تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 2 از 2

نام تاپيک: کدوم آپلود سنتر رو برای بارگذاری فایل انتخاب و لینک رو برای دوستان در فیسبوک ارسال کنم؟

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

14 کدوم آپلود سنتر رو برای بارگذاری فایل انتخاب و لینک رو برای دوستان در فیسبوک ارسال کنم؟

سلام

من باید یک فایل Pdf رو که حجمش حدود 30 مگ هست رو برای تک تک دوستان فیسبوکم ارسال کنم که کار مشکلی هست و اینترنت ضعیفی دارم. تعداد دوستان هم حدود 300 نفر هست. می خوام یک آپلود سنتر خوب انتخاب کنم و فایل pdf رو اونجا آپلود کنم و لینک صفحه دنلود فایل رو از طریق پیغام شخصی یا همون message در فیسبوک به هر کدام از دوستان بدم که خودشون برن و فایل رو بگیرن. بعضی از کاربرها و دوستان اطلاعات کمی از کامپیوتر و اینترنت دارن و ممکن دچار مشکل بشن و متوجه نشن چطوری باید فایل رو بگیرن. کدام آپلود سنتر برای آپلود فایل محیط بهتر و راحت تری داره که کاربر وقتی لینک صفحه دنلود رو بهش دادم راحت و بدون مشکل فایل رو بگیره؟ بعضی از آپلود سنترها پولی هستند یا طوری هستند که کاربر گیج میشه. آپلود سنتر خارجی باشه بهتره تا داخلی.

ممنون

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

سلام

من باید یک فایل Pdf رو که حجمش حدود 30 مگ هست رو برای تک تک دوستان فیسبوکم ارسال کنم که کار مشکلی هست و اینترنت ضعیفی دارم. تعداد دوستان هم حدود 300 نفر هست. می خوام یک آپلود سنتر خوب انتخاب کنم و فایل pdf رو اونجا آپلود کنم و لینک صفحه دنلود فایل رو از طریق پیغام شخصی یا همون message در فیسبوک به هر کدام از دوستان بدم که خودشون برن و فایل رو بگیرن. بعضی از کاربرها و دوستان اطلاعات کمی از کامپیوتر و اینترنت دارن و ممکن دچار مشکل بشن و متوجه نشن چطوری باید فایل رو بگیرن. کدام آپلود سنتر برای آپلود فایل محیط بهتر و راحت تری داره که کاربر وقتی لینک صفحه دنلود رو بهش دادم راحت و بدون مشکل فایل رو بگیره؟ بعضی از آپلود سنترها پولی هستند یا طوری هستند که کاربر گیج میشه. آپلود سنتر خارجی باشه بهتره تا داخلی.

ممنون
    سلام

در حال حاضر میشه گفته آپلودسنتر پیکوفایل مطمئن ترین هست و به راحتی میتونید تا حجم 700 مگابایت رو بدون ثبت نام توش آپلود کنید یک لینک بهتون میده که از طریق اون میشه فایل رو دانلود کرد . آدرس اینه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3. این کاربر از kian98 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •