تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 17 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 161

نام تاپيک: فوتبال فانتزی لیگ برتر انگلستان | فصل ۱۹-۲۰۱۸

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بازی اول انجام شد. من گول حرف های سایت فانتزی رو خوردم. گفته بود 2 تا بازیکن لستر که انتخاب کردم 75% شانس بازی کردن دارن. منم گذاشتمشون روی نیمکت. الان نگاه میکنم میبینم 7 امتیاز گرفتن !!. الان تازه فهمیدم این 75% و اینا اگه داد همه الکیه. اصلا دلیل نمیاره چرا 25% درصد امکان داره تو بازی نباشن !!!
    دوستان تعویض بازیکن مثل جام جهانیه ؟ الان میتونم بازیکنی که نمره کم گرفته رو بذارم روی نیمکت و یه بازیکن دیگه که هنوز بازی نکرده رو بذارم توی زمین ؟ امتیازش برای این هفته ثبت میشه؟ جریمه نمیشم ؟
    اتفاقا می زنه چرا ممکنه بازی نکنن

تعویض بازیکن نداریم ! اگر بازیکنی بازی نکرد ، به صورت اتوماتیک یه نفر رو از رو نیمکت وارد زمین می کنه که به احتمال زیاد اولین نیمکت نشین باشه ، مگر اینکه مثلا 3 تا مدافع تو ترکیب باشن و یکیشون بازی نکنه ، در اینصورت اولین مدافع وارد زمین میشه چون ترکیب با 2 مدافع نداریم : )

2. 2 کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

اتفاقا می زنه چرا ممکنه بازی نکنن

تعویض بازیکن نداریم ! اگر بازیکنی بازی نکرد ، به صورت اتوماتیک یه نفر رو از رو نیمکت وارد زمین می کنه که به احتمال زیاد اولین نیمکت نشین باشه ، مگر اینکه مثلا 3 تا مدافع تو ترکیب باشن و یکیشون بازی نکنه ، در اینصورت اولین مدافع وارد زمین میشه چون ترکیب با 2 مدافع نداریم : )
    هر جا گشتم دلیلشو ندیدم. فقط یه علامت مثلث اخطار بالای اسمش بود.توی پروفایلشم فقط نوشته بود 75% شانس بازی کردن داره
    اتوماتیک تعویض میکنه ؟ فیل جونز دیشب بازی نکرد اما هیچ تعویضی رخ نداده برای من
    پس کلا هر ترکیبی که چیدیم تا آخر هفته همون ترکیب امتیاز میگیره و نیمکت نشینا امتیازی نمیگیرن . درسته ؟ ( به جز کارت نیمکت )

کـاربـر بـاسـابـقـه M . Sayid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

هر جا گشتم دلیلشو ندیدم. فقط یه علامت مثلث اخطار بالای اسمش بود.توی پروفایلشم فقط نوشته بود 75% شانس بازی کردن داره
    اتوماتیک تعویض میکنه ؟ فیل جونز دیشب بازی نکرد اما هیچ تعویضی رخ نداده برای من
    پس کلا هر ترکیبی که چیدیم تا آخر هفته همون ترکیب امتیاز میگیره و نیمکت نشینا امتیازی نمیگیرن . درسته ؟ ( به جز کارت نیمکت )
    الان اگر لاورن رو ببینید نوشته که برای بازی آماده نیست و احتمالا به 2 بازی اول نمی رسه

بعد از پایان همه ی بازی های این گیم ویک تعویض خودکار انجام می گیره ، یعنی برای شما جونز میره بیرون مگوایر میاد تو

بله ، خط آخر درسته

5. این کاربر از M . Sayid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

الان اگر لاورن رو ببینید نوشته که برای بازی آماده نیست و احتمالا به 2 بازی اول نمی رسه

بعد از پایان همه ی بازی های این گیم ویک تعویض خودکار انجام می گیره ، یعنی برای شما جونز میره بیرون مگوایر میاد تو

بله ، خط آخر درسته
    جالبه همین لاورن دیگه اخطارش قرمز رنگ بود. کلا ترانسفرش کردم.
    دیشب بایست 9 امتیاز میگرفتم اما ناآگاهی با قوانین بازی باعث شد ترکیب رو تغیر بدم.
    ان شالله از هفته دوم کارمو شروع میکنم
    مرسی که توضیح دادی

7. این کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

اولین «ترین» امسال هم @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست که با دو تیم توی هد تو هد شرکت کرده و من این هفته با یکی از تیم‌هاش بازی دارم. چرا آخه برادر من؟

9. این کاربر از Amir_oscar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ببینم میشه بدون مهاجم تاپ خوب امتیاز گرفت . ریسک بزرگی کردم .

لوک شاو ! Really ؟!

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان بدشانسیای فاجعه بارتون رو هم تونستید بگید جالب میشه .

خب اولین هفته من پیکفوردو به بگویچ ترجیح دادم چون استیو کوک رو هم داشتم نمیخواستم 2 تا از بورنموث تو تیمم باشه . لذا بازی در جریان بود و اورتون کاملا سوار بر بازی . 1 صفر از ولوز جلو بود که ناگهان دقیقه 40 استاد جگیلکا کاپیتان اورتون با یه تاچ بد توپ مجبور شد تکل بزنه و مستقیم اخراج بشه . با این تکل احمقانه مارکو سیلوا سریعا بعد اخراج گیلفی سیگوردسون یکی دیگه از بازیکنای اصلیم رو بیرون کشید تا مدافع بیاره جای جگیلکا . جالب تر اینکه همون خطای پشت باکس که جگیلکا مرتکب شد مستقیم گل شد . با این شانس میخوام بکجا برسم خدا میدونه !

برسیم به بدشانسی بعدی . بازی بورنموث - کاردیف . من 3 بازیکن از بورنموث داشتم این هفته . بگویچ ، استیو کوک و جاش کینگ . دقیقه 34 روی ویلسون خطای پنالتی شد و جاش کینگ پنالتی زن اول بورنموث هست . ولی چون ویلسون خودش پنالتیو گرفته بود خودش هم سریع توپو برداشت و رفت پشت توپ و پنالتیو زد و گل نشد ! گلر کاردیف هم فیلیپینی بود ! فک کنم گزارشگر بازی گفت اولین فیلیپینیه تاریخ لیگ برتر ! لعنت به تو ویلسون .

خدا ادامه لیگو بخیر بگذرونه ...

12. 5 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

گواردیولا و مورینیو انگار دست به دست هم دادن من همین هفته اول اون کارت وحشی رو بزنم. دی بروین ترکیب اصلی نبود !
    نصف تیم من اصلا بازی نکردن. چه خبرتونهههههههههه؟ الکی صبح تا شب نشستم این بازی های دوستانه آمریکا رو نگاه کردم تا ترکیب تیما دستم بیاد. سانه از منچسترسیتی توی تمام بازی ها فیکس بود. امروز سه دقیقه بازی کرد. برانکو و مسلمان راه انداختن ؟

14. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

هفته‌ی اول، هفته‌ی مهاجما نبود. مخصوصا اونایی که مبلغ هنگفتی گرفتن و اومدن تو تیمامون ولی هیچ کاری نکردن.
    بجای اونها مثلا یه دفاع ارزون 4 میلیونی کریستال بیساکا که یک سوم اونها خرجش کردیم اومد و 12 امتیاز آورد. (البته خیلیامون بهش اعتماد یا ریسک نکردیم گذاشتیمش نیمکت )
    که اگه نذاشته بودیم الان دو تیم ManUTD_IR با مربی Sadegh F و Senbonzakura با مربی M. Sayid همین هفته‌ی اول وارد باشگاه صدتایی‌ها شده بودند.

در مورد پپ هم مشخص بود بازیکنایی مثل اوتامندی و دیبروین و حتی رحیم رو بازی نده و یا تعدادی از مدافعان لیورپول.
    کلا زیاد به پپ اعتماد نباید کرد که چرخشی میذاره بجز چند بازیکن اصلی مثل ادرسن یا دیبروین (که حتما فیکس خواهد بود) و اوتامندی و تعدادی دیگه

تازه گام اول برداشته شده و به اندازه‌ی تقریبا یک سال فرصت هست برای رسیدن به هدفی که داریم.

So Don't worry be happy

16. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

از ساری قبل از بازی پرسیدن کپا رو بازی می‌دی همون هفته‌ی اول
    گفته بود خودمم نمی‌دونم

اونوقت انتظار نباید داشته باشیم ما بتونیم تیممون رو کامل بچینیم اونم همین ابتدا

18. 6 کاربر از Ahmad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •