تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 6 از 6

نام تاپيک: کمک فوری در مورد ریکاوری هارد دوربین مدار بسته

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض کمک فوری در مورد ریکاوری هارد دوربین مدار بسته

سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان حدود دو هفته پیش از فروشگاه یکی از دوستانم اجناس زیادی به سرقت برده شد. دوربین مدار بسته فیلم سرقت رو ضبط کرده ولی متاسفانه دوستم حواسش نبود و dvr دوربین مدار بسته رو فرمت کرد. مظنون رو دستگیر کردن ولی برای اثبات باید فیلمش باشه. منم هاردش رو جدا کردم و با هزhv بدبختی تونستم به کامپیوتر وصلش کنم. با نرم افزارهای زیادی هم ریکاوریش کردم. از جمله recover my files و ontrack easy recovery.بعد 8 ساعت ریکاوری چندتا فایل mov و swf میاره که اصلا پخش نمیشن. هاردش یک ترابایت و از نوع wd purple هست. به نرم افزار کانورتور هم میدمشون کامپیوتر کلا هنگ میکنه. با هیچ پلیری هم پخش نمیشن.
    دوستان اگه راه حل یا روشی برای ریکاوری و پخش فایلها دارید ممنون میشم کمک کنید چون خیلی حیاتیه.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام خدمت دوستان عزیز
    دوستان حدود دو هفته پیش از فروشگاه یکی از دوستانم اجناس زیادی به سرقت برده شد. دوربین مدار بسته فیلم سرقت رو ضبط کرده ولی متاسفانه دوستم حواسش نبود و dvr دوربین مدار بسته رو فرمت کرد. مظنون رو دستگیر کردن ولی برای اثبات باید فیلمش باشه. منم هاردش رو جدا کردم و با هزhv بدبختی تونستم به کامپیوتر وصلش کنم. با نرم افزارهای زیادی هم ریکاوریش کردم. از جمله recover my files و ontrack easy recovery.بعد 8 ساعت ریکاوری چندتا فایل mov و swf میاره که اصلا پخش نمیشن. هاردش یک ترابایت و از نوع wd purple هست. به نرم افزار کانورتور هم میدمشون کامپیوتر کلا هنگ میکنه. با هیچ پلیری هم پخش نمیشن.
    دوستان اگه راه حل یا روشی برای ریکاوری و پخش فایلها دارید ممنون میشم کمک کنید چون خیلی حیاتیه.
    سلام .
    شاید اطلاعات با سیستم رمزگزاری خود DVR کد شده باشه و اگر اینطور باشه با روشهای معمول قابل بازیابی نیست .
    بهتره بفرستید مراکز تخصصی تا بازیابی کنند .

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ای کاش قبل از اینکه خودتون کاری بکنید به یه متخصص نشون میدادینش

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

اگه تا به حال ریکاوری بصورت حرفه ای انجام ندادین و تخصص لازم تو این زمینه رو ندارین ، ممکنه فعالیت هانون روی هارد دیسک اطلاعات حذف شده بشدت به اطلاعات آسیب بزنه و کاری کنید که امکان بازیابی اطلاعات از بین بره .
    وقتی اطلاعات حیاتی از دست رفت ، بدون اینکه کوچکترین فعالیتی انجام بدین ، دیسک را پیش متخصص بازیابی ببرید.

(نرم افزارهایی که استفاده کردین به هیچ عنوان نرم افزار های قدرتمندی توی این زمینه نیستند و شما موفق به ریکاوری نشدین برای همین فایل ها قابل پخش نیستن)

5. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

مدل دوربین چیه؟اونقدر هم الکی نیست که بگین حواسش نبوده و اتفاقی فرمت شده..... اگر تنظیمات ضبط و ذخیره بصورت حرفه ای انجام شده باشد معمولا فایلهای رکورد روی هم ذخیره نمیشود مخصوصا اینکه بخاطر کمبود فصای هارد توسط خود دستگاه حذف نمیشوند بهر حال اگر بعد از حذف شدن ارشیو دوباره حالا عمدا یا سهوا روی هارد فایل ذخیره شده یا مولتی کپی شده ریکاوری فایلهای خاص و مورد نظرتون تقریبا خراب یا غیر ممکن میشود مگر اینکه هارد باز بشه و... اگر خودتون انجام میدین نهایت میشود برنامه اکتیو @ اولتیمات را پیشنهاد داد اما بجای ریکاوری پارتیشن کل درایو انتخاب و دیپ اسکن کنید
    Last edited by xshya; 09-07-2018 at 13:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •