تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: repair در access

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض repair در access

با سلام
    من یه برنامه با اکسس دارم که بین چند کاربر بصورت اشتراکی هستش ، فرمی دارم برای ثبت اطلاعات در یک رکورد جدید و فرمی که تمام رکوردهای ثبت شده رو نشون میده ، امکان حذف رکورد برای همه وجود داره توسط باتن حذف ، مشکل من اینجاست که وقتی چند کاربر بصورت همزمان برنامه رو تو سیستمشون باز کردن ، اگه یه کاربر یه رکورد رو حذف کنه و کاربر دیگه ای بخواد رکورد جدیدی ثبت کنه اطلاعاتش ثبت نمیشه تو دیتابیس ، این مشکل بصورت دستی وقتی حل میشه که همه برنامه رو ببندن و یه کاربر گزینه compact and repair رو بزنه تا امکان ثبت رکورد جدید میسر باشه ، ممنون میشم راهنماییم کنین که این compact and repair حین حذف رکورد بصورت اتوماتیک انجام بشه و نیاز نباشه همه کاربرا برنامه رو ببندن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2018

پيش فرض

سلام،ببخشید من نمیدونم سوالم را تو کدوم بخش بپرسم فکر کنم مربوط به همین جا باشه
    من میخوام از استور مایکروسافت برنامه دانلود کنم ویندوزم 10 64 بیت ،از نظر قند شکن و این چیزا هم همه چی اوکیه و اکانت هم درست کردم ولی مثلا وقتی روی یدونه برنامه های رایگان برای دانلود کلیک میکنم ارور با این کد را میدهCode: 0x80070424
    تو اینترنت کلی گشتم و فهمیدم این ارور مربوط به یه آپدیت درایور میکرو چیپ اینتل با کد kb4100347 میشه.بعد تو اینترنت گشتم برای حذف کردن این آپدیت که دیدم باید از طریق cmd این کارا انجام بدم که اولش باید داخل cmd این دستورا بزنم
    dism /image:<C:>/get-packages ولی بعد از زدنش مینویسه Access is denied .مشکل از انتی ویروس هم نیست چون با غیر فعال کردنش باز هم همین ارورا میده درضمن cmd را run as adminstrator میکنم با بازم فایده نداره .لطفا هر کی میدونه کمک کنه.از بس گشتم تو اینترنت دیگه دارم دیوونه میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •