تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 30 از 52 اولاول ... 2026272829303132333440 ... آخرآخر
نمايش نتايج 291 به 300 از 511

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 19-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آخی، اختلاف شده بود 6 امتیاز تازه بعضی ها به حرف اومده بودن

کلا کاتالان ها علاقه زیادی به برنابئو دارن. مث خونشونه

با تیر، داوری، ... هم از پس خیرونای ته جدولی برنیای خیلی حرفه

مجددا اتلتیکو دوم شد منتهی با فاصله 7 امتیازی

2. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لیست 21 بازیکن سفر لیون برای بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

اومتیتی چراغ سبز پزشکان رو دریافت کرد و فرمائلن بخاطر مصدومیت جزئی کنار گذاشته شد

4. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم بسکتبال بارسلونا با برد رئال در مادرید قهرمان جام حذفی شد

Real Madrid 93 - 94 Barça Lassa: Copa del Rey Champions

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aryna's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

کری سنگین رئیس لیون برای لیونل مسی!

ژان میشل اولاس، رئیس باشگاه لیون، در مورد تقابل تیمش با لیونل مسی در بازی فردا شب صحبت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا فردا شب و در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان در شهر لیون مهمان این تیم خواهد بود اما ژان میشل اولاس معتقد است در دیدارهای گذشته این دو تیم، لیونل مسی کاپیتان 31 ساله بارسلونا بازیکنی غیرقابل مهار نبوده است.

ژان میشل اولاس گفت: "در دیدارهایی که در گذشته لیونل مسی با لباس بارسلونا در لیگ قهرمانان برابر لیون به میدان رفته، بازیکنی الهام بخش و غیرقابل مهار مقابل ما نبوده است. از نظر من کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنی است که تا به حال بازی در برابر لیون بازی کرده است.

فلورنتینو پرز؟ از نظر من او فریبنده ترین شحصیتی است که تا به حال ملاقات کرده ام اما در عین حال وی انسانی صادق و مودب محسوب می شود.

من در ماه مارچ 70 ساله خواهم شد اما تمایل به بازنشسته شدن در سن 75 دارم و قبل از خداحافظی از لیون می خواهم با این تیم لیگ قهرمانان را فتح کنم."

8. 2 کاربر از aryna بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مربی لیون: مهار مسی غیرممکن است

لیون که جایگاه سوم لیگ فرانسه را در اختیار دارد، فردا در زمین خود میزبان بارسا از دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است.

برونو جنسیو، مربی لیون هفته گذشته در یک نشست خبری ادعا کرد که راه مهار مسی را به خوبی می داند اما در مصاحبه با مارکا به نوعی حرف خود را پس گرفت و عنوان کرد که اگر روز خوب مسی باشد، مهار او غیرممکن خواهد بود.

مسی تجربه گلزنی به لیون را در کارنامه دارد. او 9 سال پیش در بازی برگشت یک هشتم نهایی موفق شده بود در برتری 5-2 بارسا، یکی از گل ها را به ثمر برساند.

سرمربی لیون در مصاحبه با مارکا و در مورد مهار مسی گفت:« مهار او غیرممکن است. مسی این توانایی را دارد تا هر برنامه ای را خنثی کند؛ چون او یک نابغه فوتبال است. برنامه ما مهار تیمی مسی است و باید یک سازماندهی منسجم در زمین داشته باشیم. تنها به این طریق می توان تاثیر مسی بر بازی را کاهش داد. همه می دانیم که اگر روز خوب مسی باشد، مهارنشدنی خواهد بود.

ما برابر سیتی با یک سازماندهی تیمی منظم و خوب در زمین توانستیم نتیجه بگیریم و ستاره هایشان را محدود کنیم. برابر مسی نیز باید همین کار را تکرار کرد.اگر مسی در روز اوجش نباشد، بارسا هم در اوج نخواهد بود. تکرار می کنم که طرح ریزی یک برنامه مشخص برای مهار مسی، بسیار بسیار دشوار است.»

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

باز این والورده احمق ترسید و به یه امتیاز راضی شد.با این مربی به جام نمیرسیم مثل پارسال.کوتی چرا فقط باید نیم ساعت بازی کنه؟؟؟؟ حیف میشه از تیم بره

12. 5 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

لامصب بارسای والورده قشنگم بازی نمیکنه آدم حداقل لذت ببره. از فرم بد سوارز گفتن تکراری و بی فایده است. تیم داره بدون مهاجم بازی میکنه! لیون تیم خطرناکی که سیتی و پاریس رو برده نشون نداد ولی همه چی ممکنه. جز تراشتگن همه افت کردن. تیم هیچ نشاطی نداره، چرا نمیدونم

14. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

استقبال هواداران لیون از اومتیتی: به خانه خوش آمدی سم

مقایسه کنید با فحش خوردن راموس از هواداران سویا. تفاوت بزرگ دو بازیکن

16. 8 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

وای که چقدر حرص داره این روزای تیم! دیشب به قدری از دست این سوارز حرص خوردم که حاضر بودم ده نفره باشیم ولی این بشر داخل زمین نباشه.

در مجموع تقریبا همه ی بازیکنا افت کردن. غیر ممکنه یهو همزمان هم کوتینیو این بلا سرش بیاد هم مثلا یکی مثه دمبله یا حتی مسی. مشخصا مشکل فنی نیست. اگه والورده دیشب مالکوم رو میاورد تو و سوارز رو میذاشت بیرون و مسی 9 کاذب بازی می کرد، مطمئنم شرایط بهتر میشد. این تصمیم هیچ ریسکی هم نداشت. فوقش تیم بازم گل نمیزد.
    ولی خارج از ریسک پذیری، این مربی جرئت انجام کاریو که خودش میدونه درسته هم نداره! یه چیزی باید می داشت که همه ی مربیای بزرگ دارن و این بشر، هرگز نداره!

مسی، مسی همیشگی نیست درست ولی اگه دیشب موقعیتایی که ساخت، گل می شد، لااقل الان 2 3 تا پاس گل به نامش ثبت شده بود. به نظرم افت نسبی مسی هم به خاطر سوارزه. یک و دو هاشون همیشه تیمو از فشار نجات میداد، ولی وقتی یه پاش لنگ بشه، معلومه این اتفاقم میفته. سوارز دقیقا انگار فلجه یا با طناب دست و پاشو بستن.

والورده هنوز اینو نفهمیده که آقا کات بک البا به مسی قدیمی شد، بکش بیرون دیگه ازش. دیشب شاید ده تا کات بک داد آلبا، یکیش رسید به مسی و اونم مسی به آسمون کوبید. یه بارم که آلبا عقل کرد و داد سوارز، این جوری به باد رفت توپ. دیشب از والورده می پرسن چرا تو بازیا خارج از خونه دور حذفی نمی برید؟ میگه چون سخته! سخته؟ پس تو شلغمی؟ من که کاملا قانع شدم!!!

90 درصد اینا به خاطر مربیه! اگه دیشب کوتینیو رو به جای روبرتو میاورد و مالکوم هم به جای سوارز، شرایط تیم از این رو به اون رو میشد ولی میاد کوتینیو رو به جا دمبله میاره. که چی؟ ویدال با را روبرتو تعویض میشه! باز که چی؟ بازی خیلی فیزیکی و خشنه و یا اینکه 4 تا جلوییم میخوای بازیو آروم کنی؟
    والورده هرگز عوض نمیشه. تنها امیدمون اینه که سوارز بشه همون سوارز که از بعد کفش طلای 2016، یه امید واهی بود و بس. پس اگه اتفاق خاصی نیفته، دوباره همون آشه و همون کاسه! نهایتا صعود به مرحله ی بعد و تابوی یک چهارم!
    Last edited by Demon King; 20-02-2019 at 11:02.

18. 7 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

وای که چقدر حرص داره این روزای تیم! دیشب به قدری از دست این سوارز حرص خوردم که حاضر بودم ده نفره باشیم ولی این بشر داخل زمین نباشه.

در مجموع تقریبا همه ی بازیکنا افت کردن. غیر ممکنه یهو همزمان هم کوتینیو این بلا سرش بیاد هم مثلا یکی مثه دمبله یا حتی مسی. مشخصا مشکل فنی نیست. اگه والورده دیشب مالکوم رو میاورد تو و سوارز رو میذاشت بیرون و مسی 9 کاذب بازی می کرد، مطمئنم شرایط بهتر میشد. این تصمیم هیچ ریسکی هم نداشت. فوقش تیم بازم گل نمیزد.
    ولی خارج از ریسک پذیری، این مربی جرئت انجام کاریو که خودش میدونه درسته هم نداره! یه چیزی باید می داشت که همه ی مربیای بزرگ دارن و این بشر، هرگز نداره!

مسی، مسی همیشگی نیست درست ولی اگه دیشب موقعیتایی که ساخت، گل می شد، لااقل الان 2 3 تا پاس گل به نامش ثبت شده بود. به نظرم افت نسبی مسی هم به خاطر سوارزه. یک و دو هاشون همیشه تیمو از فشار نجات میداد، ولی وقتی یه پاش لنگ بشه، معلومه این اتفاقم میفته. سوارز دقیقا انگار فلجه یا با طناب دست و پاشو بستن.

والورده هنوز اینو نفهمیده که آقا کات بک البا به مسی قدیمی شد، بکش بیرون دیگه ازش. دیشب شاید ده تا کات بک داد آلبا، یکیش رسید به مسی و اونم مسی به آسمون کوبید. یه بارم که آلبا عقل کرد و داد سوارز، این جوری به باد رفت توپ. دیشب از والورده می پرسن چرا تو بازیا خارج از خونه دور حذفی نمی برید؟ میگه چون سخته! سخته؟ پس تو شلغمی؟ من که کاملا قانع شدم!!!

90 درصد اینا به خاطر مربیه! اگه دیشب کوتینیو رو به جای روبرتو میاورد و مالکوم هم به جای سوارز، شرایط تیم از این رو به اون رو میشد ولی میاد کوتینیو رو به جا دمبله میاره. که چی؟ ویدال با را روبرتو تعویض میشه! باز که چی؟ بازی خیلی فیزیکی و خشنه و یا اینکه 4 تا جلوییم میخوای بازیو آروم کنی؟
    والورده هرگز عوض نمیشه. تنها امیدمون اینه که سوارز بشه همون سوارز که از بعد کفش طلای 2016، یه امید واهی بود و بس. پس اگه اتفاق خاصی نیفته، دوباره همون آشه و همون کاسه! نهایتا صعود به مرحله ی بعد و تابوی یک چهارم!
    دقیقا درست میگی.مشکل اصلی تمدید قرارداد این بشر که تازه بسته هم هست.مدیران باشگاه هم مقصرند.بابا والورده در حد لیگ قهرمانان نیس. پرا بارمتئو نمیخاد بفهمه

20. این کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •