تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 52 اولاول ... 2531323334353637383945 ... آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 511

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 19-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اینم از مرحله شانزده تیم

تو دو بازی بزرگ این مرحله "بایرن لیورپول" و "اتلتیکو یووه" نقش بازی هوایی خیلی پررنگ بود، که ما ازش محرومیم. یووه که فقط سانتر می کشید و با همون اتلتیکو رو شکست داد. بعید می دونم دفاع اتلتیکو روی زمین به این راحتی باز می شد. به هر حال دو مدعی حذف شدن و این به نفع ماست، ولی باید مراحل بعد خیلی خوب باشیم تا صرفا با بازی زمینی بتونیم از پس بقیه بر بیایم.

برسیم به رقبای مرحله بعد

منچستر سیتی - یوونتوس - لیورپول
    آژاکس - منچستر یونایتد
    تاتنهام - پورتو

حریف مورد علاقه من آژاکس هست.

2. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

تبریک بابت صعود
    از نکته های مثبت بازی، بازی نسبتا خوب کوتینیو و البته سوارز بود. ( درخشش مسی که دیگه عادی شده )
    و بعد مدت ها، یه آنتی تاکتیک خوب از والورده دیدیم. نیمه دوم با فیزیکی شدن بازی، بارسا داشت کم میآورد و کوتی و آرتور کاملا محو شدن که با آوردن دمبله و ویدال، قشنگ کار لیونو با سرعت دمبله و قدرت ویدال، خنثی کرد.
    شاید دوست نداشته باشید ولی دوست دارم به یووه بخوریم تا هم تقابل دوباره این دو نفر رو ببینیم و هم اینکه بازی روی هوای یووه جواب میده یا رو زمین بارسا که نقطه ضعف یوونتوس هست. در واقعا نقطه ضعف هر کدوم، نقطه قوت اون یکیه و خیلی جالب میشه. البته سیتی و یووه هم دوست دارم ببینم؛ تقابل اندیشه های پپ و الگری هم دیدن داره.
    Last edited by Demon King; 14-03-2019 at 12:29.

4. 5 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

یوونتوس با 18 امتیاز اختلاف بدون رقیب صدر سری آ ست. آلگری راحت به 11 نفر اصلی استراحت میده! اختلاف ما در لالیگا کمتره، دو رقیب بزرگ داریم و از همه مهم تر والورده ستاره ها رو درست استراحت نمیده. اگه هدف گرفتن نتیجه است من از این قرعه استقبال نمی کنم. سیتی و لیورپول فرم بهتری دارن ولی حداقل در حال جنگ برای قهرمانی پریمیر لیگ هستن

6. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

وقتی سوآرز اون موقعیتو بعد از گل دوم از دست داد گفتم این بازی برامون سخت میشه. نیمه دوم لیون جلو کشید و مالکیت افتاد دست لیون و 10 12 دقیقه فشار آوردن که یه گلم نتیجش بود. زدن گل سوم تا قبل از گل لیون واقعا برامون سخت شده بود. وقتی لیون گلو زد و عثمان اومد مطمئن بودم که دیگه زدن گل سوم برامون سخت نیست. از اول بازی ما فقط گل سوم رو میخواستیم و لیون گل سومو نمیخواست. وقتی مسی با اون وضع گل سومو زد دیگه همونجا تموم شد بازی. هرچند نیمه اول باید تموم میشد. متاسفانه یکی از مشکلات این فصلمون هم همینه که تا قبل از گل حریف نمیتونیم امیدشونو از بین ببریم.

هرجای زمین اِندمبله این هد رو اینجوری میزد خطاش گرفته میشد. دستتو بندازی دور گردن لنگله بعد اهرمش کنی برای جامپ و خطا نشه !!!

برخلاف سینا اصلا دوس ندارم به آژاکس بخوریم. آژاکس در مقابل بایرن و رئال فوق العاده بوده این فصل و دلیلی نداره بازی با ما بد باشن. باضافه اینکه برادرمون هم هستن
    بغیر از آژاکس از همه تیما استقبال میکنم. مخصوصا سیتی و لیورپول و یووه.

8. 7 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دمبله واسه سه چهار هفته مصدوم شد

چند بازی سخت در اسپانیا و فیفا دی رو از دست میده ولی به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می رسه

لعنتی

هرجای زمین اِندمبله این هد رو اینجوری میزد خطاش گرفته میشد. دستتو بندازی دور گردن لنگله بعد اهرمش کنی برای جامپ و خطا نشه !!!
    خنده دار تر از همه این بود کوتینیو توپ رو به صورت دروازه بان شوت کرد خطاش گرفته شد

کاش داور دل و جرات داشت

بعضی صحنه ها مثل گل لیون به نظرم جرات نمی کنن مردود کنن

10. 7 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

یوونتوس با 18 امتیاز اختلاف بدون رقیب صدر سری آ ست. آلگری راحت به 11 نفر اصلی استراحت میده! اختلاف ما در لالیگا کمتره، دو رقیب بزرگ داریم و از همه مهم تر والورده ستاره ها رو درست استراحت نمیده. اگه هدف گرفتن نتیجه است من از این قرعه استقبال نمی کنم. سیتی و لیورپول فرم بهتری دارن ولی حداقل در حال جنگ برای قهرمانی پریمیر لیگ هستن
    وجود رونالدو از نظر انگیزشی یووه رو خیلی قدرتمند کرده. اگه از یک چهارم بیان بالا، شانس قهرمانیشون بالاست. در واقع بیان بالاتر، سخت تر شکست میخورن و از اونجا که تو دو تا فینال ناکام بودن و خیلی وقته هدفشون سی اله و شخصیتشم دارن، از هر تیمی خطرناک ترن. باید تو همین مرحله حالا یا بارسا، یا سیتی و لیورپول حذفش کنن. حتی من فکر می کنم تاتنهامم توانایی حذفش رو داره همونطور که پارسال داشت و با بی تجربگی حذف شد.

والورده به نظر میاد یه مقدار از پارسال درس گرفته؛ نمونشم اینکه بعد گل خوردن، سریع دمبله رو آورد تو؛ در حالی که پارسال جلو رم، بعد دو هیچ شدن، اینیستا رو برد بیرون و گومزو آورد تو!!! از نظر استراحت دادنم، امسال بهتر شده و واقعا به مسی بیشتر استراحت میده. مقطع سختیو داریم و اگه مسیو آماده نگه داره، سر بلند بیرون میایم ازش.
    آخه مشکل اینه کسایی مثه مسی و رونالدو رو مربیا تعیین نمی کنن که بازی کنن یا نه خودشون تعیین می کنن و بیشتر خستگی مسی تقصیر خودشه چون مطمئنم قبلش با والورده حرف میزنه و با تصمیم خودش بازی می کنه و قرار باشه بازیم نکنه با تصمیم خودشه. رونالدو پارسال می دونست تو لیگا و کوپا شانس نداره و زیدانم قانعش کرد و استراحت کرد. والورده هم باید مسیو قانع کنه به استراحت بیشتر و آمادگی برای سی ال. البته این از حس فداکاری و عطش برای موفقیت تیمه که مسی استراحتو دوست نداره ولی متاسفانه لالیگا به اندازه ای سنگین هست که نذاره این عطش برای سی ال حفظ بشه.

دوست دارم چیدمان تیما به این شکل باشه. مطمئنم که یووه استراحت زیاد می کنه و درست میگی، ولی الان حذف نشه، بعدا حذفش دیگه با خداست:

یووه - بارسا ( بازی رفت تو تورین باشه بهتره که در صورت باخت، جهنم نیوکمپو براشون اماده کنیم. اینم بگم رونالدو شاید یه جلسه محروم بشه. )

لیورپول - آژاکس ( سطح این دوتا، قشنگ ضد همه. آژاکس بازی مالکانه و پاسکاری های زیاد، لیورپول ضد حمله. تقابل واقعا جذابی میشه. )

سیتی - منچستر ( پپ همیشه قرعه آسون میخوره ولی این یکی هم آسون نیست و هم فوق العاده جذابه. هر چند دوست دارم پپ رو تو نیمه نهایی ببینم ولی نه با خوردن به پورتو! و شانسای همیشگی )

پورتو - تاتنهام ( خیلی خوب میشه اگه تاتنهام بیاد نیمه نهایی و مثلا بخوره به ما )

به علاوه ی اینا، دوست دارم یووه - تاتنهام ( انتقام پارسالو بگیرن ) و بارسا - یونایتد هم ببینم ( خیلی وقته محمد کینگ اینورا نیست . البته بعد این بازیم احتمالا نباشه. )

ولی خب اگه قراره هلو برو تو گلو باشه که چندانم به نقعمون نیست، شاید فقط یه نوش دارو باشه برای رسیدن به نیمه نهایی نه قهرمانی، بخوریم به پورتو.

وقتی هدف قهرمانیه، من ترجیح میدم تو این مرحله امثال یووه رو ببریم تا تو نیمه نهایی و فینال.

12. 6 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز E.G_band's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

پيش فرض

خب از روزی که کامبک زد منچستر جلو پی اس جی به دلم افتاد که بارسا منچستر رو میبینیم(همینطور الکی بدون دلیل افتاد به دلممدارکشم موحوده)

خلاصه اینکه بازی خوبی میشه تا الان هم نباختیم تو سی ال ولی این دفعه باااید تو اولدترافورد گل بزنیم حتی اگه بخوایم مساوی در بیاریم بازی رو

منچستر یا باید سی ال رو بچسبه یا تاپ 4 ..... به نظر من که منچستر بدترین قرعه بهش خورد

تنها نقطه قوت منچستر پوگباعه که ارسنال با ژاکا به راحتی هر چه تمام تر تونست خنثی کنه پوگبا چیزی که بارسا تا حالا ندیدم انجام بده که یک نفر رو بکنه مامور گرفتن فلان بازیکن

مشکل اصلی رو هم من لیورپول میبینم که به شدت خوبن اما امیدواریم اینه اونا هم تو کورس هستن و اونا هم باید یا سی ال رو بچسبن یا قهرمانی جزیره

14. 6 کاربر از E.G_band بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

این والورده ترسو درست نمیشه ما نباید در مقابل لیون به زحمت میافتادیم ولی بعد از گل اول که زدن به شدت ترس از حذف داشتم و این بخاطر تعویضهای تکراری و اندیشه های قابل پیش بینی وااوردست.. یعنیکارگر شهرداری هم میتونه میتونه فکر والروده بخونه و اصلا امیدی نیست بهش.فقط دعا کنیم مسی مصدوم نشه و فرم خوبش ادامه پیدا کنه و بازیکنا خودشون قهرمان یو سی ال بشن

16. 7 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست نداشتم به یونایتد پرطرفدار و تکراری بخوریم. اونم وقتی که لیورپول و یوونتوس مدعی به دو قرعه هلوی این مرحله (از نظر سایت ها هم راحت ترین قرعه ها بودن) خوردن

در صورت صعود هم لیورپول نیمه نهایی شیره تیم رو می کشه. فقط میتونم بگم مرحله بعد عجب بازی های جذابی بشه

18. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال momo1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

فقط یه شانس خوبی اوردیم اینه که من یو به موقع به ارسنال باخت امیدوارم بعد فیفا دی تیم مشکل مصدومیت پیدانکنه.حیف این کوتی که با مربی بیخودی مثل والورده داره کار میکنه نمیتونه ازش خوب بازی بگیره.منتظر سبک خاص گلزنی کوتی هستم هنوز فرصت نشده امیدوارم مقابل منچستر شاهد گلزنیش باشیم

20. 3 کاربر از momo1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •