تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 11 اولاول ... 34567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 107

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

شش تیم بزرگ لیگ برتر به ایستگاه‌های پایانی نزدیک می‌شوند

30 هفته از لیگ برتر در فصل 2018/19 می گذرد؛ لیورپول و منچستر سیتی در کورس قهرمانی هستند درحالیکه 4 تیم بزرگ دیگر لیگ برتر به سختی برای کسب دو سهمیه باقی مانده لیگ قهرمانان اروپا با یکدیگر رقابت می کنند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فوری؛ پل اسکولز پس از یک ماه همکاری با اولدهام از سمت خود استعفا داد

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستر یونایتد، به اولین تجربه مربیگری خود خیلی زود پایان داد.

اسکولز در تاریخ ۱۱ فوریه به عنوان سرمربی اولدهام معرفی شد اما پس از هفت مسابقه، تصمیم به قطع همکاری با اولدهام رده چهاردهمی در لیگ دو انگلیس گرفت.

با اندوه بسیار تصمیم به ترک باشگاه گرفتم. امیدوار بودم دست کم قرارداد هجده ماهه خودم با تیم محبوبم را به پایان برسانم. طرفداران، بازیکنان، دوستان و خانواده‌ام می‌دانند که برای به دست گرفتن این سمت چقدر هیجان داشتم. در همین مدت کوتاهی که کنترل امور را به دست گرفتم مشخص شد که نمی‌توانم آنگونه که قصد داشتم عمل کنم. برای طرفداران، بازیکنان و دست اندر کاران باشگاه که خیلی لطف داشتند، بهترین‌ها را در ادامه فصل آرزو می‌کنم و به دنبال کردن و حمایت باشگاه به عنوان یک طرفدار ادامه خواهم داد.

گفتنی است که اسکولز روی نیمکت اولدهام، ۳ شکست، ۳ تساوی و فقط ۱ برد را تجربه کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

FA Cup

سوانزی 2-3 منچستر سیتی؛ کامبک دیدنی سیتیزن ها

شرح بازی

وولورهمپتون 2-1 منچستر یونایتد؛ راهیابی پس از 21 سال

شرح بازی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پوما قصد دارد با پیشنهادی چند میلیون دلاری، اسپانسر شخصی پپ گواردیولا شود

پپ گواردیولا چهره برجسته‌ای است که پوما می‌خواهد با قراردادی چند میلیونی، با او همکاری کند. پپ از معدود مربیانی است که برای کمپانی‌ها جذاب است و معمولا صرفه اقتصادی به دنبال دارد.

پپ در بارسلونا و بایرن مونیخ هم با چند کمپانی پوشاکی همکاری می‌کرد که به اغلب آنها با توافق دو طرفه پایان داده است.

ظاهرا طرفین فاصله‌ای با رسیدن به توافق هم ندارد. چنین قراردادهایی معمولا درآمدی سالانه کمتر از 10 میلیون دلار برای چهره‌ها به دنبال دارد که در همین حال هم رقم بزرگی است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تداوم اعتراض به گل کیتا: آفساید بود!

در جریان دیدار دیروز ساوتهمپتون و لیورپول، تماشاچیان حاضر در ورزشگاه معتقد بودند گل اول و تساوی‌بخش لیورپول در موقعیت آفساید به ثمر رسیده و اعتراض آنها به این گل همچنان ادامه دارد.

نبی کیتا دیروز در جریان دیدار لیورپول و ساوتهمپتون در دقیقه 36 گل اول لیورپول را به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود. اما تماشاچیان حاضر در استادیوم سنت مری، ورزشگاه خانگی ساوتهمپتون از قبول این گل توسط داور عصبانی بودند چرا که معتقد بودند گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده. گل توسط داور پذیرفته شد اما اعتراض‌های هواداران ساوتهمپتون و دیگر رقبای لیورپول به این گل امروز هم ادامه دارد.

درحالیکه ساوتهمپتون با گل دقیقه 9 شین لانگ از لیورپول پیش افتاده بود، نبی کیتا روی سانتر ترنت الکساندر آرنولد موفق شد در دقیقه 36 گل تساوی تیمش را با ضربه سر وارد دروازه ساوتهمپتون کند.

اما در جریان ساخته و پرداخته شدن این گل، به نظر می‌رسید محمد صلاح که در جریان حرکت منجر به گل دخالت داشت در موقعیت آفساید قرار داشته. این موضوع در ورزشگاه اعتراض شدید هواداران ساوتهمپتون را به دنبال داشت ولی داور گل را پذیرفت و حکم به ادامه بازی داد.

اعتراض‌ها به این گل امروز هم از سوی ساوتهمپتونی‌ها و هواداران دیگر تیمهای رقیب لیورپول ادامه دارد.

گلی که برای لیورپول اهمیت بسیار زیادی داشت چرا که شاگردان یورگن کلوپ در اواخر نیمه دوم موفق شدند توسط صلاح و هندرسون دو بار دیگر دروازه ساوتهمپتون را باز کرده و بازی را با پیروزی 3-1 به پایان برسانند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

کرگر: سطح هازارد بالاتر از چلسی است؛ کسی نمی تواند در مقابل انتقال بازیکنان به رئال مادرید یا بارسلونا، مقاومت کند

جیمی کرگر مدافع سابق لیورپول، فکر می کند که سطح ادن هازارد بسیار بالاتر از چلسی است و پیشنهاد رئال مادرید به این ستاره بلژیکی را همانند پیشنهاد بارسلونا به لوییس سوارز وقتی که در لیورپول توپ می زد، دانست.

فکر نمی کنم کسی بتواند در مقابل انتقال بازیکنان به رئال مادرید و یا بارسلونا مقاومت کند. فکر می کنم بیشتر بازیکنان این موضوع را به چشم یک اصل، نگاه می کنند و این اتفاق در منچستر یونایتد و لیورپول هم پیش می آید. این موضوع ناراحت کننده است، چرا که من دوست دارم هر هفته بازی های اور را ببینم، اما فکر می کنم دیگر وقت آن رسیده که هازارد برای رئال مادرید یا بارسلونا، بازی کند.

او ادامه داد:

فکر می کنم او در حال حاضر به قدری خوب است که بتواند در آن سطح بازی کند. من فکر می کنم سطح هازارد در حال حاضر بالاتر از چلسی است. او بازیکن بسیار خوبی است. فکر می کنم که این دقیقا مانند شرایط لوییس سوارز در لیورپول است، من خیلی دوست داشتم که او بماند اما می دانستم که خواهد رفت. وقتی سوارز نزدیک پیوستن به آرسنال بود، من در این مورد با جرارد صحبت کرد. ما به سوارز گفتیم: "سطح تو بالاتر از آرسنال است، اگر می خواهی لیورپول را ترک کنی، باید به بارسلونا بروی". من فکر می کنم هازارد یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و بهترین بازیکنان برای رئال مادرید یا بارسلونا بازی می کنند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرمربی وستهام: اگر VAR بود یونایتد را می بردیم

مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل منچستر یونایتد از عملکرد تیمش تمجید کرد و مدعی شد اگر در این بازی VAR وجود داشت وستهام بدون تردید برنده می‌شد.

بعد از شکست وستهام مقابل منچستر یونایتد که دیروز در هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس اتفاق افتاد، مانوئل پیگرینی، سرمربی وستهام عملکرد شاگردانش در این بازی را بسیار عالی توصیف کرد و با انتقاد شدید از عدم استفاده از VAR در لیگ برتر و اشتباهات فاحش داوری در این بازی گفت در صورت وجود VAR در این بازی، تیم او بدون تردید برنده میدان می‌شد.

سه تصمیم بحث‌برانگیز داور بازی مورد انتقاد شدید پیگرینی قرار دارد. ابتدا گل فلیپه اندرسون که در اوایل بازی به اشتباه آفساید اعلام شده و مردود شد. سپس پنالتی گل شده توسط پل پوگبا به علت خطای انجام شده روی خوان ماتا که پیگرینی می‌گوید در بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده. در مورد گل دوم یونایتد که باز هم به دلیل خطا روی آنتونی مارسیال و اعلام پنالتی، توسط پل پوگبا به ثمر رسید، وستهامی‌ها معتقدند مارسیال پیش از این خطا در آفساید قرار داشته.

پیگرینی بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" عملکرد ما در اولدترافورد، مقابل منچستر یونایتد عالی بود. ما بدشانسی آوردیم که نتوانستیم نتیجه بگیریم. نمی‌خواهم از داوری انتقاد کنم چون تصمیم‌های مهم این بازی واقعا تصمیم‌های دشواری بودند".

سرمربی وستهام در ادامه گفت:" هر سه تصمیم اشتباه داور واقعا دشوار بودند. ولی تشخیص دادن آنها غیرممکن نبود. اگر در این بازی از VAR استفاده می‌شد ما برنده این بازی بودیم".

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سرمربی وستهام: اگر VAR بود یونایتد را می بردیم
    تو اسپانیا برعکسه. رئالی ها میگن VAR نباشه تا ما ببریم

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

پل اسکولز به دلیل سو رفتار در ارتباط با قوانین شرط‌بندی اتحادیه فوتبال انگلیس، متهم شناخته شد

ممکن است اسطوره منچستر یونایتد با جریمه و حتی محرومیت مواجه شود.

پل اسکولز که ماه گذشته از سِمت خود به عنوان مربی اولدهام اتلتیک استعفا داد، در حال حاضر به عنوان کارشناس بی تی اسپورت فعالیت می کند. اتحادیه فوتبال انگلیس، پل اسکولز را به دلیل نقض قوانین شرط بندی فوتبال متهم می داند. در بیانیه اتحادیه انگلیس آمده است:

پل اسکولز به دلیل سو رفتار در ارتباط با قوانین شرط بندی اتحادیه فوتبال انگلیس، متهم شناخته شده است. اتهام او مربوط به شرط بندی روی 140 بازی فوتبال از 17 آگوست 2015 تا 12 ژانویه 2019 است. او تا 26 آوریل برای پاسخ به این موضوع زمان دارد.

طبق قوانین اتحادیه فوتبال انگلیس، هر کسی که در هر رده فوتبال این کشور فعالیت داد، حق شرط بندی روی بازی ها را ندارد. فعالیت اسکولز در آن برهه زمانی مربوط به حضور در کادر مدیریت سالفورد سیتی بوده است.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روزنامه های انگلیس: مسی بوسه را ربود

بارسا با درخشش مسی که دو گل به ثمر رساند و تک گل کوتینیو، کلاسی برتر نسبت به یونایتد نشان داد و حالا بیش از پیش خود را به عنوان یک مدعی برای فتح جام نشان می دهد.

دیلی استار: مسی بوسه را گرفت (ربود)

میرر: اوه نه!

دیلی اکسپرس: کار را بسپارید به مسی

ادامه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •