تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: برنامه ای که با فشار یک کلید سریع صفحه مانیتور عوض بشه و قفل بشه تا کسی نتونه ببینه چی رو صفحه بوده

داره خودمونی میشه Superist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

14 برنامه ای که با فشار یک کلید سریع صفحه مانیتور عوض بشه و قفل بشه تا کسی نتونه ببینه چی رو صفحه بوده

سلام

مثلا من دارم تو برنامه ورد یک مطلبی رو تایپ می کنم که متنش خصوصی هست یا دارم فیلم خانوادگی می بینم یا دارم یک کار گرافیکی درست می کنم که همکارم یا دوستم نباید ببینه و .... می خوام تا کسی مثلا وارد اتاق شد با فشار یک کلید صفحه مانیتور همه چیز رو پنهان کنه و قفل بشه که اگر من از اتاق هم رفتم بیرون و طرف با کامپیوتر تو اتاق تنها بود نتونه با تکون دادن ماوس یا صفحه کلید ببینه رو صفحه چه خبره. برنامه ای می خوام که سریع واکنش نشون بده مثلا همان فشار یک کلید نه اینکه چند تا کلید رو با هم بگیرم یا با ماوس برم روی گزینه بزنم که وقت گیر هست.

مرسی

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

سلام" التماس دعا
    دکمه آرم ویندوز رو همزمان با دکمه L فشار بده.
    حله؟؟

3. 2 کاربر از .AraMesh. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام" التماس دعا
    دکمه آرم ویندوز رو همزمان با دکمه L فشار بده.
    حله؟؟
    جالب بود این میانبر رو بلد نبودم. اما یک مشکلی هست همانطور که گفتم اگر کسی وارد اتاق من بشه و این میانبر که یادم دادید رو بزنم و به هر دلیلی برای چند دقیقه از اتاق برم بیرون طرف می تونه با فشار یک کلید Enter یا Space یا کلیک ماوس وارد ویندوز بشه و صفحه نمایش رو ببینه و اگر این میانبر رو هم بلد باشه دوباره قبل از وارد شدن من به اتاق بزنه که منم فکر کنم کسی جاسوسی نکرده. فکر کنم باید از برنامه های ساخت چند دسکتاپ استفاده کنم که فوری یک صفحه دسکتاپ جدید بدون هیچ برنامه ای رو ظاهر کنه. ویندوز 10 گزینه Task View رو داره که برای همین کاره ولی برای عوض کردن و سوئیچ به یک صفحه دسکتاپ دیگه با زمان و تاخیر همراه است و برای مورد من کارایی نداره.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    مجازی

پيش فرض

خب مگه ویندوزتون مسلح به رمز عبور نیست؟ رمز که باشه طرف چطوری بخواد بره تو سیستم.

تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

خب مگه ویندوزتون مسلح به رمز عبور نیست؟ رمز که باشه طرف چطوری بخواد بره تو سیستم.
    نه رمزی تعریف نکردم. چون سیستم در منزل هست و کاربرش خودم هستم ولی خوب بعضی مواقع که مهمانی یا کسی در منزل هست یا اگر به هر دلیلی خونه شلوغ پلوغ باشه و سیستم روشن باشه و از اتاق خارج بشم و حواسم نباشه ممکنه یکی وارد اتاق بشه. واسه این مورد هم شده باید رمز قرار بدم. باز هم ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •