نه درایوهای گرافیکی شون هنوز بهینه برای بازی شدن.
    اگر دوباره نسخه ای که با اخرین پچ های اپدیت بازی هست رو دانلود و نصب کرده باشی و نسخه های جدید درایو رو داشته باشی معمولا بازدهی بهتر در میاد.
    البته موارد استثنا هم هست ( مثل physx در بازی های قدیمی که در بعضی موارد باید کارهای مختلفی کرد تا درست کار کنند.)
    دمای فعلی در زمان لود رو با گذارشات موجود در اینترنت بررسی کن ببین چقدر اختلاف داره، اگر زیاد بود به احتمال زیاد باید خمیر حرارتی و/یا گریس گرمایی یا ... ( با هر اسمی راحتر بودی) رو باید عوض کنی - و البته قبلش راهنما بگیر و مطالعه کن چون یکم نحوه پخش کردنش با CPU فرق می کنه.

13. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ممنون از راهنمایی دوستان
    به نظرتون من کارت gtx460 که ماله گیگابایت هست رو چند بفروشم خوبه؟

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اوضاع کامپیوتر که خیلی داغون شده

هفته پیش برای داداشم کامپیوتر خریدم حدود 20 ملیون در اومد ، اونم یک چیز متوسط نه عالی تازه بدون مانیتور و لوازم جانبی
    یادش بخیر یک زمانی واسه همه بهترین های بازار رو میخریدم 800 تا 1 ملیون اونم با لوازم جانبی عالی ! ، خیلی سال پیشم نیست .

قیمت ها زیاد شده شما هم ارزون نفروشید کارتتون رو
    کارت گرافیکی که من خریدم براش 1070 TI هست به قیمت چهارملیون و چهارصد هزارتومن
    با اینکه همین کارت گرافیکی نیز نسبت به محصولات بازار از متوسط به پایینه اما خوب چاره دیگه ای نبود ، هزینه بیشتر سنگین میشد .
    شما هم اگه میتونید واسه بازی همین مدل رو بگیرین به علت های مختلف ، با اورکلاک هم میتونید بازی های خوب رو در حد کارت گرافیک های بالا انجام بدین .

اما اگه قرار باشه بازی آنچنانی نکنید و از بین این دوتا کارت یکی رو انتخاب کنم من 1050 رو انتخاب میکنم ؛ البته اگه 1050 TI باشه بهتره اما به هرحال توجه کنید
    760 حدود چهار ، پنج درصد قوی تر از 1050 هست اما قدیمی تره
    از طرف دیگه همونطور که گفتین برق زیادی میکشه حرارت زیاد حاصل از این برق کشیدن نیز باعث خرابی زودتر کارت و یا مشکلات دیگه در کامپیوتر ممکنه بشه.

چون این دوتا کارت قدرت آنچنانی ندارن ، اون تفاوت 4 یا 5 درصدی عملا دیده نخواهد شد ، و فقط باید هزینه بیشتری برای برق مصرفی پرداخت کرد و همینطور به تجربه حرارت باعث شل و سفت شدن لحیم های پشت چیپ و یا آسیب خوردن به چیپ اصلی میشه که تقریبا هم میشه گفت قابل تعمیر نیست و کارتی که چیپش تعمیر شده باشه در اندک فشار یک بازی ساده نیز جواب گو نیست و سیستم دائم به حالت هنگ میره و عملا باید اون کارت رو دور انداخت.

پیشنهاد من 1050 هست که مقداری جدیدتره و احتمالا سازگاری مناسب تری با بازی ها و برنامه ها داره و از طرف دیگه برق کمی مصرف میکنه و عمر بیشتری داره.

16. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •