تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 107

نام تاپيک: فوتبال باشگاهی انگلستان | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

منچستر سیتی 2-1 لیورپول

در دیداری که نتیجه‌اش می‌توانست تکلیف قهرمان لیگ را مشخص کند، سیتی اولین شکست فصل را به کلوپ تحمیل کرد تا هم خودش به کورس برگردد هم کار رقیب را دشوارتر کند.

شرح بازی

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خلاصه بازی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

قرعه کشی دور چهارم جام حذفی انگلستان در فصل 2018/19

پر افتخارترین تیم های تاریخ جام حذفی، در دور چهارم به یکدیگر برخورد کردند.

با پایان یافتن دور سوم جام حذفی انگلستان و کنار رفتن لیورپول، قرعه کشی دور چهارم این رقابت ها انجام شد. بر اساس این قرعه کشی، تیم ها به قرار زیر در مرحله بعدی به مصاف یکدیگر خواهند رفت:

آرسنال - منچستر یونایتد
    چلسی - برنده لوتون یا شفیلد ونزدی
    سیتی - برنلی
    کریستال پالاس - تاتنهام

...

این دور نیز به صورت تک بازی برگزار می شود و تیم هایی که نامشان در ابتدا آمده، میزبان هستند. آرسنال با 13 و منچستریونایتد با 12 قهرمانی، پرافتخارترین تیم های تاریخ جام حذفی انگلستان هستند.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسکولز: مورینیو جدایی خود از منچستر یونایتد را به طور بی نقصی مهندسی کرد

هافبک سابق منچستر یونایتد، مورینیو را به بی میلی برای مربیگری در یونایتد متهم کرده است.

بر اساس گفته‌های پل اسکولز، ژوزه مورینیو در روزهای پایانی حضورش منچستر یونایتد علاقه‌ای به همکاری با این باشگاه نداشت.

مورینیو پس از شکست ۳-۱ مقابل لیورپول از سمت خود بر کنار شد. اسکولز که همواره یکی از منتقدین سرمربی پرتغالی یونایتد بود، اعتقاد دارد مورینیو خود به دنبال قطع همکاری با شیاطین سرخ بوده است.

حس کردم علاقه‌ای به حضور در آنجا نداشت. در نهایت جدایی خود را به طور بی نقصی مهندسی کرد. نشست‌های مطبوعاتی او خجالت آور و بسیار منفی بودند. در نهایت مشخص بود که بازیکنان میل بازی کردن برای او را ندارند. سر انجام اتفاق درست افتاد.

اختلافات داخلی مورینیو هم کمکی به او نکردند. جدای از ماجرای پر سر و صدا با پل پوگبا، گزارش‌هایی حکایت از اختلاف او با آنتونیو والنسیا داشتند؛ موضوعی که هضم کردن آن برای اسکولز دشوار است.

او با آنتونیو والنسیایی در افتاد که خوش برخوردترین مرد دنیا است. لج کردن با آنتونیو والنسیا امکان پذیر نیست. آن نشان بزرگی برای من بود که یک جای کار دست نیست.

اسکولز در دفاع از انتقاداتش از مورینیو گفت:

من تنها در پاسخ به پرسش‌هایی که از من مطرح می‌شدند، رو راست بودم و بر اساس چیزهایی که از سرمربی می‌دیدم، حرف می‌زدم. خیلی زود در پیش فصل شروع به گله و شکایت کرد و گفت که بچه‌ها به اندازه کافی خوب نیستند؛ حرفی که از همان ابتدا مورد پسند من واقع نشد.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینستاگرام تاتنهام: هری کین به عنوان بهترین بازیکن انگلیسی سال 2018 انتخاب شد

5. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مورینیو:‌ سری آ، تاکتیکی ترین و لالیگا، سخت ترین لیگ برای قهرمانی است

ژوزه مورینیو که همچنان در دوحه قطر حضور دارد، برای دومین بار برای تحلیل بازی آرسنال و چلسی به استودیوی شبکه بین اسپرت رفت اما مطابق انتظار، در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد:

آیا همچنان برای لیگ برتر هیجان زده هستی؟

اگر بخواهم صادق باشم، طی این مدت سه هفته ای که بیکار شده ام، برخلاف سنت سال های اخیر، بیشتر به فوتبال در سایر نقاط دنیا توجه کرده ام. حتی سایر لیگ های قاره اروپا را هم دنبال کردم. البته که لیگِ برتر در نهایت لیگ برتر است و به همین دلیل مخاطبین زیادی دارد. مخاطبینِ لیگ برتر صرفا به خاطر کیفیت فوتبال، آن را دنبال نمی کنند، زیرا آنها می توانند همین کیفیت را یا حتی کیفیت بالاتر را در لیگ های دیگر پیدا کنند. بلکه این طبیعتِ رقابتیِ لیگ است که برای همه جذاب است. برای مثال همین امروز شاهد دیداری بودیم که تیمی که برای سقوط نکردن می جنگد به مصاف تیمی که می خواهد قهرمان شود رفت و نتیجه بازی تا ثانیه آخر مشخص نبود.

ژوزه، اگر بخواهی بهترین لیگ های اروپایی را با هم مقایسه کنی، چه نظری داری؟

از نظر تاکتیکی و فنی، به نظرم سری آ در ایتالیا، زیرا تقریبا هر روز با این چالش مواجه هستی که از نظر تاکتیکی با تیمت چه کنی. شاید در حال حاضر سری آ خیلی رقابتی نباشد و یوونتوس از سپتامبر، قهرمانی اش را قطعی کند اما سایر تیم ها مثل اینتر، ناپولی و رم برای رتبه دوم می جنگند. زمانی که من در سری آ بودم، رقابت بیشتر بود چون میلان و رم بهتری داشتیم. از نظر فنی، من از حضور در ایتالیا خیلی لذت بردم. یادم می آید در یکی از اولین بازی هایم در اینتر که با جنوا بازی داشتیم، تیمِ حریف با ۵ دفاع وارد زمین شد و من تغییر سیستم دادم. سپس در حین بازی آنها ۴ دفاعه شدند و من مجبور شدم دوباره تغییر تاکتیک بدهم و سپس جنوا با ۲ دفاع بازی کرد و من دوباره تغییر سیستم دادم و این روند تا آخر بازی ادامه داشت!

مورینیو ادامه می دهد:

از نظر سختی برای قهرمانی، لالیگا در اسپانیا. شاید لالیگا از نظر رقابتی در سطح پایین تری نسبت به لیگ برتر قرار داشته باشد اما در اسپانیا این احساس را پیدا می کنید که اگر بازی را مساوی کنید، نتیجه افتضاحی گرفته اید. وقتی در رئال مادرید بودم، برای قهرمانی ما باید ۱۰۰ امتیاز می گرفتیم. بردنِ برخی بازی های در لالیگا خیلی آسان است اما فشاری با شماست که اگر بازی را مساوی کنید، بارسلونا بازی اش را می برد و قهرمان لیگ می شود.

لیگ انگلیس رقابتی ترین است. اگرچه کمی قابل پیش بینی شده است. برای مثال در ابتدای مثل من خیلی سریع می توانستم به شما بگویم که لیورپول و منچسترسیتی برای قهرمانی خواهند جنگید و چهار تیم چلسی، تاتنهام، منچستریونایتد و آرسنال برای رتبه های بعدی رقابت می کنند. بدون شک، رقابت فوق العاده ای را بین لیورپول و سیتی شاهد خواهیم بود اما در ابتدای فصل شما می توانستید به راحتی بگویید که این دو تیم برای قهرمانی خواهند جنگید. به همین دلیل است که من همیشه دوست داشتم بین کشورهای مختلف در حرکت باشم: انگلیس، ایتالیا و اسپانیا.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

جستجو برای "امیلیانو سالا" بازیکن جدید کاردیف سیتی به پایان رسید

هیچ ردی از هواپیما، خلبان و بازیکن پیدا نشد و پلیس شانس زنده موندنش در آب های آزاد این فصل رو صفر میدونه

Emiliano Sala missing plane: Search for Cardiff City's record signing called off

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آخرین پیام صوتی سالا در WhatsApp قبل از ناپدید شدن هواپیما رو اینجا میتونید بشنوید

I'm scared: Emiliano Sala's audio message before plane disappeared

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درخواست مسی از تیم جستجوی سالا: لطفا عملیات جستجو برای پیدا کردن امیلیانو سالا را متوقف نکنید

یش از سه روز از ناپدید شدن هواپیمای حامل امیلیانو سالا و دو همراه او می گذرد و هیچ اثری از آنها نیست. در این شرایط پلیس منطقه مانش روز گذشته تایید کرد امیدی به پیدا کردن آنها نیست و به همین دلیل جستجو برای یافتن او پایان یافت. اما مسی از تیم امداد و پلیس خواست عملیات جستجو را متوقف نکنند.

مسی با انتشار پیامی در استوری اینستاگرام خود نوشت:

تا زمانیکه که شانس و احتمالی وجود دارد، امید جریان خواهد داشت. همه ما از شما می خواهیم لطفا #NoDejenDeBuscar (جستجو را متوقف نکنید.)

#PRAYFORSALA برای سالا دعا کنید.

Messi joins campaign as Sala family hire private company to resume search

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بورنموث 4-0 چلسی؛ آبروریزی تاریخی، پا قدم بد هیگواین در لیگ برتر

بورنموث در یک بازی عجیب، با نتیجه 4-0 چلسی را در هم کوبید!

خلاصه بازی

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هواپیمای حامل امیلیانو سالا پیدا شد

هواپیمای حامل امیلیانو سالا، مهاجم 28 ساله آرژانتینی در سواحل انگلیس یافت شده است.

کشف یک جسد در هواپیمای ستاره مفقود شده آرژانتینی

تصویری که اداره تحقیقات حوادث هوایی از طریق ربات‌های ویژه از لاشه این هواپیمای کوچک گرفته است، یک جسد دست نخورده در آن را نشان می‌دهد، هرچند هنوز مشخص نیست این جسد متعلق به این فوتبالیست آرژانتینی است یا خلبان این جت شخصی.

پیدا کردن لاشه این جت در بستر دریا نیز توسط یک قایق مجهز به فناوری سولار( سیستمی برای تشخیص اشیاء زیر آب با انتشار پالس‌های صوتی و شناسایی از طریق بازتاب امواج از شی مدنظر) صورت گرفته است. پس از دریافت امواج از زیرآب یک زیردریایی کنترل شده به عمق آب فرستاده شد و در نهایت با دوربینی که روی آن نصب بود، هویت این جت رسماً تأیید شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •