تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 129

نام تاپيک: Chelsea FC | آبی های لندن | فصل 2018-2019

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

کوواچیچ: از پیوستن به چلسی هیجان زده ام

متئو کوواچیچف ستاره کروات رئال شب گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله به چلسی پیوست.
    به گزارش "ورزش سه"، کوواچیچ پیش از شروع جام جهانی در مصاحبه با مارکا از علاقه اش برای ترک رئال صحبت کرده بود و پس از بازگشت به تمرینات رئال نیز بر این تصمیم خود پافشاری کرد تا سرانجام شب گذشته رئال با انتقال او به چلسی موافقت کرد. البته جدایی او موقتی است و سال بعد باید به مادرید بازگردد.
    کوواچیچ امروز رسما در باشگاه چلسی معارفه شد. او در سخنانی کوتاه پس از امضای قرارداد با چلسی گفت:« حس فوق العاده ای دارم و واقعا از پیوستن به چلسی خوشحال و هیجان زده ام. سعی می کنم بهترین بازی ها را برای چلسی انجام دهم. لیگ جزیره برای من تجربه ای جدید و متفاوت است و همیشه شروع، کمی دشوار است ولی مطمئنم که مربی و هم تیمی های جدید، به من کمک خواهند کرد تا زودتر با شرایط باشگاه خودم را وفق دهم. امیدوارم فصل بزرگی در انتظارمان باشد.»

2. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از این ساعت الی یک ساعت دیگر، باشگاه های لیگ برتری فرصت دارند تا انتقال های نیمه تمام مانده شان را نهایی کنند؛ مشروط به آن که تا پیش از ساعت 17:00 به وقت محلی، برای اخذ مجوز فعالیت بازیکنان یاد شده اقدام کرده باشند.

طرفداری- پنجره نقل و انتقالات تابستان 2018 لیگ برتر انگلستان رسما بسته شد.
    از این ساعت به بعد تنها انتقال هایی نهایی می شوند که 50 درصد اقدامات لازم برای آن ها صورت گرفته باشد. نمونه بارز این سخت گیری را تابستان گذشته در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دیدیم. البته بازار برای تیم های چمپیونشیپ، دسته یک و دسته دو انگلیس هنوز باز است و آن ها تا تاریخ 31 آگوست می توانند بازیکنان مد نظر شان را جذب کنند اما تیم های لیگ برتری دیگر چنین اجازه ای نخواهند داشت. همچنین با توجه به باز بودن پنجره نقل و انتقالات در سایر لیگ های معتبر، ممکن است بازیکنانی از لیگ برتر راهی سری آ، لالیگا، بوندس لیگا و یا سایر لیگ ها شوند.
    در این پنجره از نقل و انتقالات هر چه قدر تیم های لیورپول و آرسنال خوب کار کردند، تیمی مثل تاتنهام که حتی یک خرید هم نداشت، ضعیف ظاهر شد. منچستریونایتد هم با وجود تلاش های بسیار، به مدافع میانی گمگشته خود نرسید و ژوزه مورینیو باید با کادر فعلی بازیکنانش آماده رقابت در فصل 19-2018 شود.

پ . ن : خاك بر سر مديريت باشگاه كه سر 20 ميليون نتونست نبيل فكير رو جذب كنه ! سر جمع 4 تا خريد كرديم دو تا دروازه بانن و كواچيچ هم قرضي بدون بند خريد و تنها خريدمون هم جورجينيو بود اونم به لطف ساري !

خاك بر سرشون كه بايد باز يه فصل شخمي تخيلي رو تحمل كنيم ! حيوان دو پا هم ميفهمه تيم نياز به 2 تا وينگ بك چپ و راست ستاره و كلاس جهاني داره ! باز همون طرف ميفهمه تيم نياز به مدافع داره ! تيم نياز به مهاجم تموم كننده مثل كاستا داره !

ولي به نظر ابرامويچ رسما تيم رو رها كرده ! اميدوارم هازارد هم با يه اقدام شوكه كننده بره بارسا يا رئال و خودشو از اين مديريت نجات بده !

4. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خریدهای چلسی در این پنجره نقل و انتقالات

جورجینیو 58 میلیون پوند
    کپا 71 میلیون پوند
    کواچیچ قرضی
    گرین با قراردادی آزاد

هزینه کل = 129 میلیون پوند

فروش تیم

کورتوا 35 میلیون پوند

خالص خرج چلسی : 129-35=94 میلیون پوند

پ.ن: انتقال های کوچک لحاظ نشده است

فوری
    اورتون و چلسی برای انتقال قرضی زوما به توافق رسیدند. اما اورتون برای به خدمت گیری زوما با کمبود وقت مواجه هست. [اکیپ]
    زوما به صورت قرضی به اورتون‌ پیوست. [اکیپ]

چلسی تا لحظه آخر تلاش کرد انتقال فکیر را نهایی کند اما همان طور که دیشب هم گفتیم آئولاس مدیر لیون از قیمت 80 میلیون یورویی که تعیین کرده بود پایین نیامد. چلسی پیشنهاد خود را تا 60 میلیون یورو بالا برد اما آئولاس مقاومت کرد [آلفردو پدولا]

6. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

جدایی هازارد از چلسی غیرممکن است

مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی تاکید کرد امکان جدایی ادن هازارد از این تیم جود ندارد.
    به گزارش "ورزش سه"، چلسی فردا در اولین بازی لیگ برتری خود تحت هدایت سرمربی جدید به مصاف هادرسلفیلد خواهد رفت و ساری مدعی شد ممکن است کپا، دروازه بان جدید و گرانقیمت آبی های لندن در این دیدار بازی کند.
    جدایی کورتوا: "وضعیت کورتوا روشن بود و او می خواست به رئال مادرید برود. شاید یکی از بهترین دروازه بان های جهان حال حاضر جهان از دست داده ایم، اما ما یک دروازه بان جوان، یکی از بهترین های اروپا را جذب کرده ایم و من واقعا خوشحالم. کپا بسیار جوان بوده و 23 سال دارد و من امیدوارم او بتواند خیلی سریع پیشرفت کند."
    انتقال متئو کواچیچ: "من بسیار خوشحالم که کواچیچ راهی چلسی شده است. او ویژگی های خاصی داشته و یک بازیکن فنی است. کواچیچ می تواند بین خطوط حریف بازی کند که این امر می تواند بسیار مهم باشد." احتمال جدایی هازارد: "غیر ممکن است بازار در انگلیس بسته شده است و ما نمی توانیم چنین بازیکن مهمی را از دست بدهیم بنابراین فکر می کنم این موضوع غیرممکن است. هازارد قطعا در چلسی خواهد ماند. ما چند بار در این رابطه صحبت کرده ایم و او تا به حال حرفی از جدایی نزده است پس من فکر می کنم هازارد از ماندن در چلسی بسیار خوشحال است." احتمال بازی کردن کپا: "نمی دانم اما او در لیست بازیکنان چلسی است و من باید در این رابطه تصمیم بگیرم."

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هازارد در چلسی خوشحال است؛ ترکیب کاملی در اختیار دارم

سرمربی ایتالیایی همچنین اذعان کرد که کورتوا به دلیل مسائل شخصی از چلسی جدا شده است.

طرفداری- تیم های هادرزفیلد و چلسی در اولین هفته فصل جدید لیگ برتر انگلستان به مصاف هم می روند.
    به نقل از اسکای اسپورتس، مائوریتزیو ساری در کنفرانس خبری پیش از شروع این مسابقه در خصوص خرید [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گفت:
    بابت خرید هر دو بازیکن بسیار خوشحالم. وضعیت کورتوا مشخص بود و او می خواست به رئال مادرید برود. پس ما یکی از بهترین دروازه بانان دنیا را از دست دادیم. ما به جای او یک دروازه بان جوان خریدیم که یکی از بهترین دروازه بانان جوان دنیاست. کپا شبیه به کورتواست؟ اکنون زمان مناسبی برای مقایسه نیست زیرا او هنوز خیلی جوان است. امیدوارم او خیلی سریع پیشرفت کند ولی در حال حاضر او شبیه به کورتوا نیست. کواچیچ نیز ویژگی های خاصی برای ما به ارمغان می آورد و اکنون فکر می کنم ترکیبم کامل است. متئو یک بازیکن بسیار تاکتیکی است. او می تواند بین خطوط حریف بازی کند و فکر می کنم بازیکن مهمی برای ما خواهد بود.
    وی در مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و همچنین آینده ادن هازارد افزود:
    نمی دانم چه بگویم. فکر می کنم این به دلیل چند مسئله شخصی بود و من نمی توانم در خصوص مسائل شخصی صحبت کنم. هازارد نیز کنار ماست و مشکلی وجود ندارد. سه یا چهار بار با او صحبت کرده ام. او هیچ چیز در خصوص نقل و انتقالات نگفت و از حضور در چلسی خوشحال است.
    ساری در خصوص اینکه آیا احتمال جدایی بازیکن دیگر از تیمش وجود دارد، گفت:
    این غیر ممکن است. نقل و انتقالات برای چلسی به اتمام رسیده است.
    سرمربی ایتالیایی در مورد اینکه آیا باکایوکو به طور قرضی از باشگاه جدا می شود یا خیر، اضافه کرد:
    در حال حاضر بازیکنان زیادی در ترکیب داریم و فکر می کنم چند انتقال قرضی نیاز باشد ولی در حال حاضر نمی دانم چه کسانی در حال حاضر چنین شرایطی دارند. من ترجیح می دهم 23-24 بازیکن داشته باشم. در مورد باکویوکو شما باید از باشگاه سوال کنید.
    وی در خصوص قرارداد هازارد گفت:
    اکنون نمی خواهم در مورد قراردادها صحبت کنم زیرا کار من این نیست. کار من امضای قرارداد نیست و پیشرفت تیم است. من اکنون می بینم که بازیکنان در تیم خوشحال هستند.
    ساری در خصوص اینکه کاپیتان فردای تیمش چه کسی است، بیان کرد:
    فردا آزپیلیکوئتا کاپیتان است ولی این تصمیم نهایی نیست. من می خواهم این مردها و این بازیکنان را بشناسم و وقتی مسائل برایم کاملا روشن شد، تصمیم نهایی را خواهم گرفت.
    سرمربی چلسی در خصوص اینکه آیا آریزابالاگا فردا درون دروازه تیمش خواهد ایستاد، گفت:
    نمی دانم. او در لیست تیم است و بعدا تصمیم خواهم گرفت.

9. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مهاجم بلژیکی چلسی راهی لالیگا شد.

طرفداری- باشگاه والنسیا خبر از امضای قراردادی یک ساله و قرضی با میچی باتشوایی داد.
    بر این اساس، مهاجم 24 ساله چلسی فصل 19-2018 را در مستایا سپری می کند. او که فصل گذشته نیز به دورتموند قرض داده شد، تا سال 2021 با آبی های لندن قرارداد دارد. با حضور آلوارو موراتا و اولیویه ژیرو در چلسی، جایی برای این مهاجم بلژیکی باقی نماند و بر خلاف تامی آبراهام (دیگر مهاجم جوان چلسی) به سمت درهای خروجی هدایت شد.
    شایان ذکر است که باتشوایی فصل گذشته طی 10 بازی در بوندس لیگا، 7 بار برای دورتموند گلزنی کرد و یک پاس گل نیز فرستاد.

11. 2 کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

کاش امشب دوباره ساری، لوییز رو بزاره تو دفاع خطی چندتا سوتی بده بخندیم !! ساری مثل اینکه از پشت کوه اومده نمیدونه لوییز چقدر داغونه تو دفاع خطی.

13. این کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

"چلسی در بازی امروز میتونه شامل چهره های جدید تو ترکیب خودش باشه، من جمله کپا گران قیمت ترین دروازه بان دنیا! کواچیچ هافبکی که به صورت قرضی از رئال مادرید به چلسی پیوست.
    هادرسفیلد هم میخواد دومین فصل پشت سر همش رو تو لیگ انگلیس تجربه کنه، واگنر مربی آلمانی هادرسفیلد اظهار نظر داشته که من روی خریدای چلسی یا تغییر مربی چلسی و کلا کارایی که چلسی انجام داده تمرکز نمیکنم"

"اخبار دو تیم"
    چلسی : "کپا میتونه اولین بازی خودش برای چلسی رو تو هفته اول لیگ تجربه کنه، همچنین جورجینیو هم میتونه اولین بازی لیگ برتریه خودش رو انجام بده، کواچیچ هنوز آماده بازی از ابتدا نیست، ادن هازارد و ویلیان هم به نظر نمیرسه که از ابتدا بازی رو شروع کنن.ساری همچنین آمادگی کانته و ژیرو را بررسی میکنه تا ببینه میتونه از اول بهشون بازی بده یا نه.

هادرسفیلد : "واگنر سرمربی هادرسفیلد هم سه بازیکن خودش من جمله اریک دورم رو دراختیار نداره.امبنزا و رمضان صبحی هم میتونن از ابتدا بازی کنن.

نکات بازی
    هادرسفیلد تو 8 بازی قبلی مقابل چلسی(تو لیگ) برنده نبوده و 5 بار باخته و 3 بار مساوی کرده.آخرین پیروزیشون مقابل چلسی برمیگرده به سال 1963 که تو زمین چلسی 2-1 بازی رو بردن.

هادرسفیلد تو زمین خودش برابر چلسی هر 4 تا بازی قبلی خودشو باخته؛ اونا هرگز مقابل یه تیم در لیگ برتر 5 تا بازی خونگی رو پشت سر هم نباختن.

چلسی فقط یه بازی از 19 بازی هفته اول لیگ رو باخته؛(15برد،3مساوی،1 باخت)، اون یک باخت هم فصل پیش مقابل برنلی بود که گری کیهیل اخراج شد!

چلسی تو 8 بازی قبلی خودش در شهر یورک‌شر شکست نخورده(آخرین شکست در دسامبر 2002 مقابل لیدز یونایتد)

ویلیان در آخرین بازی فصل قبل مقابل هادرسفیلد روی هر 3 گل چلسی تاثیر مستقیم داشت، یه گل زد و دو پاس گل داد.

هادرسفیلد در وضعیت خوبی قرار داره.دیوید واگنر سعی کرده وضعیت تیمش رو نسبت به فصل قبل بهبود ببخشه.این بازی یک بازی سخت براشون خواهد بود.
    چلسی اما مشکلات خودش رو داره اما فکر میکنم که اونا با این مشکلات هم بسیار بهتر از هادرسفیلد هستند.
    "پاول مرسون"

پیش بینی پاول مرسون : 2-0 به نفع چلسی

15. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

پیش بازی هادرسفیلدتاون - چلسی

دو تیم هادرزفیلد تاون و چلسی، امروز در روز دوم لیگ برتر، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
    به گزارش "ورزش سه"، آبی های لندنی در اولین بازی خود در لیگ برتر با هدایت مائوریزیو ساری، امروز مهمان هادرزفیلد خواهند بود. آبی ها فصل گذشته کار را در رده پنجم لیگ به پایان رساندند و سپس با اخراج کونته، انگیزه های بسیاری برای فصل جاری دارند. مائوریزیو ساری، برای اولین بار در تیمی خارج از ایتالیا مربی گری می‌کند و این بازی برای او از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. او در اولین گام مطمئنا به دنبال کسب پیروزی است ولی دو بازیکن کلیدی برای این بازی در اختیار او نخواهند بود.
    ادن هازارد، ستاره بلژیکی که با تیم ملی کشورش در جام جهانی خوش درخشید، دیرتر به اردوی تیم اضافه شد و از همین رو نمی‌تواند تیمش را در این بازی همراهی کند. همچنین کپا آریزابالاگا نیز که دو روز پیش خریداری شد، نمی‌تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند و احتمالا ویلی کابایه رو در درون دروازه تیمش قرار خواهد گرفت. همچنین متئو کواچیچ نیز که او هم اخیرا به تیم اضافه شده، هنوز نمی‌تواند چلسی را همراهی کند. از خریدهای این فصل، احتمالا جورجینیو در ترکیب اصلی این تیم قرار خواهد گرفت. در 4 دیدار اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای چلسی و یک تساوی به دست آمده است و انتظار می‌رود امروز نیز آبی پوشان شانس بیشتری برای کسب 3 امتیاز داشته باشند. ترکیب احتمالی:

17. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

بازی اول هم بازی هم نتیجه فوق العاده بود.یه جواریی تیمای ساری اجازه نفس کشیدن به حریف رو نمیدن امروزم همین اتفاق افتاد.بجز یکی دو صحنه عملا برتری مطلق از ان ما بود.
    همینطور که قبلا هم گفتیم انتظاری از این تیم برا قهرمانی نمیره ولی حداقل شاهد بازی زیبا خواهیم بود.تنها نقطه ضعف بارز بازی امروز برگشت اون دلقک برزیلی به ترکیب اونم تو اخرین نقطه دفاع بود که تو نیمه اول طبق معمول چند بار متزلزل نشون داد.
    گلرم خوب به نظر میرسه حداقلش اینه که دیگه اون نکبتو نمیبینیم.جچرجینیو هم خوب بود بااضافه شدن کواچیچ به تیم خط هافبک خوبی خواهیم داشت.ازاردم طبق معمول تو همون ۱۵ دقیقه نشون داد که یه سر گردن از بقیه بالاتره و جدا شدن احتمالیش فاجعه بار خواهد بود

19. این کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •