تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: دورهمی بچه های قدیمی

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

تو هنوز زنده ای پسر ؟
    بعله میسازیم با بدقولیهای شما و آبرو ریزیها :|
    اعتبار به این کلفتی پشم شد رفت

2. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه alirezapir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

سلام، یادش بخیر، آقای tovamohammad رو یادتونه؟ چقدر ذوق می کردیم میومد و جوابمونو می داد...

4. این کاربر از alirezapir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2019

پيش فرض

سلام میشه راهنماییم کنید تو اینتر نتم سرچ کردم ولی چیزی دست گیرم نشد
    GTA Sa
    چجوری رویgta saماد ماشین و ماد اسپورت کردن حرفه ای نصب کنم

دوتا ماد دانلود کردم یکیش تیبا دو هست یکی هم اسپرت کردنو کف خواب کردنش ولی هرکاری میکنم نمیتونم تو بازی بیارمشون راهنما هن نداشت تو سایت دانلودش

خیلی ممنون میشم کمکم کنید

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

حالا منو بگی یه چیزی قدیمی حساب میشم تو کجات قدیمیه ؟
    منم قدیمی ام 9 ساله دیگ

چطوریننن چه خبرا بچه ها خوشهال شدم شدید
    دور همی رو جمع کردید دارین دنبال پرتقال فروش میگردین اثن من اگه اکانت اولم یوزر و پسووردش یادم بود ماله 2000 ه
    نخبر بچه ها ؟ واستا من بحثو شروع کنم یه سوال از بچه های قدیمی بازیساز خداییش تو بازیسازی اینهمه فعال بودین به کجا رسیدین ؟ در هر حال آیا اگه برمیگشتین عقب بازیسازی رو دوباره انتخاب میکردین ؟

از خودم شروع میکنم : بله - صد بار
    من خودم خداییش بگم کاملا از چیزی که یاد گرفتم راضیم همینطور تو این مدت تونستم الکترونیک رو هم تا حد زیادی یاد بگیرم تقریبا حرفه ای شدم از دیجیتال تا آنالوگ البته تو تعمیرات زیاد تجربه ندارم ولی لازم دونستم با محدودیتهای الکترونیک و خودش اشنا بشم تا بتونم ایده هامو اجرا کنم چون راستش تو این مدت مغزم خیلی باز شده ( رو ابرا راه میره )
    کلا به نظرم تو وضعیت الانه ایران بلد بودن یه حرفه که افراد کمی توش موفق و فعالن به طور کاملا حرفه ای اگه باشه خودش بزرگترین سرمایس چون میدونی در بدترین شرایط ممکن هم برات کار خوب هست .فوقش باید محاجرت کنی داخلی منظورمه

از نظر پیشرفت تو کار که عالی بوده یعنی تو این مدت که کمرنگ بودم برنامه نویسی رو همه رو خوردم یعنی از شیدر میدر و دایرت ایکس و واقعیت افزوده یاحتی پی اچ پی واسه بازی انلاین یا اسمبلی واسه برنامه ریزی میکروکنترلرها / و همچنین یاد گرفتن الکترونیک که خیلی بهم کمک کرد با این وضعیت اعصابم که نمیتونستم محاجرت کنم بالاخره شد یه کاری هم بلد باشم که تو دور افتاده ترین مکانها و به تنهایی هم بشه ازش پول در آورد مجبور نباشی بری تهران یا ...

البته در کنارشم کارای جدیدی کردم و میکنم فقط یکم تفریحی شده واسه همین دارم روی کیفیت تا میتونم کار میکنم که مثل قبلا با عجله گند نزنم به آخرش منتظر بمانید رضا برمیگردد ...
    خوشحالم داری به جایی که دوست داری میرسی میدونم خیلی سختی کشیدی .رضا برگرد
    Last edited by AMIR REZAs; 13-02-2019 at 09:22.

7. 3 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

وای وای خیلی سال گذشته روم نمیشه دیگه حرف بزنم! اما قول میدم روز 18 ام ماه فروردین (با احتمال چند روز عقب و جلو) از بازی بزرگی رونمایی کنم.
    صبر کنید تا ببینید دیوانه ای مثل من برای رسیدن به هدفش چند سال تلاش و صبوری کرده ...

=====

پ.ن: الان رفتم پست های قدیمیم رو خوندم از اولین تلاش جدیم تو این حرفه بیشتر از 10 سال گذشته خیلی زود گذشت.
    به هرحال فروردین ماه نتیجه 10 سال تلاش مداوم من در آموزش و فراگیری این حرفه جذاب دیده میشه.
    Last edited by anti-military; 17-02-2019 at 07:27.

9. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

وای وای خیلی سال گذشته روم نمیشه دیگه حرف بزنم! اما قول میدم روز 18 ام ماه فروردین (با احتمال چند روز عقب و جلو) از بازی بزرگی رونمایی کنم.
    صبر کنید تا ببینید دیوانه ای مثل من برای رسیدن به هدفش چند سال تلاش و صبوری کرده ...

=====

پ.ن: الان رفتم پست های قدیمیم رو خوندم از اولین تلاش جدیم تو این حرفه بیشتر از 10 سال گذشته خیلی زود گذشت.
    به هرحال فروردین ماه نتیجه 10 سال تلاش مداوم من در آموزش و فراگیری این حرفه جذاب دیده میشه.
    عزیز به شدت منتظریم
    ای اسطوره ی مقاومت واقعا تبریک میگم کار هرکسی نیست این همه صبر و تلاش.
    18 فروردین دوباره لاگین میشم اینجا

11. 3 کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

من کلا از بازیسازی کشیدم بیرون بازی آخرمم تو مرحله نهایی خروجی و صداگذاری موند و دیگگه وقتشم ندارم خلاصه واسه من که از تهران دور بودم بازیسازی کار درست درمونی واسم نشد زدم تو یه رشته علاقهه دیگم ( ) خیلی پیشرفت کردم و ایندشم روشن به نظر میرسه قول میدم پولدار شدم برگردم ولی اینبار با سرمایه خودم از یه استودیو کوچیک شروع میکنم :d سال 98 هم که عن قلاب شده وضعیت همه چی عللخصوص بازیسازی توپ میشه منم امادم بریزم روش

13. 2 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

عزیز به شدت منتظریم
    ای اسطوره ی مقاومت واقعا تبریک میگم کار هرکسی نیست این همه صبر و تلاش.
    18 فروردین دوباره لاگین میشم اینجا
    ممنون.

من کلا از بازیسازی کشیدم بیرون بازی آخرمم تو مرحله نهایی خروجی و صداگذاری موند و دیگگه وقتشم ندارم خلاصه واسه من که از تهران دور بودم بازیسازی کار درست درمونی واسم نشد زدم تو یه رشته علاقهه دیگم ( ) خیلی پیشرفت کردم و ایندشم روشن به نظر میرسه قول میدم پولدار شدم برگردم ولی اینبار با سرمایه خودم از یه استودیو کوچیک شروع میکنم :d سال 98 هم که عن قلاب شده وضعیت همه چی عللخصوص بازیسازی توپ میشه منم امادم بریزم روش

راهی که من 8 سال پیش رفتم رو میخواهی دوباره بری؟ بشین متحرک سازی + UMotion رو حرفه ای یاد بگیر بتونیم باهم همکاری کنیم. هدف انتخاب شدن این بازی به عنوان بهترین بازی سال 2020 هست. ادعای بزرگیه اما اصلا شوخی نمیکنم.

===============

پ.ن: بعد از انتشار اولین پیش نمایش بازی که سطح بازی. امکانات و .... رو کامل نمایش میده سرور سایبرام فعال میشه و به این صورت هست که علاقمندها با استفاده از سرویس تانوما و سایت سایبرام میتونن به سرور بازی متصل بشن و به صورت همزمان باهم دیگه کار کنن.
    البته اطلاعات طبقه بندی شده است و اینجوری نیست که همه به کل فایلها دسترسی داشته باشن. استدیو دوبله انگلیسی و موشن کپچر هم تو تهران راه اندازی میشه.
    Last edited by anti-military; 22-02-2019 at 11:47.

15. 3 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال aliscan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    ♥کرمـــان♥

پيش فرض

به به ـــــــلام دوستان قدیمی
    یادش بخیر عجب دورانی داشتیم،در کنار هم شروع کردیم کارو در کنار هم یاد گرفتیم و پیشرفت کردیم

ما هم چندتا بازی ساختیم واسه اندروید هنوزم گاهی اوقات وقت بشه یه کارای کوچولویی انجام میدم
    البته بیشتر موشن گرافیک کار میکنم

دلم واسه این شکلک ها هم تنگ شده بود

یادش بخیر

17. این کاربر از aliscan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

تلگرام باعث مرگ انجمن ها شده.

19. این کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •