تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 9 از 9

نام تاپيک: رفع اتهام پیپیده!!!

آخر فروم باز hamid3369's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض رفع اتهام پیچیده

دوستان سلام
    یک پیمانکار فاضلاب سیم مخاراتی رو قطع کرد زیر خاک خواست فرار کنه به مخابرات زنگ زدم اومدن صورت جلسه کردن براش حالا هم کابل هارو تعمیر کردن و براورد خسارت برای پیمانکار تعیین کردن دیروز پیمانکار فاضلاب منو تو کوچه دید گفت پس شما بودی موجب این اتفاقات شدی ..دوستان بعد یک ساعت مخابرات اومد یک دست کابل اوردن دادن پیمانکار فاضلاب که حفاری کنه و بزاره زیر خاک و امدن پیش من چون قرار بود برن شهرک بعدی رو راه اندازی تلفنی کنن ازم درخواست کردن که پیمانکار رو راهنمایی کنم کابلارو طبق اصول جای گذاری کنه ولی من خواستم با پیمانکار فاضلاب صحبت کنم گوش نکرد و تا عصر هم حفاری مخابرات رو انجام نداد و نمیدونم چه بلایی بر سیم ها اورده .....حالا دوستان اگه این پیمانکار بخواد علیه من پاپوش درست کنه بگه من کابل هارو موقت پیش من گذاشته و من اونارو سرقت کردم چطور باید رفع اتهام کنم
    Last edited by hamid3369; 10-07-2018 at 15:52.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    مگه مخابرات کابل به شما تحویل داده ؟ بعد مگه شما مدرکی امضا کردی یا حتی یه کاغذ پاره رو امضا کردی ؟
    حرف باد هوا و هیچ جای با حرف رای صادر نمی کنه

البته من 1 مورد نفهمیدم به شما چه ربطی داره که به کار اون نظارت کنید ؟ به نظرم یه کم اشتباه کردید چون این کار به شما ربطی نداره و فقط وظیفه بوده که اطلاع بدید و تمام اون اقا هم هیچ کار قانونی نمی تونه بر ضد شما بکنه
    بعد مخابرات اصلا به پیمانکار دیگه کابل نمیده چون اون شخص نه تخصص داره نه اجازه
    کلا چیزی که گفتید با منطق جور نیست

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

سلام
    مگه مخابرات کابل به شما تحویل داده ؟ بعد مگه شما مدرکی امضا کردی یا حتی یه کاغذ پاره رو امضا کردی ؟
    حرف باد هوا و هیچ جای با حرف رای صادر نمی کنه

البته من 1 مورد نفهمیدم به شما چه ربطی داره که به کار اون نظارت کنید ؟ به نظرم یه کم اشتباه کردید چون این کار به شما ربطی نداره و فقط وظیفه بوده که اطلاع بدید و تمام اون اقا هم هیچ کار قانونی نمی تونه بر ضد شما بکنه
    بعد مخابرات اصلا به پیمانکار دیگه کابل نمیده چون اون شخص نه تخصص داره نه اجازه
    کلا چیزی که گفتید با منطق جور نیست
    منظور من اینه که پیمانکار فاضلاب با خودش گفته من کابلو قطع کردم کسی پیگیر نیست در میرم .ولی من مچشو گرفتم به اون خاطر خیلی بدرفتاری میکنه....هیچی امضا نکردم من پیمانکار مخابرات دوست صمیمی من هست گفت این مرد کابلو قطع کرده باید خودشم کابلو با بیل خودش جایگذاری کنه من نصب کنم ..چون طرفین فاضلابی تو باغ نبودن و من خودم سر رشته دارم گفت نقشه کار اینطوره شما راهنمایی کن ما فعلا نیستیم ..ربطش به من اینه دوست بودیم با هم گفت در نبود من راهنمایی کن بله تمام ماجرا صحت داره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

ببین عزیز این که شما لطف کردی درست
    این که اون بابا کار اشتباه کرده و شما هم اطلاع دادی درست
    ولی از جای که کابل به اون بابا دادن غلط
    حالا دادن و دوست شما از شما خواسته نظارت کنی درست (ولی طبق قانون باز غلط)
    منظور من از منطقی نیست این نبود که دروغ میگید و اگر منظور بد رسوندم پوزش
    منظورم این بود که نباید همچین کاری میکردن و این که این کار کردن جای تعجب داره (و بازرسی میتونه داستان پیگیری کنه و دوست شما رو توبیخ کنه)

در کل سخت نگیر هیچ کاری نمی تونه بکنه که به ضرر شما تموم بشه

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

ببین عزیز این که شما لطف کردی درست
    این که اون بابا کار اشتباه کرده و شما هم اطلاع دادی درست
    ولی از جای که کابل به اون بابا دادن غلط
    حالا دادن و دوست شما از شما خواسته نظارت کنی درست (ولی طبق قانون باز غلط)
    منظور من از منطقی نیست این نبود که دروغ میگید و اگر منظور بد رسوندم پوزش
    منظورم این بود که نباید همچین کاری میکردن و این که این کار کردن جای تعجب داره (و بازرسی میتونه داستان پیگیری کنه و دوست شما رو توبیخ کنه)

در کل سخت نگیر هیچ کاری نمی تونه بکنه که به ضرر شما تموم بشه
    متاسفانه قانون جنگل حکمفرماست نمیدونم اینجا شهرستان اینطوره یا همه جا

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

متاسفانه قانون جنگل حکمفرماست نمیدونم اینجا شهرستان اینطوره یا همه جا
    خوب شما درسته که به سفارش دوستتون میخواید بالا سر کار وایسیسد ولی جوری رفتار نکنید که همه کاره به نظر بیاید.
    به گونه ای باشید که انگار پیر محل اومده داره کلانتر بازی در میاره. نه اینکه بخواید با اون کابلی که در دستتونه ابراز قدرت کنی. به هر حال اون طرف الکی پیمانکار نشده و گرگ روزگاره . منتظر فرصتی برای جبران خسارتهای وارده به خودشه

رفیق شما هم خوب حرف درستی میزنه. پیمانکار فاضلاب چشماش چارتا میشه و کابل رو جا گذاری میکنه بعد کارشناس مخابرات میاد ارتباط کابل رو برقرار میکنه. خوب همینطوریه دیگه.

اون کابل رو هم امانی داده دست شما که فردا پیمانکار نتونه بگه آقا شما به من کابل ندادی منم اینجارو نکندم.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

خوب شما درسته که به سفارش دوستتون میخواید بالا سر کار وایسیسد ولی جوری رفتار نکنید که همه کاره به نظر بیاید.
    به گونه ای باشید که انگار پیر محل اومده داره کلانتر بازی در میاره. نه اینکه بخواید با اون کابلی که در دستتونه ابراز قدرت کنی. به هر حال اون طرف الکی پیمانکار نشده و گرگ روزگاره . منتظر فرصتی برای جبران خسارتهای وارده به خودشه

رفیق شما هم خوب حرف درستی میزنه. پیمانکار فاضلاب چشماش چارتا میشه و کابل رو جا گذاری میکنه بعد کارشناس مخابرات میاد ارتباط کابل رو برقرار میکنه. خوب همینطوریه دیگه.

اون کابل رو هم امانی داده دست شما که فردا پیمانکار نتونه بگه آقا شما به من کابل ندادی منم اینجارو نکندم.
    به من کابلی ندادن به فاضلابیه دادن فقط خواستن ازم به قول خودتون کلانتر بازی دربیارم اونم رفتم پیش پیمانکار فاضلاب تا تونست زخم زبون بارم کرد دختر باز اینستا وزیر اقا منم زنگ زنگ زدم طرفین مخابراتی گفتن برو خانه ولش کن

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

به من کابلی ندادن به فاضلابیه دادن فقط خواستن ازم به قول خودتون کلانتر بازی دربیارم اونم رفتم پیش پیمانکار فاضلاب تا تونست زخم زبون بارم کرد دختر باز اینستا وزیر اقا منم زنگ زنگ زدم طرفین مخابراتی گفتن برو خانه ولش کن
    هه هه

متلک بارت میکرد که از اونجا بری ...
    این سبک رفتاری، شیوه برخوردی داره که احتمالا شما وافق به این شیوه نیستی. از طرفی هم اونم کارشو خوب بلده.

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    ایلام

پيش فرض

هه هه

متلک بارت میکرد که از اونجا بری ...
    این سبک رفتاری، شیوه برخوردی داره که احتمالا شما وافق به این شیوه نیستی. از طرفی هم اونم کارشو خوب بلده.
    با ماموران شهرداری درافتادن مقصر 100%% محسوب میشی شکایت کنه واویلا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •