تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ارتقا لپ تاپ ایسوس (درخواست راهنمایی)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض ارتقا لپ تاپ ایسوس (درخواست راهنمایی)

سلام خدمت دوستان
    من یه لپ تاپ ASUS مدل X550CC دارم با رم 6 و هارد 1 ترا و سی پی یو 2 هسته ای I5 و به علت اینکه تو بازی ها کم میاره و یه ذره هم کند شده قصد ارتقا دارم. حالا میخوام بدونم پیشنهاد شما اینه که کدوم یک از قطعات لپ تاپ رو ارتقا بدم (در ضمن زیاد بازی نمی کنم و اصلا برا گیم نمیخوام) منتهی برای کند شدندش میخوام ارتقا بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    در ضمن گرافیک هم Nvidia GT 720M 2GB هستش.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان
    من یه لپ تاپ ASUS مدل X550CC دارم با رم 6 و هارد 1 ترا و سی پی یو 2 هسته ای I5 و به علت اینکه تو بازی ها کم میاره و یه ذره هم کند شده قصد ارتقا دارم. حالا میخوام بدونم پیشنهاد شما اینه که کدوم یک از قطعات لپ تاپ رو ارتقا بدم (در ضمن زیاد بازی نمی کنم و اصلا برا گیم نمیخوام) منتهی برای کند شدندش میخوام ارتقا بدم. ممنون میشم راهنمایی کنید
    برای بازی ک فقط کارت گرافیک بیشتر...و کارت گرافیک لپتاپ ها هم قابل ارتقا نیس...
    رم ۶ هم کافیه و ارتقاش تاثیر آنچنانی نداره...
    اما چیزی ک واقعا تو سرعت لپتاپ موثره هارد هستش یعنی شما یه هارد ssd اضافه کنین ب لپتاپ...ک اونم دردسرهای مربوط ب خودشو داره...از قیمت بگیر تا خود نصب هارد...ولی خب جدا سرعت رو بالا میبره...

3. 2 کاربر از mhda69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه حبیب 35's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

اگر ازاول سیستم کندبوده که ارتقای رم انجام بدید
    اما اگربه تازگی احساس کندبودن سیستم میکنیدمیتونه دلایل زیادی مثل ویروس وبدسکتور هارد وگرم شدن بیش ازحدcpuو....
    داشته باشه احتمالا همون هاردکه دوستمون فرمودن گزینه خوبیه
    البته درهرصورت توجه داشته باشید ارتقارم میتونه کمک خوبی به بالا رفتن سرعت سیستم بکنه

5. این کاربر از حبیب 35 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

برای بازی ک فقط کارت گرافیک بیشتر...و کارت گرافیک لپتاپ ها هم قابل ارتقا نیس...
    رم ۶ هم کافیه و ارتقاش تاثیر آنچنانی نداره...
    اما چیزی ک واقعا تو سرعت لپتاپ موثره هارد هستش یعنی شما یه هارد ssd اضافه کنین ب لپتاپ...ک اونم دردسرهای مربوط ب خودشو داره...از قیمت بگیر تا خود نصب هارد...ولی خب جدا سرعت رو بالا میبره...
    خیلی ممنون
    من یه سایت خارجی پیدا کردم که نشون میده لپ تاپ توانایی ارتقا با چه قطعاتی رو داره (سازگاری) اونجا هم حرف شما تایید شد چون نوشته بود تعویض SSD تا 33 درصد و تعویض CPU تا 18 درصد کارایی رو بالا میبره.

- - - Updated - - -

اگر ازاول سیستم کندبوده که ارتقای رم انجام بدید
    اما اگربه تازگی احساس کندبودن سیستم میکنیدمیتونه دلایل زیادی مثل ویروس وبدسکتور هارد وگرم شدن بیش ازحدcpuو....
    داشته باشه احتمالا همون هاردکه دوستمون فرمودن گزینه خوبیه
    البته درهرصورت توجه داشته باشید ارتقارم میتونه کمک خوبی به بالا رفتن سرعت سیستم بکنه

مشکل نرم افزاری ندارم نه ویروس نه بدسکتور هیچی.
    ولی باید به فکر تعویض SSD باشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2019

پيش فرض

دوست عزیز میشه اون سایت خارجی رو بگی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •