تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 14 از 14

نام تاپيک: بستن کیس برای Gaming تا سقف ۶ میلیون

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود دوست عزیز
    قطعاتی که الان دارین رو بهتره رد کنین بره...

بهترین سیستم با این قیمت مبتنی بر پلت‌فروم AMD Ryzen خواهد بود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پردازنده‌ی مورد نظر، کولر خوبی هم همراهش داره پس از خرید کولر بی‌نیاز میشین، همچنین دارای 8 هسته و شانزده نخ هست و استعداد بسیار خوبی برای اورکلاک داره
    مادربرد هم قابلیت‌های LED lighting, DDR4 3200MHz, 32Gb/s M.2, USB3.0,SATA 6Gb/s, USB 3.0 رو داره که در نوع خودش با توجه به سایز و قیمت اندک بسیار مناسب کارتون هست
    رم سینگل هست و دارای فرکانس 2400 مگاهرتز، که البته باید از فروشنده بخواین که تست کنه ببینین روی مادربردتون و سیستم‌تون جواب میده یا نه
    کارت گرافیک هم از به‌قولی خوب‌های 1050ti هست، هرچند توصیه میشه به جای این گرافیک یه 1060 کارکرده خریداری کنین
    ssd همون موردی که خودتون انتخاب کردین درج شده
    و در نهایت پاوری که انتخاب شده به این دلیل هست که شاید در آینده نیاز به افزودن قطعاتی مثل هارد یا تعویض گرافیک با مدل قوی‌تر و ... داشته باشین، به همین خاطر آینده‌نگرانه‌تر انتخاب شده

این پلت‌فروم برای نسل اول رایزن هست، نسل دومش هم موجود هست که البته قیمت بسیار بالاتری داره و هنوز مادربردهاش موجود نشدن، جز یک مادربرد که قیمتی بالای 1.5 میلیون داره.

معادل همین سیستم از پلت‌فروم اینتل از لحاظ قیمتی بسیار بالاتر خواهد بود
    البته پردازنده‌ی 8 هسته‌ای اینتل که خودش شاید به تنهایی قیمت کل سیستم باشه

امیدوارم پست بنده به درد بخور باشه
    دوباره سلام،

من یه لیستی آماده کردم از قیمت همین قطعات که گفتی تو سایت‌های مختلفی که آنلاین میفروشن. متاسفانه چندتا از قطعات رو همه ندارن، خواستم ببینم امکانش هست یه مدل دیگه که تقریبا identical هست رو معرفی کنی؟

بیشتر از همه کارت گرافیک هست که اذیت میکنه. از بین چهارتا سایت معروف (که به دلیل تبلیغات نمیتونم اسمشون رو اینجا بگم)، فقط یکیشون این کارت گرافیکی که گفتی رو دارن. مدل‌های مشابه/نزدیک نداره؟

سخت‌افزار بعدی رم هست، اکثرا مدل ۸ گیگ رو دارن، دوتا ۸ گیگ بگیرم بجای یه ۱۶ گیگ چطوره؟ و اینکه چون دارم آنلاین سفارش میدم، امکانش هست مدلی رو بگی که حتما با مادربورد همخوانی خواهد داشت؟

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوباره سلام،

من یه لیستی آماده کردم از قیمت همین قطعات که گفتی تو سایت‌های مختلفی که آنلاین میفروشن. متاسفانه چندتا از قطعات رو همه ندارن، خواستم ببینم امکانش هست یه مدل دیگه که تقریبا identical هست رو معرفی کنی؟

بیشتر از همه کارت گرافیک هست که اذیت میکنه. از بین چهارتا سایت معروف (که به دلیل تبلیغات نمیتونم اسمشون رو اینجا بگم)، فقط یکیشون این کارت گرافیکی که گفتی رو دارن. مدل‌های مشابه/نزدیک نداره؟

سخت‌افزار بعدی رم هست، اکثرا مدل ۸ گیگ رو دارن، دوتا ۸ گیگ بگیرم بجای یه ۱۶ گیگ چطوره؟ و اینکه چون دارم آنلاین سفارش میدم، امکانش هست مدلی رو بگی که حتما با مادربورد همخوانی خواهد داشت؟
    درود

متاسفانه توی این ده دوازده روز کلی تغییرات داشتیم، چه تو ارز، چه توی موجودی کالا و چه سیاست‌های فروش...
    الان اکثر فروشنده‌ها جنس نمی‌فروشن، یا اگر بفروشن هم بسیار گران می‌فروشن...
    این موردی که عرض می‌کنم شاید یک احتمال باشه که : احتمال قحطی قطعات تا اواخر مرداد و یا اواخر تابستون وجود داره و ممکنه قطعات دیگه موجود نشن...
    سعی کنین فروشگاه‌های آنلاین رو در حال حاضر بی‌خیال بشین، بهترین کار مراجعه‌ی حضوری هست...
    یا اینکه به نمایندگی ل.کامپیوتر که توی شهرتون هست حضوری مراجعه کنین ببینین چی میگن
    اگه می‌تونین قطعاتی مثل پردازنده و رم رو کارکرده تهیه کنین...

تو اکثر فروشگاه‌ها تابلو نوشته درج شده که به علت نوسانات عرضی فروش متوقف شده است.

کاش زودتر اقدام می‌کردین

3. 2 کاربر از EHSANRF بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2018
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

amd ببند به جای اینتل ارزون تر درمیاد

مادر برد z هم احتیاج نیست چون سی پی یوت k نیست

اس اس دی هم برندهای ارزون تر پیدا میشن

5. این کاربر از renfield بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

درود

متاسفانه توی این ده دوازده روز کلی تغییرات داشتیم، چه تو ارز، چه توی موجودی کالا و چه سیاست‌های فروش...
    الان اکثر فروشنده‌ها جنس نمی‌فروشن، یا اگر بفروشن هم بسیار گران می‌فروشن...
    این موردی که عرض می‌کنم شاید یک احتمال باشه که : احتمال قحطی قطعات تا اواخر مرداد و یا اواخر تابستون وجود داره و ممکنه قطعات دیگه موجود نشن...
    سعی کنین فروشگاه‌های آنلاین رو در حال حاضر بی‌خیال بشین، بهترین کار مراجعه‌ی حضوری هست...
    یا اینکه به نمایندگی ل.کامپیوتر که توی شهرتون هست حضوری مراجعه کنین ببینین چی میگن
    اگه می‌تونین قطعاتی مثل پردازنده و رم رو کارکرده تهیه کنین...

تو اکثر فروشگاه‌ها تابلو نوشته درج شده که به علت نوسانات عرضی فروش متوقف شده است.

کاش زودتر اقدام می‌کردین
    متاسفانه خریدار (برادرم) متوجه این موضوعات نیست و منم هرچی باهاش صحبت کردم فایده نداشت.

اگر امکانش هست، برای رم، مادربورد و کارت گرافیک چند مدل مشابه بفرمائید چون این مدل‌ها تو بازار نیست یا من نمیتونم پیدا بکنم.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •