تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 12 از 13 اولاول ... 28910111213 آخرآخر
نمايش نتايج 111 به 120 از 129

نام تاپيک: Chelsea FC | آبی های لندن | فصل 2018-2019

کاربر فعال فوتبال خارجی vahidreza2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

در گذشته باشگاه‌های اسپانیایی قبل از اجرای محرومیت و در دوره اعتراض به حکم فیفا توانسته بودند به فعالیت عادی خود در بازار ادامه بدهند..
    .
    باشگاهای اسپانیایی‌ در لیگ قهرمانان از پیش برنده ان، در گرفتن توپ طلا هم از پیش برنده ان، این که چیزی نیست،
    ،
    ،
    چلسی با این وضع غریبه نیست، ویزا مالک تمدید نمیشه، داورا چه در لیگ جزیره چه در اروپا سر این تیم رو میبرن، درخواست تعویق محرومیت لغو میشه ،
    مدیر اجرایی و ورزشی این تیم با وجود گند زدن همچنان مثل مسوولان ایران جایگاهش تضمین شده و ابدی است،
    بنجل های تیم فروش نمیرن و 5 ساله تمدید میکنن و....
    ،
    کلا چلسی رو از فوتبال محروم کنید خیال خودتون و ما رو راحت کنید ، لااقل تکلیف مشخص میشه

بیانیه باشگاه

این باشگاه مطابق قوانین و مقررات عمل کرده و از قبل قصد خود برای تجدید نظر در مورد تصمیمات کمیته انظباطی را به اطلاع فیفا رسانده است. در راستای عدالت و تساوی برخوردها و قوانین سوئیس این باشگاه قبل از هرگونه محرومیت حق دارد که درخواست تجدید نظر کند

تا جایی که باشگاه آگاه است در تمامی پرونده های قبلی که باعث ممنوعیت از نقل و انتقالات شده است فیفا تصمیم گرفته است که تا پایان فرآیند تجدید نظر محرومیت را لغو کند. در این پرونده چلسی اعتقاد دارد که در مقایسه با دیگر باشگاه های اروپایی رفتار متناقضی صورت گرفته است

ما قدم های بعدی برای لغو محرومیت را به محض رسیدن نامه کتبی فیفا مدنظر قرار داده و این باشگاه در پاسخ خواهد گفت که حق دارد که درخواست تجدید نظر خود را به دادگاه داوری ورزش CAS ارائه کند. در ضمن باشگاه همچنان به طور کامل در رابطه با پرونده ها همکاری خواهد کرد

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

این آلونسو چی داره، که هر مربی میاد چلسی عاشقش میشه؟ اگه 10بازی افتضاح باشه بازم فیکس میزارنش!
    .
    آدم نمیدونی به کی انتقاد کنه، چقدر تیم خسته، بی روح و بی انگیزه ای داریم!
    آقای ساری ما که سهمیه رو دیگه بعیده از طریق لیگ بگیریم، لا اقل داخل لیگ اروپا با همون ترکیب لوفتوس چیک، زاپاکوستا، هادسون ادوی ادامه بده بلکه سهمیه رو گرفتیم!
    .
    واقعأ نمیفهمم چرا امرسون که داشت خوب بازی میکرد، نیمکت نشین آلونسو شد؟
    .
    ساری هم مثل بقیه ی ایتالیاییها نشون داده ،عاشق بنجلاست و اینجا باید مدیریت چلسی مثل مدیریت یووه وارد قضیه بشه ،یوونتونس یه زمانی پر از لردهایی مثل استورارو، اورا، هرنانس بود، وآلگری هم عاشق این لردا بود و به مارکیزیو،دنی آلوز و...ترجیحشون میداد!،مدیریت وقت یووه وقتی این وضعیت رو دید تصمیم گرفت لردا رو بفروشه و اونا رو از دسترس سرمربی خارج کنه! مدیریت چلسی هم باید چنین کاری انجام بده!

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

اورتون 2 - 0 چلسی، بدشانسی دست‌بردار آنها نیست!

چلسی در گودیسون پارک با دو گل مغلوب اورتون شد.
    به گزارش "ورزش سه"، چلسی در شبی که موقعیت های فراوانی را از دست داد، با دو گل برابر اورتون شکست خورد تا موقعیت این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان پیچیده تر از قبل شود. اولین فرصت بازی در دقیقه شش برای چلسی ایجاد شد اما ضربه محکم ادن هازارد با عکس العمل تماشایی جوردن پیکفورد همراه شد.
    دو دقیقه بعد چلسی تا آستانه زدن گل اول نیز پیش رفت اما ضربه ادن هازارد به دیرک دروازه اورتون برخورد کرد و در ریباند نیز شوت ایگواین به مدافعان اورتون برخورد کرد. در دقیقه 21 و روی پاس جورجینیو، ایگواین فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی داشت اما این بار نیز ضربه او راهی به دروازه نیافت. دقایقی بعد جورجینیو از راهی دور شانس خود را برای باز کردن دروازه اورتون امتحان کرد اما ضربه او توسط سنگربان ملی پوش اورتون مهار شد. در دقیقه 37 اولین فرصت اورتون روی ارسال سیگوردسون ایجاد شد اما ضربه سر کالورت لوین با اختلاف کمی به بیرون رفته و این موقعیت تبدیل به گل نشد. در دقیقه 43 پدرو فرصت خوبی برای شکستن قفل دروازه اورتون از فاصله ای دور داشت اما ضربه او نیز به بیرون رفت و نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. اولین فرصت نیمه دوم برای اورتون ایجاد شد اما ضربه محکم و تماشایی آندره گومس با عکس العمل تماشایی کپا همراه شد و او دروازه چلسی را نجات داد.
    اما در دقیقه 50 اورتون به گل رسید. ضربه سر کالورت لوین توسط کپا مهار شد اما در ریباند ریچالیسون موفق به گلزنی شد و اورتون با یک گل از چلسی پیش افتاد. دقایقی بعد از دریافت گل مارکوس آلونسو با یک ضربه والی می توانست کار را به تساوی بکشاند اما شوت او راهی به دروازه پیکفورد نیافت. در دقیقه 61 و با پاس کانته، ایگواین تا آستانه زدن گل تساوی چلسی نیز پیش را به ثمر برساند اما جوردن پیکفورد با عکس العملی فوق العاده دروازه اورتون را نجات داد.
    اما بر خلاف جریان بازی، اورتون در دقیقه 71 صاحب یک ضربه پنالتی شد و سیگوردسون آن را تبدیل به گل کرد تا برتری تافی ها دو برابر شده و کار چلسی برای بازگشت دشوارتر شود. در دقیقه 81 چلسی می توانست اختلاف را به حداقل برساند ما ضربه هودسون ادوی این بار نیز توسط پییکفورد راهی کرنر شد. در ادامه چلسی تلاش زیادی برای کاهش اختلاف داشت اما در نهایت نتوانست دروازه اورتون را باز کند و با دو گل مغلوب شد.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

ل اول اورتون: ضعف مفرط آلونسو و دوتا کرنر اهدایی برای اورتون از سمت ایشون که یکیش سانتر شد و توی دروازه...
    گل دوم اورتون: ضعف مفرط آلونسو و خطای روی ریچارلیسون و پنالتی که در نهایت گل شد.
    چطور ممکنه یه سرمربی بازیکنی که کل طرفدران چلسی در سرتاسر دنیا، اکثر کارشناسان دنیای فوتبال و کلاً همگی جنبدنگان گیتی معتقد هستند پاشنه آشیل چلسی هست رو هر بازی فیکس بزاره تا تیم تمامی شانسهاش رو از دست بده؟
    آیا این پیرمرد آلزایمر نداره؟
    چرا هوادارای چلسی باید تاوان تصمیمات یه خانمِ روسی و بدون سواد فوتبالی رو پس بدن؟
    واقعا غصه خوردن برای تیمی که به دست چنین فردی افتاده خریت محض است.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

چرا چلسی سرمربی ایتالیایی را اخراج نمی کند؟

شرایط برای مائوریتسیو ساری، سرمربی ایتالیایی چلسی دوباره در این تیم بحرانی شده است.
    به گزارش "ورزش سه"، شکست دیروز چلسی با دو گل مقابل اورتون، باعث شد این تیم در رده ششم قرار گرفته و فرصت مناسب حضور در بین چهار تیم بالای جدول را از دست بدهد و همین موضوع، عصبانیت مدیران چلسی را به همراه داشته است.
    طیق ادعای دیلی میل، چلسی قصد دارد سرمربی ایتالیایی خود را اخراج کند اما تنها مشکل آنها، محرومیت چلسی از خرید بازیکن در دو پنجره متوالی پیش رو است و همین شرایط، اخراج ساری را به تعویق می اندازد زیرا آنها نگرانند با توجه به این ممنوعیت، سرمربی بزرگی علاقمند به پذیرش هدایت چلسی نباشد، وگرنه ساری تا همین حالا نیز اخراج شده بود. اما اگر این اتفاق رخ دهد، استو هالند، کمک مربی سابق چلسی و فعلی تیم ملی انگیس، مهم ترین گزینه برای جانشینی ساری به طور موقت خواهد بود اما در دراز مدت، برنامه چلسی برای جانشینی ساری مشخص نیست. چلسی در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته بود اما از دست دادن 5 امتیاز متوالی مقابل ولورهمپتون و اورتون، دوباره شرایط را برای ادامه فعالیت مائوریتسیو ساری در لندن دشوار ساخته است.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مسئولان چلسی روی قیمت 100 الی 120 میلیون یورویی هازارد پافشاری می کنند؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منابع بلژیکی معتقدند مسئولان چلسی اولین پیشنهاد رئال مادرید برای جذب ادن هازارد با قیمت 82 میلیون یورو را رد کرده اند.
    به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، هازارد 28 ساله همچنان در نظر دارد تا به رئال مادرید بپویندد. The Sun ادعا کرده بود که سه روز پیش (جمعه) مسئولان رئال مادرید پیشنهاد 82 میلیون یورویی برای جذب ادن هازارد ارسال کردند اما منابع بلژیکی نزدیک به هازارد معتقدند که مسئولان چلسی این پیشنهاد را رد کرده اند. امروز خبری منتشر شده بود که [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] است تا قیمت نهایی او را مشخص کنند. در این خبر عنوان شده بود که مدیران این باشگاه قیمت او را 100 الی 120 میلیون یورو می دانند و به مبالغ کمتر از آن راضی نخواهند شد.
    این در حالی است که هازارد تا پایان ژوئن 2020 با چلسی قرارداد دارد و تابستان امسال آخرین فرصت مدیران چلسی است تا از فروش هازارد پولی دریافت کنند؛ چرا که در صورت عدم فروش او در تابستان امسال، در نقل و انتقالات نیم فصل، بازیکن می تواند آزادانه با تیم های دیگر مذاکره کند و در انتهای فصل به صورت رایگان و آزاد به تیم دیگر بپیوندد.

- - - Updated - - -

ادن هازارد چشم انتظار پیوستن به رئال مادرید است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منابع خبری معتقدند [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتظر تابستان است تا هر چه سریعتر پیراهن سفید کهکشانی ها را بپوشد و قیمت احتمالی او را 100 الی 120 میلیون یورو پیش بینی کرده اند.
    به نقل از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، ادن هازارد هافبک بلژیکی (28 ساله) تصمیم گرفته که در رئال مادرید بازی کند و به رویای کودکیش برسد.منابع خبری معتقدند که هازارد تابستان و پنجره نقل و انتقالاتی آینده را تعیین کرده است تا پیراهن رئال مادرید را بپوشد.
    او تصمیمش را قبل از بازگشت زیدان به رئال مادرید گرفته بود و حالا بازگشت زیدان کارش را هم راحت تر کرده است. زیزو در سال 2010 و در زمانی که هازارد در فرانسه بازی می کرد به مدیران کهکشانی ها پیشنهاد کرده بود که او را جذب کنند.
    افراد نزدیک به بازیکن بلژیکی بر این باورند که هازارد منتظر است تا مسئولان چلسی قیمت نهایی را روی او بگذارند؛ چون در نهایت مسئولان دو تیم باید به توافق برسند تا هازارد به رویای کودکیش برسد. اینجور که به نظر می رسد مسئولان چلسی قیمت هازارد را بین 100 الی 120 میلیون یورو اعلام می کنند

7. این کاربر از vahidreza2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

80 میلیون رو رد کرده چلسی ؟؟
    بعد درخواست 100 تا 120 میلیون کرده ؟؟
    واسه بازیکنی که 28 سالشه و سال بعد قرار دادش تموم میشه ؟؟ ( خودشم چپ و راست میگه میخوام برم رئال )

اگرچه اینا همش شایعه هست و روزنامه ها از زمان پیوستن زیدان به رئال تا تابستون همینجوری چرت و پرت میگن ( کل ستاره های دنیا درحال پیوستن به رئال )

ولی واقعا 120 زیادیه !!
    هازارد که خودش تمدید نمیکنه و میگه رئال ! از طرفی فقط 1 سال قرار داد داره

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اسکای اسپورت: چلسی برای انتقال هازارد به رئال مادرید، 100 میلیون پوند می خواهد

بر اساس گزارش های منتشر شده در روزهای اخیر، رئال مادرید امیدوار است تا بتواند در طی هفته های آینده انتقال هازارد به سانتیاگو برنابئو را نهایی کند. با این حال به نظر می رسد چلسی برای انتقال این ستاره بلژیکی، 100 میلیون پوند می خواهد و این در صورتی است که تنها یک سال از قرارداد این وینگر 28 ساله با آبی های لندن باقی مانده است.

ستاره بلژیکی چلسی، چندی پیش اعتراف کرد بین ماندن در چلسی و انتقال به سانیاگو برنابئو دو دل بوده است. او پیش تر در ماه اکتبر در مصاحبه ای بیان کرد:

گاهی اوقات و در افکار خودم، وقتی که از خواب بیدار می شوم، فکر می کنم که باید بروم. بعضی اوقات حس می کنم که باید اینجا بمانم. این تصمیم بسیار سختی است و آینده ام به آن بستگی دارد.

هازارد همچنین از تمایل خود برای رفتن به اسپانیا، پس از درخشش در جام جهانی به همراه تیم ملی کشورش صحبت کرد و گفت باور داشته که یک انتقال بزرگ در دوران حرفه ای اش باقی مانده است. او اظهار داشت:

به دلیل این که جام جهانی فوق العاده ای را سپری کردم، پس از این رقابت ها مصاحبه کردم و گفتم که فکر میکنم زمان تغییر فرارسیده است. من واقعا در آن زمان فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتم و رئال مادرید نیز بهترین باشگاه دنیاست. نمی خواهم امروز در این باره دروغ بگویم.

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ساری: برچسب 100 میلیون پوندی برای هازارد خیلی کم است؛ نمی‌توانم کاری برای نگه داشتن او انجام بدهم

سرمربی آبی‌ها پذیرفته است که تیمش برای حفظ بهترین بازیکن خود کار آسانی ندارد.

ساری در مصاحبه پس از بازی خود اظهار داشت:

(۱۰۰ میلیون) خیلی ارزان است؛ در این بازار خیلی ارزان است. فکر می‌کنم در پنجره‌های قبلی شاهد قیمت‌ها بودیم. بنابراین عوض کردن هازارد با بازیکنی دیگر واقعا سخت است. من نمی‌توانم کاری (برای نگه داشتن او) انجام دهم چون باشگاه با من موافق است اما اگر ادن به دنبال تجربه دیگری باشد، به گمانم نگه داشتن او خیلی سخت می‌شود. (تلاش می‌کنیم تا او را متقاعد کنیم) که به دنبال پیشرفت هستیم و می‌خواهیم یکی از بهترین تیم‌های انگلیس و در نتیجه اروپا باشیم اما فکر می‌کنم باید به نظر او احترام گذاشته شود.

ادامه

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ادن هازارد: بازیکن رئال مادرید نیستم اما از برگشت زیدان خوشحالم؛ هنوز یک ماه دیگر برای من با چلسی باقی مانده است

ادن هازارد ستاره بلژیکی چلسی در خصوص لینک شدنش به رئال مادرید با آرامش رفتار می کند و در جدیدترین مصاحبه اش به بازگشت زیدان واکنش نشان داد.

من بازیکن رئال مادرید نیستم اما حامی زیدان هستم. من خیلی خوشحالم که او برگشته است؛ زیرا فوتبال به زیدان نیاز دارد. برای رئال مادرید و هواداران کهکشانی ها خوب است اما خبر خوبی برای تیم های دیگر نیست؛ چون رئال مادرید با زیدان عناوین زیادی فتح کرده است و دشوار می شود.

آینده من چیزی نیست که بخواهم در موردش صحبت کنم. شایعاتی هست که رسانه ها می گویند اما برای من هنوز یک ماه دیگر با چلسی باقی مانده است. انتهای فصل برای ما می تواند فوق العاده باشد اگر بتوانیم قهرمان لیگ اروپا شویم و مستقیم به لیگ قهرمانان اروپا برسیم. ما باید به هم کمک کنیم و بعد از آن ببینیم چه اتفاقی می افتد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •