تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: مشکل در اشتراک گذاری ویندوز 10 ( اشتراک گذاری میشود ولی خودش سایر شبکه ها را نمی بیند )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

یعنی چی؟
    یعنی از این به بعد ما نمیتونیم با هوم گروپ، شیر فولدر کنیم؟
    دقیقا از کدوم آپدیت این اتفاق افتاده؟
    شیر کردن خود ویندوز که از طریق ondrive هستش نیاز به اینترنت داره. چه مسخره بازی شده.

پس این چیه که من دارم؟
    دقیقا نمیدونم از کدوم ورژن ولی 1803 و قبلیش فکر کنم اینجور شده.
    وقتی هم چیزی شیر کنیم سیستم های دیگه که توی یک ورک گروپ باشن میبینن فایل ما را اما ما چیزی پیدا نمیکنیم. حتی با کامپیوتر نیم یا آی پی باز نمیشه.
    یک قسمت تو سرویس ها هم هست استارت کنیم سیستم ما ویندوز 10 هست بقیه را میبینه اما بجز خودش بقیه را قادر نیست باز کنه ( درصورتی که سایز سیستم ها به راحتی جواب میده ) و خطای 0x80070035 میده هر کاری کردم نشد رفعش کرد.

اینا حالا هیچ من موندم پرینتر را چطور توی شبکه توی این ویندوز نصب کنیم ( شیکه شیر از یک سیستم دیگر )
    هیچ طریقی نمی شد ادش کرد.

کل شبکه را هم پینگ داریم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

دقیقا نمیدونم از کدوم ورژن ولی 1803 و قبلیش فکر کنم اینجور شده.
    وقتی هم چیزی شیر کنیم سیستم های دیگه که توی یک ورک گروپ باشن میبینن فایل ما را اما ما چیزی پیدا نمیکنیم. حتی با کامپیوتر نیم یا آی پی باز نمیشه.
    یک قسمت تو سرویس ها هم هست استارت کنیم سیستم ما ویندوز 10 هست بقیه را میبینه اما بجز خودش بقیه را قادر نیست باز کنه ( درصورتی که سایز سیستم ها به راحتی جواب میده ) و خطای 0x80070035 میده هر کاری کردم نشد رفعش کرد.

اینا حالا هیچ من موندم پرینتر را چطور توی شبکه توی این ویندوز نصب کنیم ( شیکه شیر از یک سیستم دیگر )
    هیچ طریقی نمی شد ادش کرد.

کل شبکه را هم پینگ داریم
    آخرین ورژنی که من ویندوز نصب کردم 1703 بود. و آپدیت جدید رو نگرفتم.

حالا نمیدونم مشکل شما به چه شکلی هست.
    اما من یه تاپیکی با عنوان شیر کردن توسط وایرلس رو به روش ساده زدم. شاید در اون مطالب نکته ای وجود داشت باشه که بتونه مشل شما رو نمایان کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخرین ورژنی که من ویندوز نصب کردم 1703 بود. و آپدیت جدید رو نگرفتم.

حالا نمیدونم مشکل شما به چه شکلی هست.
    اما من یه تاپیکی با عنوان شیر کردن توسط وایرلس رو به روش ساده زدم. شاید در اون مطالب نکته ای وجود داشت باشه که بتونه مشل شما رو نمایان کنه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مرسی دوست عزیز.
    مطلب جامعه و کاملی بود

اما برای یک اشتراک گذاری توی شبکه باید اینکارا رو کرد. اما متاسفانه ویندوز 10 نسخه 1803 با وجود همه این ها و نیز فعال کردن
    Function Discovery Resource Publicatio ویندوز قادر به باز کردن سیستم های دیگر نیست.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

مرسی دوست عزیز.
    مطلب جامعه و کاملی بود

اما برای یک اشتراک گذاری توی شبکه باید اینکارا رو کرد. اما متاسفانه ویندوز 10 نسخه 1803 با وجود همه این ها و نیز فعال کردن
    Function Discovery Resource Publicatio ویندوز قادر به باز کردن سیستم های دیگر نیست.
    من یه سوالی بپرسم.
    شما کامپیوترهای دیگه رو در پنچره نتورک میبینی اما نمیتونی باز کنی؟
    یا اینکه اصلا کامپیوترهای دیگه لیست نمیشن؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ویندوز ۱۰ نسخه ۱۸۰۳ : امکان دیدن بقیه کامپیوتر ها در نتورک در حالت معمولی نیست، حتی فایل شیر خودش نمیبینه، پینگ همه را داره، با آی پی یا کامپیوتر نیم نمیتونه باز کنه ارور 0x80070035 میده.
    وقتی توی سرویس ها Function Discovery Resource Publicatio را استارت کنیم، در نتورک هم خودش و هم دیگران را میبینه، اما فقط قادر هست فقط شیر خودش باز کنه و باز ارور کد بالا برای سایرین میاد.
    بقیه سیستم ها همه را میبینن و به راحتی شیرشون کار میکنه، حتی ویندوز ۱۰ را هم میبینن و هم قادرن بازش کنن.

پروفشنال sunshineboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2017
    محل سكونت
    isfahan

پيش فرض

پرینتر باید کار بکنه نباید مشکلی داشته باشه کاری به اون هوم گروپ نداره اصلا شما بایدبگردی ببینی مشکل از کجاس
    الان چند تا راه داری ک تو اون پستم گفتم:
    1-وان درایو ولی چون اینجا سرعت اپلود کمه واسه فایلهای حجیم قابل استفاده نیست
    2-استفاده از ی حافظه ذخیره قابل حمل مثل یو اس بی(اگه امکانش هست این بهترین راه و بی دردسرترینه)
    3-استفاده از workgroup.ورک گروپ هم شبیه همون هوم گروپ هستش و تازه بهترم هس.
    4-استفاده از اون نرم افزاری ک لینک کردم.
    5-نصب کردن ورزن های قبلی ویندوز! مثلا 1709.همیشه یه نسخه جدید ک از ویندوز میاد سریع عجله نداشته باشید واسه نصبش بزار 3 ماه بگذره بقیه نصب کنن بقیه باگهاشو پیدا کنن وقتی ک مایکروسافت 4 یا 5 تا اپدیت داد اون موقع نصب کن.
    ی موضوع دیگم اینکه ک مایکروسافت میخواد بیشتر خدماتش رو ببره رو میحط ابری و اینترنت اگه شما دقت کنی الان افیسش هم به صورت اینترنتی قابل دسترسه! همه چیز میخواد بره به سمت میحط ابری و اینترنت. شما چند سال دیگه مطمعن باش خیلی از نرم افزارهایی ک الان رو هادرت باید نصب کنی رو دیگه نیاز نیس نصب کنی و به صورت مجازی از طریقه مروگرت قابل اجراس! و فایل های اون برنامه تو یه سرور ی جای دیگه از کره زمین هست!همین الان هم این کار داره انجام میشه ولی هنوز فراگیر نشده اما میشه به زودی و این کار یه اینترنت خوب میخواد!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

پرینتر باید کار بکنه نباید مشکلی داشته باشه کاری به اون هوم گروپ نداره اصلا شما بایدبگردی ببینی مشکل از کجاس
    الان چند تا راه داری ک تو اون پستم گفتم:
    1-وان درایو ولی چون اینجا سرعت اپلود کمه واسه فایلهای حجیم قابل استفاده نیست
    2-استفاده از ی حافظه ذخیره قابل حمل مثل یو اس بی(اگه امکانش هست این بهترین راه و بی دردسرترینه)
    3-استفاده از workgroup.ورک گروپ هم شبیه همون هوم گروپ هستش و تازه بهترم هس.
    4-استفاده از اون نرم افزاری ک لینک کردم.
    5-نصب کردن ورزن های قبلی ویندوز! مثلا 1709.همیشه یه نسخه جدید ک از ویندوز میاد سریع عجله نداشته باشید واسه نصبش بزار 3 ماه بگذره بقیه نصب کنن بقیه باگهاشو پیدا کنن وقتی ک مایکروسافت 4 یا 5 تا اپدیت داد اون موقع نصب کن.
    ی موضوع دیگم اینکه ک مایکروسافت میخواد بیشتر خدماتش رو ببره رو میحط ابری و اینترنت اگه شما دقت کنی الان افیسش هم به صورت اینترنتی قابل دسترسه! همه چیز میخواد بره به سمت میحط ابری و اینترنت. شما چند سال دیگه مطمعن باش خیلی از نرم افزارهایی ک الان رو هادرت باید نصب کنی رو دیگه نیاز نیس نصب کنی و به صورت مجازی از طریقه مروگرت قابل اجراس! و فایل های اون برنامه تو یه سرور ی جای دیگه از کره زمین هست!همین الان هم این کار داره انجام میشه ولی هنوز فراگیر نشده اما میشه به زودی و این کار یه اینترنت خوب میخواد!

همه سیستم ها توی یک workgroup هستند
    \\PCName یا \\IP باز نمیشه.
    پرینتر اد نتورک میزنیم قادر نیست نه پرینتر در شبکه شناسایی کنه و نه با آدرس دستی دادن سیستم و پرینتر را اد کنه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •