تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 52 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 511

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 19-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دل بوسکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است

سرمربی سابق رئال و تیم ملی اسپانیا مسی را بالاتر از مارادونا بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می داند.

او روز گذشته در یک کنفرانس فوتبالی که با حضور چند مربی و کارشناس مطرح اسپانیایی برگزار شد، به تمجید از فوق ستاره بارسلونا پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ عنوان کرد.

من همیشه مارادونا را بهترین بازیکن تاریخ می دانستم ولی مسی کارهایی در فوتبال انجام داده که باعث شد نظرم تغییر کند.

او از جنس فوتبالیست های کوچه و خیابان است و استعدادش ذاتی. چیزهایی است که در فوتبال نمی توان یاد گرفت و باید در وجودتان باشد.

مسی از جمله فوتبالیست هایی است که به این ورزش اعتیاد دارد و متاسفانه از این جنس بازیکنان دیگر به ندرت می توان پیدا کرد.

او بهترین بازیکن تاریخ از نگاه من است.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

چند رسانه مدعی شدن انتقال "فرنکی دی یانگ" از آژاکس به بارسلونا نهایی شده و امشب رسما اعلام میشه - برای تابستان البته

هافبک

21 ساله

قد 1.80

هلندی

Frenkie de Jong - Ajax - Barcelona - Summer 2019

4. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

چند رسانه مدعی شدن انتقال "فرنکی دی یانگ" از آژاکس به بارسلونا نهایی شده و امشب رسما اعلام میشه - برای تابستان البته

هافبک

21 ساله

قد 1.80

هلندی

Frenkie de Jong - Ajax - Barcelona - Summer 2019
    من بابت این انتقال واقعا هیجان زده‌ام. خیلی بازیکن خوبی خواهد شد به‌نظرم. مخصوصا اینکه کاملا میتونه بره تو نقش بوسکتس. با همون فهم خوب از فضا و به اصطلاح انگلیسی‌ها shoulder play قوی و البته بازی‌خوانی و به تبع‌اش قطع کردن توپ‌های حریف

حالا با این انتقال میتونیم انتقال کوین پرینس رو یک عملیات فریب در نظر بگیریم

راستی فکر کنم راکیتیچ در تابستان از تیم جدا بشه. بازیکن خیلی خوبیه و برامون عالی بازی کرد ولی اگر لازم باشه فرصت به آلنیا، دی‌یونگ و آرتور بیشتر برسه، رفتن راکیتیچ لازمه.
    اگر قرار شد بره همین الان ازش به‌خاطر تمام این سالهای خوب تشکر میکنم.
    و چه عالی میشه اگر با یک قهرمانی دیگه در CL بره

6. 6 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خب رسما اعلام شد. دقیقا در روز 30 سالگی انتقال رونالد کومان

اکثر باشگاه های بزرگ دنبالش بودن. مبلغ انتقال 75 میلیون یورو که میتونه 11 میلیون بهش اضافه بشه

Barcelona beat PSG & Man City to complete €75m De Jong deal

8. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ترکیب سورپرایز والورده برابر سویا در کوپا دل ری

سیلسن، سمدو، پیکه، لنگلت، سرجی روبرتو، راکیتیچ، آرتور ملو، آلنیا، ویدال، مالکوم، پرینس بواتنگ

چه شیر تو شیری بشه. بواتنگ دو روزه بازیکن تیم شده

10. 3 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سویا 2 - بارسلونا 0

خلاصه بازی

والورده: از بازی ندادن به مسی پشیمان نیستم

بارسا در شبی که باز هم با ترکیبی ناهمگون و جدید به میدان آمده بود، روی دو غفلت از مدافعانش، دو گل خورد و حالا بار دیگر برای صعود دست به دامان مسی در نیوکمپ خواهد شد.

نتیجه خوبی بود. کاش این رویا و انتظار سه گانه زودتر از بین بره

12. 6 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فرنکی دی یونگ: پاری سن ژرمن؟ بارسلونا رویای همیشگی من بود

فرنکی دی یونگ، هافبک هلندی و جدید بارسلونا از پیوستنش به این تیم می‌گوید. دی یونگ در اولین صحبت‌هایش به عنوان بازیکن بارسلونا گفت:

پاریس یکی از بهترین گزینه‌های ممکن بود. آنها مرا تحت تاثیر قرار دادند. باشگاه‌شان، تیم و مربی‌شان. با پیوستن به آنها فرصت حضور تقریبا همیشگی در ترکیب اصلی را داشتم و می‌توانستم در لوشامپیونه هم زمان کافی برای پیشرفت کردن داشته باشم. با این حال بارسلونا همیشه رویای من بوده و لالیگا هم کیفیت بیشتری - نسبت به فرانسه - دارد. به پاریس و منچستر رفتم و با توخل و گواردیولا صحبت کردم. تصمیمی که گرفتم به معنای ضدیت با هیچ یک از این دو باشگاه نیست و فقط معنایش این است که بارسلونا برای من ارجحیت دارد. چالش بزرگی است. لالیگا از بقیه لیگ‌ها برتر است. لیگ فرانسه هم لیگ بسیار خوبی است ولی این حس را ندارید که می‌خواهید یک دهه در آن بازی کنید.

حرف کلیدی را زدی. رقابت با بوسکتس؟ سرخیو بهترین هافبک میانی دنیا است و چند سال دیگر هم بازی خواهد کرد بنابراین جای خیال پردازی ندارم. بارسلونا در من هافبکی برای هر 3 پست خط میانی‌اش می‌بیند اما در کوتاه مدت من و بوسکتس با هم رقابت خواهیم کرد. برای فیکس بودن به بارسلونا می‌روم ولی حرف دیگری نمی‌توانم بزنم. چشم انداز برای من اهمیت زیادی داشت و به همین خاطر در مقطعی برای پیوستن به بارسا دو دل شدم. با خودم می‌گفتم آنها هافبک‌های بسیار زیادی دارند و به سختی می‌توانی جایی در بین آنها برای خودت دست و پا کنی. با این حال بارسلونا احساس درست و مطمئنی به من بخشید. هیچ تضمینی در کار نیست ولی نسبت به فرصت‌هایی که به دست خواهم آورد، حس مثبت و خوش‌بینی دارم.

بازی در کنار مسی؟ البته که بازی در کنار لیونل اتفاق زیبایی است ولی در حال حاضر نمی‌توانم حرفی درباره این موضوع بزنم چون تاکنون یک دقیقه هم کنارش بازی نکرده‌ام. همه می‌دانند من درباره لئو چه فکری می‌کنم. او بهترین است ولی قضیه را زیاد نباید بزرگ‌تر از این کرد. فاکتور کلیدی این انتقال، خود بارسلونا بود. احتمال انتخاب اشتباه؟ وقتی به سختی تلاش کنم و زبان اسپانیایی را یاد بگیرم، دیگر دلیلی برای سرزنش کردن خودم نخواهم داشت. اگر هم بارسا جواب نداد، شانسم را در یک تیم دیگر امتحان خواهم کرد. فقط 21 سال دارم و هنوز در حال پیشرفت هستم. وقتی همه چیز خوب پیش برود، فقط سیر صعودی خواهم داشت.

14. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نکته جالب دو پنجره نقل و انتقالات این فصل تا این لحظه اینه که هیچی خرج نکردیم 28 میلیون یورو هم کاسب شدیم

به لحاظ اقتصادی خوبه ولی می رسیم به همون موضوع که ضعف های تیم رو با ستاره پوشش ندادیم

منکر بازیکنای جوون خوبی که گرفتیم نیستم

ملو - ژاوی استایل

مالکوم

لنگلت

ولی همونجور که اول فصل گفتم هیچ کدوم از سه ضعف بزرگ پارسال - تمام کننده، هافبک طراح، سرمربی - رو با گزینه تاپی جایگزین نکردیم

16. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بازیکنان هلندی تاریخ بارسلونا که دی یونگ، جدیدترین آنهاست.

18. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خیرونا 0 - بارسلونا 2

سمدو

مسی

خیلی موقعیت از دست دادیم که نشون از آماده نبودن تیم داشت

20. 2 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •