تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 26 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 254

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی اسپانیا | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آلاوس 1-0 رئال مادرید
    جونم لرد راموس، چه گلی جور کرد دقیقه 95

وارد مرحله جدیدی شدیم، بارسا بدون اینکه بازی کنه اختلاف تو صدر جدولو بیشتر کرد

1 - بارسلونا +10 با یک بازی کمتر

2 - رئال مادرید +5

3 - آلاوس +3

سویا، اتلتیکو و بتیس با برد میتونن جای رئال رو بگیرن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

وقتی THE BEST هم به یاری لوپتگی نیامد

لوکا مودریچ برترین بازیکن جهان و تیبو کورتوا بهترین دروازه بان جهان نیز نتوانستند مانعی بر شگفتی سازی دپورتیوو آلاوز شوند.

رئالی ها در این فصل اگرچه رونالدو را از دست داده اند اما همچنان صاحب بهترین بازیکن جهان هستند. لوکا مودریچ که با کرواسی در جام جهانی درخشید و پیش از آن هم در رئال مهره ای تاثیرگذار بود، موفق شد عنوان THE BEST را به ارمغان بیاورد تا کهکشانی ها حداقل در این زمینه جای خالی کریستیانو رونالدو را احساس نکنند. علاوه بر او، تیبو کورتوا هم جایزه بهترین دروازه بان جهان را کسب کرد و به عبارتی بهترین گلر جهان شناخته شد.

اما حضور بهترین های دنیا هم نتوانست مانع از شکست تلخ برابر آلاوز شود. گلر بلژیکی در این بازی سه بار دروازه تیمش را نجات داد و عملکرد قابل قبولی داشت و روی گل هم نمی توان او را مقصر اصلی دانست. اما شاید انتظارات از لوکا مودریچ بیشتر از این بود، او تنها یک پاس کلیدی داد و همچنین نتوانست در خلق موقعیت موفق عمل کند.

کهکشانی ها همچنان تیمی پرستاره هستند و در جدول نیز جایگاه خوبی دارند ولی شاید با ادامه این روند، جایگاه شان در لیگ را از دست بدهند و از آن مهم تر، نتوانند از عنوان قهرمانی در اروپا دفاع کنند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تَکرار میکنم، چه میکنه لرد پیکه چه آفسایدی پر کرد.
    لرد پیکه نذاشت بازی شروع بشه، دقیقه ۲ پاس گل والنسیا رو مهیا کرد

4. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کاپاروس: مسی یک شیر است، با دم شیر بازی نکنید

مصاحبه اخیر مارادونا در مورد مسی بازخوردهای گوناگونی در سراسر دنیا داشت.

مارادونا رهبر بودن مسی در تیم ملی آرژانتین را زیر سوال برد و گفت که از کسی که قبل از هر بازی 20 بار دستشویی می رود، نباید انتظار لیدر بودن داشت. برخی با این گفته ها مخالفت کردند و برخی نیز از مارادونا حمایت کردند.

خواکین کاپاروس، مدیر ورزشی سویا که سابقه مربیگری در تیم های مختلفی را در کارنامه دارد، در مورد مسی گفت:« مسی مثل یک شیر است. وقتی یک شیر گرسنه نیست و سرحال است، شاید حتی بتوانید او را لمس کنید ولی اگر او را بیازارید، می تواند سرتان را قطع کند. هیچوقت سعی نکنید مسی را عصبانی کنید.»

لازم به ذکر است که سویا به عنوان صدرنشین لالیگا، هفته پیش رو در نوکمپ میهمان بارسلونا خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساموئل اتوئو ستاره کامرونی سابق بارسلونا به عنوان سفیر جدید لا لیگا انتخاب شد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

رئال مادرید 1 - لوانته 2

چه پدری دراورد VAR از رئال

یک پنالتی و یک گل مردود. در صورتی که کمک داور ویدیوئی دخالت نمی کرد بازی برای مادرید "هلو، برو توی گلو" بود!

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

با رفتن رونالدو از رئال و مصدوم شدن مسی و وضعیت اسفناک این 2 تیم بدون رونالدو و مسی
    باید گفت این الکلاسیکو جدال لردها هست

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جدول لالیگا در پایان هفته نهم - VAR Style

1 - بارسلونا - 18 امتیاز

2 - اسپانیول - 17

3 - آلاوس - 17

4 - سویا - 16

5 - اتلتیکو مادرید - 16

6 - وایادولید - 15

7 - رئال‌ مادرید - 14

8 - لوانته - 13

9 - ختافه - 12

10 - بتیس - 12

رئال سوسیداد در رتبه 11 یک بازی کمتر داره و با برد 3-0 مقابل خیرونا که البته بعیده میتونه جای تیم هفتم رو بگیره

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مسی بدون تردید بهتر از رونالدو و بهترین بازیکن تاریخ است

ژاوی می‌گوید السد امروز همه توانش را برای شکست پرسپولیس در زمین خواهد گذاشت.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، اسطوره بارسلونا اخیرا در مصاحبه با نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا، از مسائل مختلفی صحبت کرده است که در ادامه مشروح این مصاحبه را ملاحظه می‌کنید.
    پپ دوستی فوق العاده و مربی بزرگی است. چند سالی با او کار کردم و پنهان نمی‌کنم که بسیار تحسینش می‌کنم. او در من تاثیر گذاشت ولی شما ایتالیایی‌ها هم مجموعه‌ای از مربیان بزرگ در اختیار دارید. فوتبال ساری را مطالعه کرده‌ام و خیلی آن را دوست دارم. چه زمانی که در ناپولی بود و چه اکنون در چلسی. او همیشه می‌خواهد تیمش توپ را در اختیار داشته باشد و مالک زمین باشد. او با ناپولی جامی نبرد ولی شاید با چلسی این کار را انجام بدهد. او لایق جام بردن هست چون باعث می‌شود تیم‌هایش بسیار روان و خوب بازی کنند.
    ساری ایده‌های بزرگی دارد و می‌داند چطور آنها را پیاده کند. خرید جورجینیو را در نظر بگیرید؛ او می‌توانست پدیده‌ای چون کانته را در مقابل خط دفاعی قرار بدهد اما او می‌خواست سبک مشخصی از فوتبال مبتنی بر مالکیت و چرخش توپ را پیاده کند. او توانست پست مناسبی برای هر دو بازیکن در زمین پیدا کند و حالا چلسی او فوق العاده است.
    همچنین آنچلوتی و کونته را نیز می‌پسندم. آنچلوتی مربی باشخصیتی است و سرتاسر اروپا را می‌شناسد. او در سازماندهی خط دفاعی خوب است ولی مهاجمان باکیفیت را هم دوست دارد. وقتی در رئال مادرید بود کاملا او را می‌شناختم ولی آنچلوتی خودش را در همه لیگ‌ها ثابت کرده است و مطمئنم که در ناپولی هم خوب کار خواهد کرد. پاری سن ژرمن کار آسانی مقابل آنها نخواهد داشت.
    درباره کونته رویارویی با تیم‌های او دشوار است. تیم او سرسخت است و انرژی‌اش را با نگاه کردن به تیمش منتقل می‌کند. کارنامه او خودش همه چیز را می‌گوید؛ یوونتوس، تیم ملی ایتالیا و چلسی. او هرگز ناکام نبوده است.
    بارسلونا-اینتر؟ آن دو بازی سال 2010 را خیلی خوب به خاطر دارم. در بازی رفت در سن سیرو مالکیت توپ را در اختیار داشتیم و پیش افتادیم ولی داور بازی چندان به ما کمک نکرد و اینتر کنترل بازی را در دست گرفت. اینتر در پرس ما از جلو خوب کار کرد و توپ‌های خوبی در مناطق خطرناک به دست آورد. ولی بعضی از تصمیمات داور...در بازی برگشت در بارسلونا از ابتدا تا انتها سوار بر بازی بودیم. به خصوص پس از اخراج تیاگو موتا. بعد از 3-1، کامبک، ممکن به نظر می‌رسید. ولی در بازی برگشت اتوئو در پست فول بک فوق العاده بازی کرد؛ میلیتو لایق ستایش بود و همه بازیکنان نراتزوری فداکاری کردند.
    حذف شدن پس از آن تسلطی که بر بازی داشتیم، دردناک بود. پس از گل پیکه فکر می‌کردم پایان متفاوتی خواهیم داشت. مورینیو مربی بسیار تدافعی است و بازی مقابل اینتر او آسان نبود. این سبک اوست و همین را در چلسی و رئال مادرید نیز پیاده کرد. او به همه جزئيات توجه می‌کند؛ همه فضاها را به روی شما می‌بندد و فرصت زیادی در اختیار حریف قرار نمی‌دهد. من سبک دیگری از فوتبال را ترجیح می‌دهم. از کسی انتقاد نمی‌کنم ولی این سبک فوتبال را نمی‌پسندم و تیم‌های من هرگز چنین نگرشی در زمین نخواهند داشت و این طور بازی نخواهند کرد.
    بازی فردای دو تیم کم و بیش شبیه بازی سال 2010 است. بارسا فوتبال بازی خواهد کرد؛ اینتر دفاع می‌کند و سعی خواهد کرد در ضد حملات توسط پریشیچ و ایکاردی به گل برسد. هم تیمی‌های سابق من شانس نخست پیروزی در این بازی هستند و مالکیت توپ را در اختیار خواهند گرفت تا حریف را تحت فشار قرار بدهند. اگر فقط تمرکزتان روی گل نخوردن باشد، ترک نیوکمپ بدون گل خورده آسان نخواهد بود.
    اینکه مسی در این بازی نیست، برای اینتر امتیاز بزرگی محسوب می‌شود چون لئو بهترین بازیکنی است که من در کنارش بازی کرده‌ام و تنها کسی است که به تنهایی می‌تواند سرنوشت بازی را در هر لحظه‌ای رقم بزند. بهتر از کریستیانو یعنی؟ بله. بدون تردید. از نظر من مسی بهترین بازیکن دنیا و همچنین تاریخ فوتبال است.
    و السد؟ دوست دارم قهرمان آسیا شوم. فردا - امروز - در دور برگشت مرحله نیمه نهایی با پرسپولیس ایران بازی داریم. بازی رفت را در خانه با یک گل باختیم ولی هنوز کار تمام نشده و در این بازی همه توانمان را خواهیم گذاشت. قهرمانی در آسیا و سپس در ماه دسامبر بازی در جام باشگاه‌های جهان اتفاق زیبایی خواهد بود.
    اگر حذف شوید از فوتبال خداحافظی می‌کنی؟‌ به احتمال 99٪ این آخرین فصل بازیگری من است چون در تقریبا 39 سالگی طبیعی است که دست از فوتبال بازی کردن بردارید و داستان را عوض کنید. اکنون مثل یک مربی فکر می‌کنم و همین حالا هم مدارک لازم برای هدایت یک تیم را به دست آورده‌ام ولی برای گرفتن مدرک حرفه‌ای یوفا باید تا ماه می منتظر بمانم. هنوز زمان اعلام خداحافظی‌ام فرا نرسیده ولی مطمئنا به کاری که در آینده خواهم کرد، فکر می‌کنم.

ولی داور بازی چندان به ما کمک نکرد
    بنده خدا دیگه عادت کرد بود به این موارد که هرجا بارسا باشه باید داورم باشه
    یکی باید بهش بگه حاجی اگه همه کوپن هایی رو که داشتید رو واسه چلسی 2009 استفاده نمیکردید یه چنتا رو تو 2010 میتونستید استفاده کنید

تیم من هرگز مانند تیم‌های مورینیو بازی نخواهد کرد
    ببین مورینیو چقدر اینا رو سوزونده که از صغیر و کبیرشون از مورینیو متنفرن
    تو سواحل خلیج فارس هم درگیر مورینیو هست بنده خدا ( یکی تو منچستر یکی تو خاورمیانه )
    تقصیر مورینیو هم بود اواخر تو 9 تا بازی 1 بار به بارسا باخته بود
    مسی بهترین بازیکن دنیا و همچنین تاریخ فوتبال است.
    باز مالش رو شروع کرد
    البته خیلی خوب مصاحبه رو تموم کرده چون من آخرش انتظار داشتم بگه که حق مسی هست بره فینال آسیا ولی نگفت !

دیگه خیلی تکراری شده این حرفا ( بیشتر حال بهم زن شده )
    قهرمان آسیا هم بشه یه مدال واسه مسی برمیداره !

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

البته خیلی خوب مصاحبه رو تموم کرده چون من آخرش انتظار داشتم بگه که حق مسی هست بره فینال آسیا ولی نگفت !
    ژاوی خودش خواست که تیم ببازه که وقت کنه بره ملاقات مسی

13. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •