تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 4 از 4

نام تاپيک: مشکل با زیر نویس فارسی وقتی با اعداد همراه هست!!!

در آغاز فعالیت NIMAMOTEFAKKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مشکل با زیر نویس فارسی وقتی با اعداد همراه هست!!!

سلام دوستان. من یه تلویزیون led c6960 دارم. وقتی فیلم mkv همراه با زیرنویس srt رو پخش میکنم زیرنویس جاهایی که فقط متن هست کاملا درست و سالمه ولی وقتی داخل متن عدد باشه به این شکل در میاد!مثل این تصویر که عدد 22 داخل متن هست. راه حل این مشکل چیه؟!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

سلام دوستان. من یه تلویزیون led c6960 دارم. وقتی فیلم mkv همراه با زیرنویس srt رو پخش میکنم زیرنویس جاهایی که فقط متن هست کاملا درست و سالمه ولی وقتی داخل متن عدد باشه به این شکل در میاد!مثل این تصویر که عدد 22 داخل متن هست. راه حل این مشکل چیه؟!
    سلام
    نمی‌دونم تنظیمات تلویزیون شما چجوریه که دقیق راهنمایی کنم اما این نکات به ذهنم میرسه:

1 - ابتدا مطمئن بشید که حتماً حتماً اسم فیلم و اسم زیرنویس دقیقاً عین همدیگه باشن

2 - در تنظیمات زیرنویس تلویزیون، رمزگشایی (Encoding) رو روی حالت Arabic قرار بدید

3 - اگه تنظیمی مربوط به "راست به چپ" یا "چپ به راست" بودن زیرنویس وجود داره، اون رو در حالت "راست به چپ" (Right to Left) قرار بدید

اگه راه‌های بالا جواب نداد راه‌های زیر باقی می‌مونه:

1 - توی کامپیوتر با یک نرم‌افزار ویرایشگر زیرنویس، زیرنویس رو باز کنید، اعداد رو سرچ کنید و اونها رو با حروف بنویسید. مثلاً بجای "22" بنویسید: "بیست و دو"

2 - اگه راه قبلی برای شما سخته، آخرین راه اینه که زیرنویس رو با یه نرم‌افزار به فیلم بچشبونید
    برای این کار می‌تونید از نرم‌افزارهایی مثل Freemake ، Format Factory و.... استفاده کنید

3. 2 کاربر از RezaDodangeh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت NIMAMOTEFAKKER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

ممنون بابت توضیحات کاملتون.
    مشکل از انکود متن بود ) یعنی یه زیرنویس با فرمت ANSI گرفتم درست شد. روی انکود utf8 اون مشکل بود!

5. این کاربر از NIMAMOTEFAKKER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حرفه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    می توانید از این پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید

7. این کاربر از matinpour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •