تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 18

نام تاپيک: خسته شدم. چرا هیچ دکتری نمیفهمه یا نمیگه من چه مرگمه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض خسته شدم. چرا هیچ دکتری نمیفهمه یا نمیگه من چه مرگمه؟

شدم یه آدم مریض و بی حال اما سخت جون که جون به ازراییل نمیده

اگه میخوان بیشتر از حال داغونم بدونین برین تاپیکهای قبلیم مفصل توضیح دادم

نا ندارم
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=736978

تفسیر نوار قلب و گفتگو در مورد بیماری ها و ناراحتی های مرتبط
    http://forum.p30world.com/showthread.php?t=733920

هرچی هی زمان میگذره علایم و بیماری هام بیشتر میشه

اخیرا شبا میرم مسواک میزنم بعد حالت تهوع میگیرم و بالا میارم .... الان دو ساعت از شام خوردنم گذشته بود و شام هم جاتون خالی کشک بادمجون خوردم ... مسواک که زدم یک مقدار بالا آوردم ... آبکی بود و رنگ و بوی کشک هم داشت...

بابا یعنی یکی پیدا نمیشه تشخیص بده من ممکنه چه مرضی داشته باشم که این همه حال عمومیم داغونه؟؟؟

اینها حملات اولیه سرطانه؟؟؟

چرا نمی میرم راحت شم؟ دیگه زندگی چه ارزشی برای کسی مثل من داره؟
    بعد میام مثلا بگیرم بخوابم خوابم نمیبره ... حس پر شدن مثانه و نیاز به تخلیه ادرار هم بعضی شبا پیدا میکنم ...

شبا که خوابم نمیبره و حال همیشگی و چند سالمه... بعد بعضی شبا کلا تو خواب می میرم دوباره بیدار میشم و روز از نو روزی از نو...
    صبح که پا میشم اصلا نایی که چشمامو باز نگه دارم ندارم و البته بلا استثنا هر روز صبح گلوم هم پر خلطه و در عین حال خشک هم هست... بعدش که بلند میشم اخ و تف میکنم و صورتمو میشویم و دستشویی و بعدش هم چایی صبحانه حالم خوب میشه و تا شب دیگه مشکل بخصوصی ندارم فقط ممکنه وسط روز خواب آلود بشم یا در طول روز بدن درد داشته باشم ... دفع ادرار و مدفوعم هم وضعیت جالبی نداره ... معمولا زیاد توی دستشویی میشینم....

رفتم چند روز پیش دکتر آزمایش خون نوشته... جوابشو وقتی گرفتم... همه چیز نرمال...
    Last edited by Hojjatpanahi; 20-07-2018 at 01:54.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Cyber-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    middle of hourglass

پيش فرض

اولا من پرشک نیستم
    دوما در تاپیک های قبلی نتیجه اکوکاردیوگرامت رو ندیدم
    سوما باید آزمایش خونت رو هم ترجیحا با تاریخچه اش دید که موجود نبود

حالا برسیم سر موضوع اصلی
    آرامش خودت رو حفظ کن! عیب یابی ی مشکل ساده ی ماشین هم گاهی برای خودش داستانی میشه چه برسه به دستگاهی به پیچیدگی بدن
    در درجه اول لینکهایی که قرار میدم رو مطالعه کن و ببین چقدر با سندروم ME/CFS تطابق داری
    ترجیحا لینک انگلیسی رو بخون که کامل هست اگر امکانش رو نداشتی فارسی رو بخون
    انگلیسی (توضیح و تشحیص)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فارسی(توضیح و تشحیص بسیار مختصر)

انگلیسی (پیرامون انواع روش های درمانی)

من مواردی از این سندروم رو دیدم که بسیار بسیار وضع بدتری نسبت به شرایط شما داشتند و کلا زندگیشون برای چندین سال با این مشکل مختل شده بود و یکباره بدون هیچ دلیلی بهبودی کامل پیدا کردند.
    یادت نره پزشکی هنوز برای سرماخوردگی هم درمانی نداره و این بدن خودمون هست که بدون آگاهی ما و پزشکان مشکل رو مرتفع میکنه. پزشکی در دوران طفولیت خودش بسر میبره و خیلی چیزا هست که ازش سر در نمیاره.
    باید آرامش خودت رو حفظ کنی و به دنبال راه حل باشی
    حتما با دقت لینک هایی گذاشتم رو بخون و اگر دیدی بهت نزدیک هست خودت در مورد این سندروم تحقیق بیشتری کن.
    Last edited by Cyber-PC; 20-07-2018 at 10:30.

3. 2 کاربر از Cyber-PC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

يه نوع گاز وجود داره به اسم گاز رادون كه كف ساختمونها ته نشين ميشه .ممكنه تجمع اين گاز در منطقه شما يا خونه شما زياد باشه.از اونجا كه بيشتر مشكلات شما موقع خواب هست ممكنه اكسيژن رساني به خون شما در موقع خواب كم ميشه و اين اتفاقات ميفته.براي اينكه تحت تاثير اين گاز يا گازهاي ديگه قرار نگيريد اگه بتونيد به نحوي موقع خواب از كف زمين فاصله داشته باشيد بهتر هست.مثلن از تختخواب استفاده كنيد.البته نميگم حتمن مشكل اين هست ولي چون دكترها بيماري در شما تشخيص ندادن ممكنه واقعن بيمار نباشيد و دليلش عوامل محيطي شما باشه
    اين لينك هم مربوط به يه گزارش در مورد گاز رادون هست:

Sent using Android ForumReader app

5. 3 کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

يه نكته ديگه كه بهتره بهش توجه كنيد اينه كه تمام اين نشانه ها شايد بخاطر يه عامل مشخص نباشه.مثلن جمع شدن خلط توي گلوتون شايد به دليل حساسيت به موجودات ريزي به اسم مايت باشه كه توي همه خونه ها پيدا ميشه ولي بعضيها بهش حساسيت دارند.و بقيه نشانه ها هم ممكنه به عاملهاي ديگه اي ربط داشته باشند.بنابراين اينكه تمام اين نشانه ها رو روي هم بذاريم و دنبال يه بيماري يا عامل كه همه اين نشانه ها رو داشته باشه بگرديم شايد باعث سردرگمي بيشتر بشه.

7. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

اخیرا شبا میرم مسواک میزنم بعد حالت تهوع میگیرم و بالا میارم .... الان دو ساعت از شام خوردنم گذشته بود و شام هم جاتون خالی کشک بادمجون خوردم ... مسواک که زدم یک مقدار بالا آوردم ... آبکی بود و رنگ و بوی کشک هم داشت..
    اگه فقط بعد از مسواك زدن اين اتفاق ميفته شايد علتش خمير دندون باشه.چون اين اتفاق تازگيا براتون افتاده شايد به موارد قبلي ربطي نداشته باشه.با امتحان يه مارك خمير دندون ديگه ببينيد بازم اين اتفاق ميفته يا نه.الان خمير دندون تقلبي هم توي بازار هست

9. این کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

يه بيماري به اسم رماتيسم هم هست كه بعضي علائمش شبيه اين چيزايي كه شما گفتيد ولي در كل بايد پزشك اينو تشخيص بده ونميشه همينجوري نظر داد.

11. 2 کاربر از paveej بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

به نظرم جواب دوستان کامل و جامع بود و نظری نمیشه رو اینا داد ولی دکتر خوب و متخصص داخلی خوب بهترین گزینه هسا

13. این کاربر از aminsol70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان از پاسخهاتون ممنونم ... مطالب جدید و جالبی بود که تا حالا در موردشون نخونده بودم

مشکل بدن دردمو خودم یک راه حل ساده براش پیدا کردم... شب روی زمین (فرش) میخوابم یک بالشت زیر پاهام یکی هم که زیر سرم یکی هم توی بغلم میگیرم... فعلا که بهترم... یعنی کمردردم محو شده اما زانو درد خفیف دارم...

اگه فقط بعد از مسواك زدن اين اتفاق ميفته شايد علتش خمير دندون باشه.چون اين اتفاق تازگيا براتون افتاده شايد به موارد قبلي ربطي نداشته باشه.با امتحان يه مارك خمير دندون ديگه ببينيد بازم اين اتفاق ميفته يا نه.الان خمير دندون تقلبي هم توي بازار هست
    2 3 مدل خمیر دندون امتحان کردم... در ضمن شب ها استفراغ میکنم و صبح اگه مسواک بزنم فقط حالت تهوع میگیرم اما بالا نمیارم مگر یک مقدار خلط و آب... واسه همین خودم به سرطان مشکوکم... چون در بیشتر سرطان های بالاتنه بلعیدن مشکل میشه و غذاها همون بالا سمت مری اینا باقی میمونه...

متخصص داخلی
    برم متخصص داخلی پس؟ من خودم گفتم برم متخصص مغز و اعصاب شاید ریشه همه این مشکلات عصبیه... این چند سال خیلی هم اوضاع روحیم خراب بوده....

اگه نباشه جاش خالی می مونه masood.ashoori789's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

در کل توضیحات ، خیلی به مرگ و مردن فکر کردید و میکنید ، زندگی یک جرقه بین تولد و مرگه ، زمان فقط برای انسان محدود،. تعریف داره ،اتوسکوپی برای خیلی افراد اتفاق میوفته ، همون جدا شدن روح از بدن ، انسان سالم از نظر روانی به مرگ فکر می‌کنه ، ولی برای رسیدنش لحظه شماری نمیکنه ، زندگیتون رو بکنید ، هروقت اجل رسید میریم دیگه ، چه عجله ای هست !
    یک روان ناسالم ، می‌تونه به شدت بدن رو بیمار کنه و مشکلات جسمی شدید ایجاد کنه ،
    برای تشخیص سرطان پیش یک فوق تخصص سرطان بزرگسالان برید ، یک پزشک خوب ، چون وجود یا عدم وجودش دو مسیر متفاوت در زندگی شما ایجاد میکنه ، صحت تشخیص بسیار مهمه ، با معاینه بالینی و آندوسکوپی و سونوگرافی ، نهایت یک سی تی اسکن میتونید نتایج خوبی بدست بیارید،

16. این کاربر از masood.ashoori789 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام
    من شبیه این علائم را در کسانی که رفلاکس معده ( برگشت اسید معده به مری و نای ) دارند دیده ام که علاوه بر تغذیه استرس و شرایط محیطی در تشدید حالشان خیلی مهم است و اکثرا اول صبح شرایطی مثل شما دارند.

18. این کاربر از gmd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •