تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 25

نام تاپيک: FC Bayern Munich | اف سی هالیوود | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض FC Bayern Munich | اف سی هالیوود | فصل 2018-2019

رومینیگه: ترافیک هافبک داریم، هر که می‌خواهد برود

کارل هاینتس رومینیگه، نایب رئیس بایرن مونیخ، اعلام کرد که این باشگاه در فصل نقل و انتقالات فعال می‌ماند اما در جهتی که اکثر هواداران بایرن خواهان آن نیستند.

بعد از انتقال آرتورو ویدال به بارسلونا که اخیراً انجام شد روزنامه‌ی آلمانی آبند‌زایتونگ گزارش داده که غول مونیخی همچنان قصد دارد تعدادی از بازیکنان خود را روانه‌ی دیگر تیمها کند، به خصوص در خط میانی.

رومینیگه گفت:" اینکه در فصل نقل و انتقالات شاهد شایعات زیادی باشیم طبیعی است. همه می‌دانند که ما 9 هافبک داریم ولی سه یا حداکثر چهار پست خالی برای آنها داریم. یعنی ترافیک هافبک در بایرن خیلی بالا است. بنابراین هم نظر ما و هم نظر سرمربی تیم این است که اگر بازیکنی بخواهد برود، ما این را جدی بررسی خواهیم کرد".

رومینیگه از آغاز تابستان صحبت‌هایی با این مضمون مطرح کرده بود چرا که او معتقد است نیکو کوواچ سرمربی جدید بایرن ممکن است پیش از اولین بازی بایرن در بوندس‌لیگا برای انتخاب ترکیب اصلی تیم خود با بحران مواجه شود. بحران از این لحاظ که نیمکت بایرن پر از بازیکنان در کلاس جهانی است و انتخاب از بین چنین فوتبالیست‌های بزرگی ممکن است بار سنگینی بر روی دوش کوواچ بگذارد و او را از انجام دیگر وظایف خود بازدارد.

رومینیگه با اینحال از کوواچ ابراز رضایت کرده و به آبندزایتونگ گفت:" ما از کوواچ راضی هستیم و به او اعتماد کامل داریم. او با تمام توان و علاقه با تیم تمرین می‌کند. از همه مهمتر اینکه او اعتماد ما را پشت سر دارد و نسبت به بایرن، تعصب دارد".

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با در نظر گرفتن اینکه هواداران بایرن در انجمن دو ساله ناپدید شدن تاپیک رو زدم. هر کدوم از دوستان پست درخور فصل جدید باشگاه آماده کردن مدیران به ابتدای تاپیک منتقل میکنن.

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ریبری: وقتی با هم دهمین فصلتان را آغاز خواهید کرد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کنایه آرتورو ویدال به رئال مادرید: با VAR، بایرن مونیخ دو بار دیگر قهرمان اروپا می‌شد

آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی جدید بارسلونا به رئال مادرید کنایه زد.

ویدال 31 ساله که در این تابستان با رقمی نامعلوم از بایرن مونیخ خریداری شد، سه سال در جمع باواریایی‌ها توپ زد. او و هم تیمی‌هایش در دو سال گذشته هر بار در لیگ قهرمانان اروپا به دست رئال مادرید - که هر دو بار هم قهرمان شد - از دور رقابت‌ها کنار رفتند. البته در هر چهار بازی رفت و برگشت، دو تیم به داوری اعتراض داشتند که البته آلمانی‌ها بیشتر از قضاوت داوران ناراضی بودند.

به گزارش مارکا، آرتورو ویدال در مصاحبه با موندو دپورتیوو درباره لیگ قهرمانان اروپا می‌گوید:

جام مورد علاقه‌ام، لیگ قهرمانان اروپاست. می‌دانم که بارسا پیشتر چند بار این جام را فتح کرده اما دوست دارم با من هم این قهرمانی را تکرار کند. دوست دارم هر سال این جام را ببرم. اگر VAR در سال‌های اخیر وجود داشت، من و بایرن مونیخ دو قهرمانی اروپای دیگر در کارنامه داشتیم.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

امیدوارم امسال هم مثل سال گذشته نتایج عالی هم در بوندسلیگا و هم در لیگ قهرمانان داشته باشیم

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

قرعه کشی دور دوم جام حذفی فوتبال المان انجام شد. طبق این قرعه کشی باواریایی ها در خانه ی تیم rodinghausen به میدان می روند.این تیم در دسته چهار و در لیک منطقه ای عضویت دارد .در دیگر بازی های مهم لایپزیک با هافن هایم، کلن باشالکه، هانوفر با ولفسبورگ، گلادباخ با لورکوزن، اگزبوزگ با ماینز و دورتموند با یونیون برلین دیدار می کنند.این دیدارها قرار است 8 و 9 آبان برگزار شوند.

هواداران بایرن

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لام اسطوره بایرن: گواردیولا یک ابر مربی است

پپ گواردیولا بین سال های 2013 تا 2016 سرمربی بایرن بود و این تیم را به سه قهرمانی متوالی در بوندسلیگا هدایت کرد.

گواردیولا از بایرن تیمی مهارنشدنی در فوتبال آلمان ساخت که هفته ها زودتر قهرمانی خود را مسجل می کرد. او البته در لیگ قهرمانان توفیقی پیدا نکرد ولی توانست تاثیرات بسیار مثبتی بر بایرن و حتی فوتبال آلمان بگذارد.

فیلیپ لام، کاپیتان سابق بایرن و مانشافت در توصیف گواردیولا گفت:

گواردیولا؟ پپ یک ابر مربی است! خیلی خوب است. او در زمینه آنالیز تیم حریف و مفهوم بازی بهترین است. نمی‌دانم او چه تاثیری روی فوتبال آلمان داشته اما در بایرن مونیخ با آموزش سبک بازی موردنظر و پست هر بازیکن، روی همه ما تاثیر گذاشت. می‌دانستیم که تیم حریف در هر شرایطی از بازی چه کاری انجام می‌دهد.

اینکه بایرن مونیخ همیشه قهرمان بوندس لیگا می‌شود، خوب است؟ نه. برای جذابیت لیگ مهم است که میان تیم‌ها رقابت وجود داشته باشد. خوشحالم که بایرن می‌برد و قهرمان می‌شود اما اگر به چالش کشیده می‌شد، خوب بود. در اسپانیا، بارسا، رئال و اتلتی شانس قهرمانی دارند ولی اینجا در آلمان در ماه آوریل قهرمان مشخص می‌شود! (باخنده)

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خاوی مارتینز: اگر من تصمیم گیرنده بودم تنها مسی را به بایرن مونیخ اضافه می کردم؛ او بهترین بازیکن تاریخ است

خاوی مارتینز معتقد است بایرن مونیخ ترکیب کاملی در اختیار دارد.

به گزارش کیکر، مارتینز در مورد سرمربی جدید تیم اظهار داشت:

نیکو و رابرت فوتبالیست بودند. آنها هنوز هم عاشق فوتبال بازی کردن هستند و در تمرینات با ما بازی می کنند. وقتی در مورد فوتبال حرف می زنند شما می بینید که چقدر این ورزش را دوست دارند. این یک برتری و امتیاز مهم برای آنهاست. اگر یک فوتبالیست باشید چیزهای بیشتری در مورد این ورزش درک می کنید.

وی در مورد وضعیت بایرن مونیخ افزود:

اگر ترکیب ما را با سایر تیم های بزرگ اروپا مقایسه کنید باید بگویم ما به هیچ تیمی حسادت نمی کنیم. تنها بازیکنی که اگر من تصمیم گیرنده بودم به بایرن اضافه می کردم مسی است. از نظر من او بهترین بازیکن تاریخ است. البته چنین انتقالی غیرممکن است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بایرن مونیخ 0-3 مونشن گلادباخ؛ بحران در مونیخ!

بایرن مونیخ در شبی که نمایش بسیار ضعیفی ارائه داد و در همان 20 دقیقه ابتدایی 3 گل دریافت کرد، در نهایت 0-3 مغلوب گلادباخ شده و برای سومین هفته در کسب پیروزی در بوندسلیگا ناکام ماند.

شرح بازی

خلاصه بازی

تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

از لوو تا بایرن، 4 دلیل برای تیره روزی های آلمان

تیم ملی آلمان دیگر نشانی از تیم قهرمان جهان سال 2014 ندارد و در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.
    به گزارش "ورزش سه"، آلمان با یوآخیم لوو، بدترین روزهای سالیان اخیر خود را تجربه می کند.پس از جام جهانی اسف بار روسیه که با قرار گرفتن در رتبه چهارم، برای اولین بار نتوانست راهی یک هشتم نهایی شود، مانشافت حالا در لیگ ملت های اروپا نیز در گروه سه تیمی متشکل از فرانسه و هلند، تیم سوم است و اگر نتواند در دو بازی بعدی خود پیروز شود، به دسته دوم رقابت ها سقوط خواهد کرد.
    آلمان شب گذشته در زمین هلند با سه گل مغلوب شد تا ثابت شود روزهای بحرانی ژرمن ها ادامه دار است.

بازیکنان و سبک بازی یکسان: لوو در جام جهانی سعی داشت تا اسکلت تیم قهرمان جهان سال 2014 را حفظ کند. نویر، بواتنگ، هوملس، هکتور، کروس و مولر در لیگ ملت های اروپا نیز بازیکنان ثابتند؛ در حالی که استعدادهایی چون دراکسلر، تراشتگن، سانه و برتراند همچنان در انتظار فرصتی برای رسیدن به ترکیب اصلی هستند.
    آلمان بسیار شبیه به اسپانیای دل بوسکه بین سال های 2012 تا 2016 است. تیمی کند با حداقل خلاقیت در زمین، دینامیک پایین و بدون مهره های جانشین تاثیرگذار. سبک بازی ژرمن ها نیز دیگر برای همه قابل پیش بینی است.

ضعف مفرط خط دفاعی: دو مدافع میانی آلمان یعنی هوملس و بواتنگ مدت هاست که از فرم واقعی خود به دور هستند. این دو در بایرن مونیخ نیز روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارند. آلمان برابر هلند سنگین ترین شکست دوران مربیگی لوو در مانشافت را تجربه کرد. در جام جهانی اکثر گل های دریافتی آلمان روی ضد حملات و جاماندن مدافعان کند این تیم بود.

وضعیت بد بایرن: بایرن مونیخ اغلب در طول تاریخ، تاثیر مستقیمی روی کیفیت بازی های تیم ملی آلمان داشته است. اسکلت اصلی مانشافت را بازیکنان بایرن تشکیل می دهند. برابر هلند نیز 5 بایرنی در ترکیب اصلی آلمان قرار داشتند. بازیکنانی که در تیم باشگاهی خود نیز روزهای تاریکی را سپری می کنند. بایرن تیم ششم بوندسلیگاست و به شکل عجیبی همچون تیم ملی آلمان، از فقر نوآوری و شادابی رنج می برد. ترکیب ثابت بایرن نیز در سال های اخیر کمتر تغییری به خود دیده است.
    کمبود مهره موثر در فاز تهاجمی: پس از خداحافظی کلوزه و ماریو گومز از بازی های ملی، آلمان حالا در خط حمله، مهاجمانی زهردار را به خود نمی بیند. امیدها روی تیمو ورنر است که در 20 بازی ملی خود زننده 8 گل بوده ولی هنوز نتوانسته در حد مهاجمان سابق مانشافت نشان دهد.
    برابر هلند حتی به مارک اوث نیز میدان داده شد که او هم کار خاصی انجام نداد. اوث فصل گذشته 17 گل برای هوفن هایم زد ولی امسال برای شالکه هنوز نتوانسته گلزنی کند. آلمان برای اولین بار در طول تاریخش در سه بازی متوالی موفق به گلزنی نشده است.

منبع : ورزش3

- - - Updated - - -

بایرن مونیخ به عبور از بحران امیدوارتر شد

بازگشت داوید آلابا و رافینیا دو بازیکن مصدوم بایرن مونیخ به تمرینات این تیم باعث شده غول بزرگ فوتبال آلمان به بهبود وضعیت خود و رهایی از بحرانی که در هفته‌های اخیر با آن مواجه بوده امیدوارتر شود.
    به گزارش "ورزش سه"، آلابا که به دلیل مصدومیت از ناحیه‌ی عضله‌ی همسترینگ پای راست مدتی از میادین دور بود این هفته به تمرینهای بایرن بازگشت و به همراه توماس ویلهلمی فیزیوتراپ این تیم مدتی در زمین چمن به آرامی دوید و چند دقیقه‌ای دوهای سریع را هم امتحان کرد.

روزنامه‌ی آلمانی بیلد گزارش داد که آلابا در جریان این تمرین بایرن با روحیه ظاهر شده و به نظر می‌رسیده مصدومیت را با موفقیت پشت سر گذاشته و به زودی می‌تواند برای بایرن به میدان برود.

از سوی دیگر رافینیا ستاره‌ی دیگر بایرن که از ناحیه‌ی قوزک پای چپ مصدوم شده بود و چند هفته‌ی اخیر را برای درمان مصدومیتش استراحت کرده بود هم در تمرین اخیر بایرن مونیخ حضور داشت و به همراه پیتر هرمان یکی از مربیان بدنسازی بایرن تمرینهای انفرادی را انجام داد. این ستاره‌ی برزیلی بایرن با مربی اختصاصی‌اش تمرینات دوی سرعت، پاسکاری و دریبل را انجام داده و بعد به همراه او شوت زدن به گلهای کوچک را امتحان کرد.

به گزارش روزنامه‌ی بیلد طبق برنامه قرار است رافینیا از هفته‌ی آینده به صورت کامل به تمرینات بایرن بپیوندد و به همراه سایر هم‌تیمی‌هایش زیر نظر نیکو کوواچ تمرین کند. اما آلابا به احتمال زیاد تا روز 20 اکتبر که بایرن قرار است در رقابتهای بوندس‌لیگا به مصاف ولفسبورگ برود به ترکیب این تیم برنخواهد گشت.

بازگشت رافینیا برای بهبود وضعیت خط دفاع بایرن بسیار مفید بوده و کمک زیادی به کوواچ خواهد کرد. چرا که رافینیا می‌تواند حتی تا زمان بازگشت آلابای اتریشی به جای او در پست دفاع چپ بازی کند. به عقیده‌ی روزنامه‌ی بیلد وقتی این دو دفاع کناری به صورت کامل به ترکیب بایرن مونیخ اضافه شوند، بایرن مونیخ به احتمال زیاد مثل هفته‌های ابتدایی فصل در خط دفاع و فاز دفاعی مستحکم و کم فراز و نشیب خواهد شد.

بایرن هفته‌ی آینده در ادامه‌ی رقابتهای بوندس‌لیگا به مصاف ولفسبورگ خواهد رفت و با توجه به بحرانی که با آن روبرو است به هیچ چیز کمتر از کسب 3 امتیاز رضایت نخواهد داد چرا که کسب هر نتیجه‌ای به جز پیروزی می‌تواند به معنای پایان کار نیکو کوواچ در این تیم باشد.

منبع : ورزش3

11. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اولی هوینس، رئیس بایرن: نباید به اوزیل آشغال می گفتم. باید او را عوضی و انسانی چرند خطاب می کردم. موضع من در مورد اوزیل روشن است. هدفم تغییر محور گفتگوها به سمت مباحث ورزشی بود و اینکه آن را از توهم نژادپرستی دور کنم.

Bayern chief Hoeness: I should've said Ozil was crap, not sh*t

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •