تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید اسپیکر باکیفیت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

14 راهنمایی برای خرید اسپیکر باکیفیت

سلام دوستان

من میخوام برای ادیت موزیک اسپیکر بخرم ولی زیاد با مدل های خوب و باکیفیت آشنایی ندارم درضمن میخوام زیاد هم گرون نباشه در نهایت 350 تا 400 تومن رو میتونم هزینه کنم؛ اگه مدلی رو میشناسین ممنون میشم معرفی کنین

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام دوستان

من میخوام برای ادیت موزیک اسپیکر بخرم ولی زیاد با مدل های خوب و باکیفیت آشنایی ندارم درضمن میخوام زیاد هم گرون نباشه در نهایت 350 تا 400 تومن رو میتونم هزینه کنم؛ اگه مدلی رو میشناسین ممنون میشم معرفی کنین
    با اینکه احتمالا یکم دیر است ( و البته با این قیمت ها) ولی باسه کسایی که در اینده می خواهند بگیرند.

برای خرید بلندگو، با توجه به اینکه نمونه های پایه که در خارج به عنوان نمونه ارزان هستن ولی در ایران سر شکن، عملا امکان معرفی با قیمت های فعلی وجود ندارد و بهترین کار این است نمونه سا sample از مواردی که گوش می دهید رو با خودتون روی یک وسیله ( با توجه به وضعیت فعلی، گوشی ) بریزید و در محل با بلندگو ها تست کنید تا ببنید به سلیقه، کدام صدای مناسب تری برای شما می دهد.
    متاسفانه مبحث صدا بجز بعد فنی، بعد سلیقه هم در ان دخیل است و خصوصیات صدایی که شنونده ها می خواهند بین افراد متفاوت.( نمونه ساده بعضی ها به کیفیت Subwoofer بیشتر از صدا اهمیت می دهند، بعضی ها به تفکیک صدا، بعضی ها به تفکیک صدا، بعضی ها به محدوده های صدا و ....)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •