تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: ویروسی که توی هر فولدر فلش یه فایل به اسم new folder میسازه و با فرمت کردن پاک نمیشه (تو رو خدا کمکم کنید)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

12 ویروسی که توی هر فولدر فلش یه فایل به اسم new folder میسازه و با فرمت کردن پاک نمیشه (تو رو خدا کمکم کنید)

لیست تاپیک ها رو دیدم توش نبود
    ویروس نیوفولدر نیستش که کلی حجم اسغال میکنه و ....
    شورتکات هم نیست
    ویروسی که توی هر فولدر فلش یه فایل سیستمی به اسم new folder میسازه و با فرمت کردن پاک نمیشه (هم فرمت معمولی کردم هم فرمت سریع بازم پاک نشد)
    وقتی معمولی پاکش میکنم وقتی میرم بیرون دوباره میام تو فلش دوباره ساخته شده .حجمش 54کیلوبایته توی پروپرتیزش فقط تیک آرشیو خورده

بخواطر ادبیات حرف زدن داغونم معذرت میخام

لطفا کمکم کنید فلش نازنینم ویروس بدی گرفته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    Last edited by mansia; 13-07-2018 at 22:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2018

پيش فرض

خیلی ممنون همین کار ها رو کردم ولی فقط نورتون شناختش (به شیلتر فکن نیاز داشت ) و گفت در حین ری استارت ویروس رو پاک میکنه وقتی ری استارت شد گفت پاک نشد (حتی یه بار سریع شیلتر فکن رو روشن کردم قبل اینکه نورتون پیام بده)
    خلاصه هنوز از شرش خلاص نشدم
    پیلیز کمک کنید دوستان

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

ویروس رو روی سیستم هاتونم باید پاک سازی کنید .... از نسخه رایگان کسپرسکی یا بیت دیفندر استفاده کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

خیلی ممنون همین کار ها رو کردم ولی فقط نورتون شناختش (به شیلتر فکن نیاز داشت ) و گفت در حین ری استارت ویروس رو پاک میکنه وقتی ری استارت شد گفت پاک نشد (حتی یه بار سریع شیلتر فکن رو روشن کردم قبل اینکه نورتون پیام بده)
    خلاصه هنوز از شرش خلاص نشدم
    پیلیز کمک کنید دوستان
    واقعا محصولات سیمانتک حیف شدن که برای ما دیگه قابل دسترس نیست و اگرنه که مشکل پیدا کرده بوده و کار عملا تمام شده بوده.
    یک سری راه حل و ابزار پیدا کردم که میتونه مشکل حل کنه اما دردسرش هم بیشتره . بنابراین میزارم برای بعد اگر روش زیر جواب نداد.
    شما که تا اینجای کارو اومدی لطف کن اول system restore برای تمام درایوها غیر فعال کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو نصب و آپدیت کن .هر فلش مموری و هارد اکسترنالی که داری رو به سیستم وصل کن و تمام درایو هاتو بزار full scan کنه. از یک فولدر هم نگذر. به احتمال زیاد میتونه ویروس پاک کنه.
    اگر ویروس پاک شد و فولدرهاتون مشکل مخفی شدن پیدا کرده بودن از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید تا فولدرهاتونو به حالت عادی در بیاره.
    Last edited by mansia; 21-07-2018 at 16:02.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •