تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 43 اولاول ... 32383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 427

نام تاپيک: Real Madrid C.F | قوهای سپید مادرید | فصل ۱۹-۲۰۱۸

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

رائول شد مربی کاستیا. حالا پرز میدونه زیدان رو اخراج بکنه، میتونه رائول رو بیاره : دی

خامس تا اینجا تو کوپا امریکا خیلی خوب کار کرده و ارزشش تو بازار داره بیشتر میشه.

2. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یورنته رو سر لجبازی زیدان از دست دادیم ! و سریال از دست دادن بازیکنهای با انگیزه و جوون ادامه دار شد ( خامس و کواچیچ و .... )
    من نمیدونم با بالا رفتن سن بازیکنا چرا دارن جوون های تیم رو میفروشن ؟؟

از طرفی تراز مالی مثبت میخوایم ؟؟ چرا بنزما تنه لش به فروش نمیره ؟؟؟ چرا مارسلو که کاملا افت کرده به فروش نمیره ؟؟
    اونوقت هرچی جوون آینده داره دارن میفروشن ! ( امیدوارم به رگیلون و اودگارد و .... نرسه )

فقط امیدوارم آخر فصل گند نزنن به ترکیب اینده دار تیم ! ترکیبی که به سختی جمع شده و خیلی از تیما آرزوی داشتن این بازیکنا رو دارن
    یه سری ها هم فعلا سر جنگ با پرز فعلا زیدان رو تشویق میکنن به خرید و فروش ! فقط بعدش دوباره فحش به پرز ندن که چرا فروختی و ......

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

یورنته رو سر لجبازی زیدان از دست دادیم ! و سریال از دست دادن بازیکنهای با انگیزه و جوون ادامه دار شد ( خامس و کواچیچ و .... )
    من نمیدونم با بالا رفتن سن بازیکنا چرا دارن جوون های تیم رو میفروشن ؟؟

از طرفی تراز مالی مثبت میخوایم ؟؟ چرا بنزما تنه لش به فروش نمیره ؟؟؟ چرا مارسلو که کاملا افت کرده به فروش نمیره ؟؟
    اونوقت هرچی جوون آینده داره دارن میفروشن ! ( امیدوارم به رگیلون و اودگارد و .... نرسه )

فقط امیدوارم آخر فصل گند نزنن به ترکیب اینده دار تیم ! ترکیبی که به سختی جمع شده و خیلی از تیما آرزوی داشتن این بازیکنا رو دارن
    یه سری ها هم فعلا سر جنگ با پرز فعلا زیدان رو تشویق میکنن به خرید و فروش ! فقط بعدش دوباره فحش به پرز ندن که چرا فروختی و ......
    دقیقاً
    کلیدشون گیر کرده رو ایسکو و آسنسیو و رگلیون و سبایوس.....بابا این بنزما بی مصرفو بفروشید....
    خیلی جالبه کل دنیا دارن از بنزما به عنوان یکی از چند بازیکن برتر دنیا یاد میکنن ولی رئالیا چیزی نمیبینن تو این بشر

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نمیدونم بازی زیر ۲۱ ساله‌های اسپانیا با لهستان رو دیدین یا نه، اما سبایوس (کاپیتان تیم) فوق‌العاده بود.

6. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

ترنسفربن چلسی ۳ روز دیگه شروع میشه، قبلش انتقال کواچیچ رو با ۴۵ میلیون یورو تکمیل کردن.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

باید به بیل لقب زالو رو داد. بازیکن اینجوری تا حالا ندیده بودم، طرف حاضر هست کل فصل رو سکو بشینه، اما جایی که حقوق کمتر میده نره.

بازیکن‌های دیگه بخاطر اینکه بهشون بازی نمیرسه، از تیم میرن (مثل موراتا)، بعد این بشر...

9. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

قشنگ چوب حراج به ستاره های جوون تیم زدیم .ستاره هایی که با جون کندن به اینجا رسیده بودن.به فرض محال همه اینها را بتونم حضم کنم رد کردن رگیلون و نگه داشتن مارسلو رو هیچ جوره نمیتونم حضم کنم.امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم و زیدان درست تصمیم گرفته باشه .هر چند برای فصل جدید انتظار خاصی از تیم نمیره ولی با این نوع نگاه برای فصول بعدم نمیشه امید چندانی داشت.الان ستاره ای که فکر کنم خاب رو از چشمای زیدان برده وینیسیوسه که داره نقشه میکشه چه جوری ردش کنه بره تا خدا ی نکرده تهدیدی برای هموطن عزیزش و سوگولیش حناب بنزما محسوب نشه.اخرش مارو معتاد میکنن این مسیولین باشگاه
    هیچ‌شکی درذاین نیست که برای رعایت فر پلی مالی باید یه سری بازیکن به فروش برسند ولی اینکه این یه سری کیا باشن مساله ایه که تا اینجا واقعا ازار دهنده بوده ولی باز هم تاکید میکنم امیدوارم من و امثال بنده اشتباه کرده باشیم
    Last edited by jack82; 06-07-2019 at 18:27.

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

رگیلون به سویا پیوست !!!
    یعنی بازیکن از این با انگیزه تر و پرانرژی تر داشتیم ؟؟ و مارسلو از رگیلون عملکرد بهتری داره ؟

زیدان با این هم خرید های تهاجمی و گرون قیمت و از طرفی فروختن بازیکنان با تعصب ( رگیلون و خامس و ..... ) اگه نتونه نتیجه بگیره
    نیم فصل به راحتی اخراج میشه

هیچ مربی به اندازه فصل فعلی زیدان اختیارات خرید و فروش نداشته و تقریبا میشه گفت هرکاری میشد رو انجام داده !
    اگه با این اختیاراتی که داره و با این ستاره هایی که داره از دست میده نتونه نتیجه بگیره
    شک نکنید به طرز وحشتناکی منفور میشه و شاید صدای هو شدنش از کاسیاس و .... بالاتر باشه

حیف این همه استعداد جوون که داریم از دست میدیم !

12. این کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

مارسلو: نیمار را بازیکن بهتری نسبت به هازارد می‌دانم

رئال مادرید در تابستان امسال خریدهای متعددی داشته است که برجسته‌ترین آن‌ها انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی ادن هازارد از چلسی به رئال مادرید بود. به گفته مارسلو اگر هازارد به همین روند ادامه بدهد، به جمع برترین بازیکن‌های دنیا راه پیدا خواهد کرد، در حالی که به باور او نیمار همین حالا هم جزو بهترین‌ها به شمار می‌رود.

ادن بازیکنی سطح بالا و با کیفیت است و همچون نیمار می‌تواند در بین پنج بازیکن برتر قرار بگیرد. او درخشان است ولی نمی‌توان آن‌ها را مقایسه کرد. نیمار از نگاه من بهتر است.

ادامه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

بایرن مونیخ 3-1 رئال مادرید؛ رونمایی از هازارد با باخت مقابل باواریایی‌ها

شرح بازی

خلاصه بازی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •