تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 86

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا | فصل 2018-2019 | مرحله گروهی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی برای دومین هفته متوالی (مقابل آیندهوون و تاتنهام) برنده بهترین بازیکن چمپیونز لیگ شد

یه بنده خدایی هم هفته اول برنده Cry Baby Of The Week و هفته دوم Rapist Of The Week شد

2. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

برباتوف: شاهکار دیگری از مسی دیدیم ولی عجله‌ای برای دادن جام قهرمانی اروپا به بارسلونا نیست

دیمیتار برباتوف، ستاره بلغارستانی اسبق تاتنهام و منچستر یونایتد می‌گوید هنوز برای قهرمان خطاب کردن بارسلونا در اروپا زود است.

بارسلونا که مدت‌ها بود در بازی‌های خارج از خانه اروپایی مقابل تیم‌های صاحب نام نتایج ضعیفی می‌گرفت بالطبع از گردونه رقابت‌ها کنار می‌رفت، شب گذشته با ارائه نمایشی تحسین برانگیز، تاتنهام را در ومبلی با نتیجه 4-2 شکست داد تا نشان دهد از آن باخت‌ها درس گرفته است.

به گزارش AS، دیمیتار برباتوف درباره وضعیت مدعیان کنونی قهرمانی اروپا می‌گوید:

یک شب اروپایی دیگر و یک شاهکار دیگر از لیونل مسی که بارسلونا را در کنار منچستر سیتی در جمع مدعیان قهرمانی قرار داد. اما وقتی درباره قهرمان تورنمنت صحبت می‌کنیم، دوست دارم نگاهی هم به تیمی که رونالدو در آن بازی می‌کند، بیندازم. مسی هر سال در همین سطح قرار دارد اما همان طور که همه می‌دانیم، بارسا هر سال قهرمان اروپا نمی‌شود. بنابراین هنوز عجله‌ای برای دادن جام قهرمانی به بارسا نداریم. نمی‌دانم غیبت در جمع سه نامزد نهایی THE BEST‌ باعث رسیدن مسی به این سطح شده یا نه اما اگر او برای بردن جوایز فردی انگیزه دارد، برای ما هم خبر خوبی محسوب می‌شود چون این یعنی قرار است شاهکارهای دیگری ببینیم.

اتلتیکو مادرید؟ آنها را می‌پسندم. اینکه سیمئونه از سال 2011 در این تیم است، دستاورد بزرگی برای او محسوب می‌شود. در واقع او آنقدر خوب کار کرده که این همه سال در اتلتی بماند. اتلتی بسیار شبیه به لیورپول است؛ تیمی که بازیکنانش مدام در حال دویدن هستند؛ مثال بولداگ - نوعی سگ بزرگ - هایی که در صدد گاز گرفتن شما هستند.

و رئال مادرید؟ مربی این تیم باید بابت گلی که تیمش در بازی با زسکا مسکو خورد، بسیار عصبانی باشد چون یک اشتباه فردی بود که به میزبان فرصت پیش افتادن داد. این اولین فصل بدون کریستیانو است اما من فکر نمی‌کنم این جدایی باید تیم را تحت تاثیر قرار بدهد چون ما درباره رئال مادرید صحبت می‌کنیم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فاتح تریم سرمربی گالاتاسارای بعد از باخت مقابل پورتو

مایکل اولیور در بازی یوونتوس - رئال مادرید یک پنالتی اشتباه اعلام کرد و سرنوشت لیگ قهرمانان اروپا را تغییر داد. فکر می کنم بعد از آن صحنه، اولیور در مورد اعلام پنالتی با وسواس بیشتری عمل می کند. البته ما نباید به این چیزها فکر کنیم. یوفا هر آنچه لازم است را انجام خواهد داد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ناینگولان: رونالدو یا مسی؟ لئو می تواند یک تنه تیم را پیروز کند

راجا ناینگولان، هافبک بلژیکی اینتر از دلایل رابطه نه چندان خوبش با هواداران یوونتوس سخن گفت.

ناینگولان معتقد است طی این سالها بارها پیشنهاد یوونتوس را برای انتقال به این تیم رد کرده و به همین دلیل است که هواداران این تیم رفتار خوبی با او ندارند و همیشه وی را هو می کنند.

رابطه خوبی با هواداران یوونتوس ندارم زیرا رفتارهای توام با ناعدالتی فراوانی از سوی آنها دیدم که دیگر تحمل پذیرش آن را نداشتم. شاید برخی فکر می کنند یوونتوس علاقه ای به جذب من نداشت اما آنها 5 سال متوالی برای خرید من پیشنهاد دادند و من هر بار پیشنهاد آنها را رد کردم و شاید همین مسئله عامل عصبانیت آنهاست.

انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس انگیزه ای مضاعف به ما می دهد زیرا ما علاقمند به شکست دادن او هستیم. بین مسی و رونالدو، من مسی را انتخاب می کنم زیرا رونالدو همیشه به حمایت هم تیمی هایش نیاز دارد اما مسی می تواند به تنهایی چند نفر را دریبل کرده و به تنهایی باعث پیروزی تیمش شود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جای وی ای آر واقعا در چمپیونز لیگ خالیه. رئال تو اسپانیا داره واسه کسب سهمیه میجنگه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ایکاردی: مسی بهترین بازیکن جهان است؛ باید از غیبت او مقابل اینتر، نهایت استفاده را ببریم

مهاجم آرژانتینی نراتزوری پس از 7 سال به کاتالونیا برمی گردد؛ او که لاماسیا را به عنوان یک نوجوان ترک کرد، حالا به عنوان کاپیتان اینتر مقابل بلوگرانا قرار می گیرد.

در آستانه دیدار حساس مقابل بارسلونا در نیوکمپ، مائورو ایکاردی همراه با لوچانو اسپالتی و میراندا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار حاضر شد. ایکاردی سه سال در لاماسیا رشد کرد و حالا به عنوان کاپیتان اینتر مقابل بارسلونا قرار می گیرد.

به نقل از توئیتر رسمی باشگاه اینتر، ایکاردی گفت:

حضور در آکادمی بارسلونا برای من و دوران بازی ام بسیار مهم بود. کمک کرد تا رشد کنم؛ تقابل با بارسلونا، تیمی که فوتبالم را در آن آغاز کردم، بسیار خاص است. من و خانواده ام به خوبی در شهر میلان جا افتاده ایم و به آن عادت کرده ایم. تمام توجه ام به این است که در اینتر بمانم؛ کاپیتان این تیم هستم و می خواهم از این رنگ ها به بهترین شکل ممکن دفاع کنم.

همیشه به بهترین شکل برای بازی هایمان آماده می شویم. دیدار سختی اینجا در انتظار ماست اما به خوبی از پتانسیل ها و توانایی های خودمان آگاه هستیم. مایه افسوس و شرمساری است که مسی فردا بازی نمی کند. او بهترین بازیکن جهان است. قطعا غیبت او فرصت بزرگی برای ماست و باید از آن بیشترین استفاده ممکن را ببریم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

طعنه مورینیو؛ این بار به هواداران یوونتوس

ژوزه مورینیو امشب هم دست از کری با هواداران تیم رقیب برنداشت. مورینیو که روزهای خوبی را از منظر نتیجه گیری در اولدترافورد سپری نمی کند، در هفته های اخیر درگیری زیادی با رسانه ها و البته هواداران رقیب داشته است.

پس از شکست 0-3 در خانه برابر تاتنهام، وی با اشاره به عدد 3 در کنفرانس مطبوعاتی مدعی شد او از مجموع همه مربی های حاضر در لیگ برتر فصل جاری بیشتر موفق به کسب قهرمانی شده است.

ابتدای هفته و در واکنش به سوت های هواداران چلسی، مورینیو به آنها نیز عدد 3 را نشان داد تا یادآوری کند پرافتخارترین مربی چلسی در لیگ برتر، مورینیو با 3 قهرمانی بوده است.

اما امشب هم آقای خاص این بار در پاسخ به هواداران یوونتوس عدد 3 را نشان داد که اشاره به 3 گانه او روی نیمکت اینتر در سال 2010 داشت؛ به هر حال عدد 3 در هفته های اخیر پرکابردترین رقم برای مورینیو بوده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

والرو: باید مقابل بارسلونا به خود باور داشته باشیم؛ اگر آن ها در بهترین فرم نباشند، می توانیم پیروز شویم

هافبک اسپانیایی اینتر معتقد است که باید با اعتماد به نفس به مصاف بارسلونا بروند.

اینتر در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان میزبان بارسلونا است. علاوه بر لوچانو اسپالتی، بورخا والرو، هافبک 33 ساله اسپانیایی اینتر که سال ها تجربه حضور در لالیگا را داشته در کنفرانس خبری پیش از این دیدار شرکت کرد. به گزارش اسکای ایتالیا، والرو گفت:

باید به توانایی هایمان ایمان داشته باشیم. حضور در برابر تیم هایی چون بارسلونا قطعا مشکل است. ما در لیگ سعی در حفظ توپ داریم اما برابر بارسلونا شرایط متفاوت است. اگر بارسلونا در بهترین فرم خود نباشد می توانیم آن ها را شکست دهیم. باید اعتماد به نفس داشته باشیم و آگاه باشیم که می توانیم به آن ها ضربه بزنیم. داشتن مالکیت توپ در ذات بارسلونا است و سخت است بتوانیم آن ها را پرس کنیم، همچنین آن ها در پرس کردن بسیار خوب هستند. به دردسر افتادن تیم های اسپانیایی توسط بارسلونا اتفاقی نیست اما موقعیت هایی وجود دارد که آن ها آسیب پذیر هستند و باید آن موقعیت ها را پیدا کنیم. می دانیم بارسلونا مدعی قهرمانی اروپا و تیمی قدرتمند است که ترسی از تیمی ندارد اما ما می خواهیم تفاوت ها را رقم بزنیم. حضور مسی؟ البته که حضور یا غیبت او تاثیر گذار خواهد بود. اگر نگوییم بهترین، مسی یکی از بهترین بازیکنان جهان است.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •