تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مخاطبین موبایلم پاک نمیشه!

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مخاطبین موبایلم پاک نمیشه!

سلام
    مدتیه یه مشکل عجیب برام پیش اومده مخاطبین موبایل اندرویدم رو هرچی پاک میکنم دوباره میان! scnc رو هم غیر فعال کردم و back up رو همچنین و لی مشکل حل نشد

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مخاطبین در جا های مختلفی ذخیره می شوند .
    از جمله در اکانت های گوگل ، سیم کارت ، حافظه گوشی ، اکانت نرم افزارهای پیام رسان مثل تلگرام و غیره .
    چیزی که در بخش مخاطبین گوشی و دفترچه تلفن گوشی خود مشاهده میکنید جمعی از تمام این مخاطبین هست .
    بنابراین به عنوان مثال اگه شما برنامه تلگرام روی گوشی خود دارید و در اون برنامه داخل اکانت خودتون مخاطبین کاملی دارید ، لیست این مخاطبین در داخل گوشی شما بخش دفترچه تلفن اضافه خواهد شد .

3. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مخاطبین در جا های مختلفی ذخیره می شوند .
    از جمله در اکانت های گوگل ، سیم کارت ، حافظه گوشی ، اکانت نرم افزارهای پیام رسان مثل تلگرام و غیره .
    چیزی که در بخش مخاطبین گوشی و دفترچه تلفن گوشی خود مشاهده میکنید جمعی از تمام این مخاطبین هست .
    بنابراین به عنوان مثال اگه شما برنامه تلگرام روی گوشی خود دارید و در اون برنامه داخل اکانت خودتون مخاطبین کاملی دارید ، لیست این مخاطبین در داخل گوشی شما بخش دفترچه تلفن اضافه خواهد شد .
    فکر میکنم مشکل از اینها نیست احساس میکنم که گوشی ویروس گرفته ! هر کاری میکنم پاک میشن ولی دوباره ظاهر میشن

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

فکر میکنم مشکل از اینها نیست احساس میکنم که گوشی ویروس گرفته ! هر کاری میکنم پاک میشن ولی دوباره ظاهر میشن
    احیانا شماره های تلگرامت نیست؟
    چون تلگرام از مخاطبین نسخه ی پشتیبان تهیه میکنه و بعد که یک سری از شماره ها را در گوشی پاک کنی، تلگرام آنها را تا زمانی که از خود تلگرام پاکش نکنی، نگهش میداره.

6. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال ae2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

احیانا شماره های تلگرامت نیست؟
    چون تلگرام از مخاطبین نسخه ی پشتیبان تهیه میکنه و بعد که یک سری از شماره ها را در گوشی پاک کنی، تلگرام آنها را تا زمانی که از خود تلگرام پاکش نکنی، نگهش میداره.
    والا تلگرام طلایی که نصبه هر مخاطبی که پاک میکنم بعد از چند دقیقه دوباره ظاهر میشه فکر نکنم به تلگرام مرتبط باشه. اصلا وقتی چیزی رو پاک میکنم چرا دوباره باید ظاهر بشه. وقتی بعضی وقتها پاک میکنم مینویسه ead only فایل. من به نظرم زیر سر مخاطبین گوگل باشه ولی قبلا اینطوری نبود نمیدونم چرا حالا اینطور شده
    Last edited by ae2009; 16-07-2018 at 20:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •