تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: داروی فلوکسیتین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض داروی فلوکسیتین

سلام . مادر من مدت زیادی است که دچار اضطراب و دلهره شدید شده بطوری که میگوید دلم میخواهد بیشتر اوقات بیرون خانه باشم . و حوصله انجام کارهایش را مثل سابق ندارد . البته باید بگویم برای هر کار یا مشکلی خیلی ذهنش را مشغول میکند و اگر قرار باشه اتفاقی هرچند خوب پیش بیاید باز هم ایشان دچار استرس و دلهره و دلشوره میشود. آیا مصرف داروی فلوکسیتین برای ایشان موثر است؟ اگر میتواند این دارو را مصرف کند ، باچه دوزی؟ و چه مدت؟ قابل ذکر است که مادرم تاکنون هیچ داروی اعصاب و روان مصرف نکرده و غیر از آن هم هیچ دارویی مصرف نمیکند . سنشان 64سال است و وزنشان حدود 75کیلو گرم . ممنون میشوم پاسخ دهید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

سلام . مادر من مدت زیادی است که دچار اضطراب و دلهره شدید شده بطوری که میگوید دلم میخواهد بیشتر اوقات بیرون خانه باشم . و حوصله انجام کارهایش را مثل سابق ندارد . البته باید بگویم برای هر کار یا مشکلی خیلی ذهنش را مشغول میکند و اگر قرار باشه اتفاقی هرچند خوب پیش بیاید باز هم ایشان دچار استرس و دلهره و دلشوره میشود. آیا مصرف داروی فلوکسیتین برای ایشان موثر است؟ اگر میتواند این دارو را مصرف کند ، باچه دوزی؟ و چه مدت؟ قابل ذکر است که مادرم تاکنون هیچ داروی اعصاب و روان مصرف نکرده و غیر از آن هم هیچ دارویی مصرف نمیکند . سنشان 64سال است و وزنشان حدود 75کیلو گرم . ممنون میشوم پاسخ دهید
    سلام
    من قبلا فلوکستین مصرف می کردم. خیلی خوب بود ولی معده م ناراحت می شد مخصوصا که بعد از مدتی کیفیت تولید به شدت کاهش یافت. نسخه خارجی شو تهیه کردم که بسیار بسیار گرون بود و در نهایت پزشکم عوض کرد.

مصرف به تنهایی قرص فلوکستین پاسخگو نیست. شما باید برید پزشک و چند داروی ترکیبی بهتون بدن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •