تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: مشکل 100% شدن هارد

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض مشکل 100% شدن هارد

سلام دوستان.
    الان چند وقتیه که از همون اول که ویندوز میاد بالا تا آخر که خاموش کنم هارد درگیره و 100% اون مشغول به کاره! کم شدن سرعت و خر خر کردن خودن هارد رو اعصابه!
    تو اینترنت هم کلی مطلب هست برای برطرف کردن مشکل 100% شدن هارد که هیچ کدوم جواب نمیده! به نظرتون باید چه کار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

منم این مشکل رو داشتم ، هر کاری کردم حل نشد.ویندوز رو به آخرین بیلد آپدیت کردم مشکل خیلی کمتر شده

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

3. این کاربر از hu016865 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز noisymind's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

منم این مشکل رو داشتم ، هر کاری کردم حل نشد.ویندوز رو به آخرین بیلد آپدیت کردم مشکل خیلی کمتر شده

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

منم ویندوزم آپدیته و خیلی از اپ ها رو از خود ویندوز استور هم نصب کردم و اصلا به همین آپدیت شدن مشکوکم! سیستم خونم خیلی قوی نیست و همین درگیر شدن هارد باعث میشه اصلا دیگه افتضاح بشه!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام

برای منم همین وضعیت بود .. یه ویندوز جدید دانلود و نصب کردم مشکل برطرف شد !!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

معمولا 3 تا علت داره.
    شاید سیستم گرفتار بد افزار شده و یا هارد برای مدت طولانی Defrag نشده و یا شاید هارد شما کند شده و کم کم به اواخر عمرش نزدیک شده.

برای رفع بد افزار از برنامه های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید. اگر مشکل حل شد که هیچی اگر نشد کل هارد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کنید و با برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سیستم optimize کنید. اگر بازم حل نشد هارد تازه (ترجیها ssd) برای پارتیشن ویندوز خریداری کنید و هارد تازه (مکانیکی) هم برای آرشیو.

در ضمن میتونید قبل از خرید هارد تازه سرعت هارد فعلی رو با برنامه ای مثل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برسی کنید البته بعد از رفع بد افزار احتمالی. پیشنهاد میکنم از برنامه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در محیط [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید تا نتیجه بهتر بگیرید.
    Last edited by mansia; 21-06-2018 at 23:59.

7. این کاربر از mansia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •