تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 13 از 13 اولاول ... 3910111213
نمايش نتايج 121 به 129 از 129

نام تاپيک: Chelsea FC | آبی های لندن | فصل 2018-2019

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

روایت جالب دی بروین از جلسه اش با مورینیو: ژوزه گفت در صورت جدایی ماتا از چلسی، به جای انتخاب ششم، انتخاب پنجم من خواهی بود

کوین دی بروین ستاره بلژیکی منچستر سیتی، صحبت هایش با مورینیو که باعث تغییر مسیر حرفه ای اش شده است را بیان کرد. دی بروین در سال 2012 از خنک بلژیک به چلسی پیوست و تنها 9 بازی زیر نظر ژوزه مورینیو، سرمربی وقت آبی های لندن به میدان رفت. چلسی تنها دو سال پس از امضای قرارداد با این ستاره بلژیکی او را با مبلغی در حدود 18 میلیون پوند، راهی ولفسبورگ کرد. از آن زمان تا حالا، او خودش را به عنوان یکی از بهترین هافبک های جهان، زیر نظر پپ گواردیولا، مطرح کرده است، اما شاید اگر گفت و گوی او با ژوزه مورینیو در زمان حضورش در چلسی نبود، موفقیت ها هیچ وقت به سراغ این ستاره بلژیکی نمی آمدند.

دی بروین، بیان کرد که در زمان حضورش درچلسی، مورینیو او را به دفترش فراخوانده و آمار های او را به دیگر بازیکنان مقایسه کرده است. او پس از این گفت و گوها با سرمربی وقت چلسی، در خواست جدایی از این باشگاه را داده است و شاید همین موضوع باعث قرار گیری او در مسیر درست و تبدیل شدنش به چیزی که اکنون هست، شده است. دی بروین بیان کرد:

ژوزه (مورینیو) در ماه دسامبر مرا به دفترش فراخواند و این احتمالا دومین لحظه بزرگی بود که باعث تغییر مسیر حرفه ایم شد. او تعدادی کاغذ روی میزش داشت، سپس گفت: "1 پاس گل، 0 گل، 10 ریکاوری از مصدومیت"، تقریبا یک دقیقه طول کشید تا بفهمم در مورد چه موضوعی صحبت می کند. پس از آن، او آمار سایر بازیکنان تهاجمی تیم از جمله ویلیان، اسکار، ماتا و شورله را خواند و آمار آن ها چیزی مثل 5 گل، 10 پاس گل و ... بود.

به نظر می رسید که ژوزه منتظر بود تا من چیزی بگویم و بلاخره من گفتم: "اما بازیکنانی که آمار آن ها خواندید 15 یا 20 بار بازی کرده اند و من فقط 3 بازی انجام دادم. بنابراین این موضوع می تواند دلیل اختلافم با آن ها باشد، اینطور نیست؟" مقایسه آن ها با من برایم عجیب بود. ما صحبت هایی در مورد انتقال قرضی به تیم های دیگر داشتیم و ماتا نیز در آن زمان تقریبا به انتهای دوران خود در چلسی رسیده بود. سپس ژوزه گفت: "بسیار خب، اگر ماتا چلسی را ترک کند، تو به جای این که انتخاب ششم باشی، انتخاب پنجم من خواهی بود." من با او صادق بودم و گفتم: " من فکر می کنم که باشگاه علاقمند به ادامه همکاری با من نیست و مرا نمی خواهد. من می خواهم فوتبال بازی کنم، بنابراین ترجیح می دهم که جدا شوم."

فکر می کنم ژوزه از من ناامید شده بود، اما اگر بخواهیم عادلانه با این موضوع برخورد کنیم، ژوزه در مورد این که من احتیاج دارم تا بیشتر بازی کنم، دچار سوء تفاهم شده بود. در نهایت و پس از مدتی، چلسی تصمیم گرفت تا مرا به فروش برساند و این اصلا موضوع بدی نبود. آن ها بیشتر از 2 برابر مبلغی که برای من پرداخت کرده بودند را به دست آوردند و من نیز موقعیت بهتری در وولفسبورگ داشتم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چلسی با برد امروز سومی/چهارمی و سهمیه چمپیونز لیگ خودشو قطعی کرد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

تف به شذف نداشتت ابرامویچ تف به شرف بی همه چیزت دلقک برزیلی.خدایا چقد از این لویس دلقک بدم میاد. یه گاو میفهمه که این الاغ هیو بویی از فوتبال نبرده ولی این ساری بی همه چیز نفهمید.دقیقه 55 بازیه ولی امیدوارم این تیم ببازهذو هواپیمای این بی نانوس روسی سقوط کنه.واقعا هر چیزی رو بتونم بپذیرم دلیل بازی کردن دلقک برزیلی روددرک نمیکنم بخدا باید تو سیرک باشه.تیم رو به چه روزی انداختن این بی شرفا
    بازی ویلیان تو 60 دقیقه ای که تو زمین بود رو هر کسی میدید می فهمید که در خوشبینانه ترین حالت ویلیان به درد همون لیگ برزیل میخوره اونوقت این احمقا پیشنهاد پنجاه میلیونی بارسا رو رد کردن.خدایا مادچه گناهی کردیم که باید اینارو تحمل کنیم و نکته اخرذ هم اینکه بهترین مهاجممون که ژیرو باشه عملا پا نداره واقعا باور چنین چیزی غیر قابل تحمله.تیم دیوانگان و جمیع خلا .قیافه ساری بجز چوپون بودن خدایی به چی شباهت داره.ببینید به چه روزی افتادیم که یه چوپون شده سر مربیمون خدا لعنتت کنه ابرامویچ
    شرم اور و بی همه چیز تنها چیز هایی هستند که برازنده این تیم و این مربیذو این مدیر عامله خدا لعنتتون کنه
    حیف نیست تیم خوبی مثل اینتراخت حذف بشه و این اشغالا برن فینال.فکر نکنم هیچ تیمی به اندازه تیم ما این همه اشغال داشته باشه تو ترکیبش.تیمی که کاپیتانش اسپلیکوعتا باشه در خوشبینانه ترین حالت تیم درجه دو حساب میشه.اخه بازوبند کاپیتانی چجوری تو دست این بشره.اخه از کجای تیم بگیم که دلمون خونه لرای بار هزارم خدا اعنتتون کنه و خدا لعنتتون کنه.من فقط موندم هوادارای داخل استادیوم چجوری تحمل میکنن این بازی و این بازیکنا و مربی رو.کلمه ای در وصف بی شرمی این تیم پبدا نمیکنم
    بخدا سردرد گرفتم دو بسته سیگار کشیدم تا به الان که بیست وپنج ساله دارم فوتبالذمیبینم این همه اسکل یه جا ندیدم
    Last edited by jack82; 10-05-2019 at 00:42.

4. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Barry Allen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

تف به شذف نداشتت ابرامویچ تف به شرف بی همه چیزت دلقک برزیلی.خدایا چقد از این لویس دلقک بدم میاد. یه گاو میفهمه که این الاغ هیو بویی از فوتبال نبرده ولی این ساری بی همه چیز نفهمید.دقیقه 55 بازیه ولی امیدوارم این تیم ببازهذو هواپیمای این بی نانوس روسی سقوط کنه.واقعا هر چیزی رو بتونم بپذیرم دلیل بازی کردن دلقک برزیلی روددرک نمیکنم بخدا باید تو سیرک باشه.تیم رو به چه روزی انداختن این بی شرفا
    بازی ویلیان تو 60 دقیقه ای که تو زمین بود رو هر کسی میدید می فهمید که در خوشبینانه ترین حالت ویلیان به درد همون لیگ برزیل میخوره اونوقت این احمقا پیشنهاد پنجاه میلیونی بارسا رو رد کردن.خدایا مادچه گناهی کردیم که باید اینارو تحمل کنیم و نکته اخرذ هم اینکه بهترین مهاجممون که ژیرو باشه عملا پا نداره واقعا باور چنین چیزی غیر قابل تحمله.تیم دیوانگان و جمیع خلا .قیافه ساری بجز چوپون بودن خدایی به چی شباهت داره.ببینید به چه روزی افتادیم که یه چوپون شده سر مربیمون خدا لعنتت کنه ابرامویچ
    شرم اور و بی همه چیز تنها چیز هایی هستند که برازنده این تیم و این مربیذو این مدیر عامله خدا لعنتتون کنه
    حیف نیست تیم خوبی مثل اینتراخت حذف بشه و این اشغالا برن فینال.فکر نکنم هیچ تیمی به اندازه تیم ما این همه اشغال داشته باشه تو ترکیبش.تیمی که کاپیتانش اسپلیکوعتا باشه در خوشبینانه ترین حالت تیم درجه دو حساب میشه.اخه بازوبند کاپیتانی چجوری تو دست این بشره.اخه از کجای تیم بگیم که دلمون خونه لرای بار هزارم خدا اعنتتون کنه و خدا لعنتتون کنه.من فقط موندم هوادارای داخل استادیوم چجوری تحمل میکنن این بازی و این بازیکنا و مربی رو.کلمه ای در وصف بی شرمی این تیم پبدا نمیکنم
    بخدا سردرد گرفتم دو بسته سیگار کشیدم تا به الان که بیست وپنج ساله دارم فوتبالذمیبینم این همه اسکل یه جا ندیدم
    دقیقا این تیم هیچ آینده ای نداره و هازارد هم که رفتنش قطعی شده، هادسون ادوی هم که قراردادش رو تمدید نکرد و احتمال زیاد بره بایرن. و این یعنی فصل بعد ویلیان و پدرو و پولیشیچ وینگرهای این تیمن!! پولیشیچ هم خیلی بازیکن معمولیه فقط چون آمریکاییه overhype شده. در مودر کاپیتانی هم باید بگم مایه خجالته که از جان تری و لمپارد و دروگبا و چک رسیدیم به کاپیتانی یه بازیکن فوق العاده معمولی چه از لحاط فنی چه از لحاظ قدرت رهبری، اصلا در حد کاپیتانی نیست آزپیلی، اونم که پنالتی زدنشه، تازه شانس آورد اخراج نشد

6. 3 کاربر از Barry Allen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فرانک لمپارد سرمربی چلسی شد

قرارداد 3 ساله

8. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازگشت ستاره محبوب به استمفوردبریج؛

رسمی؛ فرانک لمپارد سرمربی چلسی شد

فرانک لمپارد، ستاره سابق چلسی، هدایت تیم اول این باشگاه را برعهده گرفت و جانشین مائوریتزیو ساری شد.
    به گزارش "ورزش سه"، بعد از جدایی مائوریتسیو ساری از چلسی اخبار همگی معطوف به بازگشت فرانک لمپارد به استمفوردبریج بود و حالا وی با قراردادی سه ساله هدایت چلسی را بر عهده گرفته است. فرانک لمپارد که سالها در خط میانی چلسی نمایش فوق العاده ای داشت و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه به شمار می آید، حالا به عنوان سرمربی به این تیم بازگشته است. لمپارد بعد از پذیرفتن هدایت چلسی گفت: "بسیار مفتخرم که به عنوان سرمربی جدید چلسی انتخاب شده ام. همه از عشق و علاقه من به این باشگاه و دورانی که کنار هم داشته ایم آگاهند اما حالا من تمام تمرکز خود را روی آماده شدن تیم برای فصل آینده خواهم گذاشت."
    چلسی در تابستان امسال و زمستان سال 2019 از خرید بازیکن محروم خواهد بود و با توجه به از دست دادن ادن هازارد، احتمالا فرانک لمپارد که تجربه موفقی در دوران حضور در دربی کانتی به عنوان سرمربی داشته، فصل دشواری پیش رو خواهد داشت. البته لمپارد در فصل آخر دوران ورزشی خود در لیگ برتر مدت کوتاهی برای منچسترسیتی نیز به میدان رفت اما بهترین گلزن تاریخ باشگاه چلسی از محبوبیت ویژه ای بین هواداران این تیم برخوردار است. فرانک لمپارد در روزهای حضور روی نیمکت دربی کانتی تجربه درخشانی داشت و تا آستانه رساندن این تیم به لیگ برتر نیز پیش رفت اما در نهایت شکست برابر آستون ویلا در پلی آف مانع رخ دادن این اتفاق شد. حالا در شرایطی که با توجه به رقبای قدرتمند لیگ برتری و محرومیت چلسی از جذب بازیکن کمتر کسی هدایت این تیم را قبول می کرد، لمپارد امیدوار به تکرار درخشش خود در مستطیل سبز این بار در عرصه مربیگری است.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

مدیر تیم چلسی، مارینا گرانووسکایا معتقد است لمپارد در زمانی عالی به خانه خود بازگشته است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] - لمپارد پس از 13 سال هم اکنون به عنوان مربی به استمفورد بریج بازگشته است.
    لمپارد فصل پیش هدایت تیم دربی کانتی را به عهده داشت و حالا با جدایی ساری از این تیم، او دوباره به خانه بازگشته است. مدیر تیم چلسی، مارینا گرانووسکایا در مورد بازگشت بهترین گلزن تاریخ باشگاه به عنوان مربی می گوید:
    این باعث افتخار ماست که بازگشت فرانک لمپارد به عنوان مربی به چلسی را خوش آمد بگوییم. فرانک دارای دانش و درک بی نظیری از باشگاه است و فصل گذشته او نشان داد که یکی از با استعدادترین مربی های جوان در فوتبال است. بعد از 13 سال حضور در چلسی به عنوان بازیکن، جایی که او تبدیل به اسطوره باشگاه شد و همچنین رکورد گلزنی باشگاه را در اختیار گرفت. ما معتقد هستیم این یک زمان عالی برای او جهت بازگشت بود و خوشحالیم که او اینکار را انجام داده است. ما هرکاری انجام خواهیم داد تا مطمئن شویم او تمام حمایتی که برای موفقیت بزرگ نیاز است را دارد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اولین کنفرانس مطبوعاتی فرانک لمپارد به عنوان مربی در چلسی (بخش اول)

در مورد دربی کانتی "بسیار مهم هست که بدونیم فصل قبل فرصت بی نظیری با دربی داشتم. تصمیم ساده ای برای من نبود چون عاشق دربی کانتی هستم"

لمپارد در مورد انتظارات و فشار "وقتی شما به باشگاهی مثل چلسی میرین انتظارات زیادی از شما هست و این استاندارد هست و سال به سال شرایط همین است. میدونم که از من در این باشگاه چی میخوان و سعی میکنم بهش برسم"

لمپارد در رابطه با ارتباطش با طرفدارهای تیم "ارتباطمون باورنکردنی و احساسی هست و من واقعا از این بابت ممنونم. من اینجا هستم و نمیخوام بیش از حد احساساتی بشم اما هر بازیکن و طرفداری وقتی طرفدارها اسمش رو میخونن احساساتی میشن"

لمپارد در مورد عدم تجربه لازم در مربیگری "میتونم بگم که در این مورد خیلی فکر کردم. میدونم که سوال واضحی هست و درکش میکنم. یک سال در مربیگری تجربه داشتم و حالا این شانس رو دارم که چلسی رو هدایت کنم و این موضوع خیلی اتفاق نمیفته"

در ادامه لمپارد در این مورد گفت "در زمان بازی من تحت هدایت مربی های فوق العاده زیادی کار کردم و فکر میکنم این موضوع من رو در شرایط خوبی قرار میده. سال فوق العاده ای در دربی داشتم که در آن چیزهای زیادی یاد گرفتم"

لمپارد در مورد انتظارات و قول به طرفداران "انتظارات متفاوت هست. ما همه در مورد محرومیت از نقل و انتقالات و کارهای که لیورپول و سیتی فصل قبل کردن آگاهیم. هیچ وقت در چلسی نباید از تلاش کردن دست بکشیم و ما کار میکنیم که رده بالایی قرار بگیریم اما من نمیتونم قول یا چیز دیگه ای بدم"

لمپارد در مورد هازارد "البته که ما بازیکن بزرگی رو از دست دادیم اما شما همیشه به چیزی که دارین نگاه میکنین. ما بازیکنان خوبی داریم که در سن خوبی هم هستن و استعداد زیادی دارن. نه برای پر کردن جای هازارد اما کسانی که میتونن بازیکن بزرگی برای باشگاه بشن"

چلسی در مورد اینکه از باشگاه زمان خواسته "اینکار رو نکردم. کلمه واقعیت یا واقعیت گرا اینطور موقع خودش رو نشون میده. لطف و مرحمت آخرین کلمه ای هست که من از باشگاه میخوام"

لمپارد در مورد فصل بعد "سوال واقعا سختی هست. چلسی باید با قصد پیروزی فصل رو شروع کنه. اگر من اینجا بشینم و این حرف رو نگم پس نباید روی نیمکت چلسی بشینم. این جوری هست که باید باشه. ما میخواهیم سال آینده بازهم در لیگ قهرمانان بازی کنیم و این چیزی هست که باید بهش برسیم"

لمپارد نگرانی در مورد عدم گلزنی تیم نداره "استعدادهای بزرگی در آنجا هست و ما همچنان نفرات قوی ای در تیم داریم"

لمپارد در مورد اینکه آیا بزرگترین چالشش حضور در چلسی هست "بله اینطور هست. دوران بازی من تموم شده و من همیشه عاشق چالش هستم. آمدن به اینجا یک چالش بزرگ بود همانطور که مردم در رادیو سوال میکردن چطور به اینجا آمده و میخواد با 11 میلیون پوند بازی کنه"

لمپارد در مورد میراثش "نه نمیخوام بی تجربگی کنم چون میدونم که طرفدارها موفقیت میخوان. دوران بازی من تموم شده و حالا باید کارهای دیگه ای بکنیم. اگر بخوام برم و بگم دوران بازی فوق العاده ای داشتم باید هر چی زودتر این حرف ها رو تموم کنم. باید جاه طلب باشم"

لمپارد در مورد پست کانته "بله خوشبختانه میدونم باید کجا بازی کنه (با خنده) اینجا ننشستم که بگم فصل آینده تیم چطور بازی میکنه"

لمپارد در مورد کادر فنیش "جودی موریس به عنوان دستیار اولم کار میکنه. از زمان بازیم و همچنین به خاطر دوستیمون رابطی خیلی نزدیکی باهم داریم. ارتباط با آکادمی بسیار مهم هست. کریس جونز مثل دربی با من خواهد بود. جو ادوارز با تیم زیر 23 ساله ها کار خواهد کرد و ادی نیوتون به تیم اصلی خواهد آمد"

لمپارد در مورد بازیکن های قدیمی تیم "دیدیه، پیتر و ماکلله. نمیخوام این افراد فقط به خاطر اینکه قبلا در تیم بودن به اینجا بیان بلکه به خاطر اینکه آنها باشگاه رو حس میکنن و میخوام که در اینجا به طرز باورنکردنی کار کنیم"

لمپارد در مورد کار با آکادمی "چشم ما به آنجا برای ساخت تیم هست و اگر کسی بتونه ثابت کنه که آمادست پس شما شانس بازی رو بهش میدین"

لمپارد در مورد صحبت هاش با مسئولین چلسی که دیشب انجام شد "در مورد دیدگاهم صحبت کردم و آن صحبت ها در این هفته ادامه داشت. وقتی صبح امروز رسمی شد حس خوبی داشتم"

لمپارد در مورد توموری و مانت "آنها سال پیش برای من فوق العاده و بسیار محوری بودن. آنها مثل بازیکن های دیگه با ذهنیتی خالی به اینجا برمیگردن و قرضی رفتن یا موندنشون به اثبات خودشون در پیش فصل ربط داره"

لمپارد در مورد دادن شانس به جوانان در پیش فصل "لیست نفرات تیم بزرگ هست پس همه نمیتونن بازی کنن"

لمپارد در مورد توصیه مربیان به او "با هیچ مربی صحبت نکردم و تا الان که با شما صحبت میکنم برنامه ای برای زنگ زدن به کسی ندارم"

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اسطوره ای آمد و اسطوره ای دیگر رفت.

طرفداری - فرانک لمپارد به عنوان سرمربی جدید چلسی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و از امروز کارش را در باشگاه محبوبش آغاز خواهد کرد.
    به گزارش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، جانفرانکو زولا پس از یک فصل حضور در چلسی به عنوان کمک مربی، از این باشگاه جدا شد. وی که بخشی از کادر فنی مائوریتزیو ساری بود، نقش مهمی در وفق دادن هموطنش با باشگاه چلسی و فوتبال انگلیس ایفا کرد و با کسب یک قهرمانی در لیگ اروپا که به چهار عنوان قهرمانی زولا به عنوان بازیکن در چلسی اضافه می شود، از جمع آبی ها جدا شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •