تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از نحوه سرمربیگری کی روش و نتایج و بازی ها

راي دهنده
42. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • راضی

31 73.81%
  • ناراضی

11 26.19%
صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: عملکرد کی روش را چگونه ارزیابی می کنید؟

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

عملکرد کیروش رو نمیشه به درستی ارزیابی کرد چون با توجه به شرایط سیاسی کشور، نتونست بازی‌های دوستانه‌ای که مد نظرش بود رو انجام بده.

در حالی که تیم‌های دیگه به خوبی خودشون رو آماده کردن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

به نظر من نسبت به پولی که بهش دادند اصلا عملکرد خوبی نداشت.

با این دستمزد می شد رو آینده فوتبال ایران سرمایه گذاری کرد.

3. این کاربر از رومنس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال green-mind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2015
    محل سكونت
    Www.

پيش فرض

تو خبرورزشی خوندم قرارداش تا 2022 تمدید شده
    ولی الان خبرهای دیگه ای میشنوم
    دوستان جریان چیه؟

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

عملکرد کیروش رو نمیشه به درستی ارزیابی کرد چون با توجه به شرایط سیاسی کشور، نتونست بازی‌های دوستانه‌ای که مد نظرش بود رو انجام بده.

در حالی که تیم‌های دیگه به خوبی خودشون رو آماده کردن.
    البته بازی دوستانه فقط یکی از ملاک های ارزیابیه. مثال نقض عربستان سعودی
    توی همین اندک بازی های تدارکاتی هم تیم ملی خودشو واسه دفاعی بازی کردن آماده میکرد.به عنوان مثال بازی با جوانان پر انگیزه ازبکستان
    سوال اینجاست که بعد از رفتن کیروش شیوه بازی تیم ملی چه پیشرفتی خواهد کرد ؟ 4 سال دیگه هم قراره دفاعی بازی کنیم ؟ فوتبال مورینیویی فقط نتیجه گراست. تیم برانکو 3 سال پیش توی لیگ با اینکه نتیجه نگرفت اما به خاطر فوتبال قشنگی که بازی میکردن مورد تشویق قرار گرفت. قبول کنید ضد فوتبال بازی میکردیم. بازی اسپانیا با پرتغال 6 و با مراکش 4 تا گل داشت. تیم ما توی 3 تا بازی 4 تا شوت در چهارچوب داشت !!!!

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

سلام. من خیلی فوتبالی نیستم ولی به نظرم این نظر سنجی خیلی درست نیستش .شاید بهتر سوال رو اینشکلی بپرسیم:
    عملکرد فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی را چگونه ارزیابی مکنید؟
    عملکرد دولت را چگونه ارزیابی میکنید
    عملکرد مهدی تاج را چگونه ارزیابی میکنید؟
    و خیلی سوالای دیگه ک من چون فوتبالی نیستم ازش اطلاعی ندارم شاید بقیه بیشتر سوالای اینشکلی بتونن درست کنن.
    ژوزه مورینیو رو هم بیاری ایران 20 سالم ک بمونه با این تیم بهتر از این نتیجه نمیتونه بگیره(حداقل من اینشکلی فکر میکنم) کلا فوتبال ایران از بیخ بن خرابه.. همین کی روش ممکنه بود با یه تیمی مث مراکش نتیجه بهتری بگیره.
    چ کاری کردن تو 40 سال واسه فوتبالشون ک حالا میخوان از گروهی ک توش پرتغال و اسپانیا هست هم بالا برن؟ به نظرم خیلی پرویی و توهینه به اون دوتا تیم چون ک اونها خیلی ساله واسه همه چیشون برنامه دارند و زحمت کشیدن و حقشون بوده ما این حق رو نداشتیم کلا...
    ب نظر من کی روش مربی خوبیه خود تیم مشکل داره مسوولان ورزش فوبتال مشکل دارند یا ... ک من ازش اطلاعی ندارم .
    Last edited by sunshineboy; 27-06-2018 at 12:53.

7. 2 کاربر از sunshineboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام. من خیلی فوتبالی نیستم ولی به نظرم این نظر سنجی خیلی درست نیستش .شاید بهتر سوال رو اینشکلی بپرسیم:
    عملکرد فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی را چگونه ارزیابی مکنید؟
    عملکرد دولت را چگونه ارزیابی میکنید
    عملکرد مهدی تاج را چگونه ارزیابی میکنید؟
    و خیلی سوالای دیگه ک من چون فوتبالی نیستم ازش اطلاعی ندارم شاید بقیه بیشتر سوالای اینشکلی بتونن درست کنن.
    ژوزه مورینیو رو هم بیاری ایران 20 سالم ک بمونه با این تیم بهتر از این نتیجه نمیتونه بگیره(حداقل من اینشکلی فکر میکنم) کلا فوتبال ایران از بیخ بن خرابه.. همین کی روش ممکنه بود با یه تیمی مث مراکش نتیجه بهتری بگیره.
    چ کاری کردن تو 40 سال واسه فوتبالشون ک حالا میخوان از گروهی ک توش پرتغال و اسپانیا هست هم بالا برن؟ به نظرم خیلی پرویی و توهینه به اون دوتا تیم چون ک اونها خیلی ساله واسه همه چیشون برنامه دارند و زحمت کشیدن و حقشون بوده ما این حق رو نداشتیم کلا...
    ب نظر من کی روش مربی خوبیه خود تیم مشکل داره مسوولان ورزش فوبتال مشکل دارند یا ... ک من ازش اطلاعی ندارم .
    کیروش آنالیزور و تمرین دهنده خوبیه. یعنی همون کاری که توی منچستر میکرد. شما رزومه کیروش رو توی جاهایی به جز منچستر ببینید. کجا اثر گذار بوده و نتیجه گرفته ؟ اصلا نتیجه نه. کجا اثر گذار بوده ؟کدوم یکی از بازیکنان ایران به خاطر عملکرد کیروش به تیم های اروپایی رفتن ؟واقعا کدوم یکی ؟ اینجا که قرار نیست به کسی ضرر زده بشه لطفا موافقان عملکرد کیروش بیان پاسخ بدن
    تیم اول آسیا بودن از کی شروع شد ؟ به نظر شما الان ژاپن و استرالیا قویترن یا ایران ؟

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

کیروش آنالیزور و تمرین دهنده خوبیه. یعنی همون کاری که توی منچستر میکرد. شما رزومه کیروش رو توی جاهایی به جز منچستر ببینید. کجا اثر گذار بوده و نتیجه گرفته ؟ اصلا نتیجه نه. کجا اثر گذار بوده ؟کدوم یکی از بازیکنان ایران به خاطر عملکرد کیروش به تیم های اروپایی رفتن ؟واقعا کدوم یکی ؟ اینجا که قرار نیست به کسی ضرر زده بشه لطفا موافقان عملکرد کیروش بیان پاسخ بدن
    تیم اول آسیا بودن از کی شروع شد ؟ به نظر شما الان ژاپن و استرالیا قویترن یا ایران ؟
    اینه که کور کورانه نظر میدین همینه .....چرا باید کسی که کارنامش تو منچستر یا رئال باشه بیاد ایران؟؟ ؟ کشوری که دروپیکر نداره فدراسیونش وفساد ومافیا اجازه پیش رفت بهش نمیده ... حتی چیدمان بازیکنان تیم ملی دست مافیای لیگ بود...مگه کیروش باید بازیکن بفرسته اروپا وقتی نه فوتبال پایه ولیگمون حساب نمیشه مگه لیگمونو تو اسیا نمیبینی؟
    جرا نمیگیرید راه ایران افغانستانه ......بیرانوند بدترین دروازبان ایرانه 4تا 4تا تو اسیا گل میخورد تو لیگ هم همبنطور ..قطعا شما پریسپولیسی هستی این حرفا رو میزنی .......یه ابدارچی ودستیار از کرواسی اوردن سرمربیش کردن اقاش کردن بدون هیچ دست اوردی ....استرالیا تیم پیر واز کار افتادس ولی ژاپن کشوریه با تمام امکانات وارامش حتی برنامه 4سال بعدش هم امادس ....کشورما هیچی نداره شماها ارزو میکردید 5تا 6تا نخورید اب سرتون گذشت حالا میگید مثل همیشه بود کاشکی کسه دیگه رو تیمکت بود تا میدیدید که چه جوری ابروریزی میشد که هی ما ما نمیکردید

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

اینه که کور کورانه نظر میدین همینه .....چرا باید کسی که کارنامش تو منچستر یا رئال باشه بیاد ایران؟؟ ؟ کشوری که دروپیکر نداره فدراسیونش وفساد ومافیا اجازه پیش رفت بهش نمیده ... حتی چیدمان بازیکنان تیم ملی دست مافیای لیگ بود...مگه کیروش باید بازیکن بفرسته اروپا وقتی نه فوتبال پایه ولیگمون حساب نمیشه مگه لیگمونو تو اسیا نمیبینی؟
    جرا نمیگیرید راه ایران افغانستانه ......بیرانوند بدترین دروازبان ایرانه 4تا 4تا تو اسیا گل میخورد تو لیگ هم همبنطور ..قطعا شما پریسپولیسی هستی این حرفا رو میزنی .......یه ابدارچی ودستیار از کرواسی اوردن سرمربیش کردن اقاش کردن بدون هیچ دست اوردی ....استرالیا تیم پیر واز کار افتادس ولی ژاپن کشوریه با تمام امکانات وارامش حتی برنامه 4سال بعدش هم امادس ....کشورما هیچی نداره شماها ارزو میکردید 5تا 6تا نخورید اب سرتون گذشت حالا میگید مثل همیشه بود کاشکی کسه دیگه رو تیمکت بود تا میدیدید که چه جوری ابروریزی میشد که هی ما ما نمیکردید
    کارنامه اش توی منچستر به عنوان دستیار بوده. توی رئال مادرید مقایسه خوبیه. عنوانی که کسب کرد چی بود ؟ رئال هیچ زمانی کهکشانی تر از اون موقع نبود. نتیجه چی شد ؟
    منظورتون از چیدمان بازیکنای تیم ملی دست مافیای لیگ بود یعنی چی ؟ الان این دفاع از کیروشه ؟ یعنی کیروش نظر فرد دیگه ای که میگین مافیا لیگ بوده رو قبول کرده و نه دستیاراش ؟
    من پرسپولیسی هستم اما دارم از دعوت نشدن وریا غفوری دفاع میکنم. چرا ؟
    لطفا شفاف بگین منظورتون از آبدارچی و دستیار از کرواسی یعنی برانکو ؟ آمار داره میگه که پرسپولیس از وقتی برانکو اومده هم بازی هاش بهتر شده و هم نتیجه گرفته. این بحث درباره برانکو نیست. درباره کیروشه.
    درباره وضعیت لیگمون توی آسیا : 2 تا نماینده توی مرحله یک چهارم نهایی داریم.
    فوتبال پایه : قبول دارم که بسیار ضعیف هستیم. اما تیم نوجوانان پارسال خیلی خوب جلو رفت. اما بازم ربط کارلوس کیروش رو به تیم های پایه متوجه نمیشم.
    من اصلا آرزو نمیکردم که کم گل بخوریم. چرا باید خودمون رو دست کم بگیریم ؟ جام جهانی 98 قبل از بازی ها آمریکا قویتر از ایران بود. توی خود بازی هم آمریکا زیاد حمله کرد. ایران اگه قرار بود دفاعی بازی کنه مساوی میگرفت. اما بازی رو بردیم.جام جهانی تیم ضعیف نداره.البته به جز پاناما که در حد جام جهانی نبود. چرا ما باید توی هر سه تا بازی دفاعی بازی کنیم ؟ بازی با پرتغال نیمه اول چرا دفاعی بازی میکردیم ؟ ما به برد احتیاج داشتیم یا پرتغال ؟
    اینقدر میگن شجاعانه شجاعانه بازی کردیم انگار یکسره داشتیم حمله میکردیم. شجاعانه رو مربی مراکش بازی میکرد که توی هر سه تا بازیش تیمش هجومی بوده. فقط شانس نداشت.
    یکبار دیگه میپرسم. اثر گذاری کیروش توی ایران چی بوده ؟ اصلا من دشمن خونی کیروشم. شما بگید اثر گذاریش چی بود. وقتی از ایران بره فوتبال مون چه سودی ازش میبره ؟ میگیم توی جام جهانی کیسه گل نشدیم ؟

آخر فروم باز امید رض's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    شهر موبیوس

پيش فرض

کارنامه اش توی منچستر به عنوان دستیار بوده. توی رئال مادرید مقایسه خوبیه. عنوانی که کسب کرد چی بود ؟ رئال هیچ زمانی کهکشانی تر از اون موقع نبود. نتیجه چی شد ؟
    منظورتون از چیدمان بازیکنای تیم ملی دست مافیای لیگ بود یعنی چی ؟ الان این دفاع از کیروشه ؟ یعنی کیروش نظر فرد دیگه ای که میگین مافیا لیگ بوده رو قبول کرده و نه دستیاراش ؟
    من پرسپولیسی هستم اما دارم از دعوت نشدن وریا غفوری دفاع میکنم. چرا ؟
    لطفا شفاف بگین منظورتون از آبدارچی و دستیار از کرواسی یعنی برانکو ؟ آمار داره میگه که پرسپولیس از وقتی برانکو اومده هم بازی هاش بهتر شده و هم نتیجه گرفته. این بحث درباره برانکو نیست. درباره کیروشه.
    درباره وضعیت لیگمون توی آسیا : 2 تا نماینده توی مرحله یک چهارم نهایی داریم.
    فوتبال پایه : قبول دارم که بسیار ضعیف هستیم. اما تیم نوجوانان پارسال خیلی خوب جلو رفت. اما بازم ربط کارلوس کیروش رو به تیم های پایه متوجه نمیشم.
    من اصلا آرزو نمیکردم که کم گل بخوریم. چرا باید خودمون رو دست کم بگیریم ؟ جام جهانی 98 قبل از بازی ها آمریکا قویتر از ایران بود. توی خود بازی هم آمریکا زیاد حمله کرد. ایران اگه قرار بود دفاعی بازی کنه مساوی میگرفت. اما بازی رو بردیم.جام جهانی تیم ضعیف نداره.البته به جز پاناما که در حد جام جهانی نبود. چرا ما باید توی هر سه تا بازی دفاعی بازی کنیم ؟ بازی با پرتغال نیمه اول چرا دفاعی بازی میکردیم ؟ ما به برد احتیاج داشتیم یا پرتغال ؟
    اینقدر میگن شجاعانه شجاعانه بازی کردیم انگار یکسره داشتیم حمله میکردیم. شجاعانه رو مربی مراکش بازی میکرد که توی هر سه تا بازیش تیمش هجومی بوده. فقط شانس نداشت.
    یکبار دیگه میپرسم. اثر گذاری کیروش توی ایران چی بوده ؟ اصلا من دشمن خونی کیروشم. شما بگید اثر گذاریش چی بود. وقتی از ایران بره فوتبال مون چه سودی ازش میبره ؟ میگیم توی جام جهانی کیسه گل نشدیم ؟
    مگه تیم های لیگ قبلا یک چهارم نهایی نرفته بودن ؟؟اهان به خاظر اینکه پرسپولیس رنگشو بیشتر ندیده بود؟ ؟اونم با خفت این دفعه بردن تیم های لیگی که بعضی از تیم هاش حتی لباس یا پول جابه جایی نداشتن دربرابر دوتیم ابی وقرمز که 6ملیارد خرج مربی وتمام دنیا ایران پشتشون بود!این لیگ بدرد نمیخوره ..جام جهانی 98 امریکا ضعیف بود وکلی هم تو قوطی کرده بود ایرانو ..بار فنی وسواد اون فوتبالمون چه شد؟ کجارسیدبم؟...چرا دفاعی بازی میکتیم بخاطر اینکه بازیکنی درحد مسابقات نداریم مسی بااون عظمتش همراهیش نکنن هیچی نیس چه برسه به ایناکه یه مشت سوتی هستن ...بله مربی مراکش هم اینجوری مافیا بعش ضربه میزد بازی تدارکاتی با مومامبه بازی میکرد بازیکناش زیر صفر بودن اصلا کنسل میکرد مربی گریشو ...
    شجاعانه بود بازی با اون بازیکنان ....
    یک بار برا همیشه برا پرسپولیسیا میگم..اثرش این بود که در 8سال بازیکنانی رو اورد که حتی 1بازی ملی نداشتن ولی از تمام کلی بت هایی که ساختیم خوب بازیکردن ...ابراهیمی یا امیری یا بیرانوند بازیکنانی بودن که تیم هاشون تحقیر شد تو اسیا ولی کیروش اینارو قدرت نمایی کرد. دفاعی ساخت که بهش میگن اتوبوسی همون دفاع وتیکی تاکایی که خربین با عمر هرکار وهرچه کردن گل کردن شد تیکی تاکا وفوتبال حرفه ای.با مافیایی جنگید که صدا همه دراومد ..صدای عزیزی یا کریمی دراومد که تیم هاشونو تا ته لیگ 1بردن وملیاردی پول به حیب زدن وکفتن دلال موزامبیکی بله کاشکی فوتبال ایران پراز دلال موزامبیکی دزد بود
    فوتبال ما هیچ وقت نمیفهمه وسواد تو کلش نمیره که بخواد براش کسی یادگاری بزاره ...بحث ملی جایی نیست برا اموزش.. کرانچار چی به فوتبال ما اضافه کرد که شد مربی پایه ما وای به حال فوتبال مملکت کنن....
    تا کیروش هست مافیا پرسپولیس خواب نابودی فوتبال رو ببینن
    Last edited by امید رض; 27-06-2018 at 15:42.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سردار آزمون در صفحه شخصی خود نوشت:قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود اما با تمام تلاش های بی دریغ ما و دعاهای میلیونها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.
    بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم.
    این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی ها و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود.
    توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو میزنه،با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.
    بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اونها رو مورد ارزیابی قرار ندیم،کسی چه میدونه که در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره؟؟؟!!!
    من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روزهای غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق
    ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است،امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.
    از تمامی رسانه ها هم بخاطر لحظه لحظه های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت های تک تک هموطنانم هستم
    عشق فقط مادر. با ارزوی سلامتی برای همه مادرها.

13. این کاربر از CAPITAN MAC بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •