تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 10 از 10

نام تاپيک: مشکل رد نشدن صفحه ی ورود اکانت گوشی galaxy a7 2017 - دردسر بعد از آپدیت کردن سیستم عامل

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض مشکل رد نشدن صفحه ی ورود اکانت گوشی galaxy a7 2017 - دردسر بعد از آپدیت کردن سیستم عامل

سلام
    جدیدا درخواست آپدیت اندروید رو نمایش میداد که بلخره پذیرش زدم تا آپدیت کنه . بعد از اینکه تموم شد طبق روال گوشی خاموش روشن شد تا نسخه ی جدید سیستم عامل اعمال بشه . انجام شد اما دیگه صفحه ی اصلی نمایش داده نمیشد . یعنی هیچ نرم افزاری رو نمایش نمیداد حتی اینکه صفحه ی خانه هم وجود نداشت . مجبور شدم ریست فکتوری بکنمش . طبق روال معمول ریست فکتوری انجام شد و سیستم شروع به کار کرد اما الان دیگه هیچ گزینه ی "رد شدن" و یا "skip" وجود نداره و اجبارا میخواد که ایمیلی که قبلا رو این گوشی بوده رو حتما وارد کنم اما نه ایمیل یادم هست و نه هیچی . از شانس بد تمامی میانبرهای تقلبی که تو یوتوب آموزش داده شده تو این نسخه ی اندروید غیرفعال شدن . مثلا گزینه ی asist و یا اینکه بخوای بلوتوث رو فعال کنی و از اونجا راه میابری رو بری اصلا همشون غیر فعال شدن . حالا گوشی فقط یک چیز میخواد که راه بیوفته و اون فقط و فقط ایمیلی هست که قبلا روش بوده
    راه حلتون چیه؟ فکر کنم اندروید 8 شده

کـاربـر بـاسـابـقـه Vallio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

من اتفاقا چند روز پیش آپدیت کردم و همچین مشکلی نداشتم ، حالا به نظرم اجازه نمیده ایمیل جدید اد بشه ؟! شاید توی تنظیمات ایمیل قبلیتون این ویژگی رو ست کرده بودین !

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

من اتفاقا چند روز پیش آپدیت کردم و همچین مشکلی نداشتم ، حالا به نظرم اجازه نمیده ایمیل جدید اد بشه ؟! شاید توی تنظیمات ایمیل قبلیتون این ویژگی رو ست کرده بودین !
    نامرد اجازه ی هیچ کاری رو نمیده حتی سینچ کردن ایمیل دیگری با ایمیل درخواستی رو هم رد میکنه و میخواد که فقط وفقط اون ایملیلی که قبل از ریست فعال بود رو وارد کنی هیچ راه میانبر و تقلبی هم نداره . تو نسخه ی 8 همه ی راههای تقلب منجمله asist و وصل کردن کدجت بلوتوث و تایپ و همه ی موارد رو بلاک کردن .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

نامرد اجازه ی هیچ کاری رو نمیده حتی سینچ کردن ایمیل دیگری با ایمیل درخواستی رو هم رد میکنه و میخواد که فقط وفقط اون ایملیلی که قبل از ریست فعال بود رو وارد کنی هیچ راه میانبر و تقلبی هم نداره . تو نسخه ی 8 همه ی راههای تقلب منجمله asist و وصل کردن کدجت بلوتوث و تایپ و همه ی موارد رو بلاک کردن .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    میتونی یه عکس برام بگیری ببینم ؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2009

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

چه حالت بدی ، فلش و یا وایپ رو امتحان نکردید؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

چه حالت بدی ، فلش و یا وایپ رو امتحان نکردید؟!
    گوشیو دادن نمایندگی انگار رام زده 100 تمنم گرفته!

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

گوشیو دادن نمایندگی انگار رام زده 100 تمنم گرفته!
    خودت نمیتونی با اودین فلش کنی ؟!

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خودت نمیتونی با اودین فلش کنی ؟!
    معلومه که میتونم . به لطف یوتوب همه چی الان راحت شده

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    اصفهـــان

پيش فرض

معلومه که میتونم . به لطف یوتوب همه چی الان راحت شده
    زدی فلش ؟! چرا یو تیوب ؟! راحت تو انج.من م.و.بایلس.تا.ن میتونی روش هاشو پیدا کنی به فارسی که اگه مشکلی پیش اومد اونجا بپرسی ، من روش های مال 5 سال پیششو بلدم، اول سرچ کن آخرین ورژنشو بعد انجام بده ، میتونی مشکلتم اونجا بپرسی که با فلش زدن حل میشه یا نه !

11. این کاربر از Vallio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •