تبلیغات :
پارکت
ساخت سایت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
تبلت لنوو
فروشگاه کیف و گارد موبایل
تعمیر هارد
دستگاه جوجه کشی
[ سفارش آگهی متنی ]

+ جواب دادن به اين بحث
نمايش نتايج 1 به 3 از 3

نام تاپيک: پیدا نکردن فن سیستم و خاموش شدن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض پیدا نکردن فن سیستم و خاموش شدن

با سلام دوستان سیستم من یک مشکلی براش پیش اومد که بعد از چند دقیقه روشن ماندن فریز میشد و هیچ کاری بجز reset نمیشد کرد

بعد از سرچ توی نت احتمال دادم از سی پی یو باشه و خمیر سیلیکن رو عوض کردم باز درست نمیشد و بد تر هم شد به این صورت که وقتی بالا میومد پشت سر هم reset میشد

دوباره تحقیق کردم احتمال دادم از سی پی یو باشه و تمیز کاری کردم الان بد تر شده و یک ارور میده بهمراه یک بوق طولانی و سیستم خاموش میشه

در ضمن این تحقیقات از توی نت پاور و رم و گرافیک و هارد رو تست کردم مشکلی نداشتن

دمای cpu هم 48درجه هست و سرعت فن cpu 1739 نشون میده وسایل اضافه مثل فن کیس و سی دی رام و دکمه های پنل کیس رو هم جدا کردم
    اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    لینک عکس ارور
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    خوانســار

پيش فرض

وسایل اضافه مثل فن کیس و سی دی رام و دکمه های پنل کیس رو هم جدا کردین؟!!!
    سلام" کابل فن رو درست وصل کردید؟
    فن احتمالا جامپ نکرده؟ روان می چرخه؟
    لینک تصویر خطای شما اصلا باز نمیشه.

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    Milky Way - Solar System - Earth - IRAN - Esfahan

پيش فرض

سلام
    بعد از روشن کردن کامپیوتر بررسی کنید که پرره های فن در حال چرخش هستند یا نه .
    اگر میچرخیدند مشکل از طرف بایوس هست که نمیتونه فن رو شناسایی کنه . یا باید از داخل تنظیمات ، بایوس رو ریست کنی یا باید باطری بایوس رو در بیاری و کامپیوتر رو روشن کن بعد دوباره کامپیوتر رو خاموش کن و باطری رو جا بزن و دوباره روشنش کن تا بایوس ریست بشه . اگر هم لپ تاپ هست یکم با تنظیمات بایوس کار کن یا از داخل ریستش کنید .
    اگر پره های فن در حال چرخش نبود یا فن سوخته یا مشکل مریوط به کابل فن یا حتی قسمت اتصالش به مادربرد هست .
    در آخر فن کامپیوتر چیزی نیست که بشه باهاش شوخی کرد یهو میزنه کل مادربرد و سی پی یو رو از بین میبره : دی
    بهتره به تعمیرات کامیپوتر مراجعه کنید ...

+ جواب دادن به اين بحث

جواب سريع جواب سريع

* چنانچه از قبل در انجمن ثبت نام کرده اید و دارای نام کاربری هستید ، ابتدا وارد سایت شوید ( این فرم مخصوص ارسال پاسخ توسط کاربران میهمان است )
همچنین با داشتن اکانت گوگل ( جی میل ) میتوانید از لینک بالای سایت استفاده کنید و سریعا در سایت وارد شوید

پایتخت ایران چه نام دارد ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما می توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما می توانید پاسخ ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •