تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 52 اولاول ... 2632333435363738394046 ... آخرآخر
نمايش نتايج 351 به 360 از 511

نام تاپيک: FC Barcelona | بلوگرانا | فصل 19-2018

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اتلتیک بیلبائو 2-0 اتلتیکو مادرید
    اتلتیکو بازیشو باخت. فردا در صورت برد فاصله با تیم دوم میشه 10 امتیاز و با تیمی که واسه سهمیه دستو پا میزنه 12 امتیاز

2. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

آندرس گواردادو، هافبک بتیس: 20 عکس با مسی دارم و در هیچ کدام توپ در اختیار من نیست!

آندرس گواردادو، هافبک مکزیکی رئال بتیس امشب برای یازدهمین بار مقابل لیونل مسی قرار می‌گیرد. از نظر او مسی بهترین بازیکن تاریخ است.

ماکسیمو - پسر گواردادو - عاشق فوتبال است. گاهی لباس بتیس را می‌پوشد؛ گاهی رئال مادرید؛ گاهی بارسلونا؛ گاهی مکزیک و ... زیاد کریستیانو و مسی برایش فرقی ندارند. حرف زدن از این دو هم زیاد برایش مهم نیست. سال گذشته از من خواست مقدمات ملاقاتش با مسی را فراهم کنم و مطمئنا این خاطره فوق العاده‌ای برای او خواهد بود. نمی‌دانم در آن لحظه کداممان خوشحال‌ترین بودیم. ماکسیمو یا من. چون برای من مسی بهترین بازیکن تاریخ است. تقریبا 20 عکس با مسی دارم که در هیچ کدامشان هم بازیکن صاحب توپ من نیستم!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

تیم فوتبال زنان بارسلونا اتلتیکو مادرید رو دو هیچ در "واندا متروپولیتانو" برد. این بازی رکورد 60739 تماشاچی بجا گذاشت

Liga Femenina Iberdrola
    Atlético Madrid 0-2 FC Barcelona Women
    Wanda Metropolitano
    60739 Fans

6. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

امشب مسی در یه شب عادی دیگه تونست رکورد ژاوی رو در تعداد برد بزنه و با 477 برد نام خودشو جاودانه تر کرد.
    فقط گل سوم مسی کافی بود تا کل استادیوم بتیس ایستاده تشویقش کنن و اسمشو فریاد بزنن. خارق العادس. به توییت لینه کر بسنده میکنم.

سینا گل سوآرزو دیدی ؟! یعنی عاشق این بشرم. نمیزنه نمیزنه یهو چی میزنه !!! سر گل دوم هم یه پاس پلی استیشنی شیک به مسی داد. کلا این دوتا دم عیدی مارو از مصرف تیغ بی نیاز کردن تنها نکته منفی بازی هم مصدومیت لوییزیتو بود که امیدوارم به بازی رفت سی ال برسه.
    چقد پیکه و راکی رو فرمن این چند وقته. ویدال هم عالی بوده عالی. این تیمو فقط یه سه گانه خوشگل راضی میکنه.

King_Effect#

8. 6 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

اگه جای مسی رونالدو بود همین امروز دم در باشگاه بتیس بود واسه بستن قرارداد

10. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سینا گل سوآرزو دیدی ؟! یعنی عاشق این بشرم. نمیزنه نمیزنه یهو چی میزنه !!! سر گل دوم هم یه پاس پلی استیشنی شیک به مسی داد. کلا این دوتا دم عیدی مارو از مصرف تیغ بی نیاز کردن تنها نکته منفی بازی هم مصدومیت لوییزیتو بود که امیدوارم به بازی رفت سی ال برسه.
    امید گل و قشنگ تر از اون پاس گلش حرف نداشت. موقعیت هایی که از دست میده چیکار کنیم؟

تا اینجای فصل همه چی ایده آل بوده

سوپر کاپ - Done

ال کلاسیکو - Done

لالیگا - Loading

کوپا - Final

چمپیونز لیگ - Waiting

پی چی چی و کفش طلا هم در دسترسه

امیدوارم ختم به خیر بشه. سال قبل والورده با دو بازی که به نظر ساده می اومدن همه چیو خراب کرد

12. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

مسی گل قشنگ زیاد می زنه؛ تقریبا 70 80 درصد گلاش از روی نبوغ فردی و تلاش خودشه ولی خیلی وقتا برا خودمون عادی شده، میگیم خب مسیه دیگه و ازش بر میاد ولی

اصن این گله یه چیز دیگه بود؛ داشتم به این فکر می کردم تنها گلی از جانب مسی که اینجوری میتونست متعجبم کنه، این گل بود. ایستگاهی زیاد زده، گلایی که دفاع رو محو کنه زیاده زده چند تا گل با ضربه سر که خیلیم مهم بودن و کلی گل پشت محوطه. ولی این شکلی چیپ، برای اولین بار بود که همون واکنشی رو برام به وجود آورد که

راکیتیچ و روبرتو و هوادارای بتیس داشتن. یعنی قشنگ چشمامو بستم و باز کردم که ببینم واقعیه یا نه. خلاصه که چه نعمتیه دیدن این افسانه.

ولی مصدومیت سوارز سریع زد تو ذوقمون. دوباره داشت همون قاتل همیشگی میشد. البته هنوزم با سوارز 2015 کلی فاصله داره. اون سوارز انقد راحت تک به تک خراب نمی کرد. امیدوارم مصدومیت به اندازه ای باشه که بازیا ملیو نره و یه هفته قبل یه چهارم یا لااقل چند روز قبلش به تمرین جمعی اضافه بشه. حدس خودم 2 تا 3 هفتس. به شدت به یه سوارز آماده نیاز داریم.

تاکتیک والورده دیشب موثر بود ولی دیگه وقتی بازی 3 هیچه آقا مسی و سوارزو بکش بیرون؛ هر چند اگه مسی میومد دیگه اون گل افسانه ای رو نمی زد ولی این نشون میده هنوز والورده پخته نیست کاراش. قشنگ میتونست بعد سه هیچ مالکوم و کوتی رو بیاره. تو بازی با لیونم هر چند سرعت دمبله یکی از عوامل برد بود ولی می تونست به مالکوم همین نقش رو بسپاره و تو این مقطع حساس عثمان رو از دست ندیم.

به هرحال مالکیت رو دادیم و جواب هم داد ولی درباره ی والورده شک و تردید زیاده. به نظرم یکی از بزرگترین آزمونای این فصل برای رای نهایی درباره ی ارنستو، بازی با آتلتیکوئه. نه که ببره بازیو؛ اگه حاضر شد با وجود این اختلاف امتیاز و بازی سه چهار روز بعد تو اولترافورد، این ترکیبو بچینه، یعنی واقعا درس گرفته و میشه برای فتح یو سی ال بهش اعتماد کرد:

سیلسن

سمدو، تودیبو، اومتیتی، میراندا

ویدال

آلنا کوتینیو

مالکوم بواتنگ مسی

مسیو گذاشتم با این توجیه که اصن والورده نمیتونه برای استراحت متقاعدش کنه، میتونه به بقیه که استراحت بده دیگه نه؟ ستون های تیم مثه آلبا، پیکه، بوسکتس، سوارز و راکی اگه تو المپیک رم آمادگی کامل داشتن، اون اتفاق نمی افتاد. ( حتی من به استراحت دادن به دوتا از این چهار پنج نفر هم راضیم. )

ولی ترسم اینه دوباره تو مصاحبه بگه هر بازی شرایط خودشو داره!

14. 4 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نشریات اسپانیا؛ لالیگا فقط یک سلطان دارد

پیروزی شب گذشته بارسا در زمین بتیس که با هنرنمایی و هت تریک مسی همراه بود، تیتر یک روزنامه های کاتالونیاست.

از سوی دیگر در روزنامه های چاپ مادرید، رکوردشکنی روز گذشته در فوتبال باشگاهی بانوان، تیتر یک شده است. از بازی اتلتیکو و بارسا بیش از 60 هزار نفر دیدن کردند که یک رکورد تاریخی برای فوتبال باشگاهی بانوان است.

اسپورت: لالیگا فقط یک مالک دارد

مارکا: رکورد جهانی؛ 60739 نفر

ادامه

16. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

با اعلام سایت رسمی باشگاه مچ پای سوارز پیچ خورده و 10 تا 15 روز دور هست. بازی بعدی بارسلونا 12 روز دیگه مقابل اسپانیول هست و نباید مشکلی باشه.

18. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

زیر 10 سال اسپانیا: بارسلونا 6 رئال مادرید 0

گل ها و شادی ها کپی بارسا، ببینید کیف کنید

هایلایت بازی

لینک دوم

20. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •