تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: بوی دهان

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

عمده دلیل معمولا از دندان هست
    عفونت های دندان با آب دهان خورده میشه و به معده راه پیدا میکنه .

پیشنهاد میکنم بگردین و بهترن رادیولوژی شهر رو پیدا کنید ، یک عکس OPG فوق العاده با کیفیت بگیرین و پیش دندان پزشک متخصص برید .
    اگه دندون هاتون مشکل داشته باشه بهتون میگه ؛ عفونت زیاد معمولا از دندون های خرابی که احتیاج به عصب کشی دارن یا خرابیشون زیاده ایجاد میشه.

دهانتون رو روزانه با آب نمک شتسشو بدین
    Last edited by shaahani; 20-06-2018 at 08:48.

2. این کاربر از shaahani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حتی اگه بو از تو بینی هم بیاد برم؟
    بهترین کسی که میتونه مشکل شما رو حل کنه یا اگر مروبط به خودش نیست پیش پزشک مربوطه بفرسته، همین متخصص بیماری های دهان و دندان هست.
    همه رو معاینه میکنه. فقط آزمایش یا هر دارویی اگر جای دیگه مصرف کردید ببرید

4. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

رفتم ازمایش دادم گفتن دهنت عفونت داشته به معده راه پیدا کرده ولی من یه دندون خیلی خراب داشتم که کشیدم یکی دیگرو هم پر کردم بقیه هم ظاهرا مشکلی ندارن ولی دندونام جرم دارن و زردن و هر جی مسواک میزنم نمیرم یعنی با جرم گیری عفونت میرع عفونت معده چی؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

رفتم ازمایش دادم گفتن دهنت عفونت داشته به معده راه پیدا کرده ولی من یه دندون خیلی خراب داشتم که کشیدم یکی دیگرو هم پر کردم بقیه هم ظاهرا مشکلی ندارن ولی دندونام جرم دارن و زردن و هر جی مسواک میزنم نمیرم یعنی با جرم گیری عفونت میرع عفونت معده چی؟
    با سلام
    دقیقا پیش کدام پزشک رفتید و چه آزمایشی دادید؟ مدفوع؟
    تشخیص پوسیدگی دندان همیشه به ظاهر نیست.. و بنا به تشخیص دندانپزشک 2 نوع عکس هست که یکی شو براتون می نویسنند. یکی OPG و دیگری BW ..که بسته به نیاز براتون می نویسند که مشخص چه کجا و چقدر پوسیدگی دارید.
    هر دندان زردی لزوما جرم ندارد.مثلا من خودم به خاطر چای دندانم مقداری زرد هست اما جرم گیری هم کردم..سفید بودن دندان با جرم گیری دو تا بحث حداست اما اگر متخصص بیماری های دهان و دندان رفتید و گفتند نیاز به جرم گیری دارید حتما انجام بدهید..

برای سفید کردن دندان بحث زیبایی هست و اگر بخواهید براتون سفید میکنند...اما بحث جرم گیری بحث درمان هست چون اگر نیاز باشه و انجام ندید و جرم داشته باشه تحلیل لثه، بو بد دهان و ... مشکلات رو به همراه میاره که جرم دندان و زردی دندان با مسواک هم درست نمیشه...

عفونت معده هم باید بروید پیش فوق تخصص گوارش و کبد و اگر مطمئن بشه که عفونت دارید با درمان 2 هفته ای و روزی 14 تا قرص خوب میشوید...

7. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

حالا میشه چند قرص برای عفونت دهان و معده معرفی کنید چون قبلا دکتر رفتم بهم مترونیدازول+اموکسی سیلین+امپرازول داد که ظاهرا دوباره از تو دهن بع معده عفونت راه پیدا کرده یا اثر نداشته

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حالا میشه چند قرص برای عفونت دهان و معده معرفی کنید چون قبلا دکتر رفتم بهم مترونیدازول+اموکسی سیلین+امپرازول داد که ظاهرا دوباره از تو دهن بع معده عفونت راه پیدا کرده یا اثر نداشته
    سلام و درود
    شک نکنید اگر خود درمانی کنید یا درمان رو قطع کنید ، میکروب معده شما مقاوم میشه...باید برید فوق تخصص گوارش و کبد و دقیقا طبق نظر اون دارو بخورید...وگرنه مقاوم میشه....

10. این کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •