تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 17 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 161

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۱۹-۲۰۱۸

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

متاسفانه ابرهای سیاه که چه عرض کنم ، ابرهای قهوه ای فانتزی بر سر تیم ما سایه افکندن و دارن همینجوری بی وقفه می بارن به سر و روی تیم و بازیکنا و کادر فنی و ساختمون باشگاه و هرچی که هست

در نهایت همین باعث شد که ما خیلی زودتر از حد تصور در همین هفته ی چهارم فانتزی برگ وحشی یا همون وایلد کارد ر حروم تیم کنیم

2. 4 کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

متاسفانه ابرهای سیاه که چه عرض کنم ، ابرهای قهوه ای فانتزی بر سر تیم ما سایه افکندن و دارن همینجوری بی وقفه می بارن به سر و روی تیم و بازیکنا و کادر فنی و ساختمون باشگاه و هرچی که هست

در نهایت همین باعث شد که ما خیلی زودتر از حد تصور در همین هفته ی چهارم فانتزی برگ وحشی یا همون وایلد کارد ر حروم تیم کنیم
    دادا ترکیبت رو بذار اینجا بچه‌ها نظر بدن

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

من که خیلی به موقع وایلد رو زدم . چند ساعت قبل بازیا وایلد زدم ولی هیچ خبری مبتنی بر مصدومیت زاها نبود . برا همین اصن فک نمیکردم به چیدن درست ذخیره ها نیاز پیدا کنم . به همین ترتیب 4 امتیاز میلنر سوخت شد و 0 امتیاز ون بیساکا جاشو گرفت .

صلاح رو هم به موقع انداختمش بیرون و هازاردو آوردم . چه موقعیتی رو از دست داد بازی با لستر

بین خوزه هولباس و بیرین مونده بودم که برنامه بازیا رو که دیدم آرسنال خیلی بازیاش راحت بود . بیرین این هفته 0 گرفت جلوی کاردیف . هولباس 10 گرفت جلوی تاتنهام .

این آگوئرو هم 2 بازی قبل جلو نیوکسل 8 تا زده بود . این هفته اگه همون یه پاس گل الکیو نمیداد به واکر ، هممون نابود میشدیم .

5. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

برایتون چ می کنه این فصل

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این آگوئرو هم 2 بازی قبل جلو نیوکسل 8 تا زده بود . این هفته اگه همون یه پاس گل الکیو نمیداد به واکر ، هممون نابود میشدیم .
    بوشوِگ تو روح بنیتز و اتوبوسش

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

من در ثبت نام به مشکل خوردم !

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب رقابت تنگاتنگی داریم این هفته . هردو 46 . هد تو هد این هفته دست مدافع ولوز هست . البته درنظر بگیر من یه 9 تو چنته دارم

این اعلان مصدومیت تو فانتزی چقد مسخرس واقعا . زاها هفته پیش تا یه ساعت قبل بازی خبری از مصدومیتش نبود ، بعد یهو کلا تو 18 تا هم نبود بخاطر مصدومیت . این هفته که زده بود مصدوم فیکس بازی کرد و گلم زد !

10. این کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

نفر سی و یکم جدول رده بندی هستم.متاسفانه نصف تیمم انگار جز شخصیت های کال آف دیوتی هستند. همه ویلچر نشین شدن یهویی.موندم واید کارت رو حرروم کنم یا حلال. اگه امسال به جای مدال ، تمشکی، آلبالویی چیزی خواستین اهدا کنید من به بازی ادامه بدم وگرنه موندن من فقط و فقط باعث مصدومیت ها در حد رباط صلیبی بازیکنای لیگ برتر خواهد شد. نظر بدین چیکار کنم. انصراف بدم یا بیمارستان احداث کنم ؟
    ( نکته کنکوری و ایمنی و برگ برنده : حتی صفر درصد هم به بازی های قبل از فصل اعتماد نکنید.هدف مربیانی مثل مورینیو و کلوپ این بود که من هفته ای 20-25 امتیاز بیشتر نگیرم )

12. این کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نفر سی و یکم جدول رده بندی هستم.متاسفانه نصف تیمم انگار جز شخصیت های کال آف دیوتی هستند. همه ویلچر نشین شدن یهویی.موندم واید کارت رو حرروم کنم یا حلال. اگه امسال به جای مدال ، تمشکی، آلبالویی چیزی خواستین اهدا کنید من به بازی ادامه بدم وگرنه موندن من فقط و فقط باعث مصدومیت ها در حد رباط صلیبی بازیکنای لیگ برتر خواهد شد. نظر بدین چیکار کنم. انصراف بدم یا بیمارستان احداث کنم ؟
    ( نکته کنکوری و ایمنی و برگ برنده : حتی صفر درصد هم به بازی های قبل از فصل اعتماد نکنید.هدف مربیانی مثل مورینیو و کلوپ این بود که من هفته ای 20-25 امتیاز بیشتر نگیرم )
    سیتی 4 تا دفاع وسط داره : اوتامندی - لاپورته - کمپانی - استونز ، باید چند بازی صبر می کردید تا مشخص بشه کدوما فیکسن ! اوتامندی که پارسال فیکس بود ، این هفته برا اولین بار بازی کرد ! فیکس بودن واکر و مندی قطعیه تو اون تیم ! مگر اینکه اتفاقی بیفته !

مورنو هم که بالای 90 درصد احتمال داشت ذخیره رابرتسون باشه ! تنها نکته تو دفاع لیورپول این بود که آرنولد بازی می کنه یا کلاین ! جو گومز هم که لاورن آماده بشه میره رو نیمکت ! چارلی دنیلز هم که دفاع بورنموث خوب نیست تازه قرار بود بعد هفته سوم ریکو جاشو بگیره !

فیل جونز هم که ریسکش بالا بود چون 3 تا دفاع وسط دیگه داره منچستر ! با توجه به آماده نبودن اشلی یانگ ، بازی کردن لوک شاو مطمئن تر بود ! ( فیل جونز تو حدود 22 بازی بوده فصل پیش و 15 تا کلین شیت داشتن ! پارسال تو یه بازی گل به خودی زد خوزه گذاشتش رو نیمکت و دیگه چسبید همونجا )

جورجینیو ، ویلشر ، کانته ، ژاکا ، فرناندینیو و ... این هافبک هایی نیستن که امتیاز بگیر باشن ! اگر گلی بزنن یا پاس گل بدن بیشتر به اتفاق شبیهه تا یه روند !

پدرو و ویلیان هم که تو یه پست بازی می کنن ! یکی تو زمین باشه اون یکی رو نیمکته !

واردی هم در نبود محرز معلوم نبود چطور کار می کنه و نیاز به گذشت زمان داشت ! اوبا هم فصل قبل خوب بود و هم پیش فصل ولی اصلا انتظارات رو برآورده نکرده ! گلن موری هم تو اون رنج قیمت زاها و آرناتوویچ بهتر بودن !

گومز هم معلوم بود ذخیره بن فاستر میشه ! اگر می خوااید دروازه بانی که بازی نمی کنه تو تیم داشته باشید یکی با قیمت 4 بردارید نه 4.5 !

14. 3 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

@ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Time to lose ؟!

عجب 2 هفته سختی داشتم و دارم تو هد تو هد . یکیشو که به سختی بردم . بعدیو خدا بخیر بگذرونه

پ.ن : دوستان فانتزی سی ال یادتون نره .

پ.ن 2 :
    یه نکته منفیه دیگه ارزش تیمت الآن 96.3 میلیون هست . اگه 3.3 میلیون بانک رو هم بهش اضافه کنیم میشه 99.6 میلیون . حالا این به چه معنیه ؟! به فارسی سخت میشه ر*دی من همون اول گفتم چندتا ترکیب تاپ 10 گروه خودمونو ببین یه ترکیبی سرهم کن . مخصوصا ترکیب ManUTD_IR . ارزش تیمش رسیده به 102.4 میلیون . یعنی فوق العاده . شانس آوردیم تو هد تو هد نیست
    Last edited by omidscafild; 18-09-2018 at 11:52.

16. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •