تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 43 اولاول ... 1622232425262728293036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 427

نام تاپيک: Real Madrid C.F | قوهای سپید مادرید | فصل ۱۹-۲۰۱۸

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

اه که چقدر خوبه این کاسمیرو اماده‌اس.
    کریم هم داره اقایی میکنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. این کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

گرت بیل: از فینال کیف به بعد هنوز با زیدان صحبت نکرده ام

گرت بیل در خصوص رابطه اش با زیدان و ناراحتی اش در خصوص اینکه در فینال کیف در ترکیب اصلی نبود، صحبت کرد.

گرت بیل ستاره ولزی رئال مادرید تنها به 3 دقیقه زمان برای گلزنی در فینال کیف مقابل لیورپول نیاز داشت تا تبدیل به یک تعویض طلایی برای زیدان شود. گرفتن ضربه گرت بیل توسط کاریوس امکان پذیر نبود و بعد از آن، گل گرت بیل را با ضربه والی زیدان در فینال سال 2002 مقابل لورکوزن مقایسه کردند. با این حال گرت بیل و زیدان هیچ صحبتی در این خصوص باهم نداشتند. بیل گفت:

زیدان هیچ حرفی به من نزد و همچنان از فینال کیف به بعد با هم صحبت نکردیم. رابطه خوبی داشتیم اما فقط یک رابطه حرفه ای معمولی بود.از اینکه در فینال بازی را شروع نکردم، ناامید و ناراحت شده بودم. بعد از مصدومیتم، در لیگ خوب بازی کرده بودم و در 4 مسابقه آخر 5 گل به ثمر رسانده بودم که انتظار داشتم در ترکیب اصلی فینال قرار بگیرم. وقتی وارد زمین شدم و شروع به دویدن کردم، هنوز عصبانی بودم و شاید این دلیل کاری است که بعدا انجام دادم (صحبت نکردن با زیدان و نفرستادن پیام تشکر از او بعد از جدایی از رئال مادرید). چند بار دیگر گلی قیچی که در فینال زدم را دیدم و این تلاشم برای خودم و تیمم بود.اگر در فینال بازی می کنید، باید هر طور که شده با جام به خانه برگردید؛ مهم نیست چه چیزی لازم است حتی اگر برای این کار نیاز بود تا 30 دقیقه آخر بازی انتظار بکشید.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

اولبن اینکه آفرین به سولاری
    نشون داد مثل لوپتگی ترسو نیست که بخواد از بازی دادن ستاره جوان بترسه و از رو اسم بازیکنا ترکیب بچینه
    نیمکت نشین کردن بیل و ایسکو کار خوبی بود ولی ای کاش مارسلو و کارواخال رو هم نیمکت نشین میکرد
    مارسلو و کارواخال نشون دادن بازیکنای جانشینی که دارن ( رگیلون و اودریوزولا ) به راحتی میتونن جایگزینشون بشن
    2 تا از بهترین فول بک های دنیا که موفقیت های فصول قبل رو خیلی مدیون این 2 نفر هستیم !
    کاسمیرو هم نشون داد به راحتی میتونه جایگاهش رو از دست بده
    قشنگ ترکیب اصلی تیم افت کرده و ستون اصلی تیم تو فصول قبلی در این فصل به کابوس تبدیل شده ( مارسلو - ایسکو - کارواخال - کاسمیرو )

نکات مثبت تیم هم درخشش فوق العاده وینیسیوس 18 ساله بود
    بازیکنی که زمان لوپتگی داشت نابود میشد ولی با چنتا بازی کردن اومد و تو الکلاسیکو خودشو نشون داد اونم چه بازی و چه ورزشگاهی !!!
    احتمالا به خاطر خستگی بود که تعویض شد وگرنه بعد تعویض عملا تیم دیگه هیچ حرکت هجومی نداشت
    استاد بیل هم هر بازی داره ثابت میکنه که 2 3 فصله فقط داره وقتش رو تو رئال تلف میکنه !
    بعد تعویض وینیسیوس و بیل تیم عملا فلج شد و رو به افول رفت
    دروازه خالی رو تو سر توپ زد چی بشه ؟؟

بنزمای احمق هم نیمه دوم فقط قدم میزد و واسم جای سوال بود چرا سولاری با ماریانو تعویضش نکرد

----------

اگه به جای بنزما و وازکز 2 تا بازیکن تاپ داشتیم اون همه موقعیت نیمه اول رو حداقل 2 3 تا میزدیم !
    وینیسیوس تجربه کافی و سرعت لازم رو نداره ولی تکنیک و حرکات فوق العاده ای داشت
    این تیم فصل بعد باید کوبیده بشه و از نو ساخته بشه
    قبلا هم گفتم بنزما و بیل و وازکز و مارسلو تو صف خروجی هستن
    خرید یه مهاجم خوب و یه وینگر راحت وضعیت رئال رو از این رو به اون رو میکنه

و در آخر
    چقدر جوون های رئال آدم رو به آینده امیدوار میکنن !
    یورنته و وینیسیوس و رگیلون و اودریوزولا و سبایوس و ........
    Last edited by albertxx; 07-02-2019 at 03:50.

5. 2 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

به نظرم تیم در هر دو نیمه تونست برای لحظاتی کاملا برتر از حریف باشه و اگه وینیشس تو تمام کردن هم مثل ارسال‌های خوب بود، میتونستیم کار رو تموم کنیم.

از ترکیب دیشب، بدون شک حضور مارسلو یه علامت سوال بزرگ بود، اونم بعد از عملکردش تو بازی‌های گذشته و مقایسه با عملکرد رگیلون.

بنزما بازم خوب بود، گویا مشکل از انگشتش بود

٪ یه نکته‌ی جالب، تا اینجا رئال بارسا تو کوپا کاملا برابر بودند و هرکی بازی بعدی رو ببره، تو آمار کلی جلو میزنه.

7. 3 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

بازی بعدی: اتلتیکو مادرید (لالیگا)

زمان بازی: شنبه، ۲۰ بهمن، ۱۸:۴۵

ورزشگاه: واندا متروپولیتانو

9. 2 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

به نظرم تیم در هر دو نیمه تونست برای لحظاتی کاملا برتر از حریف باشه و اگه وینیشس تو تمام کردن هم مثل ارسال‌های خوب بود، میتونستیم کار رو تموم کنیم.

از ترکیب دیشب، بدون شک حضور مارسلو یه علامت سوال بزرگ بود، اونم بعد از عملکردش تو بازی‌های گذشته و مقایسه با عملکرد رگیلون.

بنزما بازم خوب بود، گویا مشکل از انگشتش بود

٪ یه نکته‌ی جالب، تا اینجا رئال بارسا تو کوپا کاملا برابر بودند و هرکی بازی بعدی رو ببره، تو آمار کلی جلو میزنه.
    دیشب مارسلو در حد خودش نبود ولی نسبت به بازی‌های قبل خیلی بهتر بازی کرد. من عیبی بهش نمیبینم.
    وینیش اگه تجربه داشت همون نیمه اول باید سه تا میزدیم.
    بیل رو مرخص کنند که دیگه واقعا تحملش خیلی سخت شده.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. 2 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دیشب مارسلو در حد خودش نبود ولی نسبت به بازی‌های قبل خیلی بهتر بازی کرد. من عیبی بهش نمیبینم.
    در اینکه مارسلو بهتر از بازی‌های قبلی کار کرد که خب شکی نیست، اما صحبت سر اینه که وقتی یه بازیکن چندبازی پیاپی بهتر کار میکنه، نباید یهو تو ال‌کلاسیکو بخاطر اینکه مارسلو ۱۰+ سال برامون بازی کرده بهش بازی داد.

13. این کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

خبر رسید یورنته 1 ماه مصدوم شده !
    من نمیدونم این چه وضعیه تو این 4 5 سال دامن گیر رئال شده ؟!! تا یکی میاد بدرخشه و تیم میره که اوج بگیره یهو مصدومیت ها شروع میشه
    قطعا کاسمیرو بازیکن فوق العاده ای هست ولی مشکل اینه خیلی افت کرده ( دیشب تو چنتا صحنه نزدیک بود عامل بدبختی تیم باشه )
    بازی با آتلتیکو هم که شنبه هست به شدت فیزیکی هست برخلاف بازی با بارسا
    تیمی هم برنده میشه که بتونه وسط میدان رو به دست بگیره ! و اگه بخوایم پیروز بشیم باید از چک و لگد و وحشی گری های آتلتیکویی ها در امان باشیم

امیدوارم کاسمیرو به روزای اوجش برگرده و بتونه این 1 ماه فشرده رو با موفقیت پشت سر بزاره ( 1 بازی با آتلتیکو - 2 بازی چمپیونز - 2 بازی دیگه با بارسا )

15. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

سولاری اگه بخواد به همین روند ادامه بده قطعا میتونه موفقیت های بیشتری نسبت به زیدان کسب کنه اگرچه هنوز خیلی زوده واسه قضاوت
    مهمترین فاکتور و برتری سولاری نسبت به زیدان اینه که هیچ ترسی از نیمکت نشینی و تعویض بازیکن نداره - فاکتوری که اگه زیدان داشت قطعا تو اون 3 سال میتونست افتخارات بیشتری کسب کنه
    تیم سولاری خیلی با برنامه تر و با تاکتیک بازی میکنن و بیشترین موفقیت ها زمان زیدان از رو خلاقیت بازیکن ها بود و هماهنگی بینشون
    یه ذره بازی ضعیف از مارسلو تو الکلاسیکو باعث شد تا سولاری به راحتی مارسلو رو بچسبونه به نیمکت و حتی تعویضش هم نکنه و به رگیلون تازه کار میدون بده
    این در حالی هست که اگه زیدان بود بدون شک مارسلو کل فصل فیکس بود !
    از اون طرف هم بازی دادن به وینیسیوس و رگیلون جوون تو همچین بازی های بزرگی در حالی که زیدان هیچوقت به تازه کار ها میدان نمیداد و همیشه از یه ترکیب استفاده میکرد

تو بازی امروز هم
    آتلتیکو واقعا حرفی واسه گفتن نداشت و عملا سولاری شاهکار کرد با ترکیبش و حتی اگه به جای بنزما و وازکز 2 تا ستاره بودن راحت 4 5 تا میزدیم ( پاس استثنایی وینیسیوس به وازکز که به آسمون زده شد مثال بارز مهاجم ها ما هست )
    کاسمیرو هم به روند خوبش برگشته و تو این فشار بازی های سنگین میشه بهش اطمینان کرد
    فقط و فقط ایراد بزرگ مثل همیشه بنزما و وازکز هستن - مهاجم و وینگری که متاسفانه به اجبار بهشون بازی داده میشه و بازیکنی رو نیمکت نیست که بخواد جاشون بازی کنه

سیمئونه هم فکر کنم قبل بازی های رئال بازیکنان آتلتیکو رو میبره تو باغ وحش تمرین میده که اینجوری وحشی میشن
    2 3 تا صحنه به طرز وحشتناکی رگیلون رو به قصد مصدومیت زدن
    عملا واسه خطا میرفتن نه توپ !

در کل تیم داره خوب کار میکنه و ستاره های جوون رئال فوق العاده ظاهر شدن
    همین روند تیم ادامه داشته باشه قطعا تا آخر فصل میشه جام گرفت

در آخر هم
    گزارشگران صدا و سیما هم نمیدونم چرا اینقدر علاقه دارن چرت و پرت بگن ؟؟ نمیدونم خیابانی اگه حرف نزنه بهش حقوق نمیدن یا تو قراردادش با صدا و سیما اومده که حتما باید مقداری چرت و پرت بگه تا سر ماه بهش حقوق بدن ؟؟
    پنالتی رئال مشخص بود پنالتی هست و حتی با بازبینی VAR هم مشخص شد پنالتی بود ( خطا تا داخل محوطه جریمه کشیده شده بود )
    ولی استاد خیابانی فرمودن مشخصه پنالتی نیست و باید دید VAR چی میگه !
    یه صحنه وازکز رو گفت کروس بعد پاس بعدی رسید به کروس دیگه هیچی نگفت
    داور سوت شروع بازی رو میزنه خیابانی میگه رئال 0 آتلتیکو 0 !! انتظار داره بازی به غیر از 0-0 شروع بشه ؟؟؟
    بعد میگه وازکز هنوز هم از گل زنی تو الکلاسیکو خوشحاله !! خود وازکز بهش گفته ؟

حیف پول دستم نیست وگرنه تجهیزات ماه-پاره ای میگرفتم و از شر اینا خلاص میشدم
    Last edited by albertxx; 09-02-2019 at 21:14.

17. 3 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

توی یک‌ماه گذشته فوقذالغاده بودیم و‌شاید فراتر از فوق العاده و این نه فقط به خاطر نتایجی که گرفتیم بلکه بیشتر به خاطر نوع بازی و نمایش تیم و تلاش اکثر بازیکنان و دل جرات سولاری.
    اخرین باری که چنین نمایش درخشانی تو زمین اتلتیکو داشتیم رو به سختی یلدم میاد.من همون اوایل سر کار اومدن سولاری هم گفته بودم که از بازی دادن به جوونا هیچ هراسی نداره والان به شکل واضح تاثیراتش رو تو تیم میبینیم.نکته اخرذاینکه امیدوارم مغرور نشن
    و اما درباره var: فارغ از اینکه در طول فصل چه تیمایی سود یا ضرر کردن از وار اقا جدا برا بنده سواله که تو صحنه گل اتلتیک چطور اون خطای واضح رو حتی بررسی هم نکردن.جدا با این شکل شمایل ور نبودش خیلی بهتره.به خدا تو صحنه اولم خطا مشهود بود چه برسه به بررسی ویدیوئی.
    و‌البته صحنه اعلام پنالتی برای ما هم برای خودم هنوزم مشکوکه تا اینکه اساتید داوری نظرشون چی باشه
    پ‌ن:حتی یک دقیقه بازی دادن به این مارسلو هم خیانته .رسما با تمام احترامی که براش قایلم ولی باید بگم عملا تیمم رو وقتی تو زمینه تو دفاع شوهر میده و تو بیشتر گلای خورمون یه رد پابی ازش هست

19. 2 کاربر از jack82 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •