تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 1 از 1

نام تاپيک: لیست دوستان فیسبوک من به کسانی که شماره موبایل من رو دارند و اکانت فیسبوک هم دارند به عنوان پیشنهاد دوستان جدید ارائه میشه؟

داره خودمونی میشه Nostophobia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض لیست دوستان فیسبوک من به کسانی که شماره موبایل من رو دارند و اکانت فیسبوک هم دارند به عنوان پیشنهاد دوستان جدید ارائه میشه؟

سلام

یکم سوالم شاید پیچیده باشه ولی ساده و آسون توضیح می دهم که متوجه بشید. مثلا من یک اکانت فیسبوک دارم و 50 نفر دوست هم در این اکانت دارم. حالا یکسری از افراد شامل دوستان و فامیل که شماره موبایل همدیگر رو هم داریم اکانت فیسبوک دارند و من نمی خواهم اونها از اکانت فیسبوک من اطلاع داشته باشند (برای همین با یک اسم مستعار اکانت ساختم). اما این وارد کردن شماره تلفن در فیسبوک برای گرفتن کد دوم هنگام ورود و غیره باعث نمیشه فیسبوک لیست دوستان اکانت من رو به عنوان پیشنهاد (Suggestion) دوستی به اکانت فیسبوک افرادی که تلفن من را دارند پیشنهاد و ارائه کند؟ - افرادی که شماره تلفن من رو دارند و من هم شماره تلفن اونها رو دارم در لیست این اکانت فیسبوک من نیستند و من آنها را در این اکانت اضافه نکردم.

اینطوری ممکن است کسی در فهرست دوستان من باشد که نمی خواهم اتفاقی توسط کسی که تلفن من رو داره و خودش هم اکانت فیسبوک داره شناسایی و آشنایی داده بشه. البته بر عکس این هم برام مهمه. نمی خواهم کسانی که تلفن من رو دارند و اکانت فیسبوک هم دارند توسط سیستم آشنایی دوستان جدید به فهرست دوستان اکانت فیسبوک من معرفی شوند.
    قدیم تر که اکانت داشتم یادمه وقتی من تلفن کسی رو داشتم دوستان اون شخص رو به عنوان دوستان جدید به من معرفی و آشنایی می داد.

ممنون
    Last edited by Nostophobia; 21-07-2018 at 22:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •