تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 52 اولاول ... 612131415161718192026 ... آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 511

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 19-2018

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

حدس می زنم با این شرایط، والورده دوباره رو بیاره به 442 که اگه اینکارو کنه، یعنی دوباره همون احتیاط های بیش از حد فصل پیش که دیدیم چه بلایی سر تیم آورد.

قبول دارم که سیستم 442 محتاطانه تره و خط دفاعی رو مستحکم تر می کنه ولی ایراد کار الان اصلا سیستم نیست. با همین 433 هم میشه هم زیبا بازی کرد و هم به راحتی گل نخورد. امیدوارم والورده یه همچین چیزیو امتحان کنه؛ نه برای بازی بعد کلا تا این راهو پیش نگیره، همین آشه و همین کاسه:

1- دلیل اصلی افت محسوس و تدریجی کوتینیو، پستشه. از همون اولم کوتینیو رو خریدیم تا برامون نقش اینیستا رو بازی کنه نه نقش نیمارو. به همین دلیله که کوتینیوی همیشگی رو نمی بینیم. البته وینگ چپ نداریم و تجربه میگه امتحان کردن مالکوم و دمبله هم جواب نمیده پس شاید بهتر باشه اول فکری به حال این وضعیت کرد.

2 - خط هافبک، در حال حاضر، به یه موتور قدرتمند نیاز داره که روبرتو این انرژی رو تامین می کنه. دلیل اصلی گل خوردن زیادمونه روبرتو که باید جایی باشه که نیست. اگه سمدو به جای روبرتو استفاده بشه، مشکل خط دفاعی تا حدودی حل میشه. چون هم دفاع راست تخصصی هست اون موقع و هم داخل هافبک، جنگندگی لازم وجود داره.

این دو موردو فعلا می تونم بگم. وگرنه سیستم بازی هیچ ایرادی نداره. مثلا برای بازی با آتلتیکو، این ترکیب احتمالا جواب بده:

تراشتگن

سمدو، پیکه، اومتیتی، آلبا

ویدال
    آرتور ملو، روبرتو

مسی، سوارز، دمبله ( مالکوم) :

فعلا چاره ای غیر از استفاده از این دو نفر تو این پست نیست.

بدون سرجیو ؟!!! اصن فکرشم نکن . بوسکتس نباشه کی میخواد توپو از پیکه و اومتیتی بگیره بده به کوتی و مسی ؟! دووم نمیاریم اینجوری تو واندا . بهترین و محتاطانه ترین ترکیب بنظرم اینجوری میشه .

جوردی - بیگ سم - پیکه - نلسون
    سرجیو
    کوتی - ویدال - سرجی
    لوییز - مسی

ضمن اینکه وقتی عثمان یا ملکوم فیکس باشن میتونیم بگیم داریم 4-3-3 بازی میکنیم . وقتی کوتی فیکس باشه اسما داریم 4-3-3 بازی میکنیم . در واقع کوتی نقش هافبک چپو داره نه وینگ چپ . تو بازی هم قطعا دیدین که همیشه عقب تر بازی میکنه . در حقیقت والورده 4-4-2 پارسالو با 4-3-3 قاطی کرده و یچیزی ازش بیرون کشیده که تا اینجا بنفع تیم بوده . ولی فک نمیکرده تو دفاع اینقد متزلزل بشیم . بازم میگم هنوزم نمیتونم درک کنم چرا نلسون فیکس نمیشه !

والورده تنها تصمیمی که در نقل و انتقالات امسال گرفت ترجیح دادن مونیر به پاکو بود که همونم اشتباه بود !

پ.ن : خبر اومده که لیور پیشنهاد 100 میلیون یورویی داده برا عثمان !!! ولی آیا لیور با وجود صلاح در اون پست بهش نیاز داره ؟! قطعا نه . فقط میخواد بز خری کنه . زیر 200 میلیون فروختن دمبله کاملا ضرره . امیدوارم همچین حماقتی نکنن آبیدال و سگورا و بارتو .

2. 3 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

پیکه خطاب به دمبله: فوتبال یه شغل ۲۴ ساعته هست

پویول خطاب به پیکه: خوشحالم که خلاصه اینو فهمیدی

4. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

بدون سرجیو ؟!!! اصن فکرشم نکن . بوسکتس نباشه کی میخواد توپو از پیکه و اومتیتی بگیره بده به کوتی و مسی ؟! دووم نمیاریم اینجوری تو واندا . بهترین و محتاطانه ترین ترکیب بنظرم اینجوری میشه .

جوردی - بیگ سم - پیکه - نلسون
    سرجیو
    کوتی - ویدال - سرجی
    لوییز - مسی

ضمن اینکه وقتی عثمان یا ملکوم فیکس باشن میتونیم بگیم داریم 4-3-3 بازی میکنیم . وقتی کوتی فیکس باشه اسما داریم 4-3-3 بازی میکنیم . در واقع کوتی نقش هافبک چپو داره نه وینگ چپ . تو بازی هم قطعا دیدین که همیشه عقب تر بازی میکنه . در حقیقت والورده 4-4-2 پارسالو با 4-3-3 قاطی کرده و یچیزی ازش بیرون کشیده که تا اینجا بنفع تیم بوده . ولی فک نمیکرده تو دفاع اینقد متزلزل بشیم . بازم میگم هنوزم نمیتونم درک کنم چرا نلسون فیکس نمیشه !

والورده تنها تصمیمی که در نقل و انتقالات امسال گرفت ترجیح دادن مونیر به پاکو بود که همونم اشتباه بود !

پ.ن : خبر اومده که لیور پیشنهاد 100 میلیون یورویی داده برا عثمان !!! ولی آیا لیور با وجود صلاح در اون پست بهش نیاز داره ؟! قطعا نه . فقط میخواد بز خری کنه . زیر 200 میلیون فروختن دمبله کاملا ضرره . امیدوارم همچین حماقتی نکنن آبیدال و سگورا و بارتو .

بوسکتس مگه پنج کارته نشده؟

فکر کردم محرومه رو این حساب کنم وگرنه هممون می دونیم چقدر برای تیم مهمه.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بوسکتس مگه پنج کارته نشده؟

فکر کردم محرومه رو این حساب کنم وگرنه هممون می دونیم چقدر برای تیم مهمه.
    5 کارت؟ چه خبره

بوسکتس محروم نیست.

7. 2 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خوان فران: مسی همیشه یک قدم جلوتر از رونالدو است

از نظر مدافع اتلتیکو مادرید، لیونل مسی بالاتر از رونالدو، بهترین بازیکن جهان است.

شنبه آینده و در حساس ترین بازی هفته سیزدهم رقابت های لالیگا دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت که خوان فران مدافع باتجربه اتلتیکو قبل از این دیدار حساس به ستایش از مسی پرداخت.

او در مقایسه بین مسی و رونالدو گفت:« من همواره گفته ام که از نظر من مسی بهترین است. مسی و رونالدو در ده سال گذشته تفاوت ها را رقم زده اند و هر دو سرنوشت ساز هستند اما مسی بهتر و باکیفیت تر از هر بازیکنی است و همیشه یک قدم جلوتر از رونالدو. من احترام زیادی برای این بازیکن بزرگ قائل هستم. در زمین می توان مسی را زد اما او به ندرت واکنش نشان می دهد.»

فران درباره دیدار حساس برابر بارسلونا گفت:« بارسلونا چند روز پیش برابر بتیس بازی را واگذار کرد و الان بدون شک به دنبال کسب پیروزی برابر ماست. بازی سختی برای دو تیم خواهد بود.»

بارسلونا با ۲۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد این درحالی است که اتلتیکو مادرید با ۲۳ امتیاز، سوم است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مسی با 566 گل برای بارسلونا گرد مولر 565 گله برای بایرن رو پشت سر گذاشت. حالا فقط مونده پله که 643 گل برای سانتوس زده (یک باشگاه)

در ضمن

بازگشت بعضی ها به انجمن بعد از یک ماه رو تبریک میگم. داشتم دیگه نگران میشدم. 5 روز غیبت به ازای هر گل

البته حدس می زنم رونالدو فن باشن. آخه رئالی که به 5 تا و 6 تا خوردن عادت داره. غیب نمیشه واسش

11. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یعنی کاری که VAR با رئال کرد مسی نکرده

وقتی با 1 شانس و 2 داوری و 3 دوپینگ سه هیچ می بازی

1 - خوردن 6 تیر دروازه در 5 بازی اخیر

2 - داور خواست گلو آفساید بگیره باز هم کمک داور ویدئویی نزاشت

3 - راموس

تازه بعضی ها پیدا شده بودن که دوباره...

13. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

Atletico Madrid 1-1 Barcelona

از اون دست بازی هایی بود که باید امیدوار باشیم تو سی ال تکرار نشه.

Lionel Messi vs Antoine Griezmann

15. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تلفات بازی اتلتیکو از راه رسید

سرجی روبرتو از ناحیه همسترینگ پای چپ مصدوم شده و سه چهار هفته نمیتونه بازی کنه

رافینیا رباط صلیبی پاره کرده و ادامه فصل رو از دست داد

هر دو رسمی

17. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

باقی تلفات بازی اتلتیکو از راه رسید

آرتور ملو دچار کوفتگی ران پا شده و دست کم مقابل آیندهوون غایبه

زانوی سوارز آسیب دیده و حدود دو هفته نمیتونه بازی کنه

هر دو رسمی

19. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •